search
Підписатися

logo

Набір LEGO, створений для фанатів серіалу “Друзі”

13 Серпня, 2019, 08:01 9

Серіалу «Друзі» виповнюється 25 років і компанія LEGO вирішила не втрачати таку можливість, створивши тематичний конструктор. Будучи найзнаменитішим конструктором в світі, який не упускає можливості зробити чергову серію іграшок, з різними персонажами, LEGO цього разу пропонує набір з 1070 частин, які зможуть перетворитися на ваших улюблених «друзів».

Набор LEGO для фанатов сериала Друзья 2

Набір називається Ideas CENTRAL PERK (21319) і стане доступний з першого вересня. В якості місця дії, що зрозуміло з назви набору, обрана улюблена кав’ярня шести друзів, де вони проводили дуже багато часу разом.

Набор LEGO для фанатов сериала Друзья 3

У конструкторі тонко підмічено все і задіяні основні характеристики кожного персонажа з оригінального серіалу. Рейчел розносить напої та, часом, упускає їх, Фібі з гітарою, Джої і піца, а також всі знаходяться на своїх місцях. Крім цього, повністю відтворений антураж знаменитого кафе, де крім інтер’єрних особливостей присутній навіть Гантер.

Набор LEGO для фанатов сериала Друзья 4

Всі персонажі мають характерні і впізнавані особливості, так що ви відразу впізнаєте Росса по зачісці, Чендлера за нарядом, Джої по … Джої завжди неповторний! Ну а жіноча половина відрізняється і мімікою, і макіяжем і, звичайно ж, кольором волосся.

Набор LEGO для фанатов сериала Друзья 5

Незвичайність цього конструктора полягає ще і в тому, що кожному надається можливість подивитися на нього як на реальний знімальний майданчик. У наборі присутні софіти, і ракурс обраний саме таким, який ми всі бачили по телевізору.

Набор LEGO для фанатов сериала Друзья 6

Навіть фасадна частина кави реалізована автентично, куди можна вийти помилуватися рекламним плакатом з Джої або Фібі, що грає на гітарі і «співає». Зібравши весь набір, поступово, облаштовуючи затишне місце всіх «Друзів» ви обов’язково проникнитеся тією атмосферою ще раз і, мабуть, навіть захочете переглянути серіал заново.

Любите яскраві новини? Підписуйтесь на Telegram-канал Comfy – тут є багато цікавих мемчиків про останні новини в світі !;)

85705 0 cookie-check Набір LEGO, створений для фанатів серіалу “Друзі”

Читайте також:

Цей новий, тихий і “повільний” Telegram!
Цей новий, тихий і "повільний" Telegram!
12 Серпня, 2019, 08:56 780 8
В черговій новій версії месенджера Telegram, яка вже доступна для скачування, з’явилося дуже багато корисних і навіть необхідних нововведень. Кожне з них може стати приємним...
Смотреть результаты
Подкасти в Google тепер знайдуться швидше
Подкасти в Google тепер знайдуться швидше
Удосконалення пошукових алгоритмів відбувається за різними принципами і безліч факторів можуть на це вплинути. Так, одним з недавніх змін в пошуку Google стала можливість прослуховувати...
Смотреть результаты
Довгоочікуваний Galaxy Note 10 та інші новинки від Samsung
Довгоочікуваний Galaxy Note 10 та інші новинки від Samsung
Компанія Samsung вчора провела велику презентацію своїх нових продуктів, які отримали безліч революційних рішень і стануть улюбленими гаджетами мільйонів людей. За всю годину з невеликим,...
Смотреть результаты