search
Підписатися

logo

Гра «Месники» готується до виходу і показаний геймплей

21 Серпня, 2019, 10:21 10

Фінальна частина «Месників» від Marvel, стала найкасовішим повнометражним фільмом у світі. До неї підводили більше 10 років подій, не менше 20 фільмів і безліч серіалів, які сплелися в одну напружену нитку сюжету в останній картині. Хоча, це лише фільм за коміксами, але складно передати той діапазон емоцій, який відчуваєш під час і після перегляду «Фіналу». І, користуючись все ще теплими спогадами про перегляд, компанія Square Enix вирішила випустити гру Marvel’s Avengers: A-Day, в якій беруть участь всі основні, улюблені нами, герої.

Игра Мстители готовится к выходу и показан геймплей 2

Представлений досить довгий, 18-хвилинний промо-ролик, в якому добре видно весь реальний геймплей гри і кожного персонажа. У ньому можна побачити всі особливості поведінки і ведення бою таких персонажів як Тор, Чорна вдова, Залізна людина, Капітан Америка, Халк. Всі вони мають безліч характерних тільки для них можливостей і можуть виконувати схожі з фільмом дії, що так подобалися глядачам.

Игра Мстители готовится к выходу и показан геймплей 3

Центром уваги персонажа Тора, звичайно ж, стає його молот Мйольнір. Він дозволяє йому літати, ним можна створювати удари блискавки, при ударі об землю він відкидає всіх ворогів і його, безумовно, можна прицільно кидати. В цілому видно, що Тор відмінно справляється з нападами і без нього, поки молот десь лежить на противникові, але з ним все ж весь ігровий процес стає ефектніше і яскравіше.

Игра Мстители готовится к выходу и показан геймплей 4

Чорна вдова, з огляду на людське походження, не володіє якимись надприродними здібностями – так що тут все закономірно. Хоча, багато хто б поставили запитання, як така тендітна і невелика дівчина здатна перевертати і жбурляти супротивників, що вдвічі перевершують її за розміром. Та й взагалі навіщо злодіям всі їх м’язи і сила, якщо просто добре натренований спецагент може дати відсіч їм голими руками. Однак, Чорна вдова – персонаж швидше романтично-ліричний, який, часом, викликає співчуття, часом захоплення, та й взагалі можна вічно дивитися як вона всіх розкидає.

Игра Мстители готовится к выходу и показан геймплей 5

Залізна людина харизматично розправляється з противниками за допомогою можливостей костюма. Безліч технічних штук, в цій унікальній зброї, допомагають Тоні Старку розправитися як з дрібними противниками, так і з важко броньованими механізмами. Він відмінно виконує маневри в польоті, на ходу стріляючи і запускаючи ракети, так що екшна тут вистачить для всіх.

Игра Мстители готовится к выходу и показан геймплей 6

Що ж стосується Халка і Капітана Америки, то з ними все аналогічно цікаво. Халк трощить, використовуючи величезні зруйновані елементи конструкцій, зібрані навколо себе, а Капітан Америка користується щитом з вібраніума і своїми неординарними силами, щоб стрибати і кидати ворогів.

Игра Мстители готовится к выходу и показан геймплей 6а

Поки що в грі дуже лінійні події і це просто демонстрація можливостей кожного персонажа. До моменту виходу її в продаж, а це станеться 15 травня, розробники обіцяють, як спрямовану сюжетну лінію, так і якийсь відкритий світ, в який будуть додаватися різні локації і кооперативні місії. Ну а оцінити гру зможуть як власники PC, так і PlayStation 4, Xbox One і Google Stadia.

Любите модні ігри? Підписуйтесь на Telegram-канал Comfy – тут є багато цікавих новин та прикольних мемів про останні новинки в світі геймерів !;)

86472 0 cookie-check Гра «Месники» готується до виходу і показаний геймплей

Читайте також:

Сервіс Google Фото навчився робити кольоровими чорно-білі фотографії
Сервіс Google Фото навчився робити кольоровими чорно-білі фотографії
21 Серпня, 2019, 10:08 1476 8
Ми дуже сподіваємося, що ви знаєте про такий чудовий сервіс і для зберігання і каталогізації фотографій, як Google Фото. Він дозволяє позбавити себе від величезної...
Смотреть результаты
Незвичайна гра про Чорнобиль з елементами хоррору
Незвичайна гра про Чорнобиль з елементами хоррору
Тема Чорнобиля і всіх подій, з ним пов’язаних, вже неодноразово використовувалася і до цього дня залишається популярною як у романістів, так і режисерів, і творців...
Смотреть результаты
Книга про Гаррі Поттера з тривимірними паперовими моделями всередині
Книга про Гаррі Поттера з тривимірними паперовими моделями всередині
Слідкуєте за появою найнезвичайніших винаходів? Підписуйтесь на Telegram-канал Comfy – тут є багато цікавих новин в самій веселій формі про останні новинки в світі техніки...
Смотреть результаты