search
Підписатися

logo

Офіційно: розповідаємо, що чекає смартфони Huawei і Honor

30 Травня, 2019, 08:41 6

У травні весь світ сколихнули новини про Huawei – торгова війна між США і Китаєм виявилася не такою вже й локальною, раз торкнулася мільйонів користувачів по всьому світу. Указ Дональда Трампа, підписаний 17 травня 2019 року, став причиною припинення співпраці між Huawei і американськими компаніями, з якими бренд до цього довго і успішно працював. Санкції виявилися дійсно неприємним сюрпризом і призупинили на невизначений термін взаємини між китайським гігантом і його американськими партнерами – сервісами Google, ARM, Qualcomm, Intel та іншими компаніями, які розробляють обладнання та програмне забезпечення для гаджетів.

І світ завмер. Бренд, який вийшов в лідери і став в один ряд зі справжніми мастодонтами ринку інформаційних технологій – гігантами Samsung і Apple, раптово похитнувся. Але чи так просто зруйнувати цю величезну, самодостатню і, треба визнати, стійку до подібних шквалів корпорацію? Фішка гаджетів від Huawei, за яку користувачі люблять техніку цього бренду – незмінне поєднання потужної якісної начинки і відмінної функціональності гаджетів. Пристрої, що випускаються цією корпорацією, дійсно цікаві, конкурентоспроможні і популярні, тому, незважаючи на всі чутки, тиражуються різними ЗМІ, в реальності ситуація не така похмура, як її подають журналісти, і прогнози цілком сприятливі.

Щоб прояснити ситуацію і розвіяти міфи, що плодяться навколо китайського гіганта, Блог Comfy отримав відповіді на найактуальніші питання для користувачів. Що чекає бренд Huawei і його дочірню компанію Honor, яка ситуація буде з підтримкою вже існуючих пристроїв і тих нових моделей, вихід яких ще тільки планується? Чи варто купувати нові гаджети від Huawei? Розповідаємо, що відбувається з вашим улюбленим брендом на тлі конфронтації з Google.

  1. Що буде з оновленнями для гаджетів Huawei і Honor?

Всі існуючі пристрої мають і матимуть доступ до всіх сервісів і служб Google, причому це стосується як уже придбаних користувачами, так і тих, що ще знаходяться в магазинах і на складах по всьому світу. Пристрої будуть отримувати всі оновлення для системи безпеки і повноцінне післяпродажне обслуговування для смартфонів і планшетів Huawei і Honor.

  1. Чи будуть працювати Google Play, Gmail та інші продукти Google на пристроях Huawei?

Так, будуть. Будь-які обмеження на вже існуючі гаджети Huawei і Honor не поширюватимуться ні зараз, ні в майбутньому, тому будь-який пристрій цих брендів в подальшому все так же буде отримувати повну підтримку.

  1. Чи буде працювати оновлення додатків Google на Huawei і Honor?

Так, всі користувачі смартфонів і планшетів Huawei і Honor, як і раніше, можуть завантажувати, встановлювати, використовувати і оновлювати будь-які додатки з магазину Google Play. Всі існуючі пристрої будуть отримувати нові аппи і їх поновлення в тому ж порядку, що і гаджети інших брендів.

  1. Чи будуть смартфони Huawei підтримувати Android Q?

Інформація про те, коли смартфони Huawei отримають оновлення Android Q, десяту версію операційної системи, з’явиться в повідомленнях про оновлення системи. Користувачі будуть проінформовані про доступність нової версії Андроїда для їх пристроїв.

  1. Чи будуть гаджети Huawei отримувати оновлення аппів, котрі належать до Google?

Так, всі програми, розроблені поза Google, будуть отримувати оновлення для смартфонів і планшетів Huawei так само, як і пристрої інших брендів. Ніяких обмежень для них введено не буде.

  1. Чи зможуть смартфони Huawei отримувати виправлення безпеки Google?

Так, гаджетам Huawei як і раніше будуть надаватися всі оновлення.

  1. Чи будуть доступні служби Google смартфонам Huawei після скидання налаштувань?

Якщо власник гаджета скористається опцією скидання налаштувань на своєму пристрої, і гаджет відкотиться до заводських параметрів, то всі служби Google, всі програми і можливості залишаться доступними. Пристрій буде отримувати всі оновлення додатків, програмного забезпечення і алгоритмів безпеки без будь-яких обмежень.

  1. Чи планує Huawei створення і запуск власної операційної системи?

Компанія Huawei протягом довгого часу працювала над розвитком і вдосконаленням Android – операційної системи з відкритим вихідним кодом. Надалі компанія планує продовжувати працювати над розвитком і вдосконаленням цієї ОС, покращувати її і ефективно використовувати.

  1. Чи вплине на працездатність смартфонів Huawei припинення членства цієї компанії в організаціях NFC Forum, SD Association, Wi-Fi Alliance і Bluetooth SIG?

Ні. Для власників гаджетів Huawei нічого не зміниться – технології NFC, Bluetooth і Wi-Fi, а також підтримка SD-карт будуть доступні, як і раніше, на всіх пристроях бренду. Це стосується і тих користувачів, які вже придбали гаджети цього бренду, і тих, хто придбає їх в майбутньому. Крім того, станом на сьогоднішній день членство Huawei вже відновлено в асоціаціях Wi-Fi Alliance, SD Assoc

79905 0 cookie-check Офіційно: розповідаємо, що чекає смартфони Huawei і Honor

Читайте також:

Вагітність і туризм – корисні поради мандрівницям в цікавому положенні
Вагітність і туризм - корисні поради мандрівницям в цікавому положенні
27 Травня, 2019, 08:40 907 9
Сьогодні все частіше можна побачити туристок в цікавому положенні – вони відпочивають на тропічних курортах, купаються в морях-океанах, їздять по екскурсіях і захоплено займаються шопінгом....
Смотреть результаты
Як вибрати витяжку, яка легко позбавить від всіляких запахів
Як вибрати витяжку, яка легко позбавить від всіляких запахів
На сьогоднішній день, напевно, залишилося мало домогосподарок, які обходяться на своїй кухні без такого чудесного пристрою, як витяжка. Адже якщо на кухні працює витяжка, то...
Смотреть результаты
Як обрати проточний електричний водонагрівач
Як обрати проточний електричний водонагрівач
На нинішній день багато хто зіштовхується з проблемою гарячого водопостачання. В багатьох містах, а тимпаче селах, взагалі зневірились дочекатися централізованого постачання гарячої води. Тому кожен...
Смотреть результаты