search
Підписатися

logo

Сервіс Google Фото навчився робити кольоровими чорно-білі фотографії

21 Серпня, 2019, 10:08 8

Ми дуже сподіваємося, що ви знаєте про такий чудовий сервіс і для зберігання і каталогізації фотографій, як Google Фото. Він дозволяє позбавити себе від величезної кількості проблем, пов’язаних з нестачею місця на смартфоні або навіть бажанням поділитися якимось альбомом з друзями. Завдяки Google Фото мільйони користувачів по всьому світу не платять за дорогі сховища, а безкоштовно зберігають свої тисячі фотографій на ньому і не мають обмежень в цьому. І тепер, так як стало актуально задіяти штучний інтелект у всіх інформаційно-розважальних сферах життя, Google Фото «навчила» його робити з ваших старих чорно-білих фотографій кольорові.

Сервис Google Фото научился делать цветными черно-белые фотографии 2

Додавання можливостей, непрямих і не обов’язкових – це дуже в стилі Google і, часом, це цілком вписується в концепцію програми. Так, останнім нововведенням стала можливість надавати кольору всім завантаженим чорно-білим знімкам. Ця технологія поки що працює в тестовому режимі і не всім користувачам сервісу відразу відкриється доступ до неї. Так що варто трохи почекати. Але цей процес, як правило, не дуже довгий і якщо все піде гладко, то функцію відкриють всім користувачам додатку протягом декількох місяців.

Сама технологія надання кольору працює на основі нейронних мереж, які були «навчені» правильно відтворювати тони шкіри і кольору одягу на підставі мільйонів прикладів. Більш того, процес навчання триває і Google не зупиняється на досягнутому. Так що з кожним новим завантаженим фото і готовим результатом нейронна мережа буде все краще розуміти «чого від неї хочуть».

Сервис Google Фото научился делать цветными черно-белые фотографии 3

Щоб переконатися в наявності доступу до функції вже зараз саме в ваш обліковий запис, необхідно запустити програму фотосканер від Google Фото. Можна обійтися і без нього, але ця послідовність дій найбільш ймовірно призведе вас до функції «розфарбовування кольором» ваших чорно-білих фотографій.

– Дотримуючись інструкцій у додатку, оцифруйте вашу фотографію

– Проведіть її збереження, щоб вона виявилася в Google Фото та натисніть на клавішу «Редагувати» вже в останньому додатку

– В даному випадку вам може бути представлений стандартний пакет фільтрів, а може з’явитися і можливість зробити кольоровим, ваш знімок.

Ці можливості можуть додатково популяризувати сервіс, так як крім можливості оцифровки фотографій просто за допомогою телефону, їх нарешті можна буде побачити в, найбільш наближеному до натурального, кольорі.

Користуєтеся найцікавішими додатками? Підписуйтесь на Telegram-канал Comfy – тут є багато класних новин про останні новинки в світі софта і не тільки !;)

86459 0 cookie-check Сервіс Google Фото навчився робити кольоровими чорно-білі фотографії

Читайте також:

Незвичайна гра про Чорнобиль з елементами хоррору
Незвичайна гра про Чорнобиль з елементами хоррору
20 Серпня, 2019, 09:35 890 11
Тема Чорнобиля і всіх подій, з ним пов’язаних, вже неодноразово використовувалася і до цього дня залишається популярною як у романістів, так і режисерів, і творців...
Смотреть результаты
Книга про Гаррі Поттера з тривимірними паперовими моделями всередині
Книга про Гаррі Поттера з тривимірними паперовими моделями всередині
Слідкуєте за появою найнезвичайніших винаходів? Підписуйтесь на Telegram-канал Comfy – тут є багато цікавих новин в самій веселій формі про останні новинки в світі техніки...
Смотреть результаты
Замість старіння станьте героєм аніме з додатком Selfie2Anime
Замість старіння станьте героєм аніме з додатком Selfie2Anime
Ви все ще зістарюєте свої фотографії? Тоді цей сервіс додасть краплю мультяшного гумору у ваші щоденні спроби дізнатися якими ви будете через кілька десятків років....
Смотреть результаты