search
Підписатися

logo

Як ЛЕГКО відокремити жовток від білка? ✅ Перевірено №7

20 Липня, 2019, 01:32 8

Поширених способів, як відокремити жовток від білка, існує два.

Коли стоїть завдання впоратися з одним яйцем, все дуже просто. Над будь якою мискою розбиваємо його дуже і дуже акуратно, повільно, найгострішим ножем. При цьому поступово перекладаємо жовток з однієї половинки шкаралупи в іншу, щоб таким чином білок просто стікав і залишався один жовток.

А ось якщо яєць кілька, є більш зручний варіант. Акуратно розбиваємо в будь-яку досить глибоку ємність. Беремо звичайну пластикову пляшку будь-якого обсягу (головне, чисту) і відокремлюємо жовтки один за іншим. Як це зробити? Видавлюємо з неї повітря, після чого шийкою захоплюємо жовток в пляшку при розтисненні. Вибирайте відповідний спосіб і готуйте із задоволенням!

Часто в процесі приготування кондитерських виробів потрібно відокремлювати жовток від білка. Способів придумано чимало і всі вони дієві. Але який являється найпростішим? Розбираємося разом!

Зміст:

  1. Навіщо потрібно відокремлювати жовток від білка
  2. Найпростіший спосіб, як це зробити
  3. Деякі хитрості для ідеального відділення

Навіщо потрібно відокремлювати жовток від білка

Будь-яке мистецтво для створення творів вимагає певних компонентів. Що стосується, наприклад, кондитерського чародійства, без них, звичайно, також не обходиться. Тут особливе становище займають яйця. Причому рано чи пізно виникає проблема – як відокремити жовток від білка, щоб ці складові не перемішувалися.

Жовтки, відокремлені від білка

Навіщо це взагалі потрібно? Все дуже просто. Окремо компоненти краще збиваються. До того ж, вироби завдяки маленькій хитрості виходять більш пористими. Так що, якщо хочеться отримати ідеальний результат, доводиться розділяти.

Дієвих способів придумано безліч. Причому всі вони, як правило, дозволяють швидко впоратися із завданням. Безумовно, можна використовувати спеціальний девайс-роздільник. Так, створені і такі!

Спеціальний виріб для відділення жовтка від білка

Але ми підемо найпростішим легким шляхом, для якого не потрібні будь-які особливі пристосування.

Найпростіший спосіб, як це зробити

Метод працює по елементарному принципу пилососа. Акуратно розбиваємо яйце, виливаємо в досить велику і плоску ємність. Тепер знадобиться чиста пластикова пляшка. Стискаємо її, підносимо горлечко до жовтка, відпускаємо до нього і розтискаємо. Саме в цю мить пляшка втягне жовток, а білок, відповідно, залишиться на місці. Тепер потрібно ще раз стиснути пляшку, щоб в іншу ємність «викласти» цю красу.

 Відділення жовтка від білка за допомогою пляшки

Деякі хитрості для ідеального відділення

  • Яйце має бути свіжим. Тоді білок і жовток не настільки тягучі і легше піддаються різним маніпуляціям.
  • Найкраще яєчний жовток відділяється, коли яйце холодне. Потрібно хоча б хвилин на 15 перед використанням класти його до холодильнику.
  • Після охолодження яйце бажано вимити в холодній воді і висушити.

Хочете ще більше корисних порад і рекомендацій, щоб готувати з задоволенням?

Підписуйтесь на наш Telegram — канал

83827 0 cookie-check Як ЛЕГКО відокремити жовток від білка? ✅ Перевірено №7

Читайте також: