search
Підписатися

logo

Книга про Гаррі Поттера з тривимірними паперовими моделями всередині

20 Серпня, 2019, 09:17 12

Слідкуєте за появою найнезвичайніших винаходів? Підписуйтесь на Telegram-канал Comfy – тут є багато цікавих новин в самій веселій формі про останні новинки в світі техніки і не тільки !;)

Книга о Гарри Поттере с трехмерными бумажными моделями внутри 2

Взагалі, це творіння складно назвати книгою – після того, як цей картонний світ розкладається, то у вас виходить поле для фантазії розміром в 1089 см на 867 см. Тут ви зустрінете всіх улюблених героїв, не менше 70 ключових сцен з книг про Гаррі Поттера, а також п’ять локацій. Хогвартс-замок, поле для квідичу, Темний ліс, Гогсмід і ще безліч супутніх деталей, реалізованих в рухомому і тривимірному стилі з картону.

Книга о Гарри Поттере с трехмерными бумажными моделями внутри 3

Кожен фанат книг, фільмів і всього, що пов’язано з Гаррі Поттером обов’язково буде в захопленні, тому як перед ним з’явиться реальна тривимірна картина світу чарівників, з можливістю погратися з багатьма елементами і заново пережити ключові події, разом з головними героями.

Книга о Гарри Поттере с трехмерными бумажными моделями внутри 4

Створення цієї книги-моделі стало можливо і завдяки дизайнеру Метью Реінхарту, який втілив в життя все те, що ви зараз бачите. Варто відзначити, що по всій книзі заховано безліч дрібних рухомих елементів, які імітують анімацію героїв, змушуючи рухатися або ж викликають появу якихось важливих об’єктів. Тут ви навіть знайдете карту мародерів і літаючий автомобіль містера Візлі.

У продаж ця книга надійшла в усьому світі і вже навіть доступна, наприклад, на Amazon за ціною 53 долари. Що ж стосується появи її у нас в країні, перекладеної, то все залежить від місцевих видавництв – чи визнають вони цей продукт перспективним для продажу в нашому регіоні.

Слідкуйте за появою найбільш незвичайних винаходів. Підписуйтесь на Telegram-канал Comfy – тут є багато цікавих новин в самій веселій формі про останні новинки в світі техніки і не тільки !;)

86196 0 cookie-check Книга про Гаррі Поттера з тривимірними паперовими моделями всередині

Читайте також:

Замість старіння станьте героєм аніме з додатком Selfie2Anime
Замість старіння станьте героєм аніме з додатком Selfie2Anime
20 Серпня, 2019, 09:06 1631 7
Ви все ще зістарюєте свої фотографії? Тоді цей сервіс додасть краплю мультяшного гумору у ваші щоденні спроби дізнатися якими ви будете через кілька десятків років....
Смотреть результаты
Вийшов тизер першого сезону “Відьмака” – серіалу від Netflix
Вийшов тизер першого сезону "Відьмака" - серіалу від Netflix
Раніше ми вже, як і більшість фанатів гри і книги про Геральта з Рівії, чули новину про вихід серіалу «Відьмак». Його знімає Netflix і з...
Смотреть результаты
Apple Watch 5 покажуть разом з новими iPhone
Apple Watch 5 покажуть разом з новими iPhone
Одним з найбільш очікуваних подій в світі електроніки щорічно є презентації компанії Apple. І зовсім не важливо фанатієте ви від їх пристроїв, скупили їх всі,...
Смотреть результаты