search
Підписатися

logo

Кращі вбудовані витяжки для маленької кухні

17 Серпня, 2018, 11:05 9

Сучасні домогосподарки дуже люблять готувати щось надзвичайне, перетворюючи часом домашню кухню в справжнісінький ресторан з екзотичними стравами.

Зміст:

Функціонал

Співвідношення ціна/ якість

Співвідношення ціна / продуктивність

Співвідношення ціна / надійність / довговічність

Простота експлуатації

Рейтинг ТОП брендів і моделей

Насправді готувати зовсім не складно, особливо якщо ви любите цю справу. Тим більше, інтернет просто рясніє різними рецептами, а полиці сучасних магазинів завалені різноманітними продуктами та інгредієнтами до них. Але беручись за підготовку, іноді ми забуваємо про те, що ця процедура може доставляти дискомфорт не тільки нам, а й тим, хто проживає з нами на одній житлоплощі. Їдкий запах їжі, що готується дуже швидко поширюється по будинку або квартирі, а іноді навіть чіпко засвоюється деякими речами, які знаходяться в безпосередній близькості.

Лучшие встраиваемые вытяжки для маленькой кухни - встраиваемая вытяжка в интерьере кухни

Щоб цього не відбувалося, на кухні обов’язково повинна бути встановлена ​​витяжка. Лише уявіть цю зручність, коли ви готуєте щось, а запах миттєво зникає кудись, і не залишається в будинку. При цьому варто розуміти, що витяжки бувають абсолютно різними і необхідно розібратися в їх основних параметрах, перш ніж робити покупку. Найбільш популярні сьогодні вбудовані витяжки на кухні, які повністю інтегруються в дизайн інтер’єру. Вони встановлюються в шафу і мають безліч переваг перед іншими типами витяжок.

Підписуйся на наш Telegram-канал

Функціонал

Як нескладно зрозуміти, основним призначенням кухонної витяжки, якою б вона не була, є позбавлення нас від небажаних запахів, які з’являються під час готування на кухні. З цього випливає і решта її функціоналу. Для початку варто розуміти, що навіть найменша витяжка для кухні може мати якісь свої особливості. Наприклад, витяжка може мати різні розміри – її ширина, найчастіше, становить 50 або 60 см. При цьому вона може працювати на відведення повітря, коли неприємні запахи просто витягуються витяжкою на вулицю, а іноді може працювати на рециркуляцію. У такому випадку повітря не покидає межі кімнати, а очищається фільтрами, зокрема жиропоглинаючим і вугільним для позбавлення від запахів.

Лучшие встраиваемые вытяжки для маленькой кухни - встраиваемая вытяжка в работе

Потужність роботи витяжки також може регулюватися. У ній будуть передбачені два або три режими, коли вона працює або на максимальних обертах під час інтенсивного готування, на середніх обертах або на низьких. Важливим доповненням сучасних витяжок, навіть вбудованих є наявність яскравого підсвічування. Справа в тому, що світла на кухні іноді може не вистачати, особливо біля плити, тому цей недолік відмінно компенсує вбудована витяжка над варильною поверхнею.

Співвідношення ціна/ якість

Насправді такий пристрій, як кухонна витяжка зовсім не є складним пристроєм, але, навіть не дивлячись на це, необхідно звертати ретельну увагу на високу якість подібного приладу. Для початку потрібно усвідомити те, що ширина витяжки та її фільтрів повинна повністю покривати площу конфорки. Так вона зможе найбільш швидко і ефективно вивести всі запахи з кухні, не даючи поширитися їм далі. Ефективність і продуктивність кращих вбудованих витяжок безпосередньо залежить від їх мотора. Їх може бути два для більшої продуктивності, але якщо ми встановлюємо витяжку для маленької кухні, наприклад, в квартирі, то нам буде достатньо одного. Проте, дуже бажано, щоб він мав турбіну.

Лучшие встраиваемые вытяжки для маленькой кухни - белая встраиваемая вытяжка

Звертаємо увагу на підсвічування, яке використовується увитяжці. Найбільш яскраво і довго буде давати світло світлодіодне підсвічування, але ним оснащуються найдорожчі витяжки. Непогані показники яскравості має галогенне підсвічування, але найбільш недорогі витяжки мають звичайні лампочки до 30 Вт. У тому випадку, якщо нам необхідна буде робота витяжки на рециркуляцію, то варто завчасно дізнатися про можливості установки в ній вугільного фільтра, інакше ми не зможемо позбутися їдких запахів.

Співвідношення ціна / продуктивність

Найважливішим параметром сучасної витяжки, незалежно від того, який тип ми розглядаємо, є її продуктивність. Вимірюється вона в одиниці виміру кубометрів на годину. Іншими словами, даний показник вказує нам, яку кубатуру приміщення він зможе обслужити за одну годину своєї роботи. Інтернет рясніє різноманітними методами розрахунку необхідної потужності для тієї чи іншої площі кухні, тому ми вирішили детально не зупинятися на цьому питанні. Варто лише зазначити, що витяжка для кухні маленьких розмірів може мати потужність 600-700 куб.м / год. Менша потужність небажана, тому як завжди краще, щоб вона була хоч з невеликим, але запасом.

Лучшие встраиваемые вытяжки для маленькой кухни - встраиваемая вытяжка Pyramida

При виборі оптимальної витяжки, варто також враховувати той параметр, який далеко не завжди очевидний. На ефективність продуктивності вбудованої витяжки (та й не тільки вбудованої) впливає діаметр гофри, яку ми можемо встановити на неї. Адже якщо цей діаметр недостатній, то витяжка не встигатиме відводити запахи вчасно, навіть незважаючи на свою велику потужність. Якщо ми встановлюємо витяжку для маленької кухні, то досить буде діаметра 120 мм, а іноді навіть і 100 мм, якщо кухня не просто маленька, а дуже маленька!

Співвідношення ціна / надійність / довговічність

Безумовно, купуючи в свій будинок нову техніку, абсолютно кожен з нас хотів би, щоб вона працювала довго і якісно. Якщо торкатися витяжок, тим більше вбудованих, то їх надійність і довговічність буде безпосередньо випливати з тих параметрів, які ми сьогодні вже розглянули. Для того щоб витяжка працювала довго і без збоїв, найкраще правильно вибрати відповідну потужність, виходячи з площі кухні, адже в іншому випадку, навантаження на двигун може виявитися занадто високим і його ресурс дуже швидко закінчиться. Так само найкраще, хоча б один раз на місяць проводити чистку жирових фільтрів – це ті самі алюмінієві решіточки, розташовані в нижній частині витяжки.

Лучшие встраиваемые вытяжки для маленькой кухни - кухня со встроенной техникой

Замінити їх буде не так вже й просто, тому регулярні профілактичні мийки допоможуть уникнути їх передчасної заміни. Не варто також недбало ставитися до питання габаритів витяжки. Чим більше площа фільтрів витяжки – тим краще! Як мінімум ширина витяжки не повинна бути менше ширини конфорки. Але навіть якщо ваша плита має ширину 60 см, а витяжка – 90 см, то це зовсім не погано, а навіть добре! Навантаження на фільтри буде менше, а значить, служити вони будуть довше.

Простота експлуатації

Суть вбудованої витяжки полягає в тому, що ми можемо максимально інтегрувати її в наші кухонні меблі так, щоб вона не виділялася із загального ансамблю нашої кухні. Вбудована витяжка особливо зручна в тому випадку, коли кухня невеликої площі, адже ми зможемо або повністю вбудувати її в шафку або ж частково, як у випадку з телескопічною витяжкою. Таким чином, залишиться невелика смужка з висувною панеллю. Це найбільш популярний тип витяжок, адже вони вважаються найбільш зручними та комфортними. Є так само новий тип витяжок, які вбудовуються не зверху, а ззаду за варильною поверхнею прямо в стільницю.

Лучшие встраиваемые вытяжки для маленькой кухни - встраиваемая вытяжка в столешнице

Так ми можемо зрозуміти, що вбудовані витяжки – кращі витяжки для маленької кухні. Використовувати їх так само просто, як і звичайні. Найчастіше вони мають декілька режимів потужності, що контролюються за допомогою панелі управління. Вона може мати кнопковий характер або навіть сенсорний. Часом в таких моделях застосовується навіть пульт управління. Найпопулярніші моделі подібних витяжок – телескопічні. Коли ми висуваємо її панель, витяжка зможе безперешкодно працювати, а коли ми її відсуваємо, вона вимикається, навіть в тому випадку, якщо панель управління знаходиться в стані вкл. Це дуже зручно.

Рейтинг ТОП брендів і моделей

Ми розглянули найбільш важливі параметри сучасних вбудованих витяжок, а зараз настав час розглянути рейтинг вбудованих витяжок, виходячи з конкретних моделей і їх персональних характеристик.

Лучшие встраиваемые вытяжки для маленькой кухни - Ventolux GARDA 60 BK (650) IT H

Ventolux GARDA 60 BK (650) IT H. Дана модель витяжки має ширину 60 см, яка відповідає ширині сучасної вбудованої газової або електричної панелі. Колір кромки такої витяжки чорний, але є так само варіанти в нержавійці або білому кольорі. Її потужності достатньо для кухні близько 10 м².

Лучшие встраиваемые вытяжки для маленькой кухни - Pyramida TL 50 WH

Pyramida TL 50 WH. Дана витяжка відрізняється своєю компактністю і більше підійде для вузької плити до 50 см. Але, не дивлячись на свої невеликі габарити, її потужність становить 700 куб.м / год. Цього буде достатньо для будь-якої невеликої кухні. Колір кромки телескопічної витяжки – білий. Так само є варіанти таких же моделей з більшою шириною і іншими колірними рішеннями.

Лучшие встраиваемые вытяжки для маленькой кухни - Ventolux GARDA 60 WH (450)

Ventolux GARDA 60 WH (450). Варто так само розуміти, що чим більша потужність витяжки, тим більше вона створює шуму. Якщо наша кухня невелика, то варто розглянути наступну модель, яка має потужність 450 куб.м / год, але при цьому може характеризуватися низьким рівнем шуму. Невисока вартість даної моделі так само стала можливою завдяки використанню в системі підсвічування звичайних ламп розжарювання.

Лучшие встраиваемые вытяжки для маленькой кухни - Elica GEA GR

Elica GEA GR / IX 1M A / 60. Подібна модель характеризується великою компактністю. Таким чином, встановивши її в шафку, ми отримаємо додатковий простір, якого завжди не вистачає в умовах маленьких кухонь, для зберігання якихось аксесуарів. Корпус витяжки виконаний з нержавіючої сталі, а її потужності 550 куб.м / год буде досить для кухні 8-9 м².

 

Підписуйся на наш Telegram-канал

56748 0 cookie-check Кращі вбудовані витяжки для маленької кухні

Читайте також:

Перший фотоапарат для юного фотографа: яку камеру вибрати для підлітка?
Перший фотоапарат для юного фотографа: яку камеру вибрати для підлітка?
16 Серпня, 2018, 08:49 2477 11
Підписуйся на наш Telegram-канал У міру того, як мода на дзеркальні фотоапарати спадає і той «цифровий бум», який обрушився на всіх за останні 10 років...
Смотреть результаты
Які міксери краще мати на своїй кухні? Експертна думка від Comfy
Які міксери краще мати на своїй кухні? Експертна думка від Comfy
Підписуйся на наш Telegram-канал Досить складно уявити кулінара, що займається приготуванням складних і не дуже страв, без спеціальних пристроїв для змішування і збивання продуктів. Вдома,...
Смотреть результаты
Порадуйте геймера: топ комп’ютерів, які не поступаються консольним приставкам
Порадуйте геймера: топ комп'ютерів, які не поступаються консольним приставкам
Кожна людина в нашому світі любить грати. Різниця лише в характері ігор і спосібі нашого життя. Зміст: Ціна Швидкість / потужність Можливість кастомізації / апгрейда...
Смотреть результаты