search
Підписатися

logo

Дійшла черга й до “Бембі” – Дісней випускає ремейк

16 Серпня, 2019, 11:17 7

Компанія Дісней серйозно взялася за випуск ремейків. Причому створюються вони справді на якісному рівні. Деякі, такі як «Аладдін», «Красуня і чудовисько» вийшли не в мультиплікаційному варіанті, в той же час недавній «Король лев» повністю «намальований». Черговим ремейком, що чекає на нас, стане «Бембі», одна із найзнаменитіших мультиплікаційних стрічок, створених компанією Disney ще в далекому 1942 році.

Все про «Король лев»: КОРОЛЬ ЛЕВ 2019: кращий за оригінал? | огляд фільму

Дисней выпускает ремейк легендарного Бэмби 2

«Бембі» є ключовим повнометражним мультиплікаційним фільмом у списку заслуг компанії Disney. Це була всього лише п’ята мультиплікаційна стрічка, випущена компанією, і вона принесла їй чималу популярність.

Дисней выпускает ремейк легендарного Бэмби 3

За основу була взята книга австрійця Фелікса Зальтена, який написав її ще в 1923 році. І щоб створити гідну повнометражну картину, в той час, компанії Дісней довелося підключити дуже багато ресурсів до виробництва.

Дисней выпускает ремейк легендарного Бэмби 4

В результаті вийшов улюблений мільйонами дітей, і не тільки, мультфільм, який визнаний однією з кращих робіт компанії Disney і був улюбленим мультфільмом самого Уолта Діснея.

Дисней выпускает ремейк легендарного Бэмби 5

Сучасний же ремейк буде створюватися за тими ж технологіями, які використовувалися в картині «Король лев». Але, на відміну від останнього, в «Бембі» буде ключова відмінність – за сюжетом одну з ролей грає людина. А, отже, є ймовірність, що ми побачимо мультиплікацію (комп’ютерну графіку) спільно з актором, взятим на роль головного лиходія.

Дата появи поки що, на жаль, невідома, але як показує практика, чекати такі проекти більше 1-2 років не доводиться.

Інші очікувані проекти від Disney: Продовження «Холодного серця» – друга частина вийде восени

Любите красиві історії? Підписуйтесь на Telegram-канал Comfy – тут є багато цікавих новин про останні новинки в світі новинок кіно і мультиплікації !;)

86002 0 cookie-check Дійшла черга й до “Бембі” – Дісней випускає ремейк

Читайте також:

Гра-бестселер з PlayStation тепер доступна для iOS
Гра-бестселер з PlayStation тепер доступна для iOS
13 Серпня, 2019, 08:12 638 9
Останнім часом багато знаменитих ігор, які знає весь світ, стало модно оновлювати. Покращувати графіку, застосовувати новітні технології промальовування деталей, світла, відображень, які можна побачити тільки...
Смотреть результаты
Набір LEGO, створений для фанатів серіалу “Друзі”
Набір LEGO, створений для фанатів серіалу "Друзі"
Серіалу «Друзі» виповнюється 25 років і компанія LEGO вирішила не втрачати таку можливість, створивши тематичний конструктор. Будучи найзнаменитішим конструктором в світі, який не упускає можливості...
Смотреть результаты
Цей новий, тихий і “повільний” Telegram!
Цей новий, тихий і "повільний" Telegram!
В черговій новій версії месенджера Telegram, яка вже доступна для скачування, з’явилося дуже багато корисних і навіть необхідних нововведень. Кожне з них може стати приємним...
Смотреть результаты