search
Підписатися

logo

Закриваємо пляжний сезон красиво: огляд кращих епіляторів для зони бікіні

22 Серпня, 2018, 09:15 9

Незважаючи на те, що велика частина пляжного сезону позаду, на морському узбережжі повно відпочиваючих.

Особливості епіляторів для зони бікіні

Поради по експлуатації, лайфхаки безболісного гоління

ТОП епіляторів для бікіні

Круті фішки-функції на які дивитися при виборі

Цілком природно і зрозуміло бажання кожної людини виглядати ідеально під час свого відпочинку на морі. І ніякі вади або недоліки в такому випадку неприпустимі. Особливо це стосується дівчат, які старанно вдосконалюють своє тіло цілий рік, але особливо гостро подібне питання стає напередодні пляжного сезону. Але не варто забувати про гострі питання не тільки перед початком сезону, але й на всьому його протязі, а особливо ближче до кінця. Чому необхідно приділяти увагу саме завершенню пляжного сезону пояснити легко, адже  наприкінці літа, коли дні ще теплі, але ось-ось настане похолодання, кожному захочеться відправитися на пляж, адже іншої можливості не випаде ще цілий рік.

Закрываем пляжный сезон красиво обзор лучших эпиляторов для зоны бикини - интимная эпиляция

Щоб виглядати ідеально, мало лише привести свій фізичний стан в належний вигляд, особливо гостро постає питання позбавлення від небажаного волосся в певних місцях. Найбільш часто виникає бажання позбутися  волосся в зоні бікіні. Це досить копіткий захід і далеко не завжди приємний. Але сучасні виробники техніки для краси і здоров’я створюють для нас масу пристосувань, які значно спрощують дану формальну процедуру. Таким чином, якщо вибрати хороший епілятор для зони бікіні, ми зможемо надовго позбутися небажаної рослинності, а наше тіло виявиться чистим і гладким, ніби волосся на ньому не було ніколи.

Підписуйся на наш Telegram-канал

Особливості епіляторів для зони бікіні

Існує безліч різноманітних способів видалення волосся в інтимній зоні. Для цього можна скористатися, наприклад, бритвою або тримерами. Але ось тільки в такому випадку волоски лише збриваються і дуже скоро відновлюються. Тому подібну процедуру потрібно буде повторювати знову і знову. Можна також скористатися спеціальними кремами для видалення волосся, але ефект навіть у цьому випадку буде нетривалим. Найефективнішим методом стає епілятор, найчастіше зі спеціальною насадкою для інтимних зон. Епілятор за допомогою своїх пінцетів висмикує волосся разом з цибулиною, тому шкіра стає гладкою, а волосся не відновлюються дуже довго.

Закрываем пляжный сезон красиво обзор лучших эпиляторов для зоны бикини - эпилятор для зоны бикини

Кращі жіночі епілятори мають безліч додаткових насадок для найрізноманітніших ділянок тіла. При цьому однією з найбільш важливих насадок виявиться та, яка призначена для зони бікіні. Насправді вона може виглядати по-різному. Це може бути невелика пластикова насадка, яка зменшує площу покриття пінцетів – таким чином, досягається зменшення неприємних відчуттів на чутливій шкірі. А також  це може бути і зовсім окремий додатковий прилад з пінцетами на вузенькій голівці. Подібне доповнення до епілятора часто називають депілятором.

Закрываем пляжный сезон красиво обзор лучших эпиляторов для зоны бикини - эпилятор с массажной насадкой

З огляду на те, що шкіра в зоні бікіні досить чутлива, однією лише насадки для даних цілей може виявитися недостатньо. Найкраще, щоб епілятор мав додаткові можливості, такі як, наприклад, масажна насадка. Вона істотно пом’якшує неприємні відчуття під час роботи епілятора і допомагає відволіктися від болю. Додатковим варіантом знеболювання може служити охолодження ділянки шкіри, де ми плануємо позбутися волосся. Для цього може використовуватися спеціальний контейнер, який передбачений в комплектації епілятора  або ж його можна придбати окремо від епілятора. А ще не зайвим може виявитися підсвічування. Від неприємних відчуттів воно не позбавить, але допоможе більш ефективно видалити всі навіть малопомітні волоски.

Поради по експлуатації, лайфхаки безболісного гоління

Як ми встигли з’ясувати, приємних відчуттів під час епіляції інтимних зон очікувати не слід. Але це зовсім не означає, що необхідно змиритися з тим, якщо ми не хочемо відчувати больові відчуття, що від волосся позбутися не вийде. Найбільш дієвим методом надовго розпрощатися з рослинністю виявляється епілятор, а якщо ми розуміємо, що його потрібно буде використовувати для того, щоб привести в порядок зону бікіні, то ще на етапі вибору конкретної моделі епілятора в магазині, потрібно вибирати саме той, який для цього призначений . Адже якщо в комплекті не виявиться необхідних насадок, то епіляція може перетворитися на справжнісінькі тортури.

Закрываем пляжный сезон красиво обзор лучших эпиляторов для зоны бикини - влажная эпиляция

Таким чином, першим кроком для того, щоб уникнути больових відчуттів або хоча б істотно зменшити їх, є підбір необхідного асортименту насадок. Далі, уникнути неприємних відчуттів нам допоможе правильний підхід до епіляції. В ідеалі шкіру краще трохи пропарити, наприклад, у ванній або душі. Так, пори розширюються, і видалення волосся відбувається значно простіше. Тому рекомендується проводити епіляцію навіть найкращими епіляторами для зони бікіні саме після водних процедур.

Закрываем пляжный сезон красиво обзор лучших эпиляторов для зоны бикини - лазерная эпиляция в салоне

Окремо може стати питання про проведення лазерної епіляції. Це найбільш сучасний вид подібних заходів, а привертає він до себе своєю безболісністю. Але варто розуміти, що подібна процедура найбільш ефективно проводиться фахівцями, наприклад, в платних салонах, відвідувати які не завжди знаходиться час. Можна придбати лазерний епілятор для домашнього використання, але він коштує в рази дорожче звичайного епілятора. І навіть якщо ми зважилися на настільки недешеву покупку, необхідно чітко усвідомлювати, що іноді лазерний епілятор може виявитися безсилим. Найчастіше це стосується світлого, сивого або навіть рудого волосся. Варто розуміти також і те, що ефект від використання такого типу епілятора настає не миттєво, а лише через час, але ріст волосся припиняється надовго, а в деяких випадках назавжди.

ТОП епіляторів для бікіні

Розглянувши найкорисніші параметри для епіляторів, які будуть використовуватися в зоні бікіні, ми зможемо зрозуміти, що нам необхідно досить абстрактно, тому саме час розглянути конкретні моделі, а саме топ епіляторів для зони бікіні. Наступні моделі мають найбільш підходящі характеристики і параметри для того, щоб зробити наше тіло близьким до ідеалу перед закриттям пляжного сезону.

Закрываем пляжный сезон красиво обзор лучших эпиляторов для зоны бикини - Braun Silk epil 5541

Braun Silk epil 5541. Дана модель може виявитися дуже зручною, адже Braun здатний працювати від акумулятора. При цьому такий епілятор підійде як для вологої епіляції, так і для сухої. Це дуже важливо, адже, як ми вже встигли з’ясувати, найменші больові відчуття відбуваються після прийняття ванни або душу. У комплекті передбачені насадки для бікіні і бритвенна головка.

Закрываем пляжный сезон красиво обзор лучших эпиляторов для зоны бикини - Philips Satinelle Advanced BRE630

Philips Satinelle Advanced BRE630 / 00. Дана модель має безліч насадок, які стануть в нагоді абсолютно в різних умовах. В асортимент комплектації входить бікіні-тример, бритвенна головка, насадка для делікатних зон, насадка для масажу та насадка для точкового видалення. Все це можна зберігати в зручному чохлі, який так само поставляється в комплекті. Подібний епілятор можна використовувати для вологої епіляції, а пінцети виконані з кераміки. Такі параметри і набір насадок дозволять максимально зменшити неприємні відчуття під час його використання.

Закрываем пляжный сезон красиво обзор лучших эпиляторов для зоны бикини - Rowenta EP5640

Rowenta EP5640. Наступна модель може здатися набагато простіше, ніж попередні дві. Але це лише на перший погляд. Здатися так може через те, що він працює лише від мережі і в ньому не передбачений акумулятор, а, відповідно, епіляція доступна лише суха. Але, не дивлячись на це, асортимент додаткових насадок досить широкий. Ви зможете знайти бікіні-тример, насадку для делікатних зон і для пілінгу. Допомогти нам так само зможе передбачене підсвічування і масажна насадка.

Panasonic ES-ED93-P520. Епілятор Panasonic зовні виглядає дуже ефектно і презентабельно. Але це далеко не всі переваги даної моделі. Перше на що варто звернути увагу, це велика кількість пінцетів на голівці – їх відразу 48. Це дозволить дуже швидко позбутися  волосяного покриву на тих ділянках шкіри, де бачити їх ми не хочемо. Працювати пристрій може як від мережі, так і від акумулятора. Крім насадки бікіні-тример, в комплект входить ще 5 доповнень для різних ділянок тіла.

Закрываем пляжный сезон красиво обзор лучших эпиляторов для зоны бикини - Remington EP7035

Remington EP7035. Наступна модель може виявитися відповіддю на просте запитання – який епілятор краще для зони бікіні? Він об’єднує в собі чи не всі переваги, які повинні бути присутніми в епіляторі для таких цілей. Він оснащений достатньою кількістю насадок, в тому числі бікіні-тримерами і бритвеною насадкою, а плаваюча голівка дозволить ефективніше обробити важкодоступні місця. Використовувати його можна за допомогою акумулятора, у тому числі і для вологої епіляції.

Круті фішки-функції, на які варто дивитися при виборі

Найкращою рекомендацією при питанні, як вибрати жіночий епілятор для зони бікіні, може стати порада з набору найкорисніших і необхідних функцій сучасного епілятора. Найчастіше подібні корисні функції стають доступними завдяки наявності в епіляторі всіх необхідних насадок. Так які ж фішки і функції допомагають стати тому чи іншому епілятору кращим у своїй категорії, а саме в категорії епіляторів для зони бікіні?

Закрываем пляжный сезон красиво обзор лучших эпиляторов для зоны бикини - эпилятор с массажными насадками

Масажна насадка. Масаж шкіри під час епіляції, сучасні епілятори здатні робити або завдяки вбудованій насадці, яку зняти ніяк не вийде, або завдяки знімній. В останньому випадку нам необхідно буде одягати цю насадку лише тоді, коли це буде вкрай важливо. Така насадка дозволяє трохи розслабити шкіру і відволікти нас від заходів епіляції, що значно знижує неприємні відчуття.

Закрываем пляжный сезон красиво обзор лучших эпиляторов для зоны бикини - эпилятор с плавающей головкой

Плаваюча голівка. Найчастіше голівка епілятора, де знаходяться всі його пінцети, стаціонарна і нерухома. Але набагато зручніше, коли вона виявляється плаваючою. Завдяки цьому,  за один раз можливо видалити всі волосинки навіть в тих місцях, куди раніше дістатися пінцетами епілятора було складно.

Закрываем пляжный сезон красиво обзор лучших эпиляторов для зоны бикини - эпилятор в ванной

Волога епіляція. Подібний тип епіляції передбачений в акумуляторних моделях (але не у всіх). Це має на увазі те, що ми зможемо видалити небажане волосся або безпосередньо під час душу або прийняття ванни, або відразу ж після неї. Як ми вже встигли з’ясувати, після водних процедур, пори шкіри розширюються і видалення волосся не настільки болісне.

Закрываем пляжный сезон красиво обзор лучших эпиляторов для зоны бикини - эпилятор с подсветкой

Підсвічування. Ця функція епілятора не допоможе нам зменшити больові відчуття або, тим більше, позбутися нам від них зовсім. Але завдяки вбудованому підсвічуванню на корпусі приладу, ми побачимо абсолютно все, навіть найдрібніші волосинки, і видалимо їх без залишку, адже світло потраплятиме саме на ту ділянку шкіри, яку ми обробляємо.

Закрываем пляжный сезон красиво обзор лучших эпиляторов для зоны бикини - Эпилятор с охлаждающей насадкой

Охолоджуюча насадка. Широко відомо, що холод істотно знижує неприємні або навіть больові відчуття. Іноді деякі моделі епіляторів передбачають у своїй комплектації спеціальну охолоджуючу насадку. Для того щоб її використовувати, ми повинні помістити її на деякий час в холодильник або морозильну камеру, а потім прикласти до шкіри. Якщо охолоджуючої насадки в комплекті немає, то ми зможемо купити її окремо.

Підписуйся на наш Telegram-канал

57080 0 cookie-check Закриваємо пляжний сезон красиво: огляд кращих епіляторів для зони бікіні

Читайте також:

Топ м’ясорубок з базовими функціями: доступність і надійність
Топ м'ясорубок з базовими функціями: доступність і надійність
21 Серпня, 2018, 10:14 1198 7
М’ясорубка була і залишається дуже важливим приладом на нашій кухні. А всупереч своїй назві, це досить багатофункціональний пристрій. Зміст: М’ясорубка – особливості вибору та експлуатації,...
Смотреть результаты
Як приготувати курку-гриль або рульку? Духові шафи з рожном допоможуть
Як приготувати курку-гриль або рульку? Духові шафи з рожном допоможуть
Часом не вдається покинути квартиру в багатонаселеному мегаполісі і виїхати на пікнік за межі міста, щоб приготувати смачний шашлик або свинячу рульку. Зміст: Особливості вибору...
Смотреть результаты
Монітори, що змагаються з телевізорами: моделі з широкою діагоналлю
Монітори, що змагаються з телевізорами: моделі з широкою діагоналлю
Монітор – невід’ємна частина будь-якого комп’ютера, але як же ми можемо здивуватися, якщо дізнаємося про те, що він може виявитися по-справжньому величезним! Зміст: Новинки /...
Смотреть результаты