search
Підписатися

logo

Брюс Вілліс, Едвард Нортон і “Сирітський Бруклін”

27 Серпня, 2019, 09:07 11

Жодного з названих акторів не потрібно додатково представляти – Брюс Вілліс, Едвард Нортон, Віллем Дефо, Алек Болдуін. Всі вони настільки відомі в кіноіндустрії, що їх імена говорять самі за себе. І ось, вони зібралися разом в «Сирітському Брукліні» – саме так називається кримінальна драма, режисером якої виступив Сам Едвард Нортон. Крім зоряного складу акторів, майбутня кінострічка буде відрізнятися сумішшю своєрідного гумору та іронії, так як головний герой, у виконанні Нортона, так описує свою хворобу. У той же час, саме його синдром Туретта допомагає йому в роботі і стане ключовою особливістю в його ролі детектива.

Брюс Уиллис, Эдвард Нортон и Сиротский Бруклин 2

Сюжет фільму «Сирітський Бруклін» (Motherless Brooklyn) – це екранізація роману Джонатана Летема, з однойменною назвою. І роль Едварда Нортона в цьому фільмі пішла далі, ніж головна роль і режисура – він також адаптував сценарій, що не менш важливо, ніж інші його функції.

Брюс Уиллис, Эдвард Нортон и Сиротский Бруклин 3

Детектив Френк Мінна, у виконанні Брюса Вілліса, відрізняється своєрідним способом розкриття справ, чим завоював собі особливу славу. Однак, його учень Лайонел Ессрог, якого грає Едвард Нортон, перейняв у Френка все найголовніше, чого йому бракувало для становлення особистості детектива. Маючи дуже рідкісне захворювання, при якому його верхні кінцівки мимоволі смикаються, і змушують його, часом, навіть нецензурно лаятися, він відрізняється здатністю до аналізу.

Брюс Уиллис, Эдвард Нортон и Сиротский Бруклин 4

Зовнішня незібраність протиставляється внутрішній концентрації на дрібницях, за допомогою якої він як геніальний сищик може розплутувати справи по одному доказу або зачіпці. Це вміння йому дуже стане в нагоді, тому як в Брукліні стали пропадати люди, і владі до цього немає діла. А ось його друг, наставник і вчитель якраз, схоже, розгадав таємницю, за що і поплатився. Ессрогу належить розібратися у всьому самостійно, всупереч його хворобі і протистоянню всіх оточуючих.

Фільм буде цікавий всім, хто любить кримінальне кіно в стилі середини XX століття, та й навіть у другорядних ролях можна зустріти безліч харизматичних акторів. Наприклад, Омара (Майкл Кеннет Вільямс) з «прослушки».

Дивіться трейлер фільму за посиланням.

Любите незвичайні фільми? Підписуйтесь на Telegram-канал Comfy – ми завжди стежимо за видовищними новинками в світі кінематографа !;)

86720 0 cookie-check Брюс Вілліс, Едвард Нортон і “Сирітський Бруклін”

Читайте також:

World of Warcraft Classic – улюблена гра з кращою графікою
World of Warcraft Classic - улюблена гра з кращою графікою
27 Серпня, 2019, 08:42 941 8
World of Warcraft – знаменита онлайн-гра, випущена компанією Blizzard в кінці 2004 року. Навіть на той час графіка в грі була дуже скромна, а всі...
Смотреть результаты
Tesla підбирається ближче до України – розпочато офіційні продажі в сусідніх країнах
Tesla підбирається ближче до України - розпочато офіційні продажі в сусідніх країнах
Автомобілі Tesla, на сьогоднішній день, дуже сильно набирають популярність в нашій країні і, на жаль, всі їх покупки, здебільшого, припадають на вторинний ринок. Так як...
Смотреть результаты
Деталі завершального епізоду “Зоряних воєн” показані в трейлері
Деталі завершального епізоду "Зоряних воєн" показані в трейлері
Навіть ті, хто не любить «Зоряні війни», не є їх фанатом або просто ставиться до них нейтрально не можуть заперечувати, що це культове кіно. Воно...
Смотреть результаты