search
Підписатися

logo

Новий тренд кухонної техніки. Кращі електричні грилі-барбекю для квартири

16 Лютого, 2018, 11:58 12

Напевно, кожен з нас знає, як же чудово теплим весняним або літнім днем ​​опинитися на природі, посмажити шашлик або стейки на вогні …

Звичайно ж, всі ми любимо теплі весняні або літні дні, коли ми можемо в будь-який вільний день відправитися на природу і приготувати улюблені стейки, шашлик або ковбаски на відкритому вогні. Виходять вони неймовірно смачними, а час, проведений таким чином, виявляється незабутнім. Найчастіше подібним чином ми проводимо свої вихідні, травневі свята або літнє дозвілля. За таких приводів в хорошу і сонячну погоду можна зібрати величезну компанію друзів і активно провести своє дозвілля, адже погодьтеся, хто відмовиться вийти на природу, опинитися далеко від міської метушні і робочих буднів.

Новый тренд кухонной техники_лучшие электрические грили-барбекю для квартиры - барбекю на природе

Але ось біда! Що робити, якщо ми живемо в густонаселеному мікрорайоні великого міста, а то й зовсім мегаполісу? У найближчій окрузі з природи тільки парки, і то не у всіх з них можна зручно розташуватися, щоб підсмажити смачненьке м’ясо на грилі … А то ще чого гірше, на вулиці і зовсім може бути морозна зима, яка аж ніяк не сприяє проведенню дозвілля на природі . І якщо навіть у таких умовах ви все ще хочете поласувати смачними продуктами, підсмаженими на грилі, то варто розуміти, що шанси на це є і дуже вагомі! Це стало можливим завдяки сучасним електричним грилям-барбекю, які ми легко можемо розмістити навіть на власній кухні.

Delonghi CGH 1012 D

Новый тренд кухонной техники_лучшие электрические грили-барбекю для квартиры - гриль delonghi

Що ж таке електричний гриль-барбекю і як він буде виглядати на нашій кухні, можна більш наочно розглянути на прикладі Delonghi CGH 1012 D. Подібний пристрій не займає багато місця і зручно розташовується на сучасній кухні. Готувати, звичайно ж, краще під витяжкою, щоб вчасно позбавлятися від небажаних запахів і випарів. Завдяки такому грилю ми зможемо готувати не тільки смачне м’ясо, а й овочі, а так само просто бутерброди або навіть підсмажувати яєчню.

Новый тренд кухонной техники_лучшие электрические грили-барбекю для квартиры - гриль delonghi комплектация

Модель гриля Delonghi CGH 1012 D цікава тим, що вона може працювати не тільки як притискний гриль, а й у відкритому варіанті, що відразу ж збільшує площу приготування вдвічі. Регулювання температури двох пластин гриля здійснюється окремо, що дозволяє готувати нам дві страви одночасно. Це дуже зручно і комфортно. За режимами гриля й процесом готування, ми можемо спостерігати на зручному  інформативному РК-дисплеї. У комплекті Delonghi CGH 1012 D передбачено дві змінні пластини – одна плоска, а друга гриль.

Новый тренд кухонной техники_лучшие электрические грили-барбекю для квартиры - овощи на гриле delonghi

Функціонал гриля полягає в трьох основних режимах – барбекю, коли розкриті обидві пластини, і ми готуємо більше, ніж в інших режимах; контактний гриль, коли ми одночасно обсмажуємо продукт зверху і знизу; гриль-піч, коли ми регулюємо верхню частину гриля по висоті. Серед основних особливостей Delonghi CGH 1012 D варто відзначити, що в даній моделі можна використовувати мобільний додаток для смартфона, щоб дистанційно контролювати процес приготування. Крім цього, під час готування, ручка гриля не нагрівається, що забезпечує додаткову безпеку від опіків.

Ariete 1911

Новый тренд кухонной техники_лучшие электрические грили-барбекю для квартиры - гриль ariete

Гриль Delonghi здатний займати чимало місця на кухні, особливо це може бути відчутно, якщо площа вашої кухні ну вже дуже невелика. У такому випадку, нам може допомогти такий варіант електричного гриля, як, наприклад, Ariete 1911. Крім того, що дана модель займає менше місця на кухні, вона має ще й істотно нижчу вартість. Таким чином, даний гриль може підійти ще й за тими критеріями, коли ми хочемо придбати бюджетний і недорогий пристрій.

Але ось тоді ми повинні бути готовими до наступного. Ariete 1911 не має режиму приготування на двох пластинах одночасно, більш того, температура розігріву двох пластин регулюється одночасно, що не передбачає одночасного приготування різних продуктів. Крім усього іншого, такий гриль ми зможемо використовувати лише як притискний. Це дозволить готувати стейки, ковбаски, різноманітні бутерброди й овочі. Готувати все це необхідно буде на одному типі пластини з антипригарним покриттям – гриль (плоскої пластини в комплекті не буде).

Новый тренд кухонной техники_лучшие электрические грили-барбекю для квартиры - гриль ariete готовит бутерброд

Среді інших нюансів недорого гриля-барбекю Ariete 1911 варто відзначити його невисоку потужність, тому нам потрібно буде витратити трохи більше часу для приготування своїх продуктів. Так само, спостерігати за приготуванням нам необхідно буде за допомогою всього лише однієї лампочки, яка називається індикатором нагріву. Таким чином, поки гриль працює – вона горить, як тільки він вимикається – вона гасне. Більш інформативного дисплея або додаткових індикаторів в ньому не передбачено.

Gorenje KR 1800 EPRO

Новый тренд кухонной техники_лучшие электрические грили-барбекю для квартиры - гриль gorenje

Ми вже розглянули два варіанти гриля, які відносяться один до преміального і функціонального сегменту, а другий до бюджетного. Між собою вони відрізняються кардинально, але, безумовно, є так звана «золота середина», якою і є електричний гриль-барбекю Gorenje KR 1800 EPRO, адже його параметри дуже схожі з грилем Delonghi, але при цьому він має досить демократичну вартість. Крім цього, вселяє додаткову впевненість в якості відоме ім’я бренду.

Новый тренд кухонной техники_лучшие электрические грили-барбекю для квартиры - гриль gorenje морепродукты

Схожим з більш дорогими аналогами Gorenje KR 1800 EPRO стає завдяки своїй можливості працювати в повністю розкладеному вигляді. Таким чином, готувати на грилі Gorenje можна відразу дві страви одночасно. Так само, даний гриль передбачає не один, а відразу чотири температурні режими для приготування. Це дуже зручно, адже завдяки такому розмаху, можна легко готувати різні продукти – м’ясо, овочі, бургери ,тощо.

Новый тренд кухонной техники_лучшие электрические грили-барбекю для квартиры - гриль gorenje управление

Безумовно, в грилі Gorenje KR 1800 EPRO ми можемо не тільки готувати продукти у відкритому вигляді, але й у варіанті притискного гриля. Для цього в даній моделі передбачено регулювання висоти на чотирьох рівнях. При цьому ручка гриля захищена від зайвого нагрівання для того, щоб захистити нас від опіків. Варто відразу зауважити, що на відміну від більш дорогих моделей, гриль Gorenje має достатні габарити і площу пластин, щоб готувати не менший обсяг продуктів, ніж на більш дорогих аналогах. Але ось будь-яких інформативних РК-дисплеїв в даній моделі не передбачено і можливості синхронізації зі смартфоном теж немає.

Tefal GC714834 OptiGrill +

Новый тренд кухонной техники_лучшие электрические грили-барбекю для квартиры - гриль tefal

У сучасних умовах, всі ми цінуємо універсальні пристрої. Можливо, саме тому нам так подобаються мультиварки на наших кухнях, адже в них ми можемо готувати все! Але сьогодні не про мультиварки, а про електричні грилі-барбекю. В даному випадку, важко уявити, що гриль-барбекю може бути універсальним, але якщо розглядати Tefal GC714834 OptiGrill +, то ми сміливо можемо назвати його таким. Але про це трохи пізніше. Зараз же давайте розглянемо, чим даний гриль взагалі може нас зацікавити.

Новый тренд кухонной техники_лучшие электрические грили-барбекю для квартиры - гриль tefal Гтовит мясо

Варто відразу сказати, що Tefal GC714834 OptiGrill + є вельми функціональним притискним грилем. Він оснащений шістьма автоматичними режимами для того, щоб ми могли приготувати різні продукти, наприклад м’ясо, рибу або навіть овочі. При цьому в ручному режимі ми зможемо вибрати чотири різноманітні температурні режими. Завдяки таким можливостям, приготування рецептів, які ми, наприклад, знайшли в мережі Інтернет, а не в комплектній книзі рецептів, стає зовсім легким заходом.

Новый тренд кухонной техники_лучшие электрические грили-барбекю для квартиры - гриль tefal форма для выпечки

Ну а що ж, все-таки, робить цей гриль універсальним? А універсальним його можна вважати завдяки його спеціальній антипригарній формі для випічки. У ній можна готувати додаткові страви, такі як пироги, запіканки, пиріжки і так далі. Завдяки такій формі, Tefal GC714834 OptiGrill + стає не просто електричним грилем-барбекю, але й справжнісінькою піччю, здатною готувати смачну випічку. Даний гриль так само не має інформативного дисплея, але індикаторів, які розташовані на корпусі пристрою, цілком достатньо, щоб спостерігати за своєчасним приготуванням продуктів.

Bosch TFB 3302 V

Новый тренд кухонной техники_лучшие электрические грили-барбекю для квартиры - гриль bosch

Завдяки електричному грилю-барбекю Bosch TFB 3302 V, зайвий раз переконуємося в тому, що якісний і функціональний гриль може коштувати недорого. А, між іншим, дана модель працює не тільки в режимі лише притискного гриля, а й здатна розкривати обидві свої пластини повністю для відкритого приготування, тому ми можемо легко підсмажувати на такому грилі найулюбленіші свої страви. Крім цього, варто відзначити, що, незважаючи на невисоку вартість, гриль Bosch має достатню площу пластин для ефективного готування і зовсім не нагадує нам зовні звичайну бутербродницю.

Новый тренд кухонной техники_лучшие электрические грили-барбекю для квартиры - гриль bosch открытый

Гриль Bosch TFB 3302 V має середню потужність 1 800 Вт і один набір рифлених пластин – гриль. Вони мають якісне антипригарне покриття, яке перешкоджає небажаному виникненню нагару і надмірному запіканню наших продуктів. При цьому ми легко можемо регулювати температуру приготування, яка в цілому буде залежати від того продукту, який присмажується на нашому грилі. Під час готування ми зможемо регулювати висоту верхньої притискної пластини для того, щоб не деформувати нашу страву.

Новый тренд кухонной техники_лучшие электрические грили-барбекю для квартиры - гриль bosch с бутербродами

Панель управління грилем Bosch TFB 3302 V полягає лише в механічному регуляторі температури, яку ми бажаємо встановити для приготування. Додаткових дисплеїв на цьому пристрої не передбачено. Так само нам самостійно потрібно буде стежити за тим, щоб вчасно відключити його, адже автоматичного відключення і таймера в електричному грилі Bosch TFB 3302 V немає.

47603 0 cookie-check Новий тренд кухонної техніки. Кращі електричні грилі-барбекю для квартири

Читайте також:

Відповіді на питання: Як дізнатися посилання на свій YouTube-канал і як дізнатися посилання на свою сторінку в Facebook
Відповіді на питання: Як дізнатися посилання на свій YouTube-канал і як дізнатися посилання на свою сторінку в Facebook
15 Лютого, 2018, 07:01 1666 10
Зміст: Як дізнатися посилання на свій YouTube-канал Як дізнатися посилання на свій YouTube, якщо ти користуєшся мобільними додатками iOS Як дізнатися посилання на свою сторінку...
Смотреть результаты
Вибрати мультиварку: місія здійсненна!
Вибрати мультиварку: місія здійсненна!
Отже, ви вирішили завести собі вірного друга, який буде економити ваш вільний час, піклуватися про вас і балувати смаколиками, тобто придбати мультиварку? Чудова ідея! Такий...
Смотреть результаты
Який блендер краще? Скажімо світу вжжж!
Який блендер краще? Скажімо світу вжжж!
Кожна господиня рано чи пізно надихається ідеєю покупки блендера. Хтось просто втомлюється нескінченно різати, збивати та терти, комусь доводиться екстрено опановувати рецепти дитячого меню, а...
Смотреть результаты