search
Підписатися

logo

Тепер ще цікавіше – мультиплеєр в Cyberpunk 2077 з Кіану Рівзом

06 Вересня, 2019, 10:41 12

Гра Cyberpunk 2077, яку очікують геймери всього світу вже встигла створити навколо свого виходу небувалий ажіотаж. По-перше, її розробник має за плечима чудовий досвід випуску успішних ігор. Компанія CD Projekt RED, родом з Польщі, вже знайома багатьом по тій же серії ігор «Відьмак», яка давно б’є рекорди популярності і по ній (і книгам Анджея Сапковського) навіть знімається серіал у Netflix. По-друге, Cyberpunk 2077 – це великий ігровий світ, з різними героями, з персонажем, якого можна повністю пере налаштовувати і, який може стати тим, ким його бачить гравець. Постапокаліптичний, далекий від утопії світ, сповнений несправедливості, технологічних імплантів, які кожен може встановлювати собі в необмеженій кількості. За допомогою них люди перетворюються майже в роботів і можуть втратити все людське … До речі, одну з ролей в грі виконав Кіану Рівз, який став моделлю для персонажа Джоні Сільверхенда. І ось третім аргументом, на користь гри Cyberpunk 2077, яка вже і так приковує увагу фанатів з кожною новиною, стане поява в ній мультиплеєра.

Детальніше про гру: О, Кіану мого життя! Гра Cyberpunk 2077 і її колекційне видання

мультиплеер в Cyberpunk 2077 с Киану Ривзом 2

Офіційна новина від компанії CD Projekt RED повідомляє нам, що гра Cyberpunk 2077 обзаведеться мультиплеєром. І, якщо раніше ми могли лише тільки припускати  таке, то тепер, поступово навіть закрадаються сумніви – а чи дійсно така цікава гра може існувати ?! Мабуть, так – «Відьмак» же більш ніж цікавий, так чому не зробити ще краще?

мультиплеер в Cyberpunk 2077 с Киану Ривзом 3

Однак, мультиплеєр відкриється не з появою самої гри, а трохи пізніше. Всім гравцям буде пропонуватися грати в одиночні місії, потім встановити деякий розширюваний функціонал і сюжет контент (DLC), а лише потім запропонувати гравцеві мультиплеєр. Бажання логічне – краще обкатати спочатку всі тонкощі на single-версії, і лише потім, врахувавши побажання і усунувши помилки, доопрацювати багатокористувацьку версію.

мультиплеер в Cyberpunk 2077 с Киану Ривзом 4

Звичайно ж, мається на увазі, що мультиплеєр буде через Інтернет і ця частина роботи для CD Projekt RED ще нова. Але, по суті, реалізувати дану концепцію є вже не настільки складним завданням, після успішного запуску версії гри для одного користувача. Так що цілком ймовірно, що з цими планами розробника не повинно нічого трапитися, щоб вони помінялися.

мультиплеер в Cyberpunk 2077 с Киану Ривзом 5

Сам же випуск гри, як і очікувалося раніше, запланований на середину квітня 2020 року. Це символічно, так як за основу проекту взято настільну гру Cyberpunk 2020.

Інші новинки, які вас обов’язково зацікавлять: Чим 2019 порадує геймерів? Список запланованих релізів цього року

Любите першокласні гри? Підписуйтесь на Telegram-канал Comfy – тут є багато цікавих новин про останні новинки в світі геймерства, включно з аксесуарами для кіберспорту !;)

87599 0 cookie-check Тепер ще цікавіше – мультиплеєр в Cyberpunk 2077 з Кіану Рівзом

Читайте також:

Знаменита гра Half-Life вже тестується у VR-версії
Знаменита гра Half-Life вже тестується у VR-версії
05 Вересня, 2019, 10:30 739 4
Компанія Valve, що має більш ніж 20-річний досвід по створенню ігор, знаменита на весь світ своїми хітами Half-Life, Counter-Strike, Left 4 Dead, Dota 2 і...
Смотреть результаты
Android 10 представлений офіційно – ключові особливості
Android 10 представлений офіційно - ключові особливості
Операційна система Android одночасно є найпопулярнішою і, заплутаною. І всьому виною її «відкритість», коли кожен виробник може заглянути їй «під капот» і внести будь-які зміни,...
Смотреть результаты
Nikon готує флагманську дзеркалку D6
Nikon готує флагманську дзеркалку D6
Дзеркальні фотоапарати, незважаючи на зниження популярності у них після появи якісних камер в смартфонах, продовжують свій розвиток в більш професійному сегменті. І це логічно, тому...
Смотреть результаты