search
Підписатися

logo

Незвичайна гра про Чорнобиль з елементами хоррору

20 Серпня, 2019, 09:35 11

Тема Чорнобиля і всіх подій, з ним пов’язаних, вже неодноразово використовувалася і до цього дня залишається популярною як у романістів, так і режисерів, і творців ігор. І, хоча, серію ігор СТАЛКЕР дуже складно переплюнути за своєю автентичністю та атмосферністю, схоже, що у неї з’явився реальний конкурент. Гра Chernobylite представлена ​​компанією The Farm 51 з Польщі, і вона змусить вас повністю переосмислити ігровий процес, який нам став близький, поки ми були в ролі «Стрілка».

Необычная игра о Чернобыле с элементами хоррора 2

Дії в грі відбуваються через 30 років після аварії і кожному гравцеві пропонується відчути себе вченим Ігорем, який повернувся на місце катастрофи, щоб дізнатися деталі свого минулого. Його мучить питання зникнення його коханої Тетяни і в міру занурення проходження гри у героя виникають яскраві флешбеки.

Історія реального вченого, який врятував життя: Валерій Легасов. Історія одного героя, який пройшов Чорнобиль

Необычная игра о Чернобыле с элементами хоррора 3

Незважаючи на атмосферу одиночного виживання в умовах несприятливої, містичної і, часом, страхітливої ​​картини світу навколо, вам доведеться також збирати корисні речі, з яких ви можете як зварити лікарський суп, так і облаштувати базу. Там ви можете покращувати спорядження, поповнювати арсенал, набирати команду і все це в міру проходження місій.

Популярний міні-серіал, який проливає світло на деякі деталі подій 1986 року: «Чорнобиль» – історичний міні-серіал, створений Крейгом Мазіном

Необычная игра о Чернобыле с элементами хоррора 4

Особливий колорит створюють місцеві мешканці, які будучи нейтральними учасниками ігрового процесу можуть щось продавати, пропонувати і допомагати. Часом, вони навіть можуть засуджувати ваші дії, хоч і продовжувати навчати премудростям виживання. Також вражає природа і точна відповідність навколишньої дійсності реальній картині в тій місцевості. Творці навіть виїжджали кілька разів в «Зону відчуження» для тривимірного сканування всіх ключових елементів, щоб задіяти ці дані в грі.

Що ми знаємо про Чорнобиль: Що в серіалі «Чорнобиль» було правдою, а що – вигадкою?

Необычная игра о Чернобыле с элементами хоррора 5

Дуже велике значення в грі приділено реалістичності всього – якщо в гравця стріляють, то це дуже сильно «підкошує його», навіть з одного пострілу, ліхтарик розряджається, втома, обмежена кількість куль в револьвері. Ось прямо мало їх і тактика гри повинна, часом, враховувати – обійти супротивників або вести перестрілку рахуючи патрони. Додатковим бонусом стануть численні аномалії, які будуть іноді навіть допомагати переміщатися по «Зоні відчуження». І все це, за умови гарної реалізації, може стати неймовірно класною грою, гідною уваги. До речі, вийти фінальна версія повинна вже в листопаді цього року, так що чекати залишилося не довго – це вам не Half Life 3 або GTA 6.

Польські розробники ігор знаються на хоррорі: З Кракова з любов’ю: попередній огляд польського гейм-хоррора Blair Witch

Любите пограти в круті іграшки? Підписуйтесь на Telegram-канал Comfy – тут є багато цікавих новин про останні новинки для геймерів і кіберспорту !;)

86209 0 cookie-check Незвичайна гра про Чорнобиль з елементами хоррору

Читайте також:

Книга про Гаррі Поттера з тривимірними паперовими моделями всередині
Книга про Гаррі Поттера з тривимірними паперовими моделями всередині
20 Серпня, 2019, 09:17 874 12
Слідкуєте за появою найнезвичайніших винаходів? Підписуйтесь на Telegram-канал Comfy – тут є багато цікавих новин в самій веселій формі про останні новинки в світі техніки...
Смотреть результаты
Замість старіння станьте героєм аніме з додатком Selfie2Anime
Замість старіння станьте героєм аніме з додатком Selfie2Anime
Ви все ще зістарюєте свої фотографії? Тоді цей сервіс додасть краплю мультяшного гумору у ваші щоденні спроби дізнатися якими ви будете через кілька десятків років....
Смотреть результаты
Вийшов тизер першого сезону “Відьмака” – серіалу від Netflix
Вийшов тизер першого сезону "Відьмака" - серіалу від Netflix
Раніше ми вже, як і більшість фанатів гри і книги про Геральта з Рівії, чули новину про вихід серіалу «Відьмак». Його знімає Netflix і з...
Смотреть результаты