search
Підписатися

logo

Android 10 представлений офіційно – ключові особливості

05 Вересня, 2019, 10:14 11

Операційна система Android одночасно є найпопулярнішою і, заплутаною. І всьому виною її «відкритість», коли кожен виробник може заглянути їй «під капот» і внести будь-які зміни, реалізувавши це за допомогою програмної оболонки-інтерфейсу. Так роблять всі імениті бренди, і будь-які інші android-виробники смартфонів. І, на відміну від Apple, Google вже не може відповідати за стабільність роботи своєї операційної системи, після втручання в неї сотень сторонніх програмістів.

Але не все так страшно, як звучить – поважаючі себе компанії, такі як Samsung, Huawei (і його дітище Honor), Xiaomi, Oppo, OnePlus і багато інших, дуже ретельно опрацьовують свої фірмові оболонки. Так що користувачі, купуючи їх смартфони, найчастіше отримують навіть більш розширений функціонал, ніж це спочатку задумали в Google. Але, все ж, перестрибнути через голову бренди не можуть і основні компоненти системи, що відповідають за безпеку, енергоефективність, способи взаємодії зі смартфоном працюють на фундаментальних правилах, закладених в Google. Саме тому такі важливі оновлення операційної системи Android, які всі чекають і саме про чергову таку глобальну подію мова. Android 10 – новітня і найдосконаліша операційна система, серед створюваних в Google, представлена ​​офіційно.

Для тих, хто хоче знати більше: Розбираємося в операційних системах: чим відрізняються Android і iOS

ключевые особенности представленного официально Android 10 2

Так як на ринку смартфонів існують так звані «Гуглофони» і різні їх інтерпретації, то варто почати говорити саме про них. Ці пристрої, створювані самою компанією Google (Pixel) і сторонніми виробниками, не мають якоїсь програмної оболонки, яка встановлюється поверх Android. Таким чином, прийнято говорити, що вони працюють на «чистому» Android і, відповідно, першими отримують оновлення. Так сталося і цього разу – новий Android 10 поки що буде доступний лише смартфону Google Pixel 3.

Тут ви зможете дізнатися деталі: У ЧОМУ РІЗНИЦЯ?! Android «ЧИСТИЙ», ONE, GO або PIXEL Experience?

ключевые особенности представленного официально Android 10 3

Це логічно, тому що фінальний реліз операційної системи надійшов і іншим виробникам смартфонів, яким потрібен час на доопрацювання своїх оболонок. Після чого, поновлення почнуть приходити і смартфонам всіх інших компаній (в ідеалі, звичайно, але не обов’язково).

Чим, власне, хороший Android 9: ANDROID 9.0: ТОП прихованих функцій

ключевые особенности представленного официально Android 10 4

Так що ж нам дає Android 10? Як і у випадку з новими розробками в автомобілебудуванні, частину нововведень ми не побачимо – все приховано від очей користувача. Але це відчувається – більш плавна і стабільна робота. Помітні стануть поліпшення, що торкнулися безпеки роботи і конфіденційності. Окрему увагу приділено роботі з жестами і тепер, в Android 10, ними можна виконувати дуже багато дій.

Користувачам також буде доступно більше контролю – можна буде гнучкіше регулювати дозволи на відстеження місця розташування, всіх параметрів безпеки роботи, дозволів для інших членів сім’ї, хто користується вашим телефоном (наприклад, дитині). З точки зору інтерфейсу додана темна тема, яка вигідно позначиться на енергоспоживанні, якщо смартфон обладнаний OLED-дисплеєм. Опрацьована можливість блокування безлічі спливаючих повідомлень, якими рясніють месенджери і соціальні мережі. Це називається Focus Mode і дозволяє в прямому сенсі сфокусуватися на роботі чи навчанні, а не відволікатися на десятки непотрібних повідомлень.

Що було відомо раніше: Android 10: ТОП ФІШОК на думку Andro news

Що ж стосується оновлень для вашого смартфона, то якщо це флагман одного з лідируючих виробників, яким не більше двох років, то ви напевно отримаєте оновлення протягом декількох місяців (або навіть тижнів). Що ж стосується пристроїв старше або деяких моделей середнього або бюджетного сегмента, то тут все індивідуально і можна розраховувати на поновлення, якщо у вас, наприклад, торішня модель. В інших випадках, краще запастися терпінням і стежити за новинами – часто, стає відомо, які моделі той чи інший виробник буде постачати новими версіями ОС, а які залишаться на поточній версії прошивки.

Слідкуєте за корисними оновленнями софта? Підписуйтесь на Telegram-канал Comfy – тут є багато цікавих і веселих новин про останні новинки в світі техніки і програмного забезпечення !;)

87595 0 cookie-check Android 10 представлений офіційно – ключові особливості

Читайте також:

Nikon готує флагманську дзеркалку D6
Nikon готує флагманську дзеркалку D6
05 Вересня, 2019, 09:56 662 6
Дзеркальні фотоапарати, незважаючи на зниження популярності у них після появи якісних камер в смартфонах, продовжують свій розвиток в більш професійному сегменті. І це логічно, тому...
Смотреть результаты
Instagram обзаведеться власним зручним месенджером
Instagram обзаведеться власним зручним месенджером
Навіть попри те, що Instagram належить Facebook, їх способи взаємодії дуже різні і підхід до стилю спілкування відрізняється. Стало відомо, що мережа Instagram працює над...
Смотреть результаты
Асистент Google навчився допомагати без звуку
Асистент Google навчився допомагати без звуку
Асистент Google дуже відповідально підходить до звання «голосовий помічник» і майже всі результати пошуку озвучує, як і відповіді на питання. Це може бути незручно і...
Смотреть результаты