search
Підписатися

logo

Щітки для пилососів

10 Липня, 2017, 01:33 12

Щітки, які ми використовуємо у своїх пилососах, не вічні і рано чи пізно вимагають заміни. Найкращі щітки до пилососів ми розглянемо зараз.

Коли ми купуємо пилосос, то дуже рідко замислюємося про те, які щітки і для чого призначені. Найчастіше наші знання про основні функції щіток в пилососах зводяться до використання стандартної щітки підлогу / килим. Проте, багато сучасних виробників пилососів пропонують нам масу різноманітних щіток, які ми можемо використовувати для самих різних підлогових покриттів. Так, для твердих підлогових покриттів, такі як паркет або ламінат, ми можемо використовувати паркетну щітку, що не подряпає чутливу поверхню такого матеріалу. Для ворсистих поверхонь, таких як килим або палас, ми можемо використовувати турбощітку, яка, завдяки своєму валу, легко вичісує сміття з самої глибини щільних ворсинок покриття. А ще така щітка дуже ефективна для збору шерсті тварин.

Підписуйтесь на наш Telegram – канал

Зміст:

 1. Щітка підлога / килим
 2. Турбощітка
 3. Паркетна щітка
 4. Щітки для важкодоступних місць
 5. Самі укомплектовані пилососи

Пилосос в інтер'єрі

Існує ще маса інших різноманітних або навіть незвичайних щіток, якими можуть комплектуватися пилососи відразу, а можливо ви захочете доукомплектувати ними пилосос. Вони дійсно можуть істотно полегшити нам процес збирання і поліпшити його результати. Вся річ у тому, що завдяки правильно підібраній щітці до нашого пилососа, ми зможемо проводити своє дозвілля вдома більш комфортно і в ідеальній чистоті. Давайте ж розглянемо, якими корисними щітками ми можемо доповнити наш пилосос, і які з них будуть більш ефективні саме для нас.

Щітка підлога / килим

Щітка  підлога / килим

Щітка підлога / килим є найбільш поширеним типом для сучасних пилососів. Купуючи новий пилосос, ви обов’язково знайдете таку щітку у комплекті. Вся річ у тому, що щітка по своїй суті є універсальною і ми зможемо прибирати нею і тверді покриття для підлоги і ворсисті килими і паласи. Особливістю такої щітки є можливість використовувати спеціальну вставку з ворсом, яку ми можемо висунути або заховати, залежно від необхідності. І хоча такою щіткою укомплектовані всі пилососи, необхідність в її покупці все одно може виникнути, адже як ми і згадували раніше, щітки для пилососів не вічні та їх періодично необхідно міняти.

Потужний пилосос

У разі якщо ваша щітка зносилася і необхідно купувати нову, то ось кілька найбільш популярних і відповідних варіантів:

 • Щітка Electrolux ZE062 Dust Magnet має досить масивний корпус і здатна дуже швидко прибрати навіть найбільшу кімнату. Така щітка чудово підійде для потужних пилососів. Її кріплення універсально, а в комплекті з самою щіткою надається додатковий адаптер для тих випадків, якщо вона все ж не підходить для вашого пилососа.
 • Щітка підлога / килим Wpro 481281728736 є недорогим аналогом попереднього варіанту. Вона має дещо менші габарити корпусу, але так само універсальна. Адаптер їй не потрібно, бо для установки на трубку пилососа досить лише щільно закрутити наявний вал на кріпленні щітки і вона буде щільно триматися.
 • Щітка Green & Clean GC04100 від польського виробника дуже схожа на Wpro. Вона так само встановлюється на трубку пилососа завдяки універсальному валу, закрутивши який, щітка щільно стає і готова до експлуатації.

Турбощітка

Турбощітка

Якщо поглянути на турбощітку недосвідченим поглядом, то її складно відрізнити від основної щітки підлогу / килим. І, все ж таки, відмінність істотна. Турбощітка за своєю будовою призначена для прибирання сміття з ворсистої поверхні. Так, якщо підлоги вашого житла переважно покриті паласами або килимами, то для ефективного прибирання вам знадобиться саме турбощітка. Особливістю такої щітки є наявність спеціального обертового вала всередині корпусу з довгим ворсом. Під потужністю всмоктування пилососа даний вал обертається й ефективно вичісує все сміття з килимів, паласів і килимового покриття. Так само такі щітки дуже добре збирають шерсть тварин.

Турбощітка на яскравому килимі

Турбощітка дуже часто зустрічається в комплектації сучасних пилососів, але якщо все-таки ви не знайшли таку щітку в коробці від свого пилососа, то ось декілька найпопулярніших моделей:

 • Турбощітка MasterHouse BVC 03 має універсальний адаптер для того, щоб було можливим встановити її на пилососи від різних виробників. В її основі передбачена турбіна, яка сприяє більш ефективному прибиранню, а чищення самої щітки буде легким завдяки корпусу, що легко розбирається.
 • Універсальна турбощітка Filtero FTN 21 має корпус кілька масивніше того, який ми розглядали крок назад. Проте їх конструкція дуже схожа. Сумісність з різними брендами так само передбачена, завдяки універсальному валу на кріпленні щітки.
 • Міні – турбощітка Filtero FTN 15 набагато вже стандартних габаритів і призначена для важкодоступних місць. Завдяки своїй компактності така щітка може прибирати в тих місцях, які виявляються недоступними для щіток у стандартних розмірах.

Паркетна щітка

Прибирання паркету

Далеко не завжди у наших кімнатах постелені килими та паласи. Часом ми любимо, щоб підлогове покриття наших осель було з натурального дерева, або хоча б нагадувало нам про нього. У такому випадку, ми використовуємо паркет, ламінат або просто лінолеум. Такі підлоги, звичайно ж, можна прибирати і універсальною щіткою підлогу / килим, але часом ми ризикуємо подряпати дорогий паркет або чутливий ламінат. У таких випадках дуже корисною і незамінною може виявитися паркетна щітка. Це широка щітка з вузьким корпусом, яка має довгий і щільний ворс на краях. Цей ворс ми не можемо прибрати, як у випадку з щіткою підлогу / килим і він істотно довше та щільніше.

 Паркетна щітка

Сучасні пилососи не так часто комплектуються такою щіткою, тому якщо вам вона необхідна, то, швидше за все, її потрібно буде купувати окремо. Ось кілька найбільш підходящих щіток:

 • Паркетна щітка для пилососа Filtero FTN 03 володіє ворсом по всьому периметру своєї нижньої частини. Цей ворс не дозволяє корпусу щітки стикатися з підлогою, завдяки чому він не дряпається. Установка такої щітки на пилосос здійснюється завдяки універсальному валу, як і в більшості інших універсальних щіток.
 • У разі, якщо ви володієте пилососом Karcher, то ідеальною паркетною щіткою для такого бренду стане Karcher130-172.0. Це брендова щітка з якісного матеріалу, але не має універсальних адаптерів.

Щітки для важкодоступних місць

 Асортимент насадок

Під час прибирання свого будинку ми дуже часто стикаємося з проблемою, коли нам дуже важко прибрати сміття або пил у кутах або інших місцях, куди щітка в стандартних габаритах просто не може проникнути. І як би ми не старалися, все одно доводиться міняти велику насадку на щітку для важкодоступних місць. Найчастіше ми знаємо такі щітки під назвою щілинні щітки. Вони можуть мати різноманітну форму, але об’єднує їх одне – вони маленькі і компактні, завдяки чому ми можемо використовувати їх у місцях, де стандартні щітки марні. Найбільш популярні форми круглі з довгим ворсом або плоскі і прямі без нього. Так само як і щітка підлога / килим, щілинні щітки у різних своїх проявах обов’язково присутні в комплектації сучасного пилососа. Проте, придбання такої щітки окремо може знадобитися у випадках зносу комплектної щітки або, якщо ви елементарно втратили маленьку щілинну щітку, що трапляється досить часто.

Самі укомплектовані пилососи

Самі укомплектовані пилососи

Сьогодні ми розглянули найбільш затребувані і популярні типи щіток для наших пилососів, проте варто враховувати той нюанс, що багато моделей сучасних пилососів вже володіють такими щітками у своїй стандартній комплектації. Великою рідкістю є наявність всіх необхідних нам щіток, тому, швидше за все, нам все одно необхідно буде докуповувати деякі з них. І все-таки … ми знайшли унікальні пилососи, які володіють неймовірною комплектацією, яка може дозволити нам не докуповувати додаткових насадок. Ось найпопулярніші й ефективні з них:

 Прибирання всюди

 • Пилосос Bosch BGL45Z001 є досить ефективним, адже його потужність складає всього 800 Вт. При цьому пилосос володіє широкою комплектацією, яка має стандартну насадку підлога / килим, турбощітки для килимів і паласів, паркетну щітку, а так само щілинні насадки для важкодоступних місць. Пилосос мішковий з об’ємом пилозбірника 5 літрів та якісною фільтрацією повітря завдяки фільтру HEPA
 • Інноваційний пилосос Bork V709 має високу потужність і низьким рівнем шуму під час своєї роботи. Споживання електроенергії у даній моделі не дуже економне і складає 2100 Вт, але завдяки цьому збільшена і потужність всмоктування пилососа. Обсяг мішка, в який буде збиратися сміття становить 3,5 літра, а у комплектацію пилососа входять насадка для твердих покриттів, турбощітка, насадка для корпусних меблів, щілинні насадки й так далі.

 Комфортне прибирання

 • Одним з найбільш укомплектованих безмішкових пилососів є модель Rowenta RO6984EA. Це колбовий пилосос, у комплектацію якого входять крім стандартної щітки підлога / килим додаткові турбощітка, паркетна щітка і щілинні насадки. Пилосос має гарну потужність всмоктування при споживаної потужності всього 750 Вт.
88418 0 cookie-check Щітки для пилососів

Читайте також:

Як правильно користуватися камерою iPhone 7 Plus
Як правильно користуватися камерою iPhone 7 Plus
07 Липня, 2017, 09:09 1446 5
iPhone 7 Plus став першим смартфоном Apple з подвійною головною камерою. Перша з них являє собою стандартний 12-ти мегапіксельний модуль, а друга (теж 12-мегапіксельна) оснащена...
Смотреть результаты
Стаціонарний комп’ютер або ноутбук – переваги та недоліки
Стаціонарний комп'ютер або ноутбук - переваги та недоліки
Буквально 10 років тому питання вибору між ПК і ноутбуком взагалі не стояло – ноутбуки були рідкістю в Україні. Практично у кожного стояв невеликий комп’ютер...
Смотреть результаты
Топ-5 кращих кондиціонерів на літо 2017
Топ-5 кращих кондиціонерів на літо 2017
Знову наступає жарке літо, коли так важко сховатися від пекучого сонця навіть у власному будинку. Тому без кондиціонера не обійтися! Під час зміни пори року...
Смотреть результаты