search
Підписатися

logo

Для малюків- коляска Bosch з мотором

06 Вересня, 2019, 10:53 12

Звичайно ж, коляска – це пристрій, створений для малюків і затребуваний усіма людьми. Але ось допомагає вона і необхідна, все ж, батькам. Адже дитині все одно як вона гуляє, в чому їздить – головне, щоб їй було зручно, комфортно і тепло / прохолодно, в залежності від пори року. А ось про батьків вже думають різні великі компанії, що створюють зручні колеса, маневрені напрямні, легкі механізми складання та взагалі поліпшують механічну і естетичну складові цього девайса. Однією з останніх розробок стала система електромоторів, від компанії Bosch, яка полегшує використання колясок в складних умовах.

Для самых маленьких – коляска Bosch с мотором 2

Звичайно ж, мова не йде про керовані дистанційно візки або пульті, вмонтованому в неї для більш старших дітей. Все набагато простіше і від цього більш геніально. Основна складність перевезення коляски, особливо в умовах «пересіченої місцевості» і непідготовленого міського ландшафту як раз в зайвій стомливості цього процесу. Компанія Bosch розробила інтелектуальну систему моторів stroller, яка буде підключатися автоматично, при їзді в гору, переїзді перешкод та інших складних ситуаціях. Вона полегшить мамі чи татові, що гуляють з дитиною, поїздку, як таку, зробивши її менш стомлюючої фізично.

Для самых маленьких – коляска Bosch с мотором 3

Система самостійно визначає зусилля, необхідні для роботи моторів – це залежить від кута підйому дороги, сили, яку батьки будуть докладати до неї та інших факторів. Крім того, вона самостійно визначатиме зупинки і необхідність активації гальм, на похилій місцевості. Використання електромоторів для автономної їзди виключено, як і можливість дистанційного контролю зі смартфона – максимум, вам будуть надані можливості налаштування системи, для підвищення комфорту її «допомоги» при штовханні.

Для самых маленьких – коляска Bosch с мотором 4

Дана розробка виступає у компанії Bosch як OEM-продукт. Це означає, що її можуть придбати будь-які виробники колясок, для установки на свої продукти, а сама Bosch не збирається випускати власну коляску з даною технологією роботи. Але за таким принципом працюють сотні винаходів і це навіть збільшує шанси популяризації даного пристрою, так як може бути встановлено в найрізноманітніші коляски – різних брендів, ринків і цінового діапазону. Першою моделлю, що реалізувала цей функціонал, стане коляска шведського бренду Emmaljunga, яка вийде вже в 2020 році.

Любите незвичайні девайси? Підписуйтесь на Telegram-канал Comfy – тут є багато цікавих новин про останні новинки в світі техніки !;)

87601 0 cookie-check Для малюків- коляска Bosch з мотором

Читайте також:

Тепер ще цікавіше – мультиплеєр в Cyberpunk 2077 з Кіану Рівзом
Тепер ще цікавіше - мультиплеєр в Cyberpunk 2077 з Кіану Рівзом
06 Вересня, 2019, 10:41 780 12
Гра Cyberpunk 2077, яку очікують геймери всього світу вже встигла створити навколо свого виходу небувалий ажіотаж. По-перше, її розробник має за плечима чудовий досвід випуску...
Смотреть результаты
Знаменита гра Half-Life вже тестується у VR-версії
Знаменита гра Half-Life вже тестується у VR-версії
Компанія Valve, що має більш ніж 20-річний досвід по створенню ігор, знаменита на весь світ своїми хітами Half-Life, Counter-Strike, Left 4 Dead, Dota 2 і...
Смотреть результаты
Android 10 представлений офіційно – ключові особливості
Android 10 представлений офіційно - ключові особливості
Операційна система Android одночасно є найпопулярнішою і, заплутаною. І всьому виною її «відкритість», коли кожен виробник може заглянути їй «під капот» і внести будь-які зміни,...
Смотреть результаты