search
Підписатися

logo

Цей новий, тихий і “повільний” Telegram!

12 Серпня, 2019, 08:56 8

В черговій новій версії месенджера Telegram, яка вже доступна для скачування, з’явилося дуже багато корисних і навіть необхідних нововведень. Кожне з них може стати приємним доповненням до спілкування або ж незамінним інструментом в групових чатах. Тепер, ви зможете ще гнучкіше налаштовувати способи спілкування в кожному груповому каналі, а також урізноманітнити способи вираження емоцій.

тихий и медленный Telegram 2

Дуже яскравий інструмент для вираження емоцій, який з’явився в новій версії Telegram, це живі емодзі. Користувачам вже пропонується кілька видів пакетів, в яких є мила вишенька, банан, кіт та інші харизматичні істоти, здатні передати всю повноту ваших емоцій.

тихий и медленный Telegram 2а

Крім того, для самих тактовних і важливих передбачений спосіб беззвучної відправки повідомлень. Тепер, якщо вам необхідно поговорити з контактом, але ви не знаєте спить він чи ні, і якщо спить не розбудити його, то передбачена функція беззвучної відправки. Для цього ви як зазвичай пишите текст, але замість короткого натискання на клавішу «відправити», ви утримуєте її, до появи спливаючого меню «відправити без звуку», яке і вибираєте.

тихий и медленный Telegram 3

Поліпшилася робота з вкладеннями – тепер превью кожного зображення або відеоролика буде більше, за рахунок чого зручніше буде його обирати. Також ви зможете відкрити на весь екран галерею, при виборі і перегляді файлів для відправки. А після вибору декількох файлів вирішити, відправляти файли без угруповання (по одному) і чи потрібно відправляти їх в початково-великому розмірі. Стало можливо вказувати тимчасову мітку на завантажуваному відео або ж відео з YouTube – це допоможе точно передавати необхідний сенс відео.

тихий и медленный Telegram 3а

Ці нововведення зачіпають Android-версію додатка, а для власників iOS передбачена можливість працювати з різними кольорами в темній темі. Фон, який відображається за текстом вашого діалогу, колір шрифту, і багато інших кольорових акцентів тепер можна вибирати з широкої палітри встановлених тем.

тихий и медленный Telegram 4

Важливі зміни відбулися і в групових чатах. Мабуть, зміни в цьому розділі стали навіть більше необхідністю, ніж розвагою, тому як нададуть адміністраторам груп більше інструментів впливу на «стиль» спілкування передплатників. З’явився «Повільний режим» (Slow Mode) дозволяє налаштувати мінімальний інтервал між повідомленнями кожного учасника. Це створено для того, щоб сотні людей, які пишуть повідомлення за повідомленням в активному груповому листуванні, не створювали неймовірне багатотисячне «полотно», яке жоден учасник чату, хто не надовго відволікся, не в змозі буде потім осилити. Тим більше, якщо темп бесіди не вщухає.

тихий и медленный Telegram 5

Адміністраторам пропонується можливість задати інтервал від 30 секунд, до 1 години, для кожного учасника чату, що буде означати дозволену одну відправку тексту або смайла (емодзі, фото, файлу) в цей проміжок часу. Таким чином, у кожного буде відображатися таймер, в полі для повідомлень, де кожен зможе бачити скільки залишилося часу до закінчення регламентного часу.

тихий и медленный Telegram 6

І, останньою, але не менш веселою зміною, стала можливість для адмінів груп задавати псевдоніми учасникам, які будуть відображатися поруч з їх іменами. Цей інструмент дозволить створити не тільки чітку ієрархію в діловому чаті, але і надати розважальний тон будь-якому спілкуванню.

Все залежить лише від почуття гумору адміністратора, і не дивуйтеся, якщо, висловлюючи усезнайство, вас назвуть «вікіпедією» або виставляючи страшні аватарки ви опинитеся «Демогоргоном».

Любите користуватися найсвіжішими версіями популярних додатків? Підписуйтесь на Telegram-канал Comfy – тут є багато цікавих новин про останні новинки в світі софта !;)

85498 0 cookie-check Цей новий, тихий і “повільний” Telegram!

Читайте також:

Подкасти в Google тепер знайдуться швидше
Подкасти в Google тепер знайдуться швидше
12 Серпня, 2019, 08:37 709 8
Удосконалення пошукових алгоритмів відбувається за різними принципами і безліч факторів можуть на це вплинути. Так, одним з недавніх змін в пошуку Google стала можливість прослуховувати...
Смотреть результаты
Довгоочікуваний Galaxy Note 10 та інші новинки від Samsung
Довгоочікуваний Galaxy Note 10 та інші новинки від Samsung
Компанія Samsung вчора провела велику презентацію своїх нових продуктів, які отримали безліч революційних рішень і стануть улюбленими гаджетами мільйонів людей. За всю годину з невеликим,...
Смотреть результаты
Вже скоро – смартфон Huawei, позбавлений вад
Вже скоро - смартфон Huawei, позбавлений вад
Ви все ще визначаєтесь який смартфон купити? Кожен обраний апарат чимось, але вам не підходить? В одному виріз дисплея великий, в іншому процесор застарілий, а...
Смотреть результаты