search
Підписатися

logo

Які бездротові навушники вибрати для комп’ютера? Дотримуємося балансу між комфортом і якістю звуку!

03 Квітня, 2019, 10:28 9

Втомилися від всюдисущих проводів? Тоді пропонуємо позбутися цієї павутини, що обплутує комп’ютерний стіл, і придивитися до бездротових гаджетів. Наприклад, до зручних бездротових навушників для комп’ютера. Компактні і дуже автономні, вони забезпечують своїм власникам максимум вільного простору і відмінний рівень комфорту. А головне – з ними вам не доведеться стикатися з усіма тими неприємними ситуаціями, які знайомі користувачам, що віддають перевагу класичному варіанту дротової техніки.

Магия беспроводных наушников

Наприклад, кожен з нас хоча б раз, та вставав з-за комп’ютера, забувши про одягнуті навушники. А потім довго і лайливо прибирав наслідки – зметені різко натягнутим дротом дрібні речі зі столу, що відлетіли з найнесподіванішою траєкторією, чашки і облиті їх вмістом клавіатури. Ех, скільки ж нових вражень може подарувати нам наша забудькуватість! 🙂 А особливо «везучим» користувачам після таких форс-мажорів навіть доводиться лагодити сам комп’ютер – через вивернуті штекери і зламані порти. Коротше кажучи, просто море «задоволення».

Корисні поради тут: Пропав звук на комп’ютері. Що робити?

У дротових моделей, звичайно, є свої переваги, і їх чимало, але для тих користувачів, які постійно чіпляються дротами від навушників за всі навколишні предмети, бездротова гарнітура стане справжнім порятунком. Надійним, зручним і безпечним.

Удобные наушники

То ж сьогодні ми будемо говорити про бездротові навушники – розберемося, які різновиди цих гаджетів існують, чим вони один від одного відрізняються і як правильно вибирати аудіо гарнітуру для комп’ютера. Поїхали!

Навушники з яким типом бездротової передачі вибрати?

Зараз можна купити бездротові навушники, що використовують різні способи передачі даних між гарнітурою і комп’ютером, ноутбуком або іншим підключеним пристроєм. Найчастіше зустрічаються моделі з трьома типами передачі даних – інфрачервоним з’єднанням, Bluetooth або радіоканалом. Трохи розповімо про основні параметри, плюси і мінуси цих технологій.

Rapoo Wireless Stereo Headset H3070

 • Bluetooth: Гарнітура на Bluetooth дуже зручна. Її можна підключити безпосередньо до багатьох пристроїв – такі аксесуари підтримуються ноутбуками, смартфонами, телевізорами і деякими іншими приладами. Навушники з Bluetooth дають хорошу якість звучання, а ще вони не дуже ненажерливі в плані розрядки акумулятора, але ось радіус їх дії невеликий – більшість моделей не може «пробивати» сигналом на відстань понад 9-10 метрів. Та й глушиться цей сигнал, якщо його перекривають певні перешкоди. Найчастіша причина затухання Bluetooth-каналу – сам власник пристрою. Шуми і збої виникають, якщо джерело сигналу розташоване впритул до людського тіла, а також в тих випадках, коли людина опиняється між передавачем і гаджетом.
 • Радіопередача: Навушники на Wi-Fi і Wireless зв’язуються з підключеним до комп’ютера передавачем, використовуючи радіосигнал на частоті 2,4 ГГц. Такі пристрої мають кращий звук, ніж моделі, що працюють з Bluetooth-технологією, вони відмінно пробивають стіни і перегородки в будинку, вільно працюють на пристойній відстані від модуля-передавача. Але через те, що багато інших бездротові гаджетів працюють в тій же частоті, навушники з радіо-модулем можуть ловити перешкоди через накладки сигналів. Генераторами шумів можуть виступати і модеми, і роутери, і бездротові мишки з клавіатурами.
 • Інфрачервона передача: Такі комп’ютерні навушники хоч і існують, але це досить рідкісний звір в світі гаджетів. У використанні такі аксесуари, в принципі, комфортні, але кількість обмежень по функціональності мають пристойну. Наприклад, через особливості цього способу передачі даних, потрібно, щоб пристрій-передавач і сама гарнітура перебували в безпосередній близькості один від одного. Крім того, сигнал б’ється тільки на короткі дистанції (зазвичай близько 3-7 метрів – в залежності від моделі) і обрубується будь-якою перепоною,що загородила промінь сигналу. Коротше кажучи, музику вимкне хоч стінка, хоч шторка, хоч сусід по кімнаті. Навіть яскраве сонячне світло може успішно погасити такий зв’язок.

Загляньте сюди: Що можна підключити до ноутбука? Розповідаємо, як підключити найпотрібніші гаджети!

Asus ROG Strix Wireless

Основні параметри бездротових навушників

Завдяки своїй конструкції і принципу роботи бездротові навушники найчастіше вибирають шанувальники активного способу життя. Такі гаджети дуже зручні під час подорожей і тривалих поїздок, вони просто незамінні для бігу, їзди на велосипеді і занять в тренажерному залі. Гарнітура бездротового типу забезпечить комфорт під час прослуховування музики і аудіокниг, при аудіо і відеодзвінках, перегляді фільмів і телепередач.

Накладные наушники

Важливо: Вакуумні навушники дуже зручні, але їх не можна використовувати для тривалого прослуховування музики, тому такі моделі не підходять для роботи за компютером. Якщо занадто довго і часто користуватися таким типом гарнітури, можна навіть серйозно пошкодити слух. Тому тим, хто хоче купити навушники для багатогодинного регулярного використання, потрібно вибирати накладні або повнорозмірні пристрої.

Якщо ви хочете купити навушники з хорошим звучанням, які будуть зручні саме вам, незалежно від очікуваного способу використання варто враховувати ключові параметри цих гаджетів.

Logitech G933 Artemis Spectrum

 • Тип: Бездротові навушники для комп’ютера бувають трьох видів – накладними, повнорозмірними і геймерськими. Компактні накладні моделі закривають тільки частину вушної раковини, вони дуже легкі і досить витончені, щоб ними можна було користуватися не тільки вдома, а й на вулиці, наприклад, під час пробіжок по парку або при поїздці на роботу в громадському транспорті. Повнорозмірні навушники дуже комфортні при тривалому використанні. Вони забезпечують відмінну якість звуку і дуже навіть непогано ізолюють свого власника від сторонніх шумів, а оточуючих його людей – від відтворюваних пристроєм звуків. Гаджети цього типу більш громіздкі, але для частого і довгого сидіння за комп’ютером складно придумати щось більш підходяще. Геймерські бездротові навушники- це повнорозмірні пристрої з параметрами, заточеними саме під потреби кіберспортсменів. Якість звучання у них відмінна, а спектр звуків ідеально підходить для реалістичної передачі всіх ігрових ефектів. Хочете вибрати хороші геймерские навушники? Загляньте сюди!
 • Чутливість: Параметр, що позначає загальну гучність навушників.
 • Частотна характеристика: Цей параметр важливий для будь-якого виду навушників, адже саме він визначає, в якому діапазоні можуть генеруватися відтворювані пристроєм звуки. Нижня межа визначає баси, а верхня – високі ноти. Стандартна смуга пропускання має діапазон від 16 Гц до 20 кГц, але різні моделі можуть мати як вищі, так і нижчі пороги пропускання. Тут формула проста: чим більше діапазон, тим краще.
 • Імпеданс: Більш високе значення цього параметра означає більшу стійкість, але такі гаджети зазвичай мають менш гучне звучання. У більшості моделей навушників значення імпедансу знаходиться в діапазоні 16-32 Ом, що забезпечує оптимальний прийом звуку. Якщо у моделі навушників, яка вам сподобалася, цей показник вищий, рекомендуємо перевірити, чи достатньо потужності пристрою, до якого ви плануєте підключати цей гаджет, для підтримки такого рівня опору гарнітури.
 • Робочий діапазон: Якщо ви хочете користуватися навушниками, займаючись паралельно своїми справами і вільно переміщаючись по всьому будинку, варто пошукати пристрій, який передбачає великий радіус дії бездротового зв’язку. Відмінним вибором стане гарнітура, обладнана Wi-Fi модулем – такий тип зв’язку забезпечує достатній робочий діапазон і надійне з’єднання між пристроями. Наприклад, в моделі Sennheiser MB 660 UC MS діапазон зв’язку становить 25 метрів, і це далеко не рекорд по дальності роботи.
 • Тривалість роботи: Бездротові навушники також повинні передбачати ємний акумулятор для гарної автономності. Найпростіші моделі гарнітур можуть бути оснащені батареєю, що забезпечує не менше чотирьох годин безперервної роботи в режимі відтворення, а заряду в гаджетах покрутіше вистачає приблизно на 10-15 годин прослуховування музики.
 • Мікрофон: Дуже корисний елемент в аудіо гарнітурі. Без мікрофона не обійтися, якщо ви користуєтеся навушниками не тільки для перегляду фільмів або прослуховування треків, але й для спілкування. Такий аксесуар дозволить комфортно спілкуватися з співрозмовниками і під час телефонних дзвінків, і при відеодзвінках через Skype або інші програми, і в говорилці для геймерів. Звертайте увагу на тип мікрофона. Найзручніший варіант для домашньо-комп’ютерного використання – бездротові навушники з односпрямованим мікрофоном. Такий пристрій буде чітко передавати ваш голос співрозмовнику, фільтруючи більшу частину навколишніх сторонніх звуків, наприклад, голоси людей, що спілкуються між собою членів сім’ї або звуки працюючої побутової техніки.
 • Ергономіка: Дуже важливо, щоб в комп’ютерних навушниках вона була добре продумана – саме від цього залежить те, як довго ви зможете носити гарнтіуру, не знімаючи. Головний біль, дискомфорт, хворобливі відчуття через вуха, перетиснені невідповідними вам за формою і розміром амбушюрами – якщо навушники підібрані неправильно, то навіть невинна на перший погляд дрібниця може призвести до пристойної кількості незручностей і перетворити навіть класний гаджет в знаряддя тортур. Тому, якщо є така можливість, перед покупкою варто приміряти декілька різних моделей, щоб визначити найзручнішу саме вам конструкцію.
 • Додаткові функції і обладнання: Деякі моделі бездротових навушників можуть бути додатково оснащені вбудованим FM-приймачем, MP3-плеєром, NFC-модулем або сенсорною панеллю керування. Багато гаджетів передбачають можливість підключення до комп’ютера або іншого пристрою не тільки по бездротовій мережі, але й через кабель, який зазвичай йде в комплекті з такою гарнітурою. Наприклад, в моделі Logitech G933 Artemis Spectrum передбачена можливість як дротового, так і бездротового використання.

Sennheiser MB 660 UC MS

Бездротові або дротові навушники – що вибрати?

Бездротові навушники відмінно виручають, коли потрібна максимальна свобода пересування – в дорозі, під час пробіжок і занять спортом, або, наприклад, коли ви просто хочете послухати музику або подивитися улюблений серіал, а в будинку чуйно спить маленька дитина. Відсутність кабелю, що зв’язує гарнітуру з комп’ютером – це головна перевага таких гаджетів. Але є і деякі недоліки.

Не така висока, як в провідних моделях, якість звуку, ризики виникнення перешкод, далеко не нескінченний запас батареї і обмежений радіус дії можуть виявитися для власника бездротової гарнітури не найприємнішими характеристиками нового гаджета. Тому перед придбанням нової комп’ютерної гарнітури спочатку обов’язково потрібно визначитися, де саме, як і для чого будуть використовуватися ці навушники, а потім зважити всі за і проти. Це дозволить вибрати найбільш підходящу для ваших потреб модель.

Беспроводная гарнитура для компьютера

І ще один важливий момент, на який потрібно звертати увагу – бренд. Старі виробники, давно існуючі на ринку, бренди, відмінно себе зарекомендували, ніколи не будуть псувати собі репутацію конструюванням поганої техніки. Тому такі компанії випускають якісні, надійні пристрої з відмінним функціоналом. Тому, якщо ви сумніваєтеся і не можете зробити остаточний вибір, варто віддати перевагу продукції таких ось «монстрів звуку» – ви не прогадаєте. Рекомендуємо вам особливо придивитися до лінійок від Sennheiser, Sony, Razer і Logitech – ці торгові марки пропонують дійсно цікаві моделі бездротових навушників.

Хочете отримувати більше цікавих публікацій? Тоді підписуйтесь на Telegram-канал Comfy, і ви не пропустите жодного цікавого поста. Все для вас, дорогі читачі! 😉

74914 0 cookie-check Які бездротові навушники вибрати для комп’ютера? Дотримуємося балансу між комфортом і якістю звуку!

Читайте також:

Зміна пароля на wifi роутері
Зміна пароля на wifi роутері
31 Березня, 2019, 09:28 8416 8
Wi-Fi маршрутизатор – це ваш персональний вхід в світ бездротового інтернету. Такий спосіб доступу до мережі дуже зручний. Однак в силу своїх особливостей він більш...
Смотреть результаты
Як заборонити доступ до сайту на комп’ютері: ТОП-8 способів
Як заборонити доступ до сайту на комп'ютері: ТОП-8 способів
Зміст: Налаштування маршрутизатору Створюємо чорний список у файлі hosts Батьківський контроль – функція, доступна кожному користувачеві ПК Блокування через брандмауер Проксі-сервер Особливості чорного списку в...
Смотреть результаты
Як очистити системний диск C від непотрібних файлів і сміття
Як очистити системний диск C від непотрібних файлів і сміття
Зміст: Чистимо «Кошик» Позбавляємося від тимчасових файлів Наводимо порядок в папках Temp Чистимо історію браузера і папку «Завантаження» Позбавляємося від старих програм і вбудованих додатків...
Смотреть результаты