search
Підписатися

logo

Philips Avent – все для найменших

07 Березня, 2018, 04:24 8

Діти – це наше майбутнє. Та поки воно настане, про дітей треба піклуватись вже сьогодні. Компанія Philips розробила цілий комплекс для малюків: від ложечок до блендерів-пароварок. Що це все собою являє ми й спробуємо далі розібратися.

Пляшечки та соски AVENT

Пляшечка для немовляти – річ абсолютно необхідна, навіть якщо дитя знаходиться на природному вигодовуванні. Дитину обов’язково потрібно поїти водичкою, а іноді матері просто необхідно відлучитися з будинку і тоді в стерильну пляшечку збирається грудне молоко.

У 1984 році була випущена перша пляшка AVENT. Власник торгової марки Едвард Аткин став придивлятися до недосконалості існуючих тоді пляшечок для годування і задався метою розробити таку модель, яка була б максимально комфортною та безпечною в експлуатації. При розробці було приділено увагу і сосці. В результаті з’явився бренд перевірений часом, що добре зарекомендував себе.

Пляшечки для годування Philips Avent виготовлено з матеріалу без вмісту BPA (поліпропілен).

Фірма AVENT виготовляє свою продукцію з високоякісного пластику, що відповідає всім європейським вимогам якості. Всі їх товари мають екологічний паспорт міжнародного зразка.

Так що, якщо є фінансова можливість, вибір антиколіковою пляшечки від виробника AVENT порадує вас і вашу дитину. Не дарма компанія удостоїлася безлічі нагород за відмінну якість і дизайн своєї продукції.

Пляшечки Natural.

2

Дану пляшечку легко поєднувати з грудним годуванням завдяки сосці природної форми зі зручними пелюстками.

Соски в цих пляшечках не злипаються, так як забезпечені спеціальними клапанами, і дитині немає необхідності переривати смоктання, захоплюючи при цьому повітря. При цьому вони запобігають протіканню під час годування та не містять BPA.

Соски Natural.

2

Форма соски, здавалося б, дрібниця. Але якщо дитина в основному харчується маминим молочком і є необхідність трошки догодовувати сумішшю, від вибору соски залежатиме успіх подальшого годування груддю. Якщо вона анатомічної (фізіологічної) форми, тобто імітує форму грудей, малюк правильно захоплює її під час годування. У компанії Philips AVENT пляшечки з серії Natural мають таку соску. Як говорилось, в основі соски присутні пелюстки, що запобігають її злипанню, роблять її гнучкою і ніжною, наче мамині груди.

Пляшечки Classic+.

3

В серії Classic клапан суцільний, в серії Natural подвійний, вдосконалений. Розташовується він в основі соски, у так званій спідниці. Було проведено ряд клінічних досліджень, які довели ефективність антиколікового клапану на практиці. Як і попередні запобігають протіканню під час годування. Мають широке горлечко для легкого наповнення та чищення.

Соски Classic+.

6

Мають різні рівні інтенсивності потоку рідини відповідно до розвитку дитини.

Пляшечки серії Essential.

99

Завдяки пляшечкам Philips AVENT серії Essential годування вашого малюка стане значно простішим. Вони мають м’яку соску з ребрами жорсткості для легкого захоплення. Унікальний клапан на сосці вигинається відповідно до ритму годування дитини. Молоко тектиме лише зі швидкістю, вибраною вашою дитиною, що зменшує переїдання, появу коліків, газиків та зригувань.

Завдяки унікальній формі пляшечку для годування легко тримати та брати з будь-якого боку для максимальної зручності навіть для тендітних дитячих ручок.

Швидкий підігрівач пляшечок

5555

Підігрів дитячої їжі раніше був досить складним завданням для молодих мам. Дуже важко було домогтися необхідної температури супу, каші, пюре або молочної суміші, не перегрівши дитяче харчування.

Підігрівач Philips AVENT:

  • Швидко та рівномірно підігріває молоко;
  • Підігріває рівномірно, без гарячих ділянок;
  • Підігріває швидко;
  • Лагідне розморожування;
  • Також підігріває дитячу їжу.

Підігріває дитячі пляшечки за 3 хвилини. (При використанні 150 мл молока, або менше, при температурі 20 °C, для пляшечки Philips Avent серії Classic / Natural 260 мл.).

Підігрівач пляшечок підігріває швидко та рівномірно. Завдяки постійній циркуляції молока під час підігрівання він не створює гарячих ділянок.

Підігрівач для пляшечок компактний і безпечний. Він дозволяє не тільки розігрівати молочні суміші та дитяче харчування протягом 3 хвилин, але і підтримує температуру протягом півгодини. Така опція особливо зручна для нічних годувань. Працює підігрівач для пляшечок від мережі, але деякі моделі мають спеціальний адаптер, що дозволяє їм отримувати живлення від автомобільного прикурювача. Це дуже зручно, адже ви зможете взяти підігрівач для пляшечок з собою в поїздку і годувати дитину за звичним графіком.

Підігрівач пляшечок має зручну функцію розморожування. Безпечніше за розморожування у мікрохвильовій печі та зручніше за використання води – просто виберіть налаштування, щоб розморозити заморожене молоко або дитячу їжу.

Апарат роблять з безпечного гіпоалергенного матеріалу. Він стійкий до впливу високих температур і не може завдати шкоди вашій дитині.

Підігрівач пляшечок повністю сумісний з усіма пляшечками та контейнерами Philips Avent. У комплект підігрівача входить таблиця з інструкціями з підігріву, в якій зазначено час роботи приладу.

Пароварка-блендер Essential 2 в 1 і не тільки

33

Мультиварка або пароварка займають багато місця на кухні, а пропонований блендер-пароварка поєднує в собі функції двох цих агрегатів. Цей прилад для дитячого харчування поєднує в собі функції приготування на пару і змішування, що полегшує процес годування. Спочатку обробіть інгредієнти паром, а потім просто змішайте їх до отримання потрібної консистенції – і страва готова.

До того ж техніка оснащена функцією відключення, що позбавить вас від зайвих енерговитрат, а продукти від перегрівання.

Від дуже добре підходить для подрібнення фруктів та овочів в поєднанні з м’ясом, рибою та бобовими грубішої текстури – це дозволяє легко готувати корисну дитячу їжу для кожного етапу догодовування.

Обробка парою – це здоровий спосіб приготування їжі. Технологія циркуляції пари дозволяє парі циркулювати знизу вгору, забезпечуючи рівномірне приготування всіх продуктів без варіння.

55

Продумана конструкція кришки чаші зберігає усі інгредієнти всередині, щоб їжа не потрапляла в резервуар для води.

Також є ще один блендер-пароварка вже більш звичної для стаціонарних блендерів форми і трохи потужніший.

555

Ще є пристрій 4-в-1, що дає можливість готувати на парі, подрібнювати, розморожувати і розігрівати домашні страви.

56

Пристрій приготування здорової дитячої їжі 4-в-1 дозволяє готувати поживні домашні страви – у тій самій ємності. Їжу можна подавати відразу або покласти в контейнер із комплекту і розігріти її пізніше за допомогою простих у користуванні функцій підігрівання або розморожування.

Та для ще більшої зручності і чистоти Philips AVENT розробили спеціальний стерилізатор для різноманітних пляшечок, пустушок та іншого.

3232

Міні-бленедри

1

Philips AVENT SCF860 /25 – даний апарат досить потужний для своїх невеликих розмірів – 220 Вт при об’ємі чаші в 400 мл. Тому він здатний подрібнити не тільки овочі, але й горіхи і м’ясо. Для зручності розміщення готових пюре в комплектацію включено 6 чашок (240 мл). У наборі також ви знайдете книгу з рецептами спеціально для дітей.

Цифрова відеоняня Philips AVENT

Цифрова відеоняня Philips AVENT (SCD620 / 52)

Новонароджений потребує постійної опіки батьків. Любляча мама готова присвятити малюкові весь свій час. Але бувають моменти, коли дитина залишається одна в кімнаті, адже домашні справи ніхто не відміняв. Для того, щоб у хвилини вимушеної відсутності бути впевнені, що з малюком все гаразд, можна придбати сучасний пристрій контролю – радіоняню.

Цифрова відеоняня Philips AVENT – надійний і безпечний спосіб спостереження за малюком в будь – який час. Чудову якість звучання забезпечує якісний зв’язок, а чітке зображення на РК-дисплеї 2.7 дюйма дозволяє бачити, що відбувається з малюком навіть вночі.

Залишатись на зв’язку з малюком і вдень, і вночі допомагає система інфрачервоного нічного бачення, що автоматично вмикається з настанням темноти і забезпечує неперевершену чіткість картинки.

Іноді все, що потрібно маляті – це заспокійливий звук вашого голосу. Ви зможете зв’язатися з малюком з будь – якої частини будинку, просто натиснувши кнопку. Також є можливість вибрати одну з п’яти мелодій, під яку ваш малюк швидко засне.

Світлодіодні індикатори показують, що пристрій підключено і знаходиться в робочому діапазоні.

Ви завжди будете знати про стан підключення і роботи няньки. Якщо прилад знаходиться за межами робочого діапазону або розряджений, батьківський блок сповістить вас про це, щоб ви завжди були на зв’язку з малюком.

Прості радіоняні Philips діють в радіусі 150 – 200 метрів.

Але Philips пішов далі і випустив складні цифрові моделі радіонянь, які діють в діапазоні 300 метрів і мають багато додаткових функцій.

Наприклад, радіоняня Philips Avent SCD 530 має вбудований датчик вологості, який допомагає підтримувати комфортну атмосферу в кімнаті дитини і датчик температури. Також є індикація безперервності зв’язку між двома блоками, світлова індикація голосу дитини.

Сучасна радіоняня з цифровою технологією Green Technology має низький рівень викидів, що дозволяє не нашкодити здоров’ю дитини і при цьому є потужною.

Молоковідсмоктувачі

Ручні і електричні молоковідсмоктувачі допомагають продовжити природне вигодовування.

Зціджування – процес трудомісткий. Природне вигодовування життєво необхідно дитині. Молоковідсмоктувач – головний мамин помічник в питаннях підтримання лактації. Ручний і електричний молоковідсмоктувач за принципом дії не відрізняються.

«Philips Avent» ручний

44

Представлений виробником в 3 основних серіях, кожна з яких відрізняється унікальними доповненнями до стандартної (корпус, насадка, пляшечка, соска, запасні деталі) комплектації:

«Comfort» – додаються пробні комплекти нічних і денних вкладишів для бюстгальтера.

«Natural» – доповнена дорожнім контейнером для сосок та оснащена механізмом запам’ятовування режиму зціджування.

«ISIS» – забезпечена адаптерами для чашок та додатковими контейнерами для зберігання молока.

Жодна з деталей кожної з представлених моделей не містить в складі бісфенол-А.

Молоковідсмоктувач має унікальний дизайн, завдяки чому молоко тече безпосередньо з грудей у пляшечку навіть тоді, коли Ви сидите рівно. Це означає, що Ви можете сидіти комфортніше під час зціджування: не потрібно нахилятися вперед, щоб молоко потрапило у пляшечку.

Сучасні моделі обов’язково мають в комплекті пляшечку для зціджування, а завдяки силіконової насадці для грудей частково імітується процес природного вигодовування.

Ручний молоковідсмоктувач ідеально підходить для тих, хто хоче зціджувати молоко час від часу та цінує компактність. Легко керувати однією рукою.

Одинарний електричний молоковідсмоктувач.

44

Електричний молоковідсмоктувач чудово підходить для багаторазового повсякденного використання, ці прилади розроблені з урахуванням особливостей процесу харчування дитини грудного віку.

Після увімкнення молоковідсмоктувач починає автоматично працювати у режимі лагідної стимуляції для витікання молока.

Масажна насадка має м’яку приємну текстуру, яка створює відчуття тепла на шкірі для комфортного, лагідного стимулювання відтоку молока. Стильна насадка з пелюстками лагідно імітує смоктання дитини для сприяння відтоку молока.

Молоковідсмоктувачі всім підходять різні, тому від правильного вибору залежить не тільки комфортність процедури зціджування, але і можливість продовження термінів природного вигодовування, здоров’я молочних залоз і стабільний стан нервової системи годуючої мами.

Контейнери для зберігання їжі

555

Контейнери для зберігання Philips Avent мають кришку, що створює щільну герметизацію для безпечного зберігання і транспортування.

Є можливість для легкого стеження за датами та вмістом.

444

Їх можна використовувати, як в холодильнику так і в морозильній камері, а також безпечно використовувати у підігрівачі пляшечок, мікрохвильовій печі, посудомийній машині та стерилізаторі.

Два слова про пустушки

Два слова про пустушки

А арсеналі Philips Avent є цілий ряд пустушок на всі вікові категорії. До того ж всі вони ортодонтичні та без вмісту BPA. Виробництво базується у Великобританії.

Столові прибори

11111

По-перше, всі столові прибори Philips Avent не містять BPA. Нековзка основа тарілок запобігає розливанню. Ложечки мають м’який матеріал, що лагідний до ясен дитини. При цьому мають неслизькі і довгі ручки, які зручно фіксуються у руці та не падають з тарілки.

Також є розроблені спеціальні слинявчики з заглибленням для крихт і їжі.

11

Отже Philips Avent доволі давно і успішно займається розробкою і виготовленням приладів для дітей і молодих батьків. І це ще далеко не всі товари, що представлені компанією для цьому напрямку.

48583 0 cookie-check Philips Avent – все для найменших

Читайте також:

ТОП-5 бюджетних планшетів на лютий 2018
ТОП-5 бюджетних планшетів на лютий 2018
02 Березня, 2018, 06:04 1327 12
Планшетний комп’ютер є відмінним інструментом для проведення дозвілля, завдяки якому ми можемо грати, дізнаватися корисні новини та спілкуватися з друзями. Чи багато ми знаємо універсальних...
Смотреть результаты
Як правильно встановити холодильник
Як правильно встановити холодильник
Для того щоб холодильник служив довго і без поломок, вкрай важливо зробити його правильну установку. Практично будь-яку побутову техніку, особливо велику, необхідно грамотно встановити і...
Смотреть результаты
[MWC-2018] Все, що ви хотіли знати про новенькі Samsung Galaxy S9 і Galaxy S9 +
[MWC-2018] Все, що ви хотіли знати про новенькі Samsung Galaxy S9 і Galaxy S9 +
Про свіженькі флагмани Samsung. Це найбільш очікувані смартфон заходи. І мабуть, вони кращі на MWC-2018. Нагадаємо, що у минулому році – на MWC-2017- кращим смартфоном...
Смотреть результаты