search
Підписатися

logo

Топ-10 додатків та утиліт для Android

22 Березня, 2018, 02:31 10

Неможливо собі уявити Android без Google Play, адже  це  саме те місце, де ми можемо встановити всі кращі програми на смартфон.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал

Зміст:

 1. Топ-10 безкоштовних додатків для Android
 2. Топ-10 платних додатків для Android

Напевно список найнеобхідніших і корисних програм для Android у кожного буде свій, адже ми використовуємо свої смартфони досить індивідуально. Але от якщо зробити велике соціологічне опитування, то ми зможемо сформувати певний список найбільш затребуваних додатків для наших смартфонів, якими користуються частіше, ніж іншими. Такі додатки можуть виконувати абсолютно різноманітні завдання, але завдяки якимось своїм особливостям вони отримали визнання і популярність, тому ці додатки скачують частіше за інші. Ми вирішили не втрачати даремно час і розповісти про п’ять найбільш популярних програм для Android на сьогоднішній день.

Багато хто з нас не дуже люблять платити за програмне забезпечення і вважають за краще  використовувати безкоштовні програми. Іноді нас може навіть не бентежити те, що безкоштовні програми мають дещо обмежений функціонал, порівняно з платними аналогами. Через це безкоштовне програмне забезпечення для Android, як правило, виявляється найбільш популярним і частіше скачується користувачами. Таким чином, ми прийняли рішення розглянути окремо п’ять найпопулярніших безкоштовних програм і п’ять найбільш затребуваних платних програм. Так ми дізнаємося, якими програмами і утилітами користуються частіше і за які програми ми готові платити. Варто відразу зазначити, що ми не брали до уваги різні додатки інтернет-магазинів або інших ресурсів, щоб не створювати зайвої реклами.

Топ-10 безкоштовних додатків для Android

#10 Strav

Додаток на Андроїд для бігунів Strava

Додаток створено спеціально для спортсменів, особливо для тих, хто захоплюється бігом. Програма записує маршрути бігу, завдяки скачаним картам місцевості, показуючи їх тривалість. Також програма фіксує вашу максимальну і мінімальну швидкість бігу, кількість калорій, які ви спалили за час занять спортом. Особливість програми в тому, що ви можете поділитися зі своїми результатами з іншими користувачами і отримувати додатковий заряд мотивації, оцінюючи чужі успіхи. Додаток Strava в деякому роді соціальна мережа людей, яких об’єднує любов до спорту і здорового способу життя.

#9 Google карти

Безкоштовний додаток на Андроїд Гугл карти

Безкоштовний додаток, яким можна користуватися онлайн і оффлайн. Карти постійно оновлюються, завантажуючись на ваш смартфон. Дуже зручна утиліта, якщо ви живете в мегаполісі, до того ж зручно, коли під рукою все місто з його соціальними та інфраструктурними об’єктами і навіть вся країна. З додатком Гугл карти ви ніколи не заблукаєте, відмінний помічник для простих користувачів і водіїв.

#8 Coolreader

Безкоштовний додаток на Андроїд Coolreader

Додаток призначений для зручного читання. Перевершує інші програми “читалки” наявністю безлічі функцій, підтримує різні формати, в тому числі PDF і TXT. Дозволяє створювати свою особисту бібліотеку за алфавітним порядком, роком випуску чи першочерговості читання для вас. Інтерфейс програми інтуїтивно зрозумілий, меню написано досить великими буквами, що роблять читалку зручною для людей зі слабким зором. У програмі також продумана можливість корекції шрифту, його розміру і кольоровість підкладки для зручності читання. Додаток Coolreader безкоштовний, але є і платний контент, наприклад, ви можете платно скачати книгу з синхронізованого з програмою ресурсу.

#7 Google Docs

Безкоштовний додаток на Андроїд Google Docs

Відмінний офісний додаток, який можна завантажити безкоштовно. Призначена для комфортної роботи з документами і таблицями, перегляду і корекції документів в онлайн режимі. Переваги застосування в малій вазі і швидкій роботі, а також у не переобтяженному інтерфейсу. У програмі реалізовані всі необхідні налаштування для оформлення текстів, створення презентацій і таблиць. У документах можна працювати перебуваючи поза зоною інтернету. Недолік програми в тому, що файли ПДФ, які дуже часто використовуються в офісній сфері, програма не розпізнає.

#6 YoWindow

Безкоштовний додаток погоди на Андроїд

Вам потрібен чесний синоптик, який хоча б зараз може визначити, яка температура на вулиці? Тоді встановіть на свій смартфон безкоштовний додаток YoWindow. Зручна програма з приємним дизайном, пейзажі якої змінюються в залежності від погоди, пори року. Погода показується на сьогодні з погодинною градацією і на кілька днів вперед. Також включивши додаток, ви можете отримати інформацію про силу вітру і його напрямок. Вашу геолокацію додаток встановлює самостійно з завидною точність – аж до мікрорайону. Не можна сказати, що додаток ніколи не помиляється з погодою, якщо дивитися її на кілька днів вперед. Але все-таки завдяки відмінному дизайну і точності прогнозу на сьогодні YoWindow – прекрасний додаток, яким ви будете користуватися щодня.

# 5 Clean Master

Топ-5 приложений и утилит для Android - clean master

Популярна програма Clean Master є незамінним помічником будь-якого власника смартфона на Android. Дана програма здатна позбавити систему нашого смартфона від файлів, які нам не потрібні і засмічують пам’ять гаджета, приховувати приватні фотографії, зберігаючи, таким чином, конфіденційність, а з недавніх пір Clean Master виконує роль антивіруса, захищаючи наш Android-смартфон від шкідливих файлів. Про популярність цього додатка свідчить те, що скачали його вже більше 500 мільйонів разів.

А ось, що ще вміє робити Clean Master:

 • Очищати наш смартфон від непотрібних файлів і кеша;
 • Виконує функції антивіруса;
 • Допомагає прискорити роботу системи, очищаючи оперативну пам’ять від зайвих процесів;
 • Економить заряд батареї, переводячи в потрібний момент смартфон в режим сну;
 • Оптимізує запуск і використання популярних ігор на смартфоні.

# 4 Facebook

Топ-5 приложений и утилит для Android - facebook

Соціальні мережі дуже популярні, тому зовсім не дивно, що найбільш популярні ресурси подібного плану пропонують нам власні версії для Android. Їх ми можемо встановити з Google Play. Найбільш глобальним і поширеним додатком соціальної спрямованості є Facebook. Завдяки наявності програми Facebook на нашому смартфоні ми отримуємо можливість спілкуватися зі своїми близькими і друзями, навіть якщо їх немає поруч. Крім цього ми можемо обмінюватися фотографіями, ділитися своїми враженнями, бути в курсі того, чим зараз займаються наші друзі. Крім самої програми Facebook популярний соціальний сервіс пропонує нам власний месенджер, робочий чат Workplace, програму Instagram та багато іншого. Програму популярного ресурсу Facebook завантажили вже понад мільярд разів.

# 3 Shazam

Топ-5 приложений и утилит для Android - shazam

Напевно у кожного траплялося таке, що десь ми чуємо приємну мелодію або нам просто сподобалася пісня, яку випадково почули. Але ось біда! Ми не знаємо, хто виконує цю пісню, а послухати її знову дуже хочеться. У таких випадках незамінним інструментом може стати додаток для Android під назвою Shazam. Завдяки цій простій програмі ми легко зможемо з’ясувати це важливе для нас питання «Хто ж виконавець цієї пісні?». Для цього нам досить лише в той момент, коли незнайомий трек звучить, запустити програму Shazam і почекати кілька секунд. Після цього, на екрані нашого смартфона з’явиться ім’я виконавця та назва виконуваного хіта. Shazam за короткий час став одним з найбільш популярних додатків для Android, а скачали його вже більше 100 мільйонів разів.

# 2 Viber: Дзвінки і Повідомлення

Особливу роль виконують на наших смартфонах різноманітні месенджери. Вони допомагають нам спілкуватися, відправляти повідомлення, здійснювати дзвінки і, що особливо цікаво, все це, частіше за все, відбувається безкоштовно. Найбільш популярним таким месенджером в нашій країні є Viber. Таким чином, якщо на вашому Android-смартфоні встановлений Viber, то ви без зусиль зможете відправити безкоштовне текстове або навіть відео і аудіоповідомлення іншому користувачеві Viber. Крім цього, ми легко зможемо за допомогою програми Viber зателефонувати будь-якому абоненту, не думаючи при цьому про те, скільки буде коштувати хвилина розмови, навіть, якщо ми дзвонимо в іншу країну. А ще Viber дозволяє створювати групові чати для спілкування відразу кількох людей. Так в один чат ми зможемо додати до 250 абонентів. А додати буде кого, адже Viber скачали вже більше 500 мільйонів разів.

# 1 YouTube

Топ-5 приложений и утилит для Android - youtube

Популярний відеоресурс вже давно адаптували для Android, для чого розробили однойменну програму. Напевно, абсолютно кожен з читачів не раз стикався з YouTube і знає для чого він призначений і як ним користуватися. Завдяки величезній відеотеці, YouTube охоплює практично всі сфери і здатний задовольнити найрізноманітніші переваги абсолютно кожного. На YouTube ми зможемо знайти як веселі ролики, так і улюблені телепередачі і шоу. Контент призначений для всіх вікових груп і соціальних статусів. Завантажене відео суворо  моніториться розробниками, тому ми можемо бути повністю впевнені в тому, що ролики на популярному ресурсі не порушують авторського права. За час свого існування, YouTube для Android скачали понад мільярд разів.

Топ-10 платних додатків для Android

#10 Launchify

Додаток на Андроїд Launchify

Платний додаток на Андроїд, який оцінять активні користувачі смартфона. Програма значно поліпшить вашу роботу з Андроїд і зробить її комфортною. Додаток управляє іконками на екрані вашого смартфона. Що це означає? А то, що програма аналізує вашу поведінку, час використання того чи іншого додатка і змінює їх склад на екрані згідно з вашим графіком. Виходить, що в ранковий час, коли ви на роботі і в основному, наприклад, використовуєте месенджери, то іконки до них займуть екран під час запуску смартфона. А ввечері на головному екрані будуть іконки від додатків, якими ви користуєтеся під час вечірнього відпочинку.

#9 EXPRESSVPN

Додаток на Андроїд EXPRESSVPN

Гаджети стали джерелом особистої інформації користувача. Це і особисте листування, файли по роботі, фотографії, збережені паролі і встановлені додатки онлайн банкінгів. Природно, що хакери не дрімають, намагаючись розвідати всю можливу інформацію про ваші особисті дані. Для того щоб захистити свій гаджет від кібер-злочинців і було створено програму EXPRESSVPN. Додаток працює дуже швидко на відміну від деяких безкоштовних VPN, захищає пристрій на Андроїд SSL протоколом і 256-бітовим шифруванням. Завдяки програмі ви можете приховати свою IP адресу, вибравши один з VPN серверів в США, Великобританії і ще 94 країнах світу для цього. Особливість програми, що вона не обмежує швидкість роботи гаджета і його пропускну здатність через перенаправлення сигналу.

#8 POCKET

 Додаток на Андроїд POCKET

Зручний додаток, який сподобається зайнятим людям. Його мета – це зберігати будь-яку інформацію з інтернету, яку ви вважаєте за цікавою. Тобто, припустимо під час перерви на роботі, ви не встигли почитати цікаву статтю, тоді ви просто зберігаєте сторінку в POCKET. Зберігати можна все що завгодно: відео, новини, статті. Додаток саме вибирає, в якому форматі зберігати отриману інформацію. Програма умовно платна, базовими функціями ви можете користуватися безкоштовно, платні функції дозволяють зберігати цікаві замітки навічно в архівах, виставляти теги для зручного пошуку. Особливості програми, що у вас є можливість налаштовувати шрифт, розмір букв і колір підкладки.

#7 SOLID EXPLORER

Додаток на Андроїд SOLID EXPLORER

Це простий і зручний файловий менеджер, що дозволяє працювати з файлами різних форматів: SEPT, FTP, WebDAV, SMB / CIFS та інші. Також в програмі можна працювати з архівними папками: ZIP, 7ZIP, RAR і TAR. Додаток має приємний дизайн і зручний інтерфейс, який дає швидкий доступ до музики, фото, відео і додатків. За допомогою програми ви можете користуватися файлами, що зберігаються на віртуальному диску Dropbox і Google Drive.

#6 DU BATTERY SAVER PRO

 Додаток на Андроїд DU BATTERY SAVER PRO

Всі стикаються з ситуацією, коли заряд батареї зовсім маленький, а до кінця робочого дня багато часу, але ви повинні бути на зв’язку. У таких ситуація до вас на допомогу і прийде додаток DU BATTERY SAVER PRO. Головне завдання програми – це включити енергозберігаючий режим за рахунок блокування всієї спливаючій реклами, енергоємних додатків, уповільнення продуктивності процесора. Користування програмою, дозволяє продовжити роботу гаджета на кілька годин.

# 5 Nova Launcher Prime

Безымянный

Зовнішня оболонка, яку має операційна система Android, встановлена ​​на нашому смартфоні, не завжди нам подобається. Ні для кого не секрет, що дуже часто різні виробники смартфонів додають свої власні оболонки, які видозмінюють знайомий нам інтерфейс до невпізнання. У тому випадку, якщо вам набридла одноманітна стандартна оболонка або ваш Android «чистий», а ви хочете надати йому барвистості, то допомогти в цьому зможе програма Nova Launcher Prime. Завдяки такій програмі ми зможемо видозмінити інтерфейс системи Android так, як подобається саме нам. Платна версія даної програми передбачає масу надбудов, які не доступні в безкоштовній версії. Понад мільйон користувачів вирішили не обмежувати свої можливості і встановили Nova Launcher Prime.

# 4 MX Player Pro

Топ-5 приложений и утилит для Android - mx player pro

Варто розуміти, що смартфон здатний не тільки знімати відео, але й відтворювати його. А для цього на смартфон необхідно встановити якісний і функціональний відеоплеєр. Одним з найбільш популярних плеєрів для Android є MX Player, його платну версію з максимальним функціоналом скачали понад півмільйона користувачів. Спочатку може здатися, що відеоплеєр досить проста програма, але подібна простота приховуємо масу нюансів, на які варто звертати увагу.

Чим вирізняється MX Player Pro від інших плеєрів?

 • Плеєр підтримує максимальну кількість форматів відео;
 • MX Player Pro підтримує роботу з багатоядерними пристроями, завдяки чому він працює максимально ефективно;
 • Ми легко можемо змінювати масштаб зображення пальцями, проводячи ними по екрану;
 • Ми можемо використовувати спеціальні жести для управління плеєром;
 • Випадкові виклики і випадковий запуск додатків блокує спеціальний плагін.

# 3 FB Reader Premium

Топ-5 приложений и утилит для Android - fbreader premium

Наступна програма буде дуже корисна для тих, хто любить читати. При цьому зовсім не важливо, що саме ви читаєте, художню літературу, наукові статті, глянцеві журнали або щось ще. Все це ми зможемо прочитати за допомогою популярної програми FB Reader Premium, яка призначена для читання електронних книг. Дана програма підтримує всі найпопулярніші і використовувані формати, тому, абсолютно будь-яка оцифрована книга може бути прочитана вами прямо на вашому смартфоні. Програму FB Reader Pro скачали і встановили на свій смартфон величезна кількість користувачів, а понад 100 тисяч віддали перевагу максимальній версії даної програми.

Що ж нам пропонує платна версія FB Reader Premium, порівняно з безкоштовною?

 • Інтегрована можливість роботи з перекладачами від Google;
 • Платна версія може працювати з PDF і коміксами;
 • Різні дизайни програми.

# 2 Adguard

Топ-5 приложений и утилит для Android - adguard

Подорожуючи по мережі Інтернет, ми змушені переглядати безліч різноманітної реклами. А що, як ми розповімо вам про можливості позбутися  цієї реклами. Навіть найнастирливіші  банери більше не будуть з’являтися в будь-який незручний момент. А зміст таких банерів, між іншим, може бути абсолютно різним і не завжди розрахований для дітей, які так часто беруть наш смартфон для ігор. Таким чином, додаток Adguard ефективно блокує всілякі банери і спливаючі рекламні оголошення, позбавляючи нас, тим самим, від маси непотрібної інформації. Так само варто розуміти,  якщо ви використовуєте мобільний інтернет, то Adguard виконує дуже важливу функцію саме для вас. Він економить трафік 3G, бо та реклама, яку блокує програма, не використовує лімітовані оператором зв’язку мегабайти.

# 1 Eset Mobile Security & Antivirus

Топ-5 приложений и утилит для Android - eset mobile security

Дуже часто, купуючи новий смартфон ми, перш за все, встановлюємо антивірус, щоб убезпечити систему Android і захиститися від шкідливих файлів і програм. Одним з найбільш популярних антивірусів для Android є Mobile Security & Antivirus від Eset, який завантажили і встановили на свої пристрої більше 10 мільйонів користувачів. Звичайно ж, ми зможемо використовувати антивірус і в безкоштовному режимі, але його функціонал в такому випадку буде вкрай обмежений і більш ніж на стандартне сканування своєї системи нам розраховувати не доводиться.

Що ж нам надасть платна версія Mobile Security & Antivirus?

 • Ми зможемо використовувати програму на п’яти різних пристроях, але тільки якщо вони підключені до одного облікового запису Google;
 • Якщо ми втратили смартфон, то на сайті Eset ми легко зможемо виявити його місцезнаходження, заблокувати втрачений смартфон або видалити важливі дані з нього;
 • Будь-що з додатків або папок ми зможемо заблокувати за допомогою спеціального пароля;
 • Ми зможемо задати розклад регулярних сканувань нашого пристрою.

 

49391 0 cookie-check Топ-10 додатків та утиліт для Android

Читайте також:

Як зробити резервну копію ваших контактів і календаря з iCloud
Як зробити резервну копію ваших контактів і календаря з iCloud
21 Березня, 2018, 07:02 817 4
Швидше за все ви здивуєтеся, побачивши таку назву і запитаєте – як це? Адже зазвичай все відбувається з точністю до навпаки – в хмару копіюються...
Смотреть результаты
Не лишень покрутити, а й нагріти — як правильно вибрати мікрохвильовку
Не лишень покрутити, а й нагріти — як правильно вибрати мікрохвильовку
Мікрохвильова піч — один з постійних та незамінних кухонних ґаджетів. Її можна зустріти на будь-якій сучасній кухні — хоч у квартирі, хоч в офісі, й,...
Смотреть результаты
Секрети Excel для ще більш швидкої та зручної роботи
Секрети Excel для ще більш швидкої та зручної роботи
Сьогодні складно знайти людину, а особливо офісного працівника, який би не використовував, а тим більше не чув, про таку функціональну і корисну програму як Excel....
Смотреть результаты