search
Підписатися

logo

Порадуйте геймера: топ комп’ютерів, які не поступаються консольним приставкам

14 Серпня, 2018, 11:58 7

Кожна людина в нашому світі любить грати. Різниця лише в характері ігор і спосібі нашого життя.

Зміст:

Ціна

Швидкість / потужність

Можливість кастомізації / апгрейда

Вартість ігор та дод. обладнання

Функціональність

Задоволення / комфорт від ігор

Співвідношення ціна- якість

Якщо ще кілька років тому найпопулярнішими іграми для наших дітей були саме дворові ігри, коли вони бігали з м’ячем, каталися на гойдалках і гірках, то зараз зустріти сучасного підлітка можна частіше біля домашнього комп’ютера, ніж у дворі власного будинку. Та що й казати, ми самі після важкого робочого дня або на вихідних не проти зазирнути у віртуальний ігровий світ, в якому ми зможемо виступити як в ролі супергероя, так і в ролі лиходія.

Порадуйте геймера топ компьютеров, которые не уступают консольным приставкам - играем на пк

Для створення подібного віртуального світу працює чимало розробників, які створюють для нас ігрові консолі, геймерські ноутбуки, та й просто самі віртуальні світи, в які ми з задоволенням занурюємося, щоб відчути себе тими, ким ми не можемо стати в реальному житті. Але в побуті стає питання, а що ж краще для цих цілей вибрати – консоль або потужний геймерський комп’ютер?

Підписуйся на наш Telegram-канал

Ціна

У тому випадку, якщо нашою основною метою при виборі між комп’ютером або ігровою консоллю є ігри, то щодо вартості пристроїв явна перевага залишається за приставкою. Якщо розглядати найбільш популярну на сьогодні консоль в нашій країні, якою є Sony PlayStation 4, то її середня вартість становить 400 $, в залежності від редакції і від обсягу пам’яті. При цьому далі ми вибираємо ігри для приставки, встановлюємо їх на неї і граємо. Але  що ж буде, якщо ми виберемо не консоль, а ігровий комп’ютер або ноутбук?

Порадуйте геймера топ компьютеров, которые не уступают консольным приставкам - sony playstation 4

Комп’ютер, як відомо, пристрій універсальний, у тому числі іноді і ігровий. Так скільки коштує геймерський ноутбук сьогодні? Вартість комп’ютера багато в чому буде залежати від його остаточних характеристик, адже на відміну від ігрової приставки, нам представляється вибір між деякими його параметрами. Якщо ми розглядаємо ігровий комп’ютер в усереднених параметрах, то дешевше 800 $ він точно коштувати не буде. Навіть бюджетний геймерський комп’ютер не буде коштувати  дешевше 600-700 $. У даному випадку, перевага на боці ігрової консолі, адже вона виявляється чи не в півтора рази дешевше.

Швидкість / Потужність

Продуктивність консолі багато в чому орієнтована на ігровий процес. Якщо не брати до уваги Xbox One, робота якої більше адаптована до американського користувача, то ми найчастіше використовуємо Play Station 4 або ж свої домашні ПК в міру їх продуктивності. На даний момент нам доступні до покупки системи консолей, які орієнтовані на відтворення ігор у форматі Full HD або 4К, але при цьому варто розуміти, що сам розробник комп’ютерної гри повинен надати нам можливість використовувати графіку в тій чи іншій роздільній здатності. Та й телевізор, до якого ми підключили консоль, повинен так само підтримувати ту здатність, яку ми очікуємо побачити.

Порадуйте геймера топ компьютеров, которые не уступают консольным приставкам - игровой ноутбук

Продуктивність ПК, навіть якщо це найпотужніший геймерський комп’ютер,  багато в чому залежить від параметрів тих периферійних пристроїв, які в ньому встановлені. Ігровий комп’ютер, будь то системний блок або ноутбук, зможуть зовсім не гірше ігрової консолі занурити вас в ігровий процес, але ось тільки з плином часу ми зможемо вдосконалювати свій комп’ютер, а консоль …

Можливість кастомізації / апгрейда

Залежно від тієї чи іншої гри ми використовуємо різні інструменти. Вірніше ми могли б використовувати різні інструменти, наприклад, для NFS або подібних ігор ми можемо використовувати кермо з коробкою передач, для різноманітних шутерів зручнішим виявиться управління за допомогою клавіатури і миші, а для квестів краще використовувати геймпад. У PlayStation 4 спочатку ми не будемо мати вибору пристрою для управління, нам нададуть лише ігровий джойстик, але в наших силах підключити до приставки клавіатуру або мишу. Ось тільки один нюанс – гра, в якій ми збираємося використовувати дані доповнення має їх підтримувати, інакше нічого не вийде!

Порадуйте геймера топ компьютеров, которые не уступают консольным приставкам - виртуальная реальность

Але от якщо ж ми розглядаємо ПК, то ми можемо підключати до нього абсолютно різні елементи управління, будь то клавіатура і миша або кермо, а може навіть звичайний джойстик. На користь консолі виступає лише той факт, що на сьогодні розроблено чимало пристосувань, які доповнюють нашу віртуальну присутність у грі. В першу чергу це шолом віртуальної реальності PlayStation VR з датчиками руху.

Вартість ігор та дод. обладнання

Як ми вже встигли розібратися, в різних іграх потрібні різні інструменти управління. Якщо ми розглядаємо Sony PlayStation 4, то ми зможемо підключити крім стандартного геймпада, всі доступні від даного виробника маніпулятори. У даному випадку ключовим словом є «всі доступні від виробника». Якщо ж ми говоримо про ігри на персональному комп’ютері або ноутбуці, то підключити різні маніпулятори до нього не складе труднощів, не дивлячись на те, хто є виробником  даних пристроїв.

Порадуйте геймера топ компьютеров, которые не уступают консольным приставкам - диски с компьютерными играми

А ось в ігровому процесі, найчастіше цікавішою виявляється саме PlayStation 4! І це зовсім не дивно, адже PS4 саме для ігор і створена. Ми повинні розуміти, що до тих пір, поки гра не буде інстальована на жорсткий диск нашого комп’ютера, ми не зможемо почати гру, але у випадку з консоллю від Sony, ми зможемо почати ігровий процес ще тоді, коли ця гра все ще завантажується на нашу консоль.

Функціональність

У сучасному світі вкрай важлива широка функціональність пристроїв, які ми купуємо. Якщо ми розглядаємо ігрову консоль, то в даному випадку вона переважно призначена лише для ігор, які ми купуємо для неї. Але, тим не менш, ми зможемо скористатися приставкою, наприклад, як медіаплеєром для перегляду контенту з різноманітних носіїв, які та підтримує. Іноді навіть ми зможемо переглядати деякі телеканали за допомогою своєї консолі, особливо це відноситься до Xbox.

Порадуйте геймера топ компьютеров, которые не уступают консольным приставкам - руль для компьютера

Але от якщо ми зібрали хороший настільний персональний комп’ютер, то аналогів йому серед будь-яких консолей в плані функціональності зовсім не буде. Ми зможемо використовувати його як ігровий комп’ютер, при цьому підключаючи до нього всілякі геймпади і периферійні пристрої, так і  як повноцінний робочий інструмент для своїх професійних цілей. Комп’ютер ми зможемо використовувати для роботи в графічних редакторах, навігаторах, офісних додатках тощо …

Задоволення / Комфорт від ігор

Варто визнати, що розробники ігор зовсім не завжди випускають однакові версії своїх видань для ПК і для консолей. Часом одні роблять упор на ігри для приставок і ті виходять найбільш реалістичними і барвистими, а деякі, навпаки, розробляють найбільш якісну графіку для користувачів персональних комп’ютерів. Найчастіше у виграші виявляються саме користувачі консолей, таких як PlayStation 4 і інших, адже саме під ці платформи розробляється найбільш реалістична і правдоподібна графіка.

Порадуйте геймера топ компьютеров, которые не уступают консольным приставкам - шлем виртуальной реальности

Насолоджуватися іграми на великому екрані, які дозволять нам повністю зануритися в гру і відчути себе в світі фентезі або будь-якому іншому ми зможемо і за допомогою комп’ютера або ноутбука, адже практично кожна гра для консолі має свою редакцію для ПК. Дуже часто трапляється так, що версія гри для комп’ютера виглядає абсолютно по-іншому, ніж та, яку ми бачили для PlayStation 4 або Xbox. Таким чином, комфорт ігрового процесу буде на боці саме ігрових консолей, а не персональних комп’ютерів.

Співвідношення ціна якість

Для того щоб придбати ігрову консоль або ігровий комп’ютер зовсім не потрібно багато розуму. Необхідно взяти потрібну суму і відправитися в найближчий магазин техніки. Але ось що ж краще купити – консоль або геймерський ноутбук? І якщо у вартості, наприклад, того ж Sony PlayStation 4 все більш-менш ясно, то в ПК є деякі застереження і нюанси. Найбільш затребувані редакції PS4 на сьогодні це Sony PlayStation 4 Slim з пам’яттю на 500 Гб або 1 Тб, а так само PS4 Pro, яка підтримує здатність Ultra HD.

Порадуйте геймера топ компьютеров, которые не уступают консольным приставкам - игровой персональный компьютер

А ось якщо ми розглядаємо ПК, необхідно враховувати безліч різних нюансів. Основними для ігрового комп’ютера стають ціна-продуктивність, адже мало хто захоче переплачувати за ті характеристики, які в подальшому йому не знадобляться. Плюсом персонального комп’ютера або ноутбука в даному випадку, може виявитися те, що ми зможемо підібрати відносно недорогий і доступний комп’ютер в тому випадку, якщо не плануємо грати в ну дуже вже важкі ігри. У разі консолі такого вибору у нас не буде!

Підписуйся на наш Telegram-канал

56626 0 cookie-check Порадуйте геймера: топ комп’ютерів, які не поступаються консольним приставкам

Читайте також:

Якість краще, ніж в кінотеатрі: огляд телевізорів з широкою діагоналлю
Якість краще, ніж в кінотеатрі: огляд телевізорів з широкою діагоналлю
14 Серпня, 2018, 11:02 1250 9
Розміри екранів різних пристроїв стають все більше і більше, а телевізори не стають винятком. Зміст: Кращі моделі телевізорів в цінових сегментах Переваги ТОП брендів в...
Смотреть результаты
Як знайти вкрадений або загублений телефон? Корисні поради від Comfy
Як знайти вкрадений або загублений телефон? Корисні поради від Comfy
Втрата смартфона з різних причин є досить поширеною і актуальною проблемою. Проблема, коли ви втрачаєте свій смартфон або його крадуть у вас, завжди виникає несподівано....
Смотреть результаты
Як знайти телефон по IMEI?
Як знайти телефон по IMEI?
Необхідність знайти телефон по IMEI зазвичай виникає в двох ситуаціях: коли гаджет вкрали, і коли людина втратила його через неуважність – просто під час прогулянки,...
Смотреть результаты