search
Підписатися

logo

Що таке фаблет?

13 Червня, 2017, 02:47 9

Все більше і більше модними стають великі діагоналі екранів  наших гаджетів. Таким чином, фаблети  набувають величезної  популярності.

Тільки уявіть собі,  ще зовсім недавно ми прагнули купувати максимально маленькі телефони. Різні виробники демонстрували нам настільки компактні пристрої, які здатні були поміститися в будь-яку, навіть   дуже маленьку кишеню, або найменшу жіночу сумочку. Але з плином часу і появою смартфонів з сенсорними екранами, тенденції мобільної моди повернулись назад,  і екрани, а як наслідок і розміри самих пристроїв, стали збільшуватися.

Что такое фаблет - большой телефон

Напевно кожен з нас не раз бачив на вулиці наступну картину:  молодий хлопець чи дівчина, розмовляючи по телефону, тримають його біля свого вуха, а сам гаджет ледь поміщається в руку того, хто говорить. Часом, в таких випадках,  доводиться допомагати собі другою рукою і підтримувати своєрідний телефон, щоб той не вислизнув з руки. Якою б кумедною не була така картина спостерігачам з боку, варто визнати, що подібна ситуація не є рідкістю, адже ми дійсно любимо гаджети з великими екранами.

Что такое фаблет - фаблет samsung

І що ж робити, якщо діагональ середньостатистичного смартфона для нас мала, а навіть найменший планшет зовсім незручний для ведення телефонних розмов? У таких випадках нам на допомогу може прийти фаблет. Подібний термін до деяких смартфонів застосовується вже досить давно, але до цих пір такий пристрій, як фаблет є досить рідкісним і, можливо,  навіть, загадковим. Давайте ж спробуємо розібратися в тому, що ж насправді являє собою фаблет.

Як зрозуміти, що у вас в руках фаблет

Что такое фаблет - презентация фаблета

Варто відразу зауважити, що фаблет може бути дуже схожим на смартфон або на планшет, залежно від того, який дизайн корпусу виготовив для нього виробник. Тому дуже часто трапляється так, що відрізнити фаблет від звичних для нас гаджетів неймовірно складно. Але складно це лише спочатку, якщо ж ми знаємо основні параметри, які відрізняють сучасний фаблет від смартфона або планшета, то розпізнати планшетофон в своїх руках буде вже значно легше.

Что такое фаблет - фаблет в руке

Фаблет є середньою сполучною ланкою між двома видами гаджетів, які дуже схожі між собою – смартфоном і планшетом. За своєю суттю, фаблет є своєрідним гібридом цих двох пристроїв. Він має в своїх параметрах основні особливості, як від смартфона так і від планшета. На сьогоднішній день, фаблетом  прийнято вважати пристрої, які володіють екраном з діагоналлю від 5,5 “до 6,9”. Найчастіше, маючи велику діагональ, якщо порівнювати його зі смартфоном, фаблет не виглядає масивно і в своїх фізичних розмірах лише трохи більше середньостатистичних смартфонів з діагоналями екранів, наприклад, 5,2 “або 5,5”.

Что такое фаблет - фаблет со стилусом

Крім цього, сучасний фаблет є досить продуктивним пристроєм. Дуже часто ми можемо зустріти різні моделі подібного виду пристроїв, які відповідають параметрам флагманів або преміального сегмента. Варто розуміти, що поняття фаблет досить відносне і його можна застосувати до багатьох сучасних смартфонів, які лише недавно з’явилися на вітринах наших магазинів. Одними з найяскравіших таких прикладів, є популярні Galaxy S8 і S8 +, а також LG G6. Хоч ми і звикли вважати ці моделі смартфонами, тим не менш, вони цілком відповідають характеристикам і опису фаблета.

Что такое фаблет - видео на фаблете

У той час як багато фаблетів мають неймовірні подібності зі смартфонами, інші моделі складно відрізнити від планшетних комп’ютерів. Але, не дивлячись на неймовірну  схожість, фаблет все ж має безліч відзнак, і їх ми розглянемо далі.

Чим фаблет відрізняється від смартфона

задняя панель фаблета

Фаблет схожий на смартфон більше, ніж на будь-який інше пристрій. Однак відокремлена назва даного гаджета свідчить про те, що відмінності все-таки повинні бути. Перша і найголовніша відмінність фаблета  від смартфона полягає в розмірах його екрану. Діагональ екрану сучасного фаблета куди більша діагоналі звичайного смартфона і робить його більш схожим на планшет. Розмір екрану фаблета  може досягати 6,9 “в той час як його основні габарити залишаються досить компактними. Досягається це завдяки максимально тонким рамкам корпусу навколо екрана, а часом і зовсім їх відсутності в  преміальних моделях. Для цінителів великих екранів це справжня знахідка, адже отримуючи велику діагональ екрана, ми не відчуваємо дискомфорт в той час, коли фаблет знаходиться в нашій руці.

Что такое фаблет - фаблет на подставке

Наступна особливість фаблета виникає, виходячи з його збільшеного екрану. Вся справа в тому, що на великому екрані фаблета  значно зручніше переглядати відео, грати в улюблені ігри або користуватися мережею Інтернет. Погодьтеся, що враження від переглянутого відеоролика куди краще, якщо його переглядати на, припустимо, 6,4-дюймовому екрані, а не на 5-дюймовому екрані смартфона. Проте, розмістити смартфон в кишені або сумочці куди легше, ніж збільшений в розмірах фаблет.

Чим фаблет схожий на смартфон

Что такое фаблет - смартфон или фаблет

Головна схожість двох пристроїв фаблета  і смартфона полягає в тому, що за допомогою як одного, так і іншого, ми можемо здійснювати телефонні дзвінки. Процедура даної функції абсолютно ідентична в обох випадках, адже, так само як і в разі смартфонів, більшість фаблетів  працює на основі операційної системи Android. Решта ж функціоналу фаблета  настільки ж широка, як і у смартфонів. За допомогою фаблета ми можемо фотографувати, знімати відео, спілкуватися з нашими близькими за допомогою месенджерів, відправляти текстові повідомлення, грати в улюблені мобільні ігри, тощо.

Что такое фаблет - компактный фаблет

Дуже часто трапляється так, що і формою фаблет дуже схожий на смартфон. Іншими словами, фаблет є, за своєю суттю, збільшеним в розмірах смартфоном і не більше. І, можливо, лише розмір даного гаджета тільки злегка нагадує нам про його додаткову схожість  з планшетом. Ще однією істотною схожістю двох пристроїв є те, що вибираючи для себе новенький фаблет, ми звертаємо увагу  на ті ж самі параметри,  якщо б ми вибирали смартфон. Ми так само дивимося на продуктивність процесора, обсяг вбудованої і внутрішньої пам’яті, характеристики камери,  тощо.

Чим фаблет відрізняється від планшета

Что такое фаблет - фаблет и планшет

З одного боку, тримаючи фаблет в руках, можна подумати, що ви просто тримаєте маленький планшет. Але після деякого часу використання  починаєш розуміти – щось не так. А й справді не так,  бо якщо у вас в руках фаблет, то він має ряд істотних відмінностей від звичайного планшетного комп’ютера. Перше, що може кинутися в очі, це його менші розміри. Найчастіше фаблет має не тільки менший екран (хоча різниця може бути ледь відчутною), але і менші габарити корпусу. Таким чином, фаблет куди зручніше обхопити однією рукою, що важливо, наприклад, для здійснення телефонного дзвінка.

Что такое фаблет - фаблет как планшет

Найчастіше планшет призначений для використання його в мережі Інтернет, через що його параметри не надто високі. Так, далеко не кожен планшет здатний запускати на високих параметрах кращі мобільні ігри. Фаблет же, в свою чергу, має параметри куди більш високі, що дозволяє йому бути більш універсальним пристроєм. Так само істотні відмінності стосуються і камери фаблета. У більшості випадків камера планшетного комп’ютера далека від ідеалу і не здатна робити високоякісні фотографії. А ось сучасний фаблет цілком може замінити вам фотоапарат, роблячи часом знімки не гірше, а то й краще.

Чим фаблет схожий на планшет

Что такое фаблет - фаблет или планшет

І все ж, незважаючи на величезні відмінності фаблета і планшета, є між ними і подібності. Їх не може не бути, адже, як ми і розглядали трохи вище, фаблет є середньою ланкою між смартфоном і планшетом. А тому, безумовно, є в фаблеті щось і від планшетного комп’ютера. Найчастіше фаблет має досить велику діагональ екрану, якщо порівнювати його зі смартфоном, і, таким чином, він більше нагадує нам саме планшет. Погодьтеся, що фаблет з діагоналлю екрана 6,4 “або, тим більше, 6,9” можна якраз порівнювати саме з планшетом, але ніяк не зі смартфоном.

Что такое фаблет - фаблет похожий на планшет

Не дивлячись на те, що фаблет є більш продуктивним пристроєм з більш високими параметрами, все одно основний функціонал фаблета  точно такий же, як і у більшості планшетів. За винятком можливості установки сім-карти для мобільного Інтернету або дзвінків, адже в планшетах дана можливість не обов’язкова. І, звичайно ж, так само , як і у фаблета зі смартфоном, найбільш поширеною операційною системою в планшетному комп’ютері є Android.

Підведемо підсумок

Что такое фаблет - красочные фаблеты

Виходячи з усього того, що ми розглянули в нашому порівнянні трьох пристроїв фаблета, смартфона і планшета, можна зробити висновок, що всі ці пристрої неймовірно схожі між собою. Проте, є певна грань, яка дозволяє нам розуміти, що ми тримаємо в руках зовсім не планшет, а фаблет або не фаблет, а звичайнісінький смартфон.

Что такое фаблет - отличие устройств

Звичайно ж, якщо нам необхідна суто велика діагональ екрану, то найкращим пристроєм для нас стане планшет. Але от якщо нам необхідна ще і висока продуктивність гаджета, то, швидше за все, варто зупинити  свій вибір саме на фаблеті. Крім усього іншого варто відзначити одну з головних особливостей фаблета – висока продуктивність з великим дисплеєм поєднуються з компактними фізичними параметрами.

35931 0 cookie-check Що таке фаблет?

Читайте також:

Огляд смартфону Huawei Y3 2017
Огляд смартфону Huawei Y3 2017
13 Червня, 2017, 11:51 943 9
Всі ми звикли бачити на різноманітних ресурсах огляди найдорожчих і продуктивних гаджетів. Так звані смартфони флагмани цікаві всім, але далеко не кожен може дозволити собі...
Смотреть результаты
Проблеми, пов’язані з Samsung Galaxy S8 і способи їх усунення
Проблеми, пов'язані з Samsung Galaxy S8 і способи їх усунення
Samsung Galaxy S8 і Galaxy S8 + – це чудові смартфони, проте, як і з будь-якими іншими пристроями, з ними можуть виникнути проблеми. У цій...
Смотреть результаты
Правила зливу води з бойлера
Правила зливу води з бойлера
Часом, при виникненні будь-яких проблем з нашою побутовою технікою ми частенько звертаємося до сервісних центрів або до фахівців, які надають приватні послуги. Для цього нам...
Смотреть результаты