search
Підписатися

logo

Топ-5 найкориснішої техніки на кухні

09 Липня, 2018, 08:50 7

Сучасна кухня може являти собою справжнісінький полігон з безліччю різноманітних приладів та інструментів.

Заходячи в супермаркет побутової техніки, ми дивуємося величезному асортименту різноманітних приладів і пристроїв. Скільки ж всього придумали, для того, щоб полегшити щоденне готування на кухні. Здається, якщо стати щасливим володарем абсолютно всієї техніки, яку нам пропонують виробники, то наша звичайна домашня кухня перетвориться на справжнісінький висококласний ресторан, а господиня, яка проводить на кухні більше всіх часу і готує на всю сім’ю обіди й вечері, стане справжнісіньким шеф-кухарем. Можливо, це і так, але вкрай рідко ми стаємо власниками абсолютно всієї кухонної техніки, а вибираємо з величезного асортименту лише найбільш необхідне і корисне.

Топ-5 самой полезной техники на кухне - интерьер кухни

Але є невеликий нюанс у всій цій справі. Відвідуючи супермаркет побутової техніки, ми вибираємо нові прилади для своєї кухні, спираючись лише на власну суб’єктивну оцінку користі того чи іншого приладу, або ж, просто довірившись настирливій ​​рекламі, в якій наполегливо говориться, що це нам потрібно! Як результат, на нашій кухні з’являються пристосування, якими ми або зовсім не користуємося, або робимо це вкрай рідко. Саме тому сьогодні ми вирішили познайомити вас з тією кухонною технікою, без якої жодна господиня на кухні не обійдеться. Знайомлячи вас з найкориснішою технікою для кухні, ми також розповімо вам про деякі нюанси вибору такої техніки, і на що варто звертати основну увагу.

# 5 Чайник

Напевно чайник є невід’ємним атрибутом абсолютно кожної кухні, адже без нього ну ніяк не обійтися. Принаймні, для нас було б досить незвично або навіть дико, зайти на кухню і не виявити там хоч якийсь чайник. При цьому чайники можуть бути абсолютно різними, наприклад, це може бути електричний чайник. Такий тип приладів найбільш популярний сьогодні, адже для його використання не потрібно розпалювати плиту, закипання води відбувається за лічені хвилини, а вимикаються такі чайники після закипання самостійно. Більш традиційний тип чайників – газовий. Вони були присутні на кожній кухні ще до того, як з’явилися чайники електричні. Вода кип’ятиться в такому чайнику, коли ми ставимо його на плиту, але вимикатися він самостійно не буде, тому нам потрібно проявляти пильність.

Топ-5 самой полезной техники на кухне - электрический чайник на кухне

Основне призначення будь-якого чайника – кип’ятити воду. Найчастіше це необхідно для приготування чаю, від цього і назва корисного приладу. Але навіть якщо ви не дуже сильно любите чай, то без чайника все одно не обійтися, адже закип’ятити воду може знадобитися і для інших цілей і напоїв, та й той же чай можуть любити гості, які вас відвідують. Основними параметрами, на які варто звернути увагу при виборі нового чайника, є його обсяг, найчастіше він коливається від 1 літра, до 1,8 літра. Наступним важливим параметром чайника є його потужність, якщо ви все-таки вирішили купувати саме електричний, її показник не рекомендується менше 2 кВт. Варто звертати увагу і на матеріал корпусу чайника, який може бути з пластику, металу, скла або фарфору.

# 4 Кухонні ваги

Для приготування будь-якої страви на кухні, вкрай важливо дотримуватися пропорцій інгредієнтів і чітко слідувати рецептам, адже інакше ми ризикуємо зіпсувати обід, наприклад, пересолити або недоперчити його. Багато господинь, готуючи свої «фірмові» страви, роблять це по пам’яті, а продукти, які потрібні для приготування, закладають виключно «на око». Це, звичайно прекрасно, але ми впевнені, якщо додати більшої точності, то і смак страви, стане більш вишуканим. А додати точності одним лише мірним стаканом вже точно не вийде, для цього вкрай необхідні кухонні ваги. Вся справа в тому, що щільність різних продуктів різна, тому один і той самий обсяг інгредієнтів матиме різну вагу, ось тому мірна склянка не завжди зможе допомогти нам на кухні.

Топ-5 самой полезной техники на кухне - электрический чайник на кухне

Сучасні кухонні ваги всі електронні, а їх механічних аналогів вже практично і не знайти. Справа у тому, що електронні кухонні ваги показують нам куди більш точну вагу продукту і не вимагають калібрування. Під час вибору нових кухонних ваг для своєї кухні, необхідно звернути увагу на максимальну вагу, яку вони здатні показувати. Найчастіше, цей показник дорівнює 5 кг і його досить, але в окремих випадках нам може знадобитися і більше. Для цього ми зможемо вибрати ваги з максимальним показником, наприклад, 8 або 10 кг. Також варто звертати увагу на зовнішній вигляд ваг, щоб ті краще вписалися в загальний інтер’єр кухні, адже вони будуть дуже часто перебувати на відкритій викладці.

# 3 Мультиварка

Мультиварки за дуже короткий проміжок часу стали настільки звичні і незамінні для нас, що уявити кухонний побут без неї вже не зможе жодна господиня, яка хоч раз скористалася нею. Але варто розуміти, що ще якихось 5-7 років тому мультиварок на нашій кухні або зовсім не було, або це були досить незрозумілі пристрої, яким чи не довіряли, чи не розуміли, як вони працюють. Але популярність мультиварок, що високо зросла, легко з’ясовна, адже вони здатні звільнити величезну кількість часу, який раніше господиня проводила біля плити. Отримавши мультиварку в свій побут, господині більше не потрібно стежити за приготуванням, постійно перебуваючи біля плити, адже мультиварка практично всі дані операції виконує автоматично.

Топ-5 самой полезной техники на кухне - мультиварка на кухне

Але вибір мультиварки зовсім не такий простий захід, як може здатися спочатку. Спершу, нам потрібно визначитися, який тип мультиварки нам необхідний, адже є звичайні, а є з функцією скороварки або повільноварки. Потім ми вибираємо обсяг чаші, який, найчастіше коливається між 4-6 літрами. Важливим аспектом при виборі є матеріал покриття чаші, який може бути антипригарним або керамічним. А ще, обов’язково, потрібно вивчити всі режими мультиварки, щоб вони повністю відповідали тому меню, до якого ви звикли вдома. Звичайно ж, вкрай бажано наявність функції «Мультикухар» (хоча ця функція може називатися і інакше), яка дозволить готувати вам свої рецепти, якщо необхідного немає в книзі рецептів від виробника.

# 2 Кухонна машина

Кілька десятиліть тому дуже популярним і бажаним приладом на кухні для будь-якої господині був кухонний комбайн. Повіривши настирливій ​​рекламі, вважалося, що кухонний комбайн був здатний замінити абсолютно всі кухонні побутові прилади, якими ми користувалися раніше. Але яке ж було наше розчарування, коли подібний пристрій потрапляв на нашу кухню, адже він був громіздким, гучним і не завжди повноцінно заміняв корисні побутові прилади. А ось, через деякий час, ми отримали в свій побут щось схоже, але більш сучасне – кухонну машину. За своєю суттю, це той же комбайн, але з великим запасом потужності, міцності і більш довговічним корпусом з міцних матеріалів. Розробники комбайнів врахували всі свої недоробки і створили для нас потужні машини.

Топ-5 самой полезной техники на кухне - кухонная машина на кухне

До вибору кухонних машини необхідно ставитися з крайньою серйозністю, адже це досить дорогий пристрій і буде дуже прикро помилитися з покупкою. Звичайно ж, найбільш важливий параметр будь-якого кухонного комбайна – це його насадки. Чим їх більше спочатку, тим дорожче пристрій в результаті. Тому завчасно визначте, які саме вам будуть потрібні і якими ви будете користуватися, щоб не переплачувати за ті, які стануть просто припадати пилом у коробці. Варто так само розуміти, що в подальшому ми зможемо поповнити свій арсенал додатковими насадками, якщо ті нам знадобляться. Ще одним важливим параметром кухонної машини є її потужність, адже від цього безпосередньо залежить швидкість і якість переробки продуктів.

# 1 Блендер

Як ми вже сказали, кухонна машина є досить дорогим пристроєм і, при цьому, досить потужним з безліччю насадок. Це не завжди подобається сучасним господиням, адже щоб привести кухонну машину в робочий стан може знадобитися чимало зусиль або навіть стороння допомога, адже вона досить важка. Відмінним та більш легким і недорогим замінником такої кухонної машини стає звичайнісінький блендер. Завдяки своїй універсальності і багатозадачності, блендер, на сьогодні, стає одним з найбільш незамінних і популярних кухонних приладів. При цьому варто розуміти, що блендер від блендера  відрізняється, адже є стаціонарні блендери, які є більш коктейльним рішенням, а є ручні заглибні блендери, які максимально багатофункціональні і запрограмовані на багато дій.

Топ-5 самой полезной техники на кухне - блендер на кухне

Найбільш поширені через свою корисність і функціональність саме заглибні блендери. Вибираючи такий блендер, варто розуміти, що його потужність не повинна бути менше 600 Вт, але і більш 800-850 Вт  немає сенсу розглядати. Звертайте увагу на комплектацію блендера, адже вона може кардинально відрізнятися. Стандартна комплектація включає в себе рухову частину, блендерну ніжку, вінчик, подрібнювач і мірний стакан. Але додатково блендер може бути оснащений міні-комбайном, насадкою для нарізки кубиками, насадкою для картопляного пюре, міксером тощо.

 

Підписуйся на наш Telegram-канал

54919 0 cookie-check Топ-5 найкориснішої техніки на кухні

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

Читайте також:

Топ-7 холодильників для всієї родини (літо 2018)
Топ-7 холодильників для всієї родини (літо 2018)
05 Липня, 2018, 05:38 951 10
Холодильник вже довгі роки є незамінним атрибутом нашої кухні, без якого обійтися ну просто нереально! Давайте уявимо собі одну досить неприємну, але дуже реалістичну побутову...
Смотреть результаты
Дбайливе прання, акуратна сушка, щадне прасування — як довго зберегти первозданний вигляд улюблених речей
Дбайливе прання, акуратна сушка, щадне прасування — як довго зберегти первозданний вигляд улюблених речей
У кожного з нас є особливо улюблені речі, якими ми дорожимо та намагаємося їх максимально берегти. Светр, у якому так тепло й комфортно, джинси, що...
Смотреть результаты
Кращі смартфони у компактному корпусі!
Кращі смартфони у компактному корпусі!
Минула  вже третина літа і, хоча спека не повністю отримала владу над погодою, переважають сонячні дні. Більшість з нас, навіть незважаючи на негласний дрес-код «робочого»...
Смотреть результаты