search
Підписатися

logo

Instagram обзаведеться власним зручним месенджером

28 Серпня, 2019, 07:46 10

Навіть попри те, що Instagram належить Facebook, їх способи взаємодії дуже різні і підхід до стилю спілкування відрізняється. Стало відомо, що мережа Instagram працює над створенням власного месенджера і тепер стане ще простіше листуватися з найближчими друзями. Користувачі зможуть поділитися своїм статусом через нього, відправити файли, фотографії, відео і, звичайно ж, повідомлення. Називається ж цей месенджер Threads, і в створенні окремого додатка для спілкування у Instagram якраз є щось спільне з тим же Facebook.

А що ми знаємо про Facebook? Facebook: можливості, про які мало хто знає

Instagram обзаведется собственным удобным мессенджером 2

На даний момент цей месенджер проходить стадію тестування і доступний лише співробітникам Instagram. Однак, скріншоти роботи програми все-таки з’явилися в мережі і якщо вникнути в їх суть, то стає досить цікаво.

Цікаві новини про Facebook: У Facebook з’явиться свій аналог Siri і Google-асистента

Instagram обзаведется собственным удобным мессенджером 3

Якщо включити автоматичне оновлення статусів, які тепер з’являться в Threads, то телефон і додаток зможуть самостійно визначати, що ви робите і встановлювати відповідний статус. Якщо зі статусами «Сумую», «Threads» і «Зайнятий» все більш-менш зрозуміло – це можна чітко визначити за активністю користувача, то ось з «Дивлюся телевізор», «Голодний» і «Піна колада» все трохи інтригуюче. Звідки смартфон це дізнається – це питання, особливо стосовно голоду.

Важливі деталі, які потрібно знати: INSTAGRAM-ХИТРОЩІ, якими мало хто користується

Як стати блогером в Instagram? ТОП 6 порад Ляпоти Саші

Instagram обзаведется собственным удобным мессенджером 4

В іншому ж це повинен бути зручний месенджер для листувань з друзями і на даний момент він схожий на той, який вбудований в сам додаток Instagram. Зеленою крапкою позначаються всі, хто онлайн, і жирним виділяються непрочитані повідомлення. Тут же з’явиться можливість побачити історії друзів, але поки не зовсім ясно – чи будуть вони зберігатися, або мова тільки про актуальні.

Завжди створюйте найкращі фото: Як обробляти фото для Instagram – Уроки мобільної фотографії

Точних даних про початок роботи месенджера поки немає, але з огляду на любов Facebook до цього типу додатків, то їм займуться впритул і напевно скоро виведуть у відкритий доступ для всіх.

Любите спілкуватися в соціальних мережах? Підписуйтесь на Telegram-канал Comfy – тут є багато цікавих новин про останні новинки в світі соціальних програм і нововведень в цій сфері !;)

86766 0 cookie-check Instagram обзаведеться власним зручним месенджером

Читайте також:

Асистент Google навчився допомагати без звуку
Асистент Google навчився допомагати без звуку
28 Серпня, 2019, 07:32 642 8
Асистент Google дуже відповідально підходить до звання «голосовий помічник» і майже всі результати пошуку озвучує, як і відповіді на питання. Це може бути незручно і...
Смотреть результаты
Брюс Вілліс, Едвард Нортон і “Сирітський Бруклін”
Брюс Вілліс, Едвард Нортон і "Сирітський Бруклін"
Жодного з названих акторів не потрібно додатково представляти – Брюс Вілліс, Едвард Нортон, Віллем Дефо, Алек Болдуін. Всі вони настільки відомі в кіноіндустрії, що їх...
Смотреть результаты
World of Warcraft Classic – улюблена гра з кращою графікою
World of Warcraft Classic - улюблена гра з кращою графікою
World of Warcraft – знаменита онлайн-гра, випущена компанією Blizzard в кінці 2004 року. Навіть на той час графіка в грі була дуже скромна, а всі...
Смотреть результаты