search
Підписатися

logo

Деталі завершального епізоду “Зоряних воєн” показані в трейлері

27 Серпня, 2019, 08:11 5

Навіть ті, хто не любить «Зоряні війни», не є їх фанатом або просто ставиться до них нейтрально не можуть заперечувати, що це культове кіно. Воно об’єднує кілька поколінь, створило цілий світ, повний цікавих роботів, світлових мечів і лазерних гвинтівок. Мало хто не мріяв про костюм штурмовика або про модель «Зірки смерті», нехай навіть з LEGO. Ну а варіантів виконання тих же мечів взагалі не злічити – від найпримітивніших до ледь не повністю автентичних, з аналогічними звуками і формою (хіба що метал не ріжуть як масло).

І ось, на тлі всіх подій зоряної саги, а вже вийшло 8 повнометражних частин, одне прізвище дуже яскраво фігурує практично в кожній з них – Скайуокер. І напередодні виходу дев’ятої, завершальної частини, вийшов трейлер про неї, що підтверджує також її назву – «Зоряні Війни: Сходження Скайвокера» (Star Wars: The Rise Of Skywalker). Тут також ви можете подивитися тизер на українському, який вийшов ще в квітні.

Детали завершающего эпизода Звездных войн показаны в трейлере 2

Це стало вже традицією в США – випускати нову частину «Зоряних воєн» під різдво з тією лише різницею, що це відбувається через рік. І ось, наближається до кінця так звана трилогія сіквелів, що складається з фільмів «Зоряні війни: Пробудження сили» (2015), «Зоряні війни: Останні джедаї» (2017) і той, якого ми так чекаємо – «Зоряні війни: Скайуокер. Схід »(2019). Крім тих змін, що ці частини тепер знімає компанія Disney, яка купила Lucasfilm, події у всіх фільмах відбуваються в майбутньому, після сюжету «Оригінальної трилогії».

Детали завершающего эпизода Звездных войн показаны в трейлере 3

Творці фільму, в останній частині, вирішили присвятити сюжет цілому поколінню Скайуокерів, або тим, хто від нього залишився. Про це нам красномовно говорить назва і всі яскраві моменти з минулих приквелів і оригінальних частин «Зоряних воєн», де фігурували Скайуокери. Все як завжди епічно, захоплююче і повно незвіданих таємниць. Зокрема, у Рей з’явився незвичайний світловий меч, який показують в кінці трейлера. Звідки він у неї, і хто його зробив – поки що залишається загадкою.

Любите епічно і фантастичні фільми? Підписуйтесь на Telegram-канал Comfy – тут є багато цікавих новин про останні новинки в світі кінематографа !;)

86713 0 cookie-check Деталі завершального епізоду “Зоряних воєн” показані в трейлері

Читайте також:

7 ігор, в які можна грати нескінченно
7 ігор, в які можна грати нескінченно
27 Серпня, 2019, 07:58 996 8
Нові ігри виходять постійно, але не має значення наскільки ефектними вони можуть бути спочатку – для будь-якого геймера важливо, наскільки цікаво в них буде пограти...
Смотреть результаты
Перші зображення PlayStation 5 з незвичайним дизайном
Перші зображення PlayStation 5 з незвичайним дизайном
Прочитавши цей заголовок, ви, мабуть, відразу очікували побачити щось настільки незвичайне і захоплююче, що стали б уже зараз готувати місце під нову консоль або відкладати...
Смотреть результаты
Marvel залишився без Людини-павука
Marvel залишився без Людини-павука
Персонаж Людини-павука, мабуть, є найбільш незвичайним і, часом, суперечливим, у всіх існуючих екранізаціях. Якби його видання обмежилося одним масштабним виходом від однієї студії, то все...
Смотреть результаты