search
Підписатися

logo

Кращі соковижималки з цитрус-пресами

20 Серпня, 2018, 10:06 12

Сік дуже корисний продукт, який люблять всі, а крім цього він дуже смачний і солодкий.

Звичайно, можна купити сік в магазині, але чи будемо ми впевнені, що це дійсно справжній сік, а не, наприклад нектар. Крім цього, багато виробників сучасних соків наповнюють його всілякими добавками, які, з одного боку, можуть додавати йому нові смакові якості, а з іншого, сік втрачає свої натуральні властивості. В такому випадку, не зайвою виявляється соковижималка вдома. Ми можемо придбати фрукти або зібрати їх у власному саду і приготувати з них натуральний сік.

Лучшие соковыжималки с цитрус-прессами - апельсин на цитрус-прессе

Але варто розуміти, що соковижималки можуть бути різними, так само, як різними можуть бути і продукти. Тому, в залежності від того, який сік ми любимо, нам буде потрібна і відповідна соковижималка. Так, для томатів і деяких ягід найкраще підійде шнекова соковижималка, а для свіжовичавленого фрешу з яблук або моркви, найкраще відцентрова. Але як же бути з апельсинами або лимонами? Для таких продуктів незамінним виявиться цитрус-прес, який швидко приготує сік з екзотичних цитрусових плодів і граната.

Підписуйся на наш Telegram-канал

Особливості соковижималок з цитрус-пресом

Цитрус-прес є досить своєрідною соковижималкою, яка зовсім не схожа на інші. Але це зовсім не дивно, адже і самі цитрусові є досить незвичайним продуктом. Завдяки своїй нестандартній будові, хороша соковижималка для цитрусових дуже швидко і ефективно вичавить сік з апельсинів або інших подібних продуктів, але для цього необхідна буде наша мінімальна, але все-таки участь. Насправді готувати апельсиновий сік навіть цікаво! Нам потрібно розрізати апельсин навпіл, а потім по черзі встановити кожну з половинок на цитрус-прес і міцно притиснути їх до конусу, що обертається.

Лучшие соковыжималки с цитрус-прессами - цитрус-пресс и гранат

За найкоротший час чаша цитрус-прес наповниться свіжим соком жовтого кольору. При цьому сік буде справжнісінький апельсиновий, який, швидше за все, виявиться не схожим смаком на багато його аналогів з магазину. Але, як і ряд інших видів пристосувань, цитрус-прес має свої параметри і особливості. Давайте спробуємо розібратися в тому, як же правильно вибрати соковижималку для цитрусових і на що необхідно звертати увагу в першу чергу. Розглядати професійні моделі ми не будемо, адже нас цікавлять виключно побутові прилади.

Матеріал корпусу і насадки

Перше, чим може вразити нас цитрус-прес, так це своїм зовнішнім виглядом. І справа навіть не в тому, що він істотно відрізняється від традиційних соковижималок і не тільки принципом своєї роботи, але і зовнішнім виглядом. Насправді навіть різні моделі соковижималок з цитрус-пресом можуть кардинально відрізнятися корпусом одна від одної. Корпус соковижималки преса для цитрусових може бути пластиковим, металевим або ж поєднувати в собі елементи пластика і металу. У звичному для нас вигляді вона виглядає пластиковою напівпрозорою, що нагадує звичайну склянку з механізмом цитрус-преса зверху.

Лучшие соковыжималки с цитрус-прессами - цитрусовый сок

Якщо розглядати насадки, то в разі соковижималки для цитрусових вона найчастіше одна – спеціальний конус з видатними ребрами, які добувають сік з-під цитрусової шкірки. Іноді таких конусів два і вони відрізняються розмірами. Інші насадки в подібній соковижималці, зазвичай, не передбачені. Насправді, частіше, сам цитрус-прес виявляється додатковою насадкою, яку ми можемо зустріти у відцентровій соковижималці або в комплекті кухонної машини чи комбайна. Зазвичай подібна насадка виготовлена ​​з пластику, і вкрай рідко буває металевою.

Захисні сітки

Сік може бути різним. Тим більше він може відрізнятися, якщо ми готуємо сік з різних фруктів. Сік може бути з м’якоттю або ми можемо його відфільтрувати і отримати абсолютно чистий без додаткових домішок. Якщо ми готуємо сік в домашніх умовах за допомогою соковижималки, не залежно від її типу, то він обов’язково буде з м’якоттю того фрукта, який ми вичавлюємо. Але насправді це зовсім не страшно, навпаки, це надає нашому соку домашню особливість і присмак.

Лучшие соковыжималки с цитрус-прессами - защитная сетка цитрус пресса

Ми вже з’ясували, як називається соковижималка для цитрусових, але не розібралися у всіх її особливостях. Вона має спеціальну захисну сітку, яка розташована між конусом для вичавлювання соку і самою чашею, де накопичується сік. Подібна захисна сітка пропускає цитрусовий сік з невеликою кількістю м’якоті, але при цьому затримує великі частини і, що дуже важливо, кісточки. Їх ми вже точно не захочемо бачити у своїй склянці з соком. Захисна сітка в цитрус-пресі може бути пластиковою (це найчастіше), але іноді вона може бути металевою. Матеріал захисної сітки зовсім не сприяє поліпшенню її захисних властивостей.

Тип управління

Результатом роботи будь-якої соковижималки стає свіжовичавлений натуральний сік. Але для того, щоб цей сік приготувати в своїй соковижималці, ми повинні будемо управляти нею за допомогою панелі управління. Зараз ми можемо уявити собі, що наша соковижималка має безліч режимів, електронне регулювання інтенсивності обертання тощо. Але насправді, якщо ми розглядаємо саме цитрус-прес, а не будь-яку іншу соковижималку, управління виглядає набагато простіше. Розібравшись з ним, ми зможемо легко зрозуміти, як користуватися соковижималкою для цитрусових.

Лучшие соковыжималки с цитрус-прессами - цитрус пресс с рычагом

Найчастіше, нам необхідно лише взяти половинку цитруса і притиснути його до конусу цитрус-преса. Подібне натискання активує механізм соковижималки і її конус починає обертатися, вичавлюючи, таким чином, цитрусовий сік. Якщо ми не є щасливим володарем механічного цитрус-преса, а просто ручного, то натискати на конус цитрус-преса марно, нам необхідно ще й інтенсивно обертати рукою, щоб ретельно вичавити сік. Але найбільш преміальні моделі електричних цитрус-пресів можуть працювати в декількох режимах, без наших додаткових фізичних зусиль.

Вид роботи і потужність

Соковижималка для цитрусових зовсім не випадково так називається, адже вся її робота в основному сконцентрована на віджиманні соку з апельсинів, лимонів тощо. Але сучасні цитрус-преси можна використовувати не тільки для віджиму соків з цитрусових продуктів, але і, наприклад, з граната. Суть роботи цитрус-преса не дозволяє вичавлювати сік з його допомогою, наприклад з томатів, персиків і яблук. Для цих продуктів нам знадобиться зовсім інший тип соковижималок – відцентрова або шнекова. Якщо говорити простіше, то цитрус-прес, подібно свердла, висвердлює всі нутрощі продукту і перетворює його на сік.

Лучшие соковыжималки с цитрус-прессами - цитрусовые плоды

Наступним важливим параметром соковижималки є її потужність. Але зовсім не варто порівнювати потужність соковижималки для цитрусових зі звичайними відцентровими. Варто пам’ятати, що апельсини та інші цитрусові мають щільну шкірку, але всередині них дуже м’яка і легка субстанція. Тому великої потужності для віджиму соку, наприклад такої, як для фрешу з яблука або моркви, в цитрус-пресі не потрібно. У найбільш преміальних моделях, вона може досягати 100-120 Вт, але середня потужність подібних приладів не перевищує 50-60 Вт.

Особливості експлуатації

Якщо ми розглядаємо особливості експлуатації соковижималки для цитрусових, то необхідно усвідомити те, що яку б модель ви не купили, обійтися повністю автоматичними процесами вийде. У будь-якому випадку, необхідно буде ваша участь у приготуванні соку. Якщо ми розглядаємо ручний цитрус-прес, то нам потрібно буде розрізати цитрусовий плід на дві рівні половинки і власними силами вичавити сік на нерухомому конусі преса. Але якщо ми маємо механічну соковижималку для цитрусових, то нам досить міцно притиснути половинку цитруса до конусу і той самостійно почне обертатися на високих обертах і вичавить цитрусовий сік.

Лучшие соковыжималки с цитрус-прессами - выжатый цитрус

У більш автоматичних і продуманих апаратах передбачений спеціальний важіль, яким ми зможемо легше притискати продукт до конусу цитрус-преса і віджимати, таким чином, сік. Для того щоб збирати свіжовичавлений цитрусовий сік, в багатьох моделях передбачений спеціальний відсік, але іноді нам необхідно буде підставляти склянку до спеціального зливного отвору.

Огляд ТОП моделей брендів з каталогів

Після того, як ми розібралися у всіх премудростях і хитросплетіннях параметрів і характеристик сучасних цитрус-пресів, саме час розглянути найбільш цікаві і популярні моделі, які доступні сьогодні на українському ринку. Незважаючи на всю простоту подібного виду пристрою, найкраще якомога серйозніше підійти до підбору цитрус-преса, щоб він не розчаровував вас надалі. Тому давайте спробуємо скласти своєрідний рейтинг соковижималок для цитрусових.

Лучшие соковыжималки с цитрус-прессами - цирус пресс филипс

Phillips Daily Collection HR2738 / 00. Класична механічна соковижималка для цитрусових, яку можна собі уявити. Вона має потужність 25 Вт, резервуар для соку об’ємом пів літра і повністю пластиковий корпус. Будь- яких додаткових насадок в даній моделі знайти не вдасться.

Лучшие соковыжималки с цитрус-прессами - цирус пресс ариете

Ariete 411. Подібний цитрус-прес здатний прикрасити будь-яку кухню, а вичавити сік з апельсина або лимона, за його допомогою виявиться зовсім не складно. Потужність соковижималки становить 160 Вт, що стає чи не видатним показником серед конкурентів, її корпус повністю металевий, а для простоти віджиму передбачений спеціальний важіль, який допомагає більш ефективно притискати продукт до конуса цитрус-преса. У комплекті передбачено відразу два варіанти конусів різних розмірів.

Лучшие соковыжималки с цитрус-прессами - цирус пресс браун

Braun MPZ9. Дана модель дуже схожа на першу, але, якщо можна так висловитися, злегка доопрацьовану і вдосконалену. Потужність особливо не відрізняється і становить 20 Вт, а корпус так само повністю пластиковий. Більше виявляється обсяг резервуара для соку, а також є спеціальний індикатор, який вказує нам на необхідний обсяг вичавленого соку.

Підписуйся на наш Telegram-канал

56905 0 cookie-check Кращі соковижималки з цитрус-пресами

Читайте також:

Випічка, як у пекарні: що для цього потрібно? Кращі духові шафи для вашої кухні.
Випічка, як у пекарні: що для цього потрібно? Кращі духові шафи для вашої кухні.
20 Серпня, 2018, 09:10 1571 6
Духовка – це те місце, де готується чимало різноманітних смаколиків. У ній ми можемо випікати, запікати або навіть готувати на пару. Зміст: Особливості та види...
Смотреть результаты
Нове покоління ефірного телебачення: цифрова якість формату Т2
Нове покоління ефірного телебачення: цифрова якість формату Т2
Нам подобається, коли зображення на екранах наших телевізорів має високу якість, а новий формат цифрового телебачення надає нам її. Прогрес не стоїть на місці, особливо...
Смотреть результаты
Кращі вбудовані витяжки для маленької кухні
Кращі вбудовані витяжки для маленької кухні
Сучасні домогосподарки дуже люблять готувати щось надзвичайне, перетворюючи часом домашню кухню в справжнісінький ресторан з екзотичними стравами. Зміст: Функціонал Співвідношення ціна/ якість Співвідношення ціна /...
Смотреть результаты