search
Підписатися

logo

Nikon готує флагманську дзеркалку D6

05 Вересня, 2019, 09:56 6

Дзеркальні фотоапарати, незважаючи на зниження популярності у них після появи якісних камер в смартфонах, продовжують свій розвиток в більш професійному сегменті. І це логічно, тому що єдині камери, з якими смартфони поки не здатні конкурувати, це моделі напівпрофесійного і професійного сегментів. Відверто кажучи, навіть молодші моделі дзеркальних камер, при використанні висококласної оптики можуть виграти в цьому поєдинку. Але мало хто погодиться купувати бюджетний фотоапарат, маючи дорогу оптику і навпаки – купити об’єктив до своєї камери, що перевершує її за ціною в 2 і більше разів.

Одвічна суперечка: Фотоапарат або смартфон – що краще вибрати?

Оновлення ж серед дзеркальних камер цього рівня відбуваються значно рідше, ніж в будь-яких інших. Наприклад, герой сьогоднішньої новини – дзеркальний фотоапарат Nikon D6, має попередника D5, що вийшов майже 4 роки тому. Натомість же покупці точно впевнені, що нова модель надає дійсно істотні поліпшення в роботі всіх її систем, і це не просто маркетинг.

Оксамитовий сезон в розпалі! Як вибрати фотоапарат для подорожей?

Nikon готовит флагманскую зеркалку D6 2

Що відбувається з ринком цифрових фотоапаратів зараз? Їх планомірно і впевнено завойовують бездзеркальні (системні) камери, які повністю надають вибір для покупки – від бюджетних моделей до цілком професійних. Якщо говорити про масовий продукт, то популярні, як і кілька десятків років тому, повнокадрові фотокамери і матриці цього розміру успішно перекочували і на бездзеркальні моделі. У Nikon це лінійка Z7 і Z6, у Canon EOS R, а у Sony Alpha 9 і Alpha 7. Всі вони дуже цікаві, компактні і по-своєму гарні. Але кожна з них має ключовий недолік, властивий лише для тих, хто давно займається фотографією, для професіоналів. Парк оптики, який могли накопичити фотографи за ці роки, може налічувати десятки об’єктивів і стільки ж тисяч доларів загальної вартості, а може і більше. А щоб одягнути їх на новомодні бездзеркальні камери доводиться використовувати перехідники, що не завжди зручно і добре.

Якщо ви визначилися: Як вибрати дзеркальний фотоапарат

Nikon готовит флагманскую зеркалку D6 3

Крім того, повнорозмірні дзеркальні камери можуть бути значно більш ергономічними і комфортними при тривалому застосуванні, навіть незважаючи на більшу вагу. Пов’язано це з тим, що форма руки краще доповнює велику камеру, яку можна цілком взяти, а не компактну, яка лише частково лежить в руці. Саме про такий – великий, добротний і суперпрофесійний дзеркальний фотоапарат йдеться. Компанія Nikon повідомила, що готує до випуску нову модель, яка стане найбільш досконалою цифровою дзеркальною моделлю на сьогоднішній день.

Для фанатів сучасної бездзеркальнї техніки: Як вибрати бездзеркальний фотоапарат

На жаль, якихось деталей про її функціонал не повідомляється. Але, подивившись на прогрес в цій області, коли смартфони навчилися робити знімки в 108 Мп і оснащуються 6-ма модульними камерами зі штучним інтелектом, то компанії Nikon є де розгулятися. Звичайно ж, це буде однією з найдорожчих моделей компанії, але кожен професіонал знатиме, за що він платить. Моделі серії D «X» відрізняються корпусом з магнію, ідеальним захистом від пилу, вологи, ударів і максимальним ресурсом роботи на знос.

Якщо все ще плутаєтеся: Як вибрати фотоапарат

Nikon готовит флагманскую зеркалку D6 5

Також Nikon готує кілька об’єктивів, здатних доповнити функціонал не тільки дзеркальних камер, але і бездзеркальних моделей. AF-S Nikkor 120-300mm f / 2.8E – телеоб’єктив з постійним значенням діафрагми 2.8 і більш досконалою системою її електронної роботи. І Nikkor Z 24mm f / 1.8S – ширококутний об’єктив для бездзеркальних моделей, який вирізняється прекрасною світлосилою.

Детально про оптику: Як вибрати об’єктив

Любите фотографувати на якісну техніку? Підписуйтесь на Telegram-канал Comfy – тут є багато цікавих новин про останні новинки в світі, що стосуються камер в тому числі !;)

87593 0 cookie-check Nikon готує флагманську дзеркалку D6

Читайте також:

Instagram обзаведеться власним зручним месенджером
Instagram обзаведеться власним зручним месенджером
28 Серпня, 2019, 07:46 621 10
Навіть попри те, що Instagram належить Facebook, їх способи взаємодії дуже різні і підхід до стилю спілкування відрізняється. Стало відомо, що мережа Instagram працює над...
Смотреть результаты
Асистент Google навчився допомагати без звуку
Асистент Google навчився допомагати без звуку
Асистент Google дуже відповідально підходить до звання «голосовий помічник» і майже всі результати пошуку озвучує, як і відповіді на питання. Це може бути незручно і...
Смотреть результаты
Брюс Вілліс, Едвард Нортон і “Сирітський Бруклін”
Брюс Вілліс, Едвард Нортон і "Сирітський Бруклін"
Жодного з названих акторів не потрібно додатково представляти – Брюс Вілліс, Едвард Нортон, Віллем Дефо, Алек Болдуін. Всі вони настільки відомі в кіноіндустрії, що їх...
Смотреть результаты