search
Підписатися

logo

Знаменита гра Half-Life вже тестується у VR-версії

05 Вересня, 2019, 10:30 4

Компанія Valve, що має більш ніж 20-річний досвід по створенню ігор, знаменита на весь світ своїми хітами Half-Life, Counter-Strike, Left 4 Dead, Dota 2 і додатком Steam. Буквально недавно вона представила окуляри віртуальної реальності власної розробки, названі Valve Index і, логічним продовженням цієї історії стала б адаптація знайомих ігор і створення нових, для VR. Але яке ж було здивування, коли у вихідному коді чергового оновлення для VR-шолома були знайдені коди, які свідчать про існування версії Half-Life для віртуальної реальності.

Знаменитая игра Half-Life уже тестируется в VR-версии 2

Half-Life можна назвати однією з кращих ігор всіх часів і народів. Вона задала новий стандарт і підняла планку сюжетності, видовищності і необхідності думати в іграх на абсолютно новий рівень. Навіть зараз, через 21 рік після її виходу, пограти в неї доставить певне задоволення, так як якщо не дивитися на скромну графіку, сюжет чудовий.

Цінний набір – обов’язково збережіть собі його: добірка ігор в які варто пограти

Знаменитая игра Half-Life уже тестируется в VR-версии 3

Друга частина гри, яка придбала якісну графіку і доповнену, але ту ж саму історію, стала не менш цікава і з тих пір всі в очікуванні продовження, якого досі немає … Після виходу останньої частини Half-Life 2 пройшли цілих 12 років, що здається вічністю, а Valve, незважаючи на успіх, не поспішає радувати фанатів третьою частиною або хоч якимось продовженням легендарних пригод Гордона Фрімена.

Знаменитая игра Half-Life уже тестируется в VR-версии 4

І ось, відбулося – крім чуток і припущень з крупинок недостовірних даних, стало відомо про існування гри Half-Life для нового VR-шолома Valve Index. Логічно, що мова йде не про версії 1998 року, а новий одяг і сучасну інтерпретацію гри, яка адаптована на використання в шоломі VR.

Знаменитая игра Half-Life уже тестируется в VR-версии 5

Кодова назва гри, на сьогодні, Shooter. Весь геймплей поки що будується на симуляції Міста 17 та стрільби по супротивнику в особі Солдатів Альянсу. Це буде вже трохи інший Half-Life, так як способи взаємодії з грою змінилися і ефектні способи гри в ній повністю відрізняються від рухів миші і клавіатури. Замість цього, гравцеві поки що пропонується стріляти у ворогів, що наближаються і розгадувати головоломки в різних частинах міста, що дуже навіть в дусі оригінальних ігор.

Знаменитая игра Half-Life уже тестируется в VR-версии 6

Безумовно, мова йде про бета-версію гри, яка, судячи з усього, тестується усередині компанії і ще може радикально змінитися. Не виключений навіть сценарій, що вона не вийде в світ, як це відбувається з Half-Life 3, якого ніхто не бачив. Вимоги Valve до продовження цієї легендарної історії настільки високі, що вони скоріше не випустять її, ніж зроблять посередньою. Ну а поки ми можемо лише сподіватися, що гру-таки дороблять, нехай навіть у версії VR, а також запропонувати вам подивитися деякі фрагменти з <a href=»https://www.youtube.com/watch?v=OijNv8mFcIc»> витоку </a>.

А поки ми чекаємо, ось корисний списочок, щоб не нудьгувати: 7 ігор, в які можна грати нескінченно

Любите пограти в цікаву іграшку? Підписуйтесь на Telegram-канал Comfy – тут є багато цікавих новин про останні новинки для геймерів !;)

87597 0 cookie-check Знаменита гра Half-Life вже тестується у VR-версії

Читайте також:

Android 10 представлений офіційно – ключові особливості
Android 10 представлений офіційно - ключові особливості
05 Вересня, 2019, 10:14 1087 11
Операційна система Android одночасно є найпопулярнішою і, заплутаною. І всьому виною її «відкритість», коли кожен виробник може заглянути їй «під капот» і внести будь-які зміни,...
Смотреть результаты
Nikon готує флагманську дзеркалку D6
Nikon готує флагманську дзеркалку D6
Дзеркальні фотоапарати, незважаючи на зниження популярності у них після появи якісних камер в смартфонах, продовжують свій розвиток в більш професійному сегменті. І це логічно, тому...
Смотреть результаты
Instagram обзаведеться власним зручним месенджером
Instagram обзаведеться власним зручним месенджером
Навіть попри те, що Instagram належить Facebook, їх способи взаємодії дуже різні і підхід до стилю спілкування відрізняється. Стало відомо, що мережа Instagram працює над...
Смотреть результаты