19/07/17,

11:55

Щітки для пилососів

Щітки, які ми використовуємо в своїх пилососах, не вічні і рано чи пізно вимагають заміни. Найкращі щітки до пилососів ми розглянемо зараз.

Коли ми купуємо пилосос, то дуже рідко замислюємося про те, які щітки і для чого призначені. Найчастіше наші знання про основні функції щіток в пилососах зводяться до використання стандартної щітки підлога / килим. Проте, багато сучасних виробників пилососів пропонують нам масу різноманітних щіток, які ми можемо використовувати для різноманітних підлогових покриттів. Так, для твердих підлогових покриттів, таких  як паркет або ламінат, ми можемо використовувати паркетну щітку, що не подряпає чутливу поверхню такого матеріалу. Для ворсистих поверхонь, таких як килим або палас, ми можемо використовувати турбощітку, яка, завдяки своєму валу, легко вичісує сміття з самої глибини щільних ворсинок покриття. А ще така щітка дуже ефективна для збору шерсті тварин.

Щётки для пылесосов - пылесос в интерьере

Існує ще маса інших різноманітних або навіть незвичайних щіток, якими можуть комплектуватися пилососи відразу, а можливо ви захочете доукомплектувати ними пилосос. Вони дійсно можуть істотно полегшити нам процес прибирання і поліпшити його результати. Вся справа в тому, що завдяки правильно підібраній щітці до нашого пилососа, ми зможемо проводити своє дозвілля в будинку більш комфортно і в ідеальній чистоті. Давайте ж розглянемо, якими корисними щітками ми можемо доповнити наш пилосос, і які з них будуть більш ефективні саме для нас.

Щітка підлога / килим

Щётки для пылесосов - убираем комнату

Щітка підлога / килим є найбільш поширеним типом для сучасних пилососів. Купуючи новий пилосос, ви обов’язково знайдете таку щітку в комплекті. Вся справа в тому, що щітка по своїй суті є універсальною і ми зможемо прибирати нею і тверді покриття для підлоги і ворсисті килими й паласи. Особливістю такої щітки є можливість використовувати спеціальну вставку з ворсом, яку ми можемо висунути або заховати, залежно від необхідності. І хоча такою щіткою укомплектовані всі пилососи, необхідність в її покупці все одно може виникнути, адже як ми і згадували раніше, щітки для пилососів не вічні і їх періодично необхідно міняти.

Щётки для пылесосов - мощный пылесос

У разі якщо ваша щітка зносилася і необхідно купувати нову, то ось кілька найбільш популярних варіантів:

 Щітка Electrolux ZE062 Dust Magnet має досить масивний корпус і здатна дуже швидко прибрати навіть найбільшу кімнату. Така щітка чудово підійде для потужних пилососів. Її кріплення універсальне, а в комплекті з самою щіткою надається додатковий адаптер для тих випадків, якщо вона все ж не підходить для вашого пилососа.

 Щітка підлога / килим Wpro 481281728736 є недорогим аналогом попереднього варіанту. Вона має дещо менші габарити корпусу, але так само універсальна. Адаптер їй не потрібен, бо для установки на трубку пилососа досить лише щільно закрутити наявний вал на кріпленні щітки і вона буде щільно триматися.

 Щітка Green & Clean GC04100 від польського виробника дуже схожа на Wpro. Вона так само встановлюється на трубку пилососа завдяки універсальному валу, закрутивши який, щітка щільно стає і готова до експлуатації.

Турбощітка

Щётки для пылесосов - уборка ковров

Якщо поглянути на турбощітку недосвідченим поглядом, то її складно відрізнити від основної щітки підлога / килим. І, тим не менше, відмінність істотна. Турбощітка за своєю будовою призначена для прибирання сміття з ворсистої поверхні. Так, якщо підлога вашого житла переважно покрита паласами або килимами, то для ефективного прибирання вам буде потрібна саме турбощітка. Особливістю такої щітки є наявність спеціального поворотного вала в корпусі з довгим  ворсом. Під потужністю всмоктування пилососа  даний  вал обертається та ефективно вичісує все сміття з килимів, паласів та ковроліну. Так само такі щітки дуже добре збирають шерсть тварин.

Щётки для пылесосов - турбощётка на ярком ковре

Турбощітка дуже часто зустрічається в комплектації сучасних пилососів, але якщо все-таки ви не знайшли таку щітку в коробці від свого пилососа, то ось кілька найпопулярніших моделей:

 Турбощітка MasterHouse BVC 03 має універсальний адаптер для того, щоб було можливим встановити її на пилососи від різних виробників. В її основі передбачена турбіна, яка сприяє більш ефективному прибиранню, а чистка самої щітки буде легкою за рахунок корпусу, що легко розбирається.

 Універсальна турбощітка Filtero FTN 21 має корпус трохи масивніший  того, який ми розглядали крок назад. Та їх конструкція дуже схожа. Сумісність з різними брендами також передбачена, завдяки універсальному валу на кріпленні щітки.

 Мині-турбощітка Filtero FTN 15 вужча за стандартні габарити  і призначена для важкодоступних місць. Завдяки своїй компактності така щітка може збирати пил в тих місцях, які виявилися недоступними для щіток у стандартних розмірах.

Паркетна щітка

Щётки для пылесосов - уборка паркета

Далеко не завжди в наших кімнатах постелені килими та паласи. Іноді ми любимо, щоб покриття  підлоги в наших будинках  було з натуральної деревини або хоча б нагадували нам про неї. У такому випадку, ми використовуємо паркет, ламінат або просто линолеум. Таку підлогу, звичайно ж, можна прибирати і універсальною щіточкою підлога / килим, але іноді ми ризикуємо пошкрябати дорогий паркет або чутливий ламінат. У таких випадках дуже корисною  та незамінною  може виявитися паркетна щітка. Це широка щітка з вузьким корпусом, яка обладнана довгим та щільним ворсом на краях. Цей ворс ми не можемо прибрати, як у випадку з щіткою підлога / килим  і він істотно довший та щільніший.

Щётки для пылесосов - паркетная щётка

Сучасні пилососи не так часто комплектуються такою щіткою, тому, якщо вам вона потрібна, то, швидше за все, її потрібно буде купувати окремо. Ось декілька найбільш підходящих щіток:

 Паркетна щітка для пилососа Filtero FTN 03 обладнана ворсом по всьому периметру своєї нижньої частини. Цей ворс не дозволяє корпусу щіток наблизитися до підлоги, завдяки чому вона не дряпається. Установка такої щітки на пилосос здійснюється завдяки універсальному валу, як і в більшості інших універсальних щіток.

 У випадку, якщо ви володієте пилососом  Karcher, то ідеальна паркетна щітка для такого бренду стане Карчер 4.130-172.0. Це брендована щітка з якісного матеріалу, але не має універсальних адаптерів.

Щітки для важкодоступних місць

Щётки для пылесосов - ассортимент насадок

Під час прибирання свого будинку ми дуже часто стикаємося з проблемою, коли нам дуже важко прибирати сміття або пил в кутах або інших місцях, куди щітка в стандартних габаритах просто не може проникнути. І як би ми не старалися, все одно приходиться змінити велику насадку на щітку для важкодоступних місць. Частіше за все ми знаємо такі щітки під назвою щілинні щітки. Вони можуть мати різноманітні форми, але об’єднує їх одна – вони маленькі і компактні, завдяки чому ми можемо використовувати їх у місцях, де стандартні щітки безнадійні. Найбільш популярні форми круглі з довгим ворсом або плоскі і прямі без нього. Так само, як і щітка підлога /килим, щілинні  щітки в різних своїх проявах обов’язково присутні в комплектації сучасного пилососа. Та придбання такої  щітки окремо може знадобитися у випадках зносу комплектної щітки чи, якщо ви елементарно загубили маленьку щілинну щітку , що трапляється доволі часто.

Найукомплектованіші  пилососи

Сьогодні ми розглянули найбільш затребувані  та популярні типи щіток для наших пилососів, проте варто врахувати той нюанс, що багато моделей сучасних пилососів вже мають такі щітки  в своїй стандартній  комплектації. Дуже рідко  бувають в наявності абсолютно всі необхідні нам щітки, тому, швидше за все, нам все одно  потрібно буде придбати деякі з них. І все-таки … ми знайшли унікальні пилососи, які володіють незрівнянною комплектацією, яка може дозволити нам не купувати додаткові насадки. Ось дуже популярні  та  ефективні серед них:

Щётки для пылесосов - уборка всюду

 Пилосос Bosch BGL45Z001 є досить ефективним, адже його споживана потужність складає всього 800 Вт. При цьому пилосос володіє широкою комплектацією, яка включає в себе стандартну насадку підлога/ килим турбощітку  для ковроліну та паласу, паркетну щітку, а також щілинні насадки для важкодоступних місць. Пилосос  мішковий  з об’ємом пилозбірника 5 літрів і високою фільтрацією повітря за допомогою фільтра HEPA13.

 Іноваційний пилосос Bork V709 володіє високою потужністю і низьким шумом під час своєї роботи. Споживання електроенергії в даній моделі не дуже економічне і становить 2100 Вт, але завдяки цьому збільшена і потужність всмоктування пилососа. Об’єм мішка, в який буде збиратися сміття, складає 3,5 літра, а в комплект покупок входять насадка для твердих покриттів, турбощітка, насадка для корпусних меблів, щілинні насадки та інше.

Щётки для пылесосов - комфортная уборка

 Одним з найбільш укомплектованих безмішкових пилососів є модель Rowenta RO6984EA. Це колбовый пилосос, в комплектацію якого входять, крім стандартної щітки підлога/ килим, додаткові турбощітка, паркетна  щітка та щілинні насадки. Пилосос володіє хорошою потужністю поглинання при споживаній потужності всього 750 Вт.

Описи: Щітки для пилососів | Купити щітку для пилососа, Турбощітка для пилососа, Паркетна щітка для пилососа, Щілинна  щітка для пилососа.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

Смотри товары из этой статьи на сайте!:

на сайт

Підпишіться!

Читайте також:

Підпишіться на розсилку!

Не турбуйтеся, ми не спамимо :-)

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: