search
Підписатися

logo

Перші зображення PlayStation 5 з незвичайним дизайном

27 Серпня, 2019, 07:35 9

Прочитавши цей заголовок, ви, мабуть, відразу очікували побачити щось настільки незвичайне і захоплююче, що стали б уже зараз готувати місце під нову консоль або відкладати у «фонд покупки PS5» чергові кошти. І так, зовнішній вигляд новинки, яку ми чекаємо вже 6 років, сильно захоплює і він дуже незвичайний. Можна навіть сказати занадто незвичайний, щоб бути правдою. Однак, ми дивимося на патентне зображення, яке офіційно прикріплено до документа і, мабуть, варто в ньому розібратися.

Первые изображения PlayStation 5 с необычным дизайном 2

Як завжди патент на цю новинку виявив голландський ресурс Let’s Go Digital і судячи з інформації це, перш за все, Dev Kit – варіант консолі для розробників. Але, такий складний дизайн і безліч символічних елементів цілком можуть означати, що перед нами фінальна версія ігрової приставки. Після тривалих досліджень можливого призначення кожної клавіші і отвору, найбільш вірогідним варіантом є такий:

  • Видуватися гаряче повітря буде ще й через передній вентиляційний отвір.
  • На передній панелі розташовані отвір для диска і роз’єми USB
  • Задня панель багата мережевими інтерфейсами і іншими роз’ємами, включаючи гніздо для штекера живлення.
  • Символічно промальована цифра римська V в дизайні корпусу говорить нам про п’яту модифікаціюPlayStation

Первые изображения PlayStation 5 с необычным дизайном 13

У підтвердження всього вищесказаного можна подивитися на патент, який був виданий лише в минулому році, на вже відому всім PlayStation 4. Вони повністю ідентичні за своїми характерним особливостям (з точки зору патентного бюро) – це «обладнання для обробки даних і периферійне устаткування». У цьому ж класі знаходяться і ігрові приставки. А ім’я технічного директора Sony Юсухіро Ооторі, яке красується в полі «Product designer» лише додатково підтверджує припущення.

Складно сказати, наскільки буде цікавий такий підхід до дизайну в новій PlayStation 5. Його все ще можна вигідно обіграти, надавши ще більше солідності або яскравих фарб, які люблять геймери. І, звичайно ж, всі сподіваються, що подібний химерний стиль оформлення з величезними радіаторами пов’язаний з дуже потужною системою, встановленою в консолі. І якраз її установка дозволить затьмарити всі спірні питання дизайну і, навіть, вартості. Що ж стосується термінів появи, то очікувана презентація повинна відбутися 12 лютого 2020 року, під час PlayStation Meeting.

Любите грати в ігри на PS і не тільки? Підписуйтесь на Telegram-канал Comfy – тут є багато цікавих новин про останні новинки в світі геймерства !;)

86709 0 cookie-check Перші зображення PlayStation 5 з незвичайним дизайном

Читайте також:

Marvel залишився без Людини-павука
Marvel залишився без Людини-павука
22 Серпня, 2019, 08:53 852 9
Персонаж Людини-павука, мабуть, є найбільш незвичайним і, часом, суперечливим, у всіх існуючих екранізаціях. Якби його видання обмежилося одним масштабним виходом від однієї студії, то все...
Смотреть результаты
Гра «Месники» готується до виходу і показаний геймплей
Гра «Месники» готується до виходу і показаний геймплей
Фінальна частина «Месників» від Marvel, стала найкасовішим повнометражним фільмом у світі. До неї підводили більше 10 років подій, не менше 20 фільмів і безліч серіалів,...
Смотреть результаты
Сервіс Google Фото навчився робити кольоровими чорно-білі фотографії
Сервіс Google Фото навчився робити кольоровими чорно-білі фотографії
Ми дуже сподіваємося, що ви знаєте про такий чудовий сервіс і для зберігання і каталогізації фотографій, як Google Фото. Він дозволяє позбавити себе від величезної...
Смотреть результаты