search
Підписатися

logo

Стали відомі назви нових iPhone та інші деталі майбутньої презентації

16 Серпня, 2019, 11:31 7

Навколо компанії Apple і її продуктів завжди було безліч чуток, ажіотажу і підвищеної уваги. Воно й не дивно – адже її опонент, в особі продуктів на Android і всіх пов’язаних з ними ОС, наступає силами десятків компаній. І Apple доводиться протистояти мощі всіх з них, створюючи тренди, представляючи інноваційні рішення, розроблені своїми силами. Черговою довгоочікуваною новинкою, серед ключових продуктів Apple, повинні стати нові iPhone. Чи будуть вони настільки прекрасні? Це ми скоро дізнаємося!

Також цікаво: Що чекає Apple? Іде дизайнер, який зіграв ключову роль в компанії

названия новых iPhone и другие детали будущей презентации 2

Буквально вчора, від ряду перевірених роками інсайдерів, таких як CoinX і Марк Гурман, які регулярно повідомляють достовірну інформацію про витоки компанії Apple, стало відомо про точні назвах новинок. Як і очікувалося, Apple представить три модифікації смартфонів, і вони будуть називатися iPhone 11r, iPhone 11 і iPhone 11 Pro. Цілком очікувано і логічно. Адже версія iPhone X, за фактом, означає «10», так що наступною моделлю повинен бути 11.

названия новых iPhone и другие детали будущей презентации 3

Також логіка проглядається в іменуванні моделей 2018 року. Так як це були «поліпшені» версії моделі iPhone X, то вони отримали приставку «S», за аналогією з iPhone 4 і 4s, 5 і 5s, 6 і 6s і так далі. Крім того, з’явилося нове відгалуження від звичної лінійки з приставкою «Max», що ознаменувало найбільший екран серед всіх раніше випущених iPhone. Тепер же, залишивши позаду десяту версію смартфона, в 11-й моделі вирішили змінити «Max» на «Pro» – ось і всі відмінності.

Останні дані про новий iPhone – так він буде виглядати

Як ми вже писали, нові iPhone будуть відрізнятися квадратним блоком камер, замість поздовжнього – в моделях 11 і 11 Pro там буде три об’єктиви, а в 11r – два. Також залишаться без змін діагоналі дисплеїв і тип матриць – старші дві моделі отримають 5.8 і 6,5-дюймові OLED-дисплеї, а модель 11r 6.1-дюймову LCD-матрицю. Очікувана дата презентації призначена на 10 вересня.

Чи не можете дочекатися презентації і хочете iPhone? Тоді вам сюди: Який iPhone купити, а який НЕ купувати в 2019 ?;

Любите пристрої Apple? Підписуйтесь на Telegram-канал Comfy – тут є багато цікавих новин про останні новинки в світі техніки !;)

86005 0 cookie-check Стали відомі назви нових iPhone та інші деталі майбутньої презентації

Читайте також:

Дійшла черга й до “Бембі” – Дісней випускає ремейк
Дійшла черга й до "Бембі" - Дісней випускає ремейк
16 Серпня, 2019, 11:17 981 7
Компанія Дісней серйозно взялася за випуск ремейків. Причому створюються вони справді на якісному рівні. Деякі, такі як «Аладдін», «Красуня і чудовисько» вийшли не в мультиплікаційному...
Смотреть результаты
Гра-бестселер з PlayStation тепер доступна для iOS
Гра-бестселер з PlayStation тепер доступна для iOS
Останнім часом багато знаменитих ігор, які знає весь світ, стало модно оновлювати. Покращувати графіку, застосовувати новітні технології промальовування деталей, світла, відображень, які можна побачити тільки...
Смотреть результаты
Набір LEGO, створений для фанатів серіалу “Друзі”
Набір LEGO, створений для фанатів серіалу "Друзі"
Серіалу «Друзі» виповнюється 25 років і компанія LEGO вирішила не втрачати таку можливість, створивши тематичний конструктор. Будучи найзнаменитішим конструктором в світі, який не упускає можливості...
Смотреть результаты