search
Підписатися

logo

Відповідаємо на найчастіші запитання – Холодильники.

12 Червня, 2017, 09:16 10

Який тип заморозки у холодильнику кращий: No Frost або краплинний?

Для того щоб розібратися який же тип заморозки найкращий, необхідно зрозуміти принцип роботи кожного з них.

Разбираемся в брендах холодильники

Крапельна» система заморозки. Ця система використовувалася як у всіх старих холодильниках, так її можна дуже часто зустріти і сьогодні. Принцип її роботи такий: в холодильнику працює компресорний агрегат. Він працює не постійно, період роботи змінюється періодом відпочинку. У період роботи агрегату задня стінка холодильника підмерзає і на ній утворюється легкий іній. Як тільки компресор перестає працювати, задній випарник починає підігріватися і разом з ним підігрівається задня стінка холодильника. Від тепла іній починає танути, утворюючи росу. Поступово крапельки води стікають у спеціальну ємність, розташовану над компресором, холодильник починає «плакати». Як тільки компресорний агрегат починає знову працювати – вода випаровується. Цей процес циклічний, і в холодильнику постійно можна спостерігати або іній, або як стікають крапельки.

холодильник с едой

No Frost або система сухої заморозки. Принцип роботи системи такого типу настпупний: всередині задньої стінки холодильника знаходиться випарник. Завдяки його роботі на стінці утворюються невеликі крижинки. Випарник в такій системі оснащений спеціальними вентиляторами. Вони забезпечують циркуляцію холодного повітря. Коли компресор нового покоління перестає працювати, і випарник починає набирати температуру, лід відтає і стікає по спеціальних жолобах у ємність, лоток. Даний лоток знаходиться біля компресора, як тільки він відновлює свою роботу, вміст ємності випаровується, і весь цикл повторюється спочатку.

Щоб уловити різницю в роботі цих систем необхідно розібратися в їх плюсах і мінусах:

◦ Вважається, що немає необхідності розморожувати холодильник з «сухим заморожуванням». Це помилка: всі холодильники необхідно розморожувати щопівроку.

◦ Великою перевагою системи No Frost є однакова температура всередині всього холодильника. Вона забезпечується за рахунок вентиляторів у випарнику. У холодильників, що «плачуть», різниця температури на різних полицях може досягати 9 градусів.

◦ Ще одним плюсом системи No Frost є те, що система працює в усьому холодильнику (і в морозильній камері, в тому числі), а крапельна система забезпечує відтавання лише у самому холодильнику.

◦ Якщо ви придбали потужний холодильник з системою No Frost, то завдяки системі вентиляції холодильник буде швидко відновлювати температуру після кожного відкриття.

◦ Холодильники, що «плачуть», працюють набагато тихіше, аніж холодильники з сухим заморожуванням.

◦ Холодильники з крапельної системою споживають менше електроенергії.

◦ Ну, і нарешті, холодильники з крапельної системою коштують дешевше, аніж з системою No Frost.

Загалом, якщо вивчити всі плюси та мінуси двох систем вони майже рівні. Тому, обираючи холодильник, варто серйозно оцінювати ще безліч інших параметрів.

Ретро холодильник

Як правильно зберігати продукти в холодильнику?

Что нельзя хранить в холодильнике

Щоб продукти у вашому холодильнику зберігали всі свої корисні речовини, приємний вигляд і свій запах, необхідно правильно зберігати їх у холодильнику.

Основні правила зберігання:

◦ Зберігайте на кожній поличці певні продукти. У холодильнику на різних полицях різний температурний режим, чим нижча поличка, тим вища температура. Тому поставте на першу полицю продукти, що потребують низької температури, наприклад – молочні. А внизу найкраще зберігати фрукти, овочі та зелень.

◦ Упаковуйте готові страви. Щоб готові страви не обвітрювалися і не вбирали запахи інших продуктів, їх краще зберігати у спеціальних лоточках з кришками або в емальованому посуді. Так само можна щільно упакувати блюдо в харчову плівку або фольгу для випічки.

холодильник с едой

Ніколи не змішуйте. Запам’ятайте маленький список продуктів, які не варто класти на одну полицю:

◦ Вже готову їжу з сирими продуктами;

◦ Копченості та сири;

◦ Овочі, фрукти та м’ясо;

◦ Овочі та фрукти;

◦ Зелень, фрукти і рибу.

4) Холодильник має бути чистим. Рекомендується пару разів на квартал мити в холодильнику всі полички, скла та контейнери. Робіть раз на тиждень перевірку всього, що знаходиться в холодильнику (перевіряйте терміни придатності, зовнішній стан і запах продуктів).

Выбор холодильника-класс энергоэффективности и габариты

5) Молочні та кисломолочні продукти краще зберігати в скляних банках, попередньо стерилізованих.

6) Не кладіть до холодильника такі фрукти як: банан, диня і ананас.

Дотримуючись таких правил, ваш холодильник завжди буде виглядати чистим, мати приємний запах та весь його вміст буде збережено в первісному вигляді.

разбираемся в посуде_часть3_посуда из стекла - стеклянная посуда в холодильнике

Як часто необхідно розморожувати холодильники?

Не так давно холодильник необхідно було щомісяця розморожувати і вимивати вручну. Ця процедура займала добрі 4 – 5 годин: потрібно все дістати з холодильника, стежити, щоб тала вода не потекла на підлогу, а в спекотне літо ще й переживати, щоб продукти не встигли скиснути.

маленький холодильник на кухне

Сучасні холодильники оснащені автоматичними системами розморожування – крапельною (тією, що «плаче») та No Frost (сухою). Завдяки цим системам вода весь час циркулює в холодильнику, то підмерзаючи, утворюючи іній або крижинки, то стікаючи і випаровуючись.

Однак, і сучасні холодильники мають потребу в розморожуванні. Повністю розморожувати холодильник необхідно щопівроку. Але і тут все набагато простіше, в холодильнику немає величезних крижин, які довго тануть, а є лише невеликий іній. Якщо у вас холодильник з системою сухої заморозки, то автоматичне розморожування відбувається і в холодильнику, і в морозильній камері, а крапельна система поширюється лише на сам холодильник. Тому No Frost розморожується трохи швидше.

Згадайте старий холодильник, він мав дві зони – холодильну і морозильну, які розташовувались за одними дверцятах, що було дуже незручно.

Що таке і для чого потрібна «зона свіжості» в холодильнику?

Але прогрес пішов вперед, і в сучасних холодильниках повністю розділили ці дві зони. Кожна з них має свої дверцята, і тепер, щоб дістати м’ясо з морозилки, вам не потрібно відкривати весь холодильник, випускаючи холод, а можна відкрити безпосередньо саму морозильну камеру.

Але і на цьому все не закінчується, зараз більшість холодильників оснащені ще однією зоною – «зоною свіжості» або її ще називають «нульовою камерою».

Выбор холодильника-зоны

У даній зоні постійно підтримується температура близька до нуля градусів. При такій температурі найкраще зберігати овочі та фрукти. При температурі нуль градусів продукти зберігають всі корисні речовини, свій запах та зовнішній вигляд.

У цій камері ви так само зможете залишити ненадовго і м’ясо й рибу. Наприклад, уявімо, ви прийшли з ринку, так хочеться відпочити годинку, а не ставати відразу до плити. Щоб м’ясо або фарш не зіпсувалися за цей час, приберіть їх у холодильник, у «зону свіжості».

Зона свежесть в холодильнике

«Зона свіжості» так само відмінно підійде для зберігання зелені; пучок петрушки або кропу збережуть свій аромат і після холодильника та повністю передадуть його вашій страві.

Чи можна поставити холодильник біля плити?

расположение холодильника

Володарі маленьких кухонь часто стикаються з питаннями правильного розміщення приладів: «Чи можна ставити холодильник біля газової плити, системи опалення, пральної машинки?», і т. д.

Ставити холодильник біля плити взагалі не рекомендується. По-перше, від плити все таки надходить тепло. Відчуваючи високу температуру, компресор холодильника буде працювати на максимумі, щоб забезпечити низьку температуру всередині. Так компресор швидко виробиться, та й рахунки за електроенергію збільшаться. По-друге все бризки з кухонної плити під час приготування їжі потраплятимуть на корпус холодильника. Це дуже неестетично, і вам доведеться постійно чистити холодильник.

Якщо у вас є можливість, краще поставити холодильник на відстані від плити, але якщо такої можливості немає, холодильник, звичайно, не зламається, але термін його служби все ж зменшиться.

холодильник атлант реклама

35757 0 cookie-check Відповідаємо на найчастіші запитання – Холодильники.

Читайте також:

Огляд камери LG 360 CAM: сучасна, функціональна та дуже компактна
Огляд камери LG 360 CAM: сучасна, функціональна та дуже компактна
12 Червня, 2017, 09:06 988 10
360-градусні фото та відео з кожним днем стають все популярнішими. Компанія LG вирішила не відставати від конкурентів, та випустила камеру LG 360 CAM, яка працює...
Смотреть результаты
Розбираємося в брендах: навушники
Розбираємося в брендах: навушники
  Одним з головних аксесуарів сучасного меломана є навушники. Вони можуть бути абсолютно різними: вакуумними вкладишами, повнорозмірними або ж накладними. Вибір типу навушників і, власне,...
Смотреть результаты
Якої фірми вибрати бойлер: розбираємося в брендах водонагрівачів
Якої фірми вибрати бойлер: розбираємося в брендах водонагрівачів
У сучасних побутових умовах, напевно, вже мало хто розраховує на те, щоб з крана гарячої води пішла саме гаряча вода. Тому, щоб не позбавляти себе...
Смотреть результаты