search
Підписатися

logo

Замість старіння станьте героєм аніме з додатком Selfie2Anime

20 Серпня, 2019, 09:06 7

Ви все ще зістарюєте свої фотографії? Тоді цей сервіс додасть краплю мультяшного гумору у ваші щоденні спроби дізнатися якими ви будете через кілька десятків років. Сплеск популярності FaceApp пройшов так само швидко, як і почався. Але сама суть роботи програми зацікавила багатьох розробників. І, тепер, кілька з них, взявши за основу знамениту нейронну мережу NCSoft, вирішили перетворити ваші селфі в зображення персонажів з аніме.

станьте героем аниме с приложением Selfie2Anime 2

Сервіс обробки зображень представляє з себе звичайний сайт, де на єдиній головній сторінці всім відвідувачам пропонується натиснути на «Upload a Photo», що, в свою чергу, відкриє провідник на комп’ютері для вибору цього самого фото. Весь сервіс повністю безкоштовний – єдиною умовою можна назвати необхідність вводити свій e-mail, на який і прийде оброблене фото.

станьте героем аниме с приложением Selfie2Anime 3

Чекати доведеться не довго – процес, за словами творців, дуже швидкий, але на нього впливає завантаженість сервера. Отже очікування може відрізнятися від «відразу» до кількох хвилин.

станьте героем аниме с приложением Selfie2Anime 4

Не всі фотографії обробляються в точній відповідності з вашим обличчям – часом, його форми радикально змінюються, і ви можете навіть себе не впізнати на отриманому зображенні. Але, весь сенс даного процесу не в детальному копіюванні вашого обличчя в мультяшному стилі – на це здатні і інші редактори. А переоформлення його і повна стилізація під анімешні риси обличчя, зі збереженням якихось унікальних ваших особливостей. Цілком може бути, що, спробувавши кілька різних фотографій, ви знайдете ту саму, яку навіть можна встановити на аватарку. Цей варіант перетворення стане ідеальним для дівчат, тому що старіти більшості, якось зовсім не хотілося.

Любите повеселитися з прикольними додатками? Підписуйтесь на Telegram-канал Comfy – тут є багато цікавих новин, смішних мемів про серйозні і не тільки останні новинки в світі !;)

86185 0 cookie-check Замість старіння станьте героєм аніме з додатком Selfie2Anime

Читайте також:

Вийшов тизер першого сезону “Відьмака” – серіалу від Netflix
Вийшов тизер першого сезону "Відьмака" - серіалу від Netflix
19 Серпня, 2019, 09:54 737 7
Раніше ми вже, як і більшість фанатів гри і книги про Геральта з Рівії, чули новину про вихід серіалу «Відьмак». Його знімає Netflix і з...
Смотреть результаты
Apple Watch 5 покажуть разом з новими iPhone
Apple Watch 5 покажуть разом з новими iPhone
Одним з найбільш очікуваних подій в світі електроніки щорічно є презентації компанії Apple. І зовсім не важливо фанатієте ви від їх пристроїв, скупили їх всі,...
Смотреть результаты
А тим часом Tesla в космосі вже облетіла Сонце
А тим часом Tesla в космосі вже облетіла Сонце
Всього лише півтора роки тому компанія Tesla запустила свій однойменний автомобіль в космос. Зроблено це було з метою тестування своєї найбільшої ракети Falcon Heavy, а...
Смотреть результаты