search
Підписатися

logo

Які бувають холодильники за обсягом? Наймісткіші моделі

22 Квітня, 2019, 10:29 8

Давайте спробуємо приблизно згадати, що ми зберігаємо у своєму холодильнику. Це овочі, фрукти, м’ясо, ковбаси, сир, яйця, молочні продукти, щось ще в каструлі… стійте! Як же це все можна вмістити в одному холодильнику? Він же не гумовий! Насправді, абсолютно всі продукти можна вмістити лише в одному холодильнику, навіть якщо у вас дуже велика сім’я і вам необхідно зберігати багато продуктів.

Какие бывают холодильники по объёму_самые вместительные модели - большой холодильник в интерьере кухни

Але всі продукти помістяться в холодильнику тільки в тому випадку, якщо його об’єм буде достатнім. Це означає, що нам знадобиться велика і містка модель. Ми вже неодноразово розповідали вам, що вкрай необхідно правильно вибрати розмір холодильника, щоб у подальшому він не ставав причиною незручностей. А зараз давайте розберемося, як можуть виглядати наймісткіші моделі.

Що найважливіше в холодильнику?

Сучасні холодильники мають безліч різноманітних нюансів, функцій і технологій. Але щоб розібратися, наскільки та чи інша модель підходить нам і нашій родині, необхідно розуміти основні його характеристики.

Какие бывают холодильники по объёму_самые вместительные модели - холодильник smeg на кухне

 • Тип холодильника – це може бути холодильник з верхньою морозильною камерою або з нижньою, а може бути side-by-side з двома дверима. До слова, від типу пристрою багато в чому залежить і обсяг холодильника.
 • Система охолодження – буває статична система, No Frost або комбінована. Остання застосовується вже досить рідко, а від перших двох залежить чи потрібно розморожувати холодильник, чи ні.
 • Габарити холодильника – цей показник безпосередньо впливає на загальний об’єм холодильника. Так само габарити пристрою вказують нам на можливість його встановлення в тих чи інших приміщеннях.

Какие бывают холодильники по объёму_самые вместительные модели - холодильник с продуктами

 • Об’єм – чим більші габарити холодильника, тим більший його об’єм. Однак дві різні моделі з ідентичними габаритами не завжди мають ідентичний об’єм, тому не зайвим буде звернути увагу і на показник корисного об’єму холодильника.
 • Тип компресора – дуже часто сучасні виробники намагаються застосовувати інверторні або лінійні компресори в своїх виробах. Це сучасно, надійно й енергоефективно. Тому важливо розуміти, який саме компресор встановлений у вашому холодильнику.
 • Виробник – насправді бренд холодильника може розповісти багато чого. Справа в тому, що багато виробників мають запатентовані інновації та технології, які застосовуються лише в їхніх холодильниках.

Як бачимо, об’єм побутового холодильника є одним з найбільш важливих параметрів, які впливають на рішення про вибір тієї чи іншої моделі. Крім цього, інші не менш важливі параметри також тісно пов’язані з остаточним корисним об’ємом, наприклад, тип холодильника або його габарити.

Класифікація холодильників за обсягом

Міні-холодильники

Це найменші холодильники, які своєю висотою не перевищують габарити кухонних меблів. Зважаючи на це, їх іноді навіть встановлюють під стільницю. Найчастіше такі моделі мають невелику морозилку на 9-10 літрів, яка розташовується в загальній з холодильником камері, але іноді її може зовсім не бути. Принцип роботи міні-холодильника в більшості випадків не відрізняється від інших.

Какие бывают холодильники по объёму_самые вместительные модели - мини-холодильник на кухне

Проте, є винятки, а саме безкомпресорні холодильники. Вони зовсім невеликі і їх навіть можна встановлювати на стіл. Відсутність компресора в системі роботи такого холодильника обумовлює середню температуру в ньому 7-10 ° С (замість 3-5 ° С в тих, де компресор є). Міні-холодильники зазвичай використовують як додаткові або як рішення для заміського будинку.

Компактні холодильники

Компактні холодильники так само невеликого об’єму, але вони вже більше нагадують нам те, як ми уявляємо повноцінний холодильник на своїй кухні. Зазвичай це невисока модель до півтора метра у висоту з верхнім розташуванням морозилки. Холодильне відділення немаленьке і може досягати 170-200 літрів, чого достатньо для невеликої сім’ї. Але об’єм морозильної камери в холодильнику такого формату невеликий, зазвичай не більше 40-45 літрів.

Компактний холодильник може мати і нижнє розташуванням морозилки, що робить її більш об’ємною. Але це безпосередньо впливає на холодильне відділення, яке, відповідно, стає меншим. Такі моделі не мають значного загального об’єму в принципі, але, якщо місця на кухні мало, компактний холодильник може стати відмінним рішенням.

Високі холодильники

Високий холодильник цілком може мати великий корисний об’єм. Це моделі виключно з нижнім розташуванням морозильної камери з висотою від 185 см і вище, аж до більше ніж 2 метрів. Однак, вони не широкі (60 см), що дозволяє їм не займати багато місця на кухні. Холодильне відділення в них має середні або великі обсяги і становить 250-300 літрів, а морозильна камера досягає 80-100 літрів.

Какие бывают холодильники по объёму_самые вместительные модели - высокий холодильник на кухне

Такий формат холодильника є найпопулярнішим на сьогодні, зважаючи на велику кількість переваг. Наприклад, вартість подібного холодильника може бути відносно невисокою, але його місткості вистачить як для середньої родини, так і для великої. Морозилка достатня для довгострокової заморозки середнього обсягу продуктів.

Широкі холодильники

По-справжньому великим об’ємом можуть похвалитися широкі холодильники. Це відносно невисокі моделі, зазвичай 180-185 см, не вищі. Але вони ширше інших, цей параметр становить 70 см і більше. Морозильна камера зазвичай розташовується зверху, але є так само моделі з нижнім розташуванням. Подібні холодильники відмінно підійдуть для тих, хто не бажає тягнутися до верхніх полиць високих холодильників, але й не хоче втрачати в корисному об’ємі.

Какие бывают холодильники по объёму_самые вместительные модели - широкий холодильник на кухне

До слова, обсяг холодильного відділення при такому форматі може становити 350-400 літрів, а морозилка буде мати більше 100 літрів. Але варто пам’ятати, якщо морозильна камера буде зверху, то на всі 100-120 літрів ви отримаєте лише одну поличку, так як окремих ящиків в ній не буде.

Дводверні холодильники Side-by-Side

Холодильники типу Side-by-Side поєднують в собі великий обсяг як холодильного відділення, так і морозильного. Загальний обсяг такого холодильника може досягати більше 500 літрів. Такі рішення є найбільш місткими моделями, але варто мати на увазі, що вони так само потребують чималої площі для своєї установки. Завдяки своїй великій місткості, холодильник Side-by-Side є найкращим варіантом для по-справжньому великої родини.

Какие бывают холодильники по объёму_самые вместительные модели - холодильник СБС в интерьере

Крім всіх найсучасніших технологій та інновацій, завдяки великому розміру, подібні холодильники мають цікавими фішки. Наприклад, в дверцятах холодильного відділення може бути розташований диспенсер з холодною водою, а в дверцятах морозилки – для льоду. А ще цей тип найчастіше використовують для виробництва розумних холодильників.

Навіщо може знадобитися місткий холодильник?

Як бачимо, холодильники можуть бути абсолютно різними як за своїм форматом, так і за містквстю. Але навіщо може знадобитися великий об’єм? Насправді, основних причин для цього може виявитися відразу кілька.

Какие бывают холодильники по объёму_самые вместительные модели - много продуктов во вместительном холодильнике

 • Ми зберігаємо багато продуктів – тут все дуже просто, якщо ми плануємо зберігати в своєму холодильнику багато продуктів, нам знадобиться місткий холодильник. Так само великий холодильник з об’ємною морозильною камерою знадобиться, якщо ми багато заморожуємо, але купувати окрему морозильну камеру не хочемо.
 • Велика родина – якщо наша сім’я складається з 4 людей або навіть більше, то нам теж може знадобитися місткий холодильник. Це й не дивно, адже в ньому буде зберігатися не тільки багато продуктів, але і великі каструлі.
 • Кухня-студія, інтер’єр кухні – це може здатися дивним, але великий холодильник іноді виявляється задумкою дизайнера, який бачить саме таку модель на вашій кухні. І справді, якщо ви власник величезної кухні-студії, то маленький і компактний холодильник може просто загубитися в ній.

Переваги наймісткіших холодильників

Коли перед покупкою виникає питання, який обсяг холодильника обрати, багато хто з нас віддають перевагу саме великим і містким моделям. Це не повинно нікого дивувати, адже такі холодильники мають велике число переваг.

Какие бывают холодильники по объёму_самые вместительные модели - большой холодильник

 • Великий об’єм морозильної і холодильної камер – це очевидно, великий холодильник великої місткості. Нам не потрібно буде думати, де розмістити все, що ми придбали в продуктовому супермаркеті, ми зможемо заморожувати багато продуктів і не купувати для цього окрему морозильну камеру.
 • Широкий функціонал – наймісткіші холодильники від багатьох виробників не тільки є пристроями з великим об’ємом, але і найфункціональнішими холодильниками. У своїй структурі такі моделі мають диспенсери для води або льоду, великі дисплеї, які здатні замінювати навіть кухонні телевізори, а також вони отримують смарт-функції.Какие бывают холодильники по объёму_самые вместительные модели - холодильник с прозрачной дверцей
 • Престиж – великий холодильник не тільки функціонально корисний, але ще і престижний. Такий холодильник здатен привертати увагу наших гостей або навіть дивувати їх.
 • Різноманітність форм і дизайну – великий холодильник може бути абсолютно різним, як у сенсі свого формату (Side-by-Side, з нижньою морозильною камерою, широкий холодильник, з французькими дверима і так далі), так і в сенсі різноманітності кольорів і форм.

Підведемо підсумок

Уявлення про місткий холодильник може бути у кожного своїм. Але всіх об’єднує впевненість у тому, що великий холодильник має бути здатним розмістити всі продукти, які можуть знадобитись. Безумовно, великий холодильник має незаперечні переваги та широкий функціонал, а найбільш відомі бренди на базі наймісткіших моделей створюють моделі-флагмани з останніми інноваційними технологіями, які доступні на сьогодні.

Какие бывают холодильники по объёму_самые вместительные модели - кухня со встроенным холодильником

Проте, зважаючи на численні переваги, слід бути готовим, що об’ємний холодильник буде коштувати трохи дорожче за компактні або середні варіанти. На даний момент це можна вважати головним недоліком подібних моделей. Але варто розуміти, що купуючи холодильник, ми робимо своєрідну довгострокову інвестицію, адже він має надійно працювати на нашій кухні протягом 10-20 років.

75878 1 cookie-check Які бувають холодильники за обсягом? Наймісткіші моделі

Читайте також:

Вибираємо маленький холодильник з великою відповідальністю
Вибираємо маленький холодильник з великою відповідальністю
22 Квітня, 2019, 04:18 1473 5
Вітрини магазинів побутової техніки заповнені справжніми холодильниками-велетнями. Це можуть бути неширокі, але височенні гіганти, які «підпирають» стелю або навпаки широченні велетні на дві двері. У...
Смотреть результаты
Для геймерів: як вибрати зручну мишку для фаната WoW?
Для геймерів: як вибрати зручну мишку для фаната WoW?
Якщо ти любиш засісти ввечері після роботи за фарм, невпинно вибиваючи бажану шмотку, поштурмувати інстанси або від душі подомінувати над ворогами в pvp, тобі точно...
Смотреть результаты
Позбавляємося поганого запаху в холодильнику
Позбавляємося поганого запаху в холодильнику
Багато хто з нас звик до того, що холодильник тихо і мирно розташовується на нашій кухні і не привертає до себе особливої уваги. Чи не...
Смотреть результаты