search
Підписатися

logo

Як правильно встановити холодильник

02 Березня, 2018, 05:59 11

Для того щоб холодильник служив довго і без поломок, вкрай важливо зробити його правильну установку.

Практично будь-яку побутову техніку, особливо велику, необхідно грамотно встановити і правильно  ввести її в експлуатацію. Звичайно ж, краще, щоб цим всім займався професіонал, який напевно проведе дані заходи правильно і без помилок. Однак нерідко ми буваємо впевнені в тому, що чудово знаємо весь процес установки техніки бездоганно і повністю можемо покластися на власні сили, заощадивши, таким чином, свій бюджет на оплату робіт майстра по установці. Особливо часто так відбувається, коли справа стосується установки нового холодильника, адже до послуг фахівця для установки і підключення холодильника звертаються вкрай рідко. А це одна з основних помилок.

 

Как правильно установить холодильник - установка холодильника

Отже, якщо ви все-таки твердо впевнені в тому, що встановлювати холодильник необхідно своїми силами, то даний матеріал напевно зможе дуже сильно допомогти вам у цьому. Ми розберемо основні правила грамотної установки холодильника, а також розповімо, як найбільш правильно підготувати його до першого запуску. Ознайомившись з нашими рекомендаціями, ви будете мати достатню теоритичну базу для успішної установки власного холодильника, але пам’ятайте, що фахівець, який регулярно займається подібною процедурою, має ще й величезний досвід, тому скориставшись послугами майстра, ви не тільки будете впевнені в якості виконаних робіт, але й заощадите час і власні сили.

Проблеми через неправильну установку

Как правильно установить холодильник - красный холодильник

Варто пам’ятати, що займаючись установкою холодильника самостійно, відповідальність за його правильну або неправильну роботу після такої установки так само потрібно буде нести самостійно. Таким чином, якщо ми зробимо помилку при монтажі, то звинувачувати буде вже нікого. Крім цього, в особливо важких випадках ми можемо і зовсім позбутися гарантії на нього. Так до чого ж може привести неправильна установка холодильника? Звичайно ж, встановити холодильник так, що він спочатку буде працювати неправильно або зовсім не буде працювати, швидше за все, не вийде. Ваш холодильник обов’язково включиться, а проблеми проявляться  лише через деякий час.

Как правильно установить холодильник - холодильник с продуктами

Так, наприклад, якщо ви не виставите свій холодильник правильно за рівнем, то його дверцята не будуть щільно закриватися, що загрожує виникненню снігової шуби усередині холодильної камери або морозилки, а також деформації ущільнювача на дверцятах. Тому незабаром нам потрібно буде його замінити. Іншою проблемою може обернутися для нас включення холодильника без попереднього налаштування. Температура усередині холодильної та морозильної камер може виявитися не оптимальною, що неминуче призведе до псування продуктів. Крім усього іншого, якщо ви відразу ж після доставки вирішите включити свій новенький холодильник, то це може привести до серйозної поломки компресора. Включати холодильник після транспортування рекомендується лише через кілька годин.

Основні правила установки холодильника

как выбрать холодильник

Якщо все, що ми розповіли тільки що, вас не лякає і ви все ще твердо впевнені у власних силах, тоді саме час переходити від слів до справи і починати установку холодильника. Для початку ми повинні підготувати місце, де буде встановлено холодильник. Місця багато не потрібно, але слід пам’ятати, що холодильник не повинен щільно стояти біля стінки або інших побутових приладів. Для його правильної роботи потрібна відстань між корпусом і стіною близько 5-10 см інакше може статися перегрів системи нашого агрегату. Отже, якщо місце вже готово, то саме час розмістити там холодильник. Дуже важливо, щоб він стояв рівно, не допускайте ні найменшого перекосу. Для того щоб вирівняти холодильник, можна скористатися його передніми ніжками, які мають властивість регулювати висоту.

Отдельно стоящий холодильник- 2 В интерьере

Якщо перекосів немає, і ви впевнені, що все зроблено правильно, то можна додати невеликий нахил назад. Підкрутіть передні ніжки так, щоб ваш холодильник трохи нахилився. Завдяки цьому його дверцята будуть закриватися щільно, а іноді навіть самі, якщо раптом ви забудете закрити холодильник. Якщо все зроблено правильно, то холодильник вже практично готовий до першого включення. Але не варто забувати, що сучасні побутові прилади вкрай негативно ставляться до перепадів в електромережі, тому якщо новий холодильник не оснащений спеціальним вбудованим захистом, то варто подбати про наявність додаткового стабілізатора або реле напруги. Не поспішайте відразу ж включати ваш холодильник! Адже після його доставки він обов’язково повинен постояти близько 3-4 годин. А поки ми чекаємо, саме час перейти до наступного пункту введення в експлуатацію.

Як налаштувати сучасний холодильник

Какая температура должна быть, чтобы продукты не портились - панель управления холодильником

Як би це не звучало дивно, але перед включенням (або відразу після нього) холодильник потрібно правильно налаштувати. Справа в тому, що більшість сучасних холодильників оснащені електронікою, а деякі з них досить інформативними дисплеями. Якщо ми запустимо наш холодильник на заводських налаштуваннях, то ризикуємо одержати не найоптимальнішу температуру всередині пристрою, через що наші продукти можуть зіпсуватися. Таким чином, ми повинні зробити установку і налаштування основних режимів. Звичайно ж, якщо наш холодильник оснащений електронним типом управління, то зробити налаштування ми зможемо лише після запуску холодильника, а якщо управління більш звичне і виконано в механіці, то налаштувати холодильник можна відразу.

Как правильно установить холодильник - типы управления холодильника

У випадку з механічним управлінням, налаштування буде полягати лише в установці оптимальної температури. Для того щоб правильно це зробити, потрібно звернутися до інструкції. Найбільш оптимальна температура в холодильнику + 4 ° С або + 5 ° С, а в морозильній камері -17 ° С або -18 ° С. Якщо ж холодильник обладнаний електронною системою управління, то налаштування буде простішим. У такому випадку ми зможемо встановити окремо температуру в холодильнику і в морозильній камері. Крім цього ми зможемо включати режими швидкого охолодження і суперзаморозки. Варто розуміти, що після того як ми включимо холодильник, то почати свою роботу він може далеко не відразу. Іноді перед включенням компресора може пройти кілька хвилин, тому заздалегідь панікувати не варто, потрібно лише трохи почекати.

Основні помилки під час установки холодильника

Как правильно установить холодильник - холодильник СБС

Якщо ви не займаєтеся установками холодильників регулярно, наприклад, кожен день або хоча б кілька разів на тиждень, це означає ви не професіонал, а, відповідно, ризик припуститися помилки під час робіт досить високий. Давайте розглянемо декілька найбільш поширених помилок, які допускаються під час установки холодильника, адже це допоможе вам уникнути їх.

  • Включення холодильника відразу ж після доставки. Запам’ятайте, дуже важливо дати деякий час холодильнику постояти перед включенням, щоб всілякі масла повернулися в початкове місце. Передчасне включення може привести до серйозної поломки компресора холодильника і дорогого ремонту.
  • Холодильник не виставлений за рівнем. Якщо ви не відрегулюєте холодильник за рівнем, то така помилка може призвести до нещільного прилягання дверцят холодильника, псування ущільнювача і гучної роботі компресора. Якщо вчасно не усунути свій недогляд, з’являється ризик поломки.
  • Установка холодильника біля плити. Дуже важливо не встановлювати холодильник біля плит, духовок або обігрівальних приладів. Відстань до них повинно бути не менше 50 см інакше ми, знову ж таки, ризикуємо пошкодити холодильник.
  • Використання холодильника без налаштувань температури. Як ми вже згадували вище, налаштувати температуру в холодильній і морозильній камерах вкрай важливо. Якщо цього не зробити вчасно, то ми не ризикуємо поломкою холодильника, але можемо запросто залишитися без свіжих продуктів.

Чому краще довіритися професіоналу?

Какой компрессор лучше выбрать для холодильника - белый холодильник на кухне

Незважаючи на те, що ми впевнені у власних силах, а тепер ми ще детально (хоч і в теорії) знаємо, як правильно встановити холодильник, давайте на хвилиночку уявимо, що трапиться, якщо ми запросимо для установки холодильника майстра. Звичайно, холодильник не спліт-система і навіть не пральна машина, його установка не така складна, але присутність професіонала під час установки такої важливої ​​техніки як холодильник, вкрай необхідно. Справа в тому, що майстер знає всі нюанси підключення не тільки в теорії, а й на практиці. А також, зіткнувшись з непередбаченими труднощами, він легко впорається з ними, тоді як непідготовлений і недосвідчений «установник», може просто розгубитися.

холодильник атлант реклама

Майстер обов’язково зробить все правильно,  як  того вимагає завод-виготовлювач. Процедура установки не займе у нього багато часу, а після включення холодильника майстер здатний перевірити його на всі приховані дефекти і вчасно їх виявити. Як правило, майстер дасть гарантію на виконані роботи та використані матеріали, що, в свою чергу, є додатковим свідченням якісно виконаної роботи. Тому, навіть незважаючи на зовнішню простоту, вимагає особливої ​​уваги і навичок, і Блог Comfy настійно рекомендує звертатися до фахівця для виконання таких заходів.

48421 0 cookie-check Як правильно встановити холодильник

Читайте також:

[MWC-2018] Все, що ви хотіли знати про новенькі Samsung Galaxy S9 і Galaxy S9 +
[MWC-2018] Все, що ви хотіли знати про новенькі Samsung Galaxy S9 і Galaxy S9 +
02 Березня, 2018, 05:54 776 11
Про свіженькі флагмани Samsung. Це найбільш очікувані смартфон заходи. І мабуть, вони кращі на MWC-2018. Нагадаємо, що у минулому році – на MWC-2017- кращим смартфоном...
Смотреть результаты
Кращі налаштування Windows 10, щоб зробити життя легше
Кращі налаштування Windows 10, щоб зробити життя легше
Після появи Windows 10 два з гаком роки тому вже багато користувачів зуміли оцінити всі основні зміни, що відбулися з цією операційною системою. Компанія Microsoft...
Смотреть результаты
Топ-9 бюджетних смартфонів на лютий 2018
Топ-9 бюджетних смартфонів на лютий 2018
Таке поняття, як недорогий або, так званий, бюджетний смартфон може виявитися досить розтяжним і неточним. Давайте ж поглянемо на кращі «бюджетники». А якщо, ми поставимо...
Смотреть результаты