search
Підписатися

logo

Додатковий арсенал для кухонних машин Kenwood

20 Червня, 2017, 04:04 11

Напевно, хоч колись ви чули про таке чудесне пристосування, як кухонна машина. Функціонал такого пристрою  неймовірно широкий і включає в себе не тільки ті можливості, які ми звикли бачити в звичайних кухонних комбайнах, а й додаткові. Що й казати, адже кухонна машина Kenwood здатна об’єднати в собі практично всю кухонну техніку. Так, наприклад, нам більше ніколи може не знадобитися окрема соковижималка або блендер. А оснастивши свою кухонну машину правильними і потрібними насадками, нам не знадобиться відправлятися в магазин, щоб купити необхідні м’ясорубку і соковижималку для томатів, адже вони вже будуть в нашій новій комплектації кухонної машини Kenwood.

Дополнительный арсенал для кухонных машин - кухонная машина Kenwood

Однак зовсім не варто думати про те, що лише придбавши кухонну машину Kenwood, ми автоматично отримуємо всі необхідні нам насадки вже в стандартній комплектації. Ми в нашому блозі вже детально розглядали всі кухонні машини Kenwood, чим вони одна від одної відрізняються, а також розбиралися, що входить в їх стандартну комплектацію. Тому ми повинні розуміти, що основна кількість насадок і доповнень до кухонних машин підбирається індивідуально і додатково. Сьогодні ми розберемося в тому, які додаткові аксесуари і насадки ми зможемо придбати до наших кухонних машин Kenwood.

Сумісність насадок і аксесуарів

Дополнительный арсенал для кухонных машин - ассортимент кухонных машин

Не варто також забувати про сумісність тих або інших насадок з різними кухонними машинами Kenwood перед їх покупкою. Так, купуючи насадку з маркуванням в моделі «AX» (наприклад, AT / KAX970 або AX972), варто розуміти, що такі насадки підійдуть для кухонних машин серії kMix. Якщо ж в назві моделі присутні букви «AT» (наприклад, AT970A або AT973A), то такі насадки будуть сумісні з кухонними машинами серій Chef і Major.

Дополнительный арсенал для кухонных машин - адаптер для насадок

Звичайно ж, в тому випадку якщо ви вже вибрали необхідну вам насадку, але вона не підходить для вашої кухонної машини, а аналога даної насадки для вашої моделі немає, то на допомогу може прийти спеціальний адаптер. Він допоможе встановити на ваші кухонні машину Kenwood насадку з іншої серії кухонних машин Kenwood (насадки від сторонніх виробників не підійдуть).

Дополнительный арсенал для кухонных машин - кухонная машина kMix

Крім цього варто пам’ятати і про те, що для повноцінної роботи деяких аксесуарів, нам може знадобитися ще одна основна або додаткова насадка. Так, наприклад, розглянуті нами медальйони будуть абсолютно марні без основної насадки AT910, а для роботи насадки для приготування італійської пасти додатково знадобиться насадка для розкочування тіста.

Як приготувати пасту з Kenwood?

Дополнительный арсенал для кухонных машин - насадка для приготовления пасты

Така страва, як італійська паста, є улюбленою,  або однією з найулюбленіших для багатьох з нас. Але мало хто знає, що існує кілька різновидів цієї страви. Звичайно ж, придбати італійську пасту можна і в найближчому супермаркеті, але де гарантії того, що в асортименті даного магазину завжди буде саме ваш улюблений різновид пасти? І чи буде вона настільки смачною і якісною, якою має бути? Тому, щоб забезпечити себе улюбленим продуктом з усіма необхідними смаковими якостями, ми можемо готувати пасту на власній кухні. Якщо ви є щасливим володарем кухонної машини Kenwood, то процес приготування італійської пасти зовсім не займе багато часу і зусиль, достатньо лише доповнити свій агрегат спеціальними насадками.

Дополнительный арсенал для кухонных машин - нарезаем пасту

Компанія Kenwood подбала про шанувальників італійської кухні та приготувала для них відразу кілька різновидів насадок для різних типів пасти. Так, наприклад, ви зможете підібрати насадки для приготування тальятелле,  тальоліні,  тренетте  або всім нам знайомих  спагетті. І це зовсім не весь список доступних різновидів пасти, які ми зможемо готувати на кухонній машині Kenwood. Щоб зрозуміти для якого різновиду італійської пасти та чи інша насадка призначена, досить лише глянути на напис збоку самої насадки.

Дополнительный арсенал для кухонных машин - насадка для раскатки теста

Однак варто пам’ятати, що навіть якщо ви плануєте готувати лише один різновид пасти, вам все одно необхідно буде купувати відразу дві насадки. Вся справа в тому, що насадки для приготування пасти лише нарізають макаронні вироби до потрібних розмірів, а ось щоб розкотати тісто, для того щоб ми могли його використовувати в потрібній нам насадці треба придбати ще одну окрему насадку. Таким чином, нам треба спочатку розкотати тісто в одній насадці (наприклад, AT / KAX970), а потім нарізаємо італійську пасту в інший (наприклад, AT970A).

Незвичайні медальйони від Kenwood

Необычные медальоны от Kenwood

Приготування різноманітних макаронних виробів за допомогою кухонної машини Kenwood зовсім не обмежується лише італійської пастою. Тому якщо ви не є шанувальником італійської кухні, і макаронні вироби прагнете готувати самостійно, а не купувати їх в магазині, то є  рішення і для таких випадків. Полягає воно, з першого погляду, в незвичайних медальйонах. Спочатку, коли ви побачите такий медальйон в магазині, він буде упакований в привабливу коробочку, в якій буде виглядати як нагородна медаль або якась прикраса. Тим не менш, це просто додатковий аксесуар для насадки, яка готує для нас макаронні вироби різної форми.

Дополнительный арсенал для кухонных машин - насадка для макаронных изделий

Форма для макаронних виробів, які ми вирішили приготувати, буде цілком залежати від того який саме медальйон ми для себе оберемо. Звичайно ж, ми зовсім не зобов’язані обмежувати себе лише одним аксесуаром, а можемо урізноманітнити наш обідній стіл макаронами різної форми, але для цього ми повинні будемо вибрати відразу кілька медальйонів. Основний асортимент медальйонів з різними формами налічує близько 14 різновидів. Крім медальйонів для приготування макаронних виробів ми зможемо використовувати аксесуари, наприклад, для приготування бісквітів.

Варто пам’ятати, що, так само як і в попередньому варіанті, нам знадобиться відразу мінімум дві насадки, вірніше одна основна насадка і аксесуар у вигляді вподобаного нами медальйона. Основна насадка (наприклад, AT910) кріпиться до редуктора кухонної машини, а вже в цю насадку встановлюється сам медальйон. Основна насадка зовні нагадує нам насадку м’ясорубки, але фарш готувати вона не зможе. Вона оснащена  штовхачем і спеціальним механізмом, який буде в потрібний момент обрізати наші макаронні вироби. Завдяки такому механізму ми зможемо регулювати навіть довжину продукту.

Різна техніка в одній кухонній машині

Дополнительный арсенал для кухонных машин - кухонная машина Kenwood на кухне

Суть кухонної машини полягає в тому, що вона має величезний функціонал  і достатню  потужність, щоб забезпечити нас всіма необхідними пристроями, які ми використовуємо на своїй кухні. Завдяки тому, що кухонна машина Kenwood  має такий  функціонал, нам не потрібно буде окремо купувати додаткову кухонну техніку, а лише доповнити її необхідними насадками.

Дополнительный арсенал для кухонных машин - насадка соковыжималки

Так, наприклад, ми зможемо доукомплектувати нашу кухонну машину відцентровою  соковижималкою  (AT641 B) або насадкою цитрус-прес (AT312 B). Завдяки відцентровій  соковижималці ми зможемо готувати для себе фреш з яблук, моркви та інших корисних продуктів. А додатковий цитрус-прес допоможе приготувати апельсиновий або лимонний сік.

Дополнительный арсенал для кухонных машин - насадка блендер

Корисним пристосуванням на кухні є так само і стаціонарний блендер, який сам по собі є універсальним приладом, адже в блендері можна готувати безліч різних страв. Тому кухонна машина Kenwood має і таку насадку (KAH358GL). Її суть полягає в скляній колбі з ножами на дні, яка встановлюється на один з декількох приводів кухонної машини.

Дополнительный арсенал для кухонных машин - насадка измельчитель

Досить корисним доповненням для кухонної машини може стати і насадка фуд-процесор (AT / KAT 647). Така насадка може повністю замінити нам подрібнювач, який, найчастіше, використовується на наших кухнях в комплекті з занурювальним блендером. Така насадка допоможе швидко подрібнити на дрібні шматочки різні овочі.

Дополнительный арсенал для кухонных машин - насадка мороженица

Є в асортименті насадок для кухонних машин Kenwood і незвичайні доповнення. Одним з таких незвичайних доповнень є морожениця (AT956). Її ми зможемо встановити замість основної чаші, а спеціальний вінчик буде забезпечувати  постійне перемішування інгредієнтів. Таким чином, ми зможемо готувати смачне домашнє морозиво, при цьому інгредієнти і добавки ми зможемо визначати самостійно на свій смак.

Доповнюємо Kenwood насадками

Дополнительный арсенал для кухонных машин - кухонная машина Kenwood с насадками

Не варто забувати і про досить звичних для наших домогосподарок кухонних приладах, без яких на сучасній кухні обійтися неможливо. Такі прилади так само реалізовані в кухонних машинах Kenwood у вигляді додаткових насадок, які ми зможемо встановити на наш агрегат.

Дополнительный арсенал для кухонных машин - насадка мясорубкаОднією з найбільш популярних насадок такого плану є насадка м’ясорубки (KAX950ME). Якщо ми станемо власником такого доповнення, то воно повністю замінить нам якісну і потужну м’ясорубку, здатну дуже швидко переробляти необхідну кількість м’яса в фарш для всієї нашої родини. Крім неї, нам буде доступна ще одна не менш популярна насадка, яку, між іншим, можна дуже часто зустріти у вигляді додаткової комплектації в популярних м’ясорубках. Мова йде про насадку для томатів і ягід (AT644 B).

Дополнительный арсенал для кухонных машин - насадка для кубиков

Інтерес, безумовно, так само викличуть насадки шинковок-терок (AT643) та нарізки кубиками (MGX / KAX400PL). Такі насадки виявляться незамінними помічниками під час всіляких святкових застіль, адже разом з ними готувати різноманітні салати можна буде вкрай легко і швидко.

Дополнительный арсенал для кухонных машин - насадка мельничка

Завдяки кухонній машині Kenwood ми можемо стати володарем справжнісінького  млина на своїй кухні. Досягається це завдяки насадці-млинку (KAX941PL). На ній ми зможемо готувати, наприклад, борошно або спеції. Ступінь помелу на такій насадці можна буде регулювати самостійно. Незважаючи на  те, що насадка пластикова та на перший погляд не така вже й міцна,  вона оснащена міцними металевими жорнами, що дозволяє їй служити дуже довго.

36459 0 cookie-check Додатковий арсенал для кухонних машин Kenwood

Читайте також:

Огляд 10,5-дюймового iPad Pro
Огляд 10,5-дюймового iPad Pro
19 Червня, 2017, 05:22 1049 9
Нещодавно компанія Apple представила планшет iPad Pro з 10,5-дюймовим дисплеєм, який став новою моделлю в лінійці «Pro». Відтепер сімейство iPad Pro складається з 9,7-, 10,5-...
Смотреть результаты
Як музика впливає на продуктивність?
Як музика впливає на продуктивність?
Рівень шуму в процесі вирішення робочих задач може бути як порятунком, так і справжнім покаранням: якщо вам потрібна тиша, в умовах жвавого спілкування в офісі...
Смотреть результаты
Розбираємося в брендах: фітнес-браслети
Розбираємося в брендах: фітнес-браслети
Різноманітні фітнес-браслети допомагають систематизувати фізичні навантаження під час заняття спортом. Але браслети від якого бренду краще? У тому випадку якщо ви регулярно займаєтеся спортом або...
Смотреть результаты