search
Підписатися

logo

Топ м’ясорубок з базовими функціями: доступність і надійність

21 Серпня, 2018, 10:14 7

М’ясорубка була і залишається дуже важливим приладом на нашій кухні. А всупереч своїй назві, це досить багатофункціональний пристрій.

Зміст:

М’ясорубка – особливості вибору та експлуатації, поради

ТОП брендів м’ясорубок

ТОП моделі на ринку в поточний момент

ТОП недорогих м’ясорубок

Огляд кращих функцій

Зараз, напевно, ми вже й не згадуємо про ті часи, коли для того щоб переробити м’ясо на фарш, необхідно було прикладати масу зусиль, адже більшість м’ясорубок були механічними. Таким чином, щоб привести подібну м’ясорубку в дію нам потрібно докладати свої фізичні зусилля постійно протягом всього заходу перемелювання м’яса на фарш. На сьогоднішній день подібний процес став куди простішим, провідні бренди і виробники розробили і створили для нас електричні м’ясорубки, які стали більш продуктивними і не вимагають від нас якихось фізичних затрат. Необхідно лише встигати додавати м’ясо в лоток.

Топ мясорубок с базовыми функциями доступность и надёжность - мясорубка с продуктами

Можна, звичайно, заперечити – навіщо потрібна м’ясорубка, якщо в магазинах вже давно продається готовий фарш, а нам можна лише просто придбати його і не витрачати зайвий час. Насправді, це частково може виявитися істиною, але уявіть ситуацію, коли ви купуєте свіже м’ясо і лише деякі його частини потрібно переробити на м’ясорубці. Або ж, якщо ви є власником домашнього господарства, тоді вже точно вам ніякий магазин не допоможе, вдома потрібна м’ясорубка. Але насправді, кращі марки м’ясорубок потрібні не тільки для приготування м’ясного фаршу, з їх допомогою ми зможемо приготувати сік з томатів і ягід або навіть нашаткувати овочі на салати.

Підписуйся на наш Telegram-канал

М’ясорубка – особливості вибору та експлуатації, поради

І хоча м’ясорубка використовується зовсім не щодня, вона залишається досить помітним і важливим інструментом на сучасній кухні. Тому, якщо ми тільки плануємо покупку нової м’ясорубки, нам вкрай важливо розуміти, на що спочатку варто звернути увагу, щоб вибрати найкращу м’ясорубку для кухні. Для початку нам необхідно звернути увагу на кількість тих насадок, які будуть необхідні. Краще, щоб всі потрібні доповнення були вже в комплекті, адже їх додаткова покупка зробить остаточну вартість м’ясорубки вищою. Основними насадками для м’ясорубки вважаються насадка для помелу м’яса і решітки до неї з різним діаметром отворів, а так само спеціальна ковбасна насадка. Серед додаткових можна знайти насадку для томатів і ягід, насадку для шатковки і терток, для кеббе, для нарізки кубиками і рідше інші.

 фарш из мясорубки

Коли ми вибрали для себе найкращий арсенал насадок, саме час звернути увагу на наступний не менш важливий параметр сучасної електром’ясорубки, а саме її потужність. у цьому випадку недосвідченому споживачеві легко заплутатися, адже у м’ясорубки відразу дві потужності – номінальна і пікова. Перша – це та, при якій пристрій працює спочатку і ця потужність збільшується в міру навантаження. Друга – максимальна потужність двигуна, яку той здатний витримати. Чим більше показник пікової потужності, тим краще. Але варто також звернути увагу на інший показник – обсяг м’яса, що переробляється  за одну хвилину. Кращі виробники м’ясорубок намагаються зробити співвідношення потужності і обсягу переробленого м’яса найбільш вигідним для нас.

ТОП брендів м’ясорубок

Ми з’ясували за якими параметрами найкраще орієнтуватися при виборі оптимальної м’ясорубки для нашої кухні. Але в той момент, коли ми потрапляємо в магазин побутової техніки, у нас розбігаються очі, адже на вітрині виявляється величезна кількість м’ясорубок, іноді навіть схожих одна на одну, але під різними брендами. То яку ж купити? Давайте розберемося, які бренди сьогодні входять в топ виробників м’ясорубок.

Топ мясорубок с базовыми функциями доступность и надёжность - бренд philips

Philips. Даний виробник є одним з лідерів по виробництву якісної техніки для нашої кухні. Тому, якщо ми розглядаємо покупку м’ясорубки Philips, то, швидше за все, не прогадаємо. В асортименті під даним брендом доступні моделі як просто м’ясорубок, так і з насадками. Найвигіднішими м’ясорубки Philips виявляються, якщо ми наважуємося на покупку з максимальною кількістю додаткових аксесуарів.

Топ мясорубок с базовыми функциями доступность и надёжность - бренд bosch

Bosch. Техніка Bosch підкуповує лише тільки однією назвою свого бренду. Але, насправді, це не єдина перевага м’ясорубок Bosch, серед переваг можна так само виділити відмінне співвідношення потужності і обсягу переробленого м’яса в хвилину. Додатковим бонусом для власників м’ясорубок Bosch може служити той факт, що на кожну з таких м’ясорубок підходять насадки соковижималок і шатковок з тертками від компанії Zelmer.

Топ мясорубок с базовыми функциями доступность и надёжность - бренд moulinex

Moulinex. М’ясорубки під французьким брендом в нашій країні стали чи не найпопулярнішими. Асортимент м’ясорубок Moulinex налічує більше десятка різних моделей, які відрізняються потужністю і кількістю додаткових насадок. Так ми зможемо вибрати доступну і недорогу м’ясорубку з середньою потужністю і мінімальною кількістю насадок, так і практично професійну, якщо плануємо регулярно переробляти великі обсяги м’яса.

Kenwood. Всі ми знаємо і чули про кухонні машинах Kenwood і цінуємо їх властивості. Але крім машин, англійський бренд пропонує нам і більш прості пристрої – м’ясорубки. За своїми характеристиками вони відносяться до топів найкращих м’ясорубок. Але варто розуміти, що найчастіше м’ясорубки Kenwood продаються саме як м’ясорубки, а насадки до них докуповуються окремо. Не рідко насадки можна використовувати ті ж, що й на кухонних машинах, тому їх асортимент дуже широкий.

Топ моделі на ринку в поточний момент

Поступово ми розібралися з тим, як нам вибрати параметри своєї нової м’ясорубки, а так само з тим, які найбільш привабливі бренди пропонують нам свої пристрої і в чому перевага кожного з них. А зараз настав час розібратися з тим, які конкретні моделі м’ясорубок найбільш популярні сьогодні і які м’ясорубки стають топом кращих серед продажів в супермаркетах побутової техніки в Україні.

Топ мясорубок с базовыми функциями доступность и надёжность - Philips Viva Collection HR2723

Philips Viva Collection HR2723 / 20. Дана модель виділяється не тільки серед конкурентів, але і серед аналогічних моделей під брендом Philips. Дана м’ясорубка виділяється своєю потужністю, яка становить 1 800 Вт і при цьому вона здатна переробити 2,3 кг м’яса за хвилину. У комплекті додатково передбачені насадки для шатковок і терток.

Bosch MFW3520W. За своїми параметрами, м’ясорубка Bosch дуже схожа на попередню модель, особливо, якщо торкатися питання комплектації. Вона так само має насадки шатковок терток, але її пікова потужність трохи нижча- 1 500 Вт. Це відбивається і на обсязі, який м’ясорубка зможе переробити протягом однієї хвилини – 1,8 кг. Але ось решіток для фаршу всього дві – велика і дрібна, тоді як у Philips їх буде три.

Moulinex ME456139. Дана модель стає чи не найбільш сучасною і практичною м’ясорубкою. По-перше, м’ясорубка Moulinex дуже компактна, особливо щодо конкурентів, про яких ми говорили раніше. По-друге, потужність м’ясорубки складає 2 000 Вт, а її показник переробки м’яса – 2,3 кг / хв. До складу м’ясорубки крім стандартних насадок, входять шатківниця і тертка для овочів, а додатково можна доукомплектувати її насадкою для томатів і ягід.

Топ мясорубок с базовыми функциями доступность и надёжность - Kenwood MG515

Kenwood MG515. Бренд Kenwood нагадує нам про те, що хороша м’ясорубка повинна залишатися м’ясорубкою, а не розпорошувати свої ресурси на додаткові віджимання томатів або шатківницю для овочів. Впевненість в якості пристрою вселяє відразу зовнішній вигляд м’ясорубки, який виконаний з металу. Потужність пристрою становить 1 600 Вт, але цього цілком достатньо, щоб переробити близько двох кілограмів м’яса за хвилину.

Топ недорогих м’ясорубок

Ми розглянули найбільш оптимальні варіанти м’ясорубок для кухні, не звертаючи уваги на їх вартість. Але ж не рідко відбувається так, що м’ясорубка нам необхідна ну дуже рідко, або ж наш бюджет на покупку нової техніки для своєї кухні дуже обмежений. У такому випадку, нам треба розглядати найбільш недорогі варіанти пристроїв, а з цієї нагоди ми підготували для вас топ бюджетних м’ясорубок.

Топ мясорубок с базовыми функциями доступность и надёжность - ST ST-FP8091

ST ST-FP8091. Дана модель є чи не найдешевшою м’ясорубкою на ринку України. Але в даному випадку ми стаємо володарем саме м’ясорубки, але без якихось додаткових насадок. Купуючи настільки недорогу м’ясорубку, варто розуміти. що вона не буде мати високу потужність для переробки великої кількості м’яса, а так само якихось додаткових насадок.

Топ мясорубок с базовыми функциями доступность и надёжность - Mystery MGM-1450

Mystery MGM -1450. Топ дешевих м’ясорубок практично повністю складається з китайських брендів і виробників. Вони вкрай схожі одна на одну, але навіть при дуже близькій вартості параметри м’ясорубок можуть дуже сильно відрізнятися. У своїй більшості найдорожчі м’ясорубки мають лише стандартні насадки без шатковок і соковижималок.

Топ мясорубок с базовыми функциями доступность и надёжность - мясорубка белвар

Белвар КЕМ-36 / 220-4-34. Серед безлічі китайських виробників, можна так само виділити білоруські м’ясорубки Белвар. Вони мають демократичну вартістю, але при цьому і хорошу комплектацію. Подібні м’ясорубки стануть корисні тим, хто не збирається переробляти велику кількість м’яса, адже при потужності всього 1000 Вт, дана модель здатна переробити всього трохи більше пів кілограма м’яса. У комплекті так само буде доступна соковижималка для томатів.

Топ мясорубок с базовыми функциями доступность и надёжность - Moulinex ME110130

Moulinex ME110130. Може здатися дуже дивним, що в топі найкращих недорогих м’ясорубок виявився відомий бренд. Але, швидше за все, в цьому немає нічого дивного. Дана модель не має надвисокої потужності – 1600 Вт (чого, власне, для домашнього використання достатньо), а додаткових соковижималок або шинковок з тертками в комплекті так само немає. Але якщо вони знадобляться, то їх можна буде докупити окремо.

Огляд кращих функцій

Як ми вже встигли з’ясувати, м’ясорубка, не дивлячись на свою назву, є досить багатофункціональним пристроєм. І крім прямого призначення – рубки м’яса на фарш, сучасні пристрої здатні готувати сік з томатів і ягід, а так само натирати і шинкувати овочі і фрукти. Давайте розберемося в найбільш корисних функціях сучасних м’ясорубок, які виявляться найбільш затребуваними на наших кухнях.

Топ мясорубок с базовыми функциями доступность и надёжность - мясорубка и мясо

Реверс. Далеко не всі сучасні м’ясорубки оснащені цією функцією. Пояснюється це досить просто – висока потужність електром’ясорубки цілком достатня для того, щоб переробити всі хрящі і щільні ділянки м’яса. Але якщо реверс передбачений, то він є своєрідним підстраховуванням, щоб в потрібний момент ми змогли легко прочистити м’ясорубку від закупорки.

Топ мясорубок с базовыми функциями доступность и надёжность - томатный сок

Віджимання соку. Ця функція доступна лише в тому випадку, якщо в комплекті надається спеціальна насадка для подібних цілей, або якщо ми докупили її додатково. Вона дозволяє віджимати сік з томатів і ягід, але зробити з її допомогою фреш з яблук або моркви не вийде.

Топ мясорубок с базовыми функциями доступность и надёжность - шинковка на мясорубке

Шинкування овочів. Іноді ми готуємо салати. Це можуть бути повсякденні рецепти або ми можемо готувати їх у великому обсязі на якесь із свят. Деякі моделі м’ясорубок можуть мати спеціальну насадку для тертки або шинкування, таким чином, вам більше не потрібно стояти біля кухонної тертки для того, щоб вручну натерти овочі. З м’ясорубкою це відбувається дуже швидко!

Приготування ковбас. Домашня ковбаса дуже смачна і повністю відрізняється від тієї, яку ми купуємо в магазині. Але варто розуміти, що її необхідно правильно приготувати. Основний функціонал в такому випадку лягає на м’ясорубку, адже саме в її функціоналі й комплектації передбачена ковбасна насадка, завдяки чому ми і приготуємо настільки смачний і калорійний продукт.

Топ мясорубок с базовыми функциями доступность и надёжность - нож мясорубки

Ножі, що самі заточуються Наступний пункт буде скоріше не функцією м’ясорубки, а її властивістю. Але при покупці нового такого пристрою найкраще, щоб ножі м’ясорубки були здатні до самозаточування. Найчастіше дана технологія реалізується так, що ножі знаходяться настільки близько до дискам м’ясорубки, що просто заточуються об них. Іноді ножі навмисно намагнічуються, щоб прилягання до дисків було максимально щільним.

Підписуйся на наш Telegram-канал

56967 0 cookie-check Топ м’ясорубок з базовими функціями: доступність і надійність

Читайте також:

Як приготувати курку-гриль або рульку? Духові шафи з рожном допоможуть
Як приготувати курку-гриль або рульку? Духові шафи з рожном допоможуть
21 Серпня, 2018, 09:05 1418 11
Часом не вдається покинути квартиру в багатонаселеному мегаполісі і виїхати на пікнік за межі міста, щоб приготувати смачний шашлик або свинячу рульку. Зміст: Особливості вибору...
Смотреть результаты
Монітори, що змагаються з телевізорами: моделі з широкою діагоналлю
Монітори, що змагаються з телевізорами: моделі з широкою діагоналлю
Монітор – невід’ємна частина будь-якого комп’ютера, але як же ми можемо здивуватися, якщо дізнаємося про те, що він може виявитися по-справжньому величезним! Зміст: Новинки /...
Смотреть результаты
Чи безпечні водонагрівачі: все про види їх покриття
Чи безпечні водонагрівачі: все про види їх покриття
Підписуйся на наш Telegram-канал Всім знайома ситуація, коли централізована подача гарячої води відсутня або ж працює з перебоями. Чомусь, особливо влітку, вона припиняється практично скрізь....
Смотреть результаты