search
Підписатися

logo

Монітори, що змагаються з телевізорами: моделі з широкою діагоналлю

21 Серпня, 2018, 12:09 7

Монітор – невід’ємна частина будь-якого комп’ютера, але як же ми можемо здивуватися, якщо дізнаємося про те, що він може виявитися по-справжньому величезним!

Зміст:

Новинки / анонси моніторів з величезною діагоналлю

ТОП моделі на ринку в поточний момент

Монітори в якості телевізора або телевізори в якості монітора – що краще?

Випадки коли монітор з великою діагоналлю перевершує телевізор

Найчастіше монітори мають середні або невеликі габарити. Орієнтуватися в розмірах моніторів можна завдяки вимірюванню діагоналі екрану в дюймах, точно так само, як і в телевізорах. Так ось, згідно зі статистичними даними, середня діагональ домашнього монітора для робочого столу складає 24″. Саме до таких розмірів сучасних моніторів всі ми з вами звикли і приблизно такими їх собі уявляємо. Але, насправді не рідкісні випадки, коли ми можемо виявити монітори з набагато більшими розмірами, які не поступаються, а навіть перевершують розміри найбільших телевізорів.

Мониторы, соперничающие с телевизорами модели с широкой диагональю - человек играет в игру

Монітори з найбільшою діагоналлю можуть досягати 55 дюймів і більше. Ви напевно бачили 55-дюймовий телевізор, навіть якщо і не в себе вдома. Так ось, тільки уявіть собі, що такі розміри має монітор вашого комп’ютера. Але навіщо монітору такі розміри? Явно не для того, щоб набирати текст у Word або складати таблиці в Excel. Монітори з подібними розмірами виявляться до речі, наприклад, під час ігор. Так монітор 60 дюймів з високою роздільною здатністю формату 4К зможе повністю занурити вас у віртуальний світ і захопити ігровим сюжетом. Так само, монітор з широкою діагоналлю можна використовувати для перегляду фільмів у такій же високій здатності.

Підписуйся на наш Telegram-канал

Новинки та анонси моніторів з величезною діагоналлю

Більшість анонсів різноманітних новинок моніторів, у тому числі і з великою діагоналлю, відбувалися ще на початку року на відомій виставці CES 2018 у Лас-Вегасі. Але, частіше за все, анонси та огляди нових моніторів затьмарюють більш очікувані широкою масою презентації телевізорів, смартфонів, ноутбуків тощо. Тому, може виявитися так, що багато хто з наших читачів прочитають про деякі новинки вперше.

Мониторы, соперничающие с телевизорами модели с широкой диагональю - монитор 34WK95U

Однією з найбільш цікавих новинок моніторів від компанії LG в цьому році можна вважати 34WK95U. Це великий 34-дюймовий Ultra Wide монітор із співвідношенням сторін 21: 9. Іншими словами це дуже широкий монітор і з незвичайною роздільною здатністю 5120х2160 пікселів. Так Так! Саме 5К! Крім цього монітор підтримує технологію HDR, а його екран виготовлений за технологією Nano IPS. Пристрій оснащений роз’ємом Thunderbolt 3, по якому передається зображення з високою роздільною здатністю, звук і навіть живлення.

Мониторы, соперничающие с телевизорами модели с широкой диагональю - монитор ROG Swift PG65

Якщо розглядати ну дуже вже великі монітори, то можна відзначити Asus ROG Swift PG65. Створення такого монітора 65 дюймів підтримує ініціативу від компанії Nvidia під назвою Big Format Gaming Displays. Дана модель крім великих розмірів екрану може запропонувати нам технологію HDR і здатність формату 4К, а так же найвищу яскравість 1000 кд / м².

Мониторы, соперничающие с телевизорами модели с широкой диагональю - монитор Samsung QLED

Не залишається в тіні і компанія Samsung, яка в цьому році представила свій перший вигнутий QLED монітор з підтримкою Thunderbolt 3. Він буде володіти діагоналлю екрану 34″, UHDздатністю, а матриця екрану виготовлена ​​за фірмовою технологією із застосуванням квантових точок.

ТОП моделі на ринку в поточний момент

Безумовно, що протягом року ми отримаємо дуже цікаві новинки моніторів від різних компаній, а їх список зовсім не обмежується тим, що ми тільки що вам представили. Нам вдалося розповісти вам лише про найцікавіші з них на наш погляд. Але що робити, якщо очікувати подібні моделі немає можливості, а монітор з великою діагоналлю нам необхідний ось уже зараз. Насправді, на полицях магазинів і інтернет-магазинів вже давно є гідні моделі, про які ми зараз вам і розповімо.

Мониторы, соперничающие с телевизорами модели с широкой диагональю - монитор IIYAMA

IIYAMA TH5565MIS-B1AG. Дана модель має чималу ціну, але і в цей же час є чи не найбільшим монітором з діагоналлю 55″, доступним на ринку в нашій країні. Він має роздільну здатність всього лише 1920х1080 пікселів (це Full HD), але має ряд відмінних рис. Наприклад, ми зможемо повертати його так, як нам необхідно, адже монітор володіє технологією повороту екрану, а зображення адаптується до повороту. А ще він сенсорний, тобто ми зможемо управляти і маніпулювати операціями на екрані без мишки, власними дотиками.

Мониторы, соперничающие с телевизорами модели с широкой диагональю - мониторы LG Ultra Wide

LG 38UC99-W. 38-дюймова модель, яка дуже нагадує своїм видом ту, яка була представлена ​​сьогодні в розділі новинок. Широке співвідношення сторін 21: 9 і з високою роздільною здатністю формату 4К. Ось тільки, якщо ми вирішимо не чекати оновленої моделі, то не отримаємо нову технологію Nano IPS і здатність екрана формату 5К.

Мониторы, соперничающие с телевизорами модели с широкой диагональю - игровой монитор от Samsung

Samsung C49HG90DMI. Це справжнісінький ігровий монітор з Curved Display. Його розмір становить 49″, а здатність у форматі 4К. Матриця екрану створена за технологією QLED, яка робить екран монітора довговічним, яскравим і насиченим кольорами. На відміну від звичайних моніторів, які здатні відтворювати лише трохи більше 16 млн кольорів, QLED від Samsung демонструє нам їх понад мільярд!

Монітори в якості телевізора або телевізор в якості монітора – що краще?

Коли ми вибираємо монітор з великою діагоналлю, то можемо шукати відповіді на запитання, а що якщо купити не монітор, а телевізор? Насправді відмінності телевізора від монітора і навпаки досить очевидні і лежать на поверхні. Телевізор є незалежним і самостійним пристроєм більшою мірою для перегляду відео, наприклад, фільмів. У той же час, монітор здатний лише доповнювати інший пристрій, наприклад десктоп. Деякий час назад були дуже популярні пристрої два в одному, такі собі монітори з функцією телевізора. Вони були оснащені тюнером для прийому сигналу телебачення і це все, чим вони відрізнялися від звичайних моніторів. На сьогодні, з огляду на швидкий розвиток IPTV, монітор-телевізор втратив свою популярність і необхідність у споживачів.

Мониторы, соперничающие с телевизорами модели с широкой диагональю - громадный монитор

Але ось відповісти однозначно на питання що виявиться краще, монітор з великою діагоналлю або телевізор, дуже складно. Наприклад, якщо ви вирішили придбати пристрій для проходження улюблених ігор, щоб повноцінно зануритися у віртуальний світ, найкраще підійде монітор, адже вони найчастіше мають спеціальні технології для швидкої реакції відгуків і згладжування динамічних сцен. У разі якщо монітор необхідний нам для роботи, наприклад, з графікою або фотографіями, то знову краще виявиться монітор, адже, як правило, вони мають роздільну здатність вище і меншу пікселізацію, що дозволяє працювати з ними в безпосередній близькості. Але ось для перегляду кіно чи телепередач в пріоритеті виявляється телевізор, адже в даному випадку будуть важливі технології поліпшення зображення, потужний звук і високі технології відтворення реалістичної картинки, чим і оснащені сучасні телевізори.

Випадки, коли монітор з великою діагоналлю перевершує телевізор

Насправді монітор і телевізор дуже схожі один з одним. Іноді вони навіть мають схожі роз’єми. Але трапляється так, коли монітор з великою діагоналлю для нас може виявитися пріоритетніше, ніж телевізор. Незважаючи на всю зовнішню схожість, монітори володіють спеціальними технологіями, які в деяких сферах роблять їх помітно вигідніше і продуктивніше. Наприклад, якщо ми вибираємо монітор для ігор, то нерідко зустрічаються моделі у форматі 21: 9, які зможуть занурити нас у ігровий сюжет так, як не зможуть зробити цього телевізори.

Мониторы, соперничающие с телевизорами модели с широкой диагональю - сенсорный монитор

Часом в моніторах, навіть тих, які мають велику діагональ, реалізована сенсорна технологія. Це дуже зручно в тому випадку, якщо ви використовуєте монітор в професійних цілях, наприклад, для дизайну, обробки зображень і так далі. Лише уявіть собі, що перед вами монітор 42 дюйми, який реалізує для вас величезну сенсорну робочу панель. Крім цього всі монітори з широкими діагоналями мають роздільну здатність Full HD, UHD. Ви не зустрінете 32-дюймовий монітор з роздільною здатністю HD, тоді як такі телевізори зовсім не рідкість.

Підписуйся на наш Telegram-канал

56912 0 cookie-check Монітори, що змагаються з телевізорами: моделі з широкою діагоналлю

Читайте також:

Чи безпечні водонагрівачі: все про види їх покриття
Чи безпечні водонагрівачі: все про види їх покриття
20 Серпня, 2018, 11:31 1453 7
Підписуйся на наш Telegram-канал Всім знайома ситуація, коли централізована подача гарячої води відсутня або ж працює з перебоями. Чомусь, особливо влітку, вона припиняється практично скрізь....
Смотреть результаты
Збирайте коктейльну вечірку. Огляд блендерів для різноманітних напоїв і смузі
Збирайте коктейльну вечірку. Огляд блендерів для різноманітних напоїв і смузі
Підписуйся на наш Telegram-канал Напевно ви вже здогадалися, виходячи з назви, про який побутовий прилад піде сьогодні мова. А чи знаєте ви, що блендери є...
Смотреть результаты
Кращі соковижималки з цитрус-пресами
Кращі соковижималки з цитрус-пресами
Сік дуже корисний продукт, який люблять всі, а крім цього він дуже смачний і солодкий. Звичайно, можна купити сік в магазині, але чи будемо ми...
Смотреть результаты