search
Підписатися

logo

Історія і можливості компанії Razer

21 Лютого, 2018, 03:42 9

Razer – американська компанія, що займається розробкою та створенням професійного ігрового обладнання. У її асортименті мишки, коврики для них, клавіатури, навушники, ігрові системи. Про неї чув чи не кожен підліток, а тим паче поважаючий себе геймер. В її асортименті багато видатних пристроїв, чимало з яких мають приставку «перший в світі».

vv

Початок розвитку

Компанія Razer є провідним світовим виробником високоякісного ігрового обладнання, яке вважається одним з найпрестижніших. Офіційно Razer була заснована восени 1998 р в невеликому офісі в Сан-Дієго, Каліфорнія, Робертом Кракоффом (Robert Krakoff), який згодом став президентом компанії, і Мін-Ліанг Таном (Min-Liang Tan), який зайняв одночасно пост головного виконавчого і креативного директора.

Та спочатку Razer була заснована як дочірня фірма компанії kärna LLC, що ставила собі за мету розвиток і поставку на ринок серії високоякісних комп’ютерних мишок Boomslang, призначену для геймерів. Після того, як kärna припинила своє існування в 2000 році, Мін-Ліанг Тан (Min-Liang Tan) і колишній генеральний менеджнер kärna, Роберт Кракофф (Robert Krakoff), набувають права на бренд Razer і в 2005 році засновують Razer Inc. в Сан-Дієго, Каліфорнія.

Перші концептуальні розробки в реалізації ідеальної мишки, призначеної для ігрової аудиторії, почалися ще за рік до заснування, в грудні 1997 р Першим концептом стала якась оптико-механічна модель, яка вже на той час мала рекордний показник чутливості сенсора – 800 dpi.

Назву для компанії було придумано швидко і мала вона виглядати як Razor, провиною чому послужив спонтанно згаданий випадок з життя Роберта, коли він випадково порізався бритвою. Однак під час подачі документів на реєстрацію компанії Мін-Ліанг, не знаючи досконало орфографію англійської мови, допустив незначну помилку і написав замість Razor – Razer. Отримана назва була несподіваною для всіх, в тому числі і для самого Мін-Ліанга.

Це не єдиний цікавий момент, пов’язаний з назвами в компанії. Наприклад, всі мишки називають іменами отруйних змій, клавіатури – іменами павуків, імена хижих риб дісталися акустичним системам, коврикам – комах, аксесуарам – ссавців.

Штаб-квартира компанії знаходиться в Карлсбаді, Каліфорнія. Крім цього Razer має безліч філій, розташованих в таких великих містах таких як Сан-Франциско, Гамбург, Сеул, Шанхай і Сінгапур. При цьому, незважаючи на різні постійно виникаючі проблеми, Razer не перестає розширюватися і представляти нову продукцію в багатьох нових країнах.

Слоганом компанії Razer; «For gamers. By gamers.», що дослівно з англійської означає «Для геймерів. Від геймерів». І це не спроста, адже в розробці моделей беруть участь професійні геймери, тому всі продукти максимально зручні і популярні.

Основною метою, яку переслідує компанія з перших же днів існування, є створення найбільшого ігрового бренду, під знаком якого повинна проводитися найкраща ігрова периферія. І зараз можна з упевненістю сказати, що Razer на вірному шляху по здійсненню всіх своїх задумів.

Подальший шлях

У 1999 році після багаторічних досліджень і розробок була випущена миша Razer Boomslang, що стала легендою в світі комп’ютерних ігор.

Подальший шлях

Володіючи безпрецедентною роздільною здатністю 2000 точок на дюйм (у той час як стандартна миша забезпечувала в кращому випадку 400 точок на дюйм), миша Razer Boomslang була в п’ять разів більш точною в порівнянні зі звичайною ігровою моделлю. Не дивно, що багато професійних геймерів, такі як Джонатан «Fatalіty» Wendell (Jonathon «Fatalіty» Wendell) і Суджой Рой (Sujoy Roy), відразу стали її вірними прихильниками. За два роки було продано понад 100 000 екземплярів Razer Boomslang.

Але вже через кілька місяців виробництво припинилося через вихід з ладу заводу і банкрутства партнера. 6 місяців шукали нових партнерів і виробництво відновилося.

Але ще через півроку виробництво знову припинилося через придбання заводу-виготовлювача найбільшим виробником мишок і тайфуну, який знищив комплектуючі.

Компанія залягає на дно і лише в 2003 році презентує оновлену мишку Boomslang 2100. Незабаром від німецької компанії TERRATEC Electronic GmbH приходить перше замовлення на її виробництво, що виконується за OEM-угоди.

Подальший шлях

В кінцевому результаті з’являється TerraTec Mystify Razer Boomslang 2100. Дана модель заслужила безліч позитивних відгуків на міжнародній виставці CeBIT 2003 присвяченій інформаційним та телекомунікаційним технологіям. Але через що виникли проблеми з виробництвом і експортом готової продукції достеменно не відомо, новинка з’явилася в продажу значно пізніше, ніж очікувалося. В силу всіх цих обставин TERRATEC через деякий час відмовляється від OEM-виробництва. Але крім TerraTec Mystify Razer Boomslang 2100 по OEM-угоди на території США продавалася BFG Sniper Boomslang 2100 від американської компанії BFG Technologies, Inc.

В кінці 2003 р Razer, маючи останні надії на технологію Boomslang, випускає під власним брендом дві «нові» моделі – Razer Boomer Speed (1400 dpi) і Razer Boomer Control (2100 dpi). Але практично пішла в небуття концепція кульковою миші поставила «жирну крапку» на серії моделей Boomslang.

На початку 2004 р, після зміни торгового партнера по виробництву на Razer Asia-Pacific Pte Ltd., розташованого в Сінгапурі, і повної відмови від технології Boomslang, компанія Razer представила свою першу ігрову мишу на основі оптичного сенсора Razer Precision – Razer Viper.

1212

Продажі нової миші, що має компактний ергономічний дизайн, що поєднується з легкістю конструкції, стартували вже в квітні 2004 р і були більш ніж успішними. Однак мишка з дещо завищеною ціною при не чутливому на той час сенсорі багатьом була не по кишені, через що компанією було прийнято рішення перемістити Razer Viper в доступніший ціновий сегмент, а на її місце представити нову модель.

У 2005 році відкрито підрозділ Razer Pro | Solutions, що випускає техніку орієнтовану на роботу в графічних додатках.

В січні 2006 року на міжнародній виставці споживчої електроніки CES 2006 (Consumer Electronics Show) компанія Razer представляє свою першу клавіатуру Razer Tarantula, яка в подальшому отримує нагороду «Кращий у Шоу Фіналіста CES 2006».

vvv

Серед особливостей клавіатури можна виділити функцію придушення фантомних натискань, 32 КБ вбудованої пам’яті на основі технології Synapse, а також 10 додаткових програмованих гарячих клавіш.

Не дивлячись на появу нових технологій, компанія Razer в середині 2006 року. випускає значно спрощену версію Diamondback – Razer Krait, яка за ціною максимально приближається до бюджетного рішення. Але при цьому компанія підкреслює високу надійність клавіш, здатних обробляти до 1200 дій у хвилину (APM).

Наступним етапом в історії Razer стає успішне співробітництво з корпорацією Microsoft, в результаті якого наприкінці 2006 р. з’являється перша ігрова миша від комп’ютерного гіганта – Microsoft Habu.

Razer

Миша отримала лазерний сенсор Razer Precision другого покоління з роздільною здатністю 2000 dpi, а також ергономічний дизайн, зовнішньо подібний до попередніх рішень Razer.

Кінець 2007 р також ознаменувався появою нової ігрової клавіатури Razer Lycosa, яка в 2008 р отримала глянсову модифікацію Razer Lycosa Mirror Special Edition. Обидві клавіатури в своєму розпорядженні мали повністю програмовані клавіші, засновані на технології Hyperesponse, можливість запису макросів «на льоту», і вбудоване світлодіодне підсвічування клавіш.

В середині 2008 р компанія випускає ще одну бюджетну модель, якою стає Razer Salmosa. Однак при цьому вона не позбавлена ігрових особливостей. Так, в ній використовується найчутливіший інфрачервоний сенсор третього покоління з дозволом 1800 dpi. Також вона пропонує легкий досить компактний симетричний корпус, який має величезні клавіші.

Завдяки стрімкому розвитку онлайн-ігор компанія Razer в серпні 2009 р випускає спеціалізовану для MMO-ігор мишку під назвою Razer Naga. У мишці використовується лазерний 3.5G-сенсор Razer Precision з роздільною здатністю 5600 dpi, що забезпечує чудову точність переміщення.

До кінця 2009 р Razer випускає ще три ігрових миші. Так, у вересні відбувається реінкарнація однієї з найуспішніших моделей компанії. Оновлена версія Razer DeathAdder (яку багато прозвали DeathAdder Respawn) повністю зберігає свій зовнішній вигляд і отримує новий інфрачервоний 3.5G-сенсор з дозволом 3500 dpi.

У червні 2010 р компанія Razer разом з ігровим розробником Blizzard Entertainment представляє серію продуктів під брендом StarCraft II, в яку входить миша Razer Spectre StarCraft II, клавіатура Razer Marauder StarCraft II, гарнітура Razer Banshee StarCraft II, а також сумка для ноутбука StarCraft II Zerg Edition Messenger Bag.

Через місяць Razer спільно з Disney Consumer Products (DCP) представляє серію продуктів, виконану в стилі всесвіту TRON. Серія складається з ігрової миші TRON Gaming Mouse Designed by Razer, клавіатури TRON Gaming Keyboard Designed by Razer і набору з миші і ігрової поверхні TRON Gaming Mouse and Mat Designed by Razer.

Razer Basilisk

Razer Basilisk (RZ01-02330100-R3G1) –одна з найфункціональніших ігрових мишок в світі! Маніпулятор має досконалий оптичний датчик і оснащений такими функціями, як настройка опору колеса прокрутки і кнопка швидкої зміни DPI.

Razer DeathAdder

Razer DeathAdder 3500 стала справжньою легендарною зброєю для геймерів, які шукають комбінацію комфорту і неперевершену ігрову точність.

Наступним об’ємним ліцензованим виданням стала серія продуктів, оформлена в стилі гри Dragon age II від BioWare. Вона включає мишку Dragon Age II Razer DeathAdder, клавіатуру Dragon Age II Razer BlackWidow Ultimate, ігрову поверхню Dragon Age II Razer Goliathus Speed Edition, контролер для Xbox 360 Dragon Age II Razer Onza Tournament Edition, а також сумку для ноутбука Dragon Age II Razer Messenger Bag . Крім цього, при придбанні будь-якого продукту надається доступ до унікального ігрового предмету в Dragon Age II.

Razer Switchblade Concept

Одним з концептів є революційний портативний ігровий пристрій Razer Switchblade Concept. Новинка, представлена на міжнародній виставці споживчої електроніки CES 2011, і отримала згодом нагороду «Best of CES 2011», являє собою дещо змінену концепцію нетбуків.

Пара слів про сьогодення, окрім мишок і клавіатур

Звичайно ж основною фішкою Razer є виготовлення геймерських мишок і клавіатур, проте в них є вже ціла купа інших розробок.

Перший пристрій від підрозділу мобільної розробки Razer заходить з козиря. Razer Phone оснащений феноменальним дисплеєм, приголомшливо звучить і має досить заряду, щоб працювати весь день. І все це – на долоні користувача.

Razer

Razer Phone обладнаний першим в світі 120 Гц дисплеєм UltraMotion. Найвища частота оновлення і неймовірно плавна графіка вигідно відрізняють його від всіх сучасних конкурентів. 5.72-дюймовий дисплей Quad HD IGZO LCD гарантує яскраву і чітку картинку з широким колірним охопленням. Сертифікований THX звуковий адаптер USB-C, забезпечений 24-бітовим цифровий аудіоконвертер (DAC), гарантує професійний рівень звуку і дозволить підключити звичні навушники або гарнітуру. Подвійна 12 МП камера Razer Phone – різносторонній інструмент для створення чудових знімків. Стрункий 8-мм алюмінієвий корпус Razer Phone притягує погляд і зручно лежить в руці. Смартфон обладнаний Android Nougat і отримає оновлення Android Oreo навесні 2018 року.

Група лідерів індустрії разом з Razer, провідним виробником периферії і ПО для геймерів, анонсували Open-Source систему віртуальної реальності, новий стандарт для ігор в режимі занурення, який дасть поштовх VR-геймінгу. Razer підтримає цей проект за допомогою OSVR Hacker Dev Kit – VR-пристрою і відкритого ПЗ, яке дозволяє складати програми для VR-технологій будь-якого рівня.

VR ігор

OSVR забезпечує підтримку як апаратного, так і програмного забезпечення на кожному рівні VR ігор. Починаючи з найпопулярніших ігрових движків, включаючи Unity 3D і Unreal 4 Engine, OSVR також працює з розширеннями для інших пристроїв. Більш того, OSVR створена для роботи з усіма VR-пристроями, в тому числі з Oculus DK 2 і Vrvana Totem.

Менше двох років тому на світ з’явився перший ігровий ноутбук Razer Blade. У компактному корпусі працювало високопродуктивне “залізо”, ноутбук радував красивим і стильним корпусом. Все те ж саме є і в версії Blade Pro 2017 року. Razer встановила сучасний процесор Kaby Lake з лінійки Core i7, який працює в парі з швидкою і ефективною відеокартою Pascal. Для операційної системи і найбільш важливих додатків встановлений швидкісний SSD з інтерфейсом PCI Express, а для ігрової колекції є традиційний жорсткий диск. Клавіатура прикрашена стильним RGB-підсвічуванням, не обійшлося без мережевого контролера Killer, високоякісної підсистеми аудіо і сучасних інтерфейсів, в тому числі Thunderbolt 3. Корпус виготовлений з цілісного шматка алюмінію.

Razer Blade Pro

Razer Blade Pro доступний в двох різних версіях. Флагманська модель оснащується процесором Intel Core i7-7820HK і відеокартою NVIDIA GeForce GTX 1080, “молодший” ноутбук – Intel Core i7-7700HQ і NVIDIA GeForce GTX 1060. В залежності від версії всередину встановлено 16 або 32 Гбайт пам’яті DDR4. Покупець отримає, як мінімум, 256-Гбайт SSD у форматі M.2 і додатковий жорсткий диск. Обидва ноутбука оснащені 17,3-дюймовими дисплеями, але висока роздільна здатність 4K і панель IGZO є тільки у топової моделі. “Молодшому” ноутбуку доведеться задовольнятися розширення Full-HD на технології IPS, зате частота оновлення складає до 120 Гц. Клавіатури теж відрізняються: для топової моделі Razer встановила механічну клавіатуру, “молодшому” ноутбука доводиться задовольнятися більш традиційною клавіатурою острівного типу з ножичними перемикачами.

Razer Nabu X – це смарт-браслет, який доставляє повідомлення зі смартфонів, відстежує дані на заняттях фітнесом і видає стрічку новин в соціальних мережах. І все це в компактному форм-факторі.

Razer Nabu X

Razer Nabu X використовує три кольорових світлових індикатора і вібрацію, щоб оповістити користувача про будь-які повідомленнях, які прийшли із зв’язаного з браслетом смартфона, тоді як Razer Nabu має світлодіодний екран, на якому відображаються короткі повідомлення про повідомлення.

Razer Nabu X

Компанія також розробляє софт для геймерів, що дає змогу оптимізувати роботу комп’ютера і самої гри.

У безжальних тропічних лісах або безсистемних міських джунглях рюкзаки Razer надійно захищають все обладнання, необхідне вам у дорозі.

Це міцні, зшиті із якісних матеріалів рюкзаки з численними функціональними відділеннями, які можна змінювати залежно від ваших потреб. За довговічності і зручності вони не уступають обмундируванню спецназу.

Окрім цього всього в арсеналі продукції від Razer є ще веб-камери, засоби відеозахвату і трансляції, мікрофони, різноманітні підставки, фіксатори, окуляри, фірмовий одяг та інше.

На завершення хотілося б підкреслити, що компанія Razer, не дивлячись на всі ті проблеми, які виникали на її шляху, створила не малу кількість унікальних і неповторних пристроїв, як за зовнішнім виглядом, так і за технічними характеристиками, завдяки чому вона стала провідним виробником ігрової периферії. Сподіваємося, що в майбутньому Razer буде з таким же успіхом представляти нові ігрові пристрої, в тому числі і на території України.

47786 0 cookie-check Історія і можливості компанії Razer

Читайте також:

Дитячі подарунки для творчості: 3D ручка
Дитячі подарунки для творчості: 3D ручка
21 Лютого, 2018, 12:35 3027 11
Пссс, чи не хотіли б трохи магії? Озброївшись 3D ручкою, кожен може відчути себе трошки чарівником, адже що може бути більш цікавим і захоплюючим, ніж...
Смотреть результаты
10 порад та підказок про камеру iPhone від Apple від експертів Apple
10 порад та підказок про камеру iPhone від Apple від експертів Apple
Компанія Apple давно зарекомендувала себе як виробника не тільки якісних смартфонів, планшетів та багато іншої портативної (і не тільки) електроніки, а й  як одного з...
Смотреть результаты
Топ-5 смартфонів 2018 року
Топ-5 смартфонів 2018 року
Підходять до кінця зимові місяці нового року. Які ж новинки зі світу смартфонів пробудили у нас більше емоцій поточної зими? Смартфони для нас стали досить...
Смотреть результаты