search
Підписатися

logo

Новинки цифрової техніки які ми очікуємо в 2017 році

01 Червня, 2017, 10:49 8

Техніка, пов’язана з електронікою і високими технологіями на сьогоднішній день дуже інтенсивно і швидко розвивається. Що ж чекає нас у 2017 році?

Щорічно ми читаємо і дивимося безліч різних оглядів, які презентують нам ту чи іншу електронну техніку, де розповідають  про всілякі її переваги. Часом, розвиток електроніки проходить досить непомітно , адже дуже часто ми отримуємо поновлення програмні і технічні. Статистика говорить про те, що мало хто з сучасного суспільства використовує свій смартфон більш декількох років. Через деякий час необхідність замінити смартфон виникає не через те, що той не працює і вийшов термін його експлуатації, а через те, що той морально застарів і нам хочеться користуватися новеньким смартфоном з новітніми можливостями.

novinki-2017-ct-smartfon-budushhego

Звичайно ж дана ситуація не обмежується лише смартфонами, але і стосується ще й решти техніки. Наприклад, ми впевнені, що у деяких з наших читачів, або у їх батьків все ще присутні в побуті ЕЛТ-телевізори, або ще зовсім недавно Ви міняли їх на сучасні. А навіщо змінювали? Напевно не тому що вони перестали показувати всеукраїнські канали, а тому що Вас перестав влаштовувати їх функціонал і зовнішній вигляд, адже сучасні телевізори стали куди цікавішими за ті, які були раніше.

novinki-2017-ct-televizor-budushhego

Ми вже торкалися різних тем, пов’язаних з тим, що хорошого було випущено в 2016 році. Сьогодні ж ми хочемо розглянути, або навіть припустити, що ж нас чекає в найближчому майбутньому в сфері електроніки та цифрових технологій. Наші припущення і очікування будуть стосуватися 2017 року.

Смартфони 2017

samsung-galaxy-s8-mozhet-stat-pervym-ustrojjstvom-s-bluetooth-5-0

Всі ми звикли до того, що щорічно модельний ряд смартфонів від найпровідніших  виробників докорінно змінюється. Як правило, в моделі змінюється всього одна цифра, яка  означає покоління смартфона, що начебто нічого кардинально нового не віщує. Але якщо вдивитися глибше, то ми розуміємо, що розробники та інженери за рік, після виходу попередньої моделі, виконали величезну роботу, щоб їх пристрій став кращим, продуктивнішим, зручнішим і, найголовніше, нічим не поступався аналогічній моделі від конкурентів, або навіть перевершував її.

novinki-2017-ct-prozrachnyjj-smartfon

Здавалося б, що ми можемо очікувати особливого в 2017 році від сфери виробництва смартфонів? З’явиться новий Galaxy S8, оновлять Samsung A і Samsung J, побачимо новий iPhone 8, LG з Huawei теж щось покажуть. Начебто все як завжди. Однак чи все так буденно буде в 2017 році? Напевно ні. Смартфони для сучасної людини перестали бути лише звичайними телефонами, вони стали для нас справжніми помічниками, які допомагають нам в різних сферах. Саме це в першу чергу пояснює їх популярність і затребуваність.

novinki-2017-ct-skladnojj-smartfon

Однією з найбільших проблем, над якими працюють сучасні інженери, є автономність смартфонів. Більшість сучасних смартфонів рідко працюють понад  однин робочий  день,  адже щовечора більшість з нас ставить свій смартфон на підзарядку, щоб вранці наступного дня знову взяти його на новий цикл експлуатації. У 2017 році нові смартфони обіцяють порадувати своїх користувачів набагато більш тривалим часом роботи без підзарядки. Для подібних цілей, розробники змінюють свої акумулятори на принципово нові і збільшують їх ємність.

proizvoditeli-v-2017

Гострі проблеми з використанням смартфонів  виникають через брак пам’яті. Це стосується не тільки пам’яті вбудованої, а й оперативної.  Для вирішення подібної проблеми, яка виникла в зв’язку із збільшенням обсягів і потужності сучасних програм, виробники в 2017 році в своїх нових смартфонах обіцяють збільшити обсяги вбудованої пам’яті, яка буде становити від 32 Гб до 256 Гб, залежно від моделі смартфона. А також  обсяги оперативної пам’яті аж до 6 Гб в  топових смартфонах. Тільки уявіть собі, обсяг ОЗУ в смартфоні може стати більше, ніж в деяких наших домашніх десктопах.

novinki-2017-ct-gibkijj-smartfon

Також традиційно буде збільшуватися потужність і продуктивність процесорів, камера смартфонів в 2017 році може остаточно замінити нам такий пристрій, як фотоапарат. Уже зараз нам не в дивину смартфони з фотокамерами на 13 Мп, а в 2017 році ми можемо отримати пристрої вже з 20 Мп і більше. Також  варто звикати до смартфонів з великою діагоналлю екрану, адже тенденція розвитку і попиту в даному сегменті сприяє тому, що популярними стають саме великі екрани, тому середньостатистичними стануть смартфони мінімум з екранами на 5 “.

Нові гаджети і дрони

Представлен самый быстрый серийно выпускаемый дрон Teal - главное фото

Сучасне життя стає все більш  інтенсивним і завантаженим. Часом ми завантажені настільки, що для звичайних повсякденних справ не залишається абсолютно ніякого часу. Тому розробники різних гаджетів і пристроїв намагаються створити такі пристрої , які максимально автоматизують наші будні, робочі години і час дозвілля. Крім цього подібні гаджети оптимізують ті процеси, якими ми займаємося, і створюють такий-собі  порядок. Крім цього, завдяки новим розробкам ми отримуємо нові можливості, яких раніше у нас не було.

Как выбрать смарт часы,итог

Останні рік-два ми стали свідками появи нових пристроїв, які починають наповнювати наше життя. Наприклад, дуже стрімко з’явилися такі пристрої, як смарт-годинник і фітнес-браслети. Спочатку їх поява на вітринах магазинів викликала  подив і нерозуміння їх функціоналу та корисності, але через деякий час більшість з нас прийняло новий гаджет і ми осмислили його необхідність. На сьогодні, смарт-годинник і фітнес-браслети є свого роду доповненням вашого смартфона, але в 2017 році розвиток в даній сфері обіцяє зробити смарт-годинники  і фітнес-браслети значно популярнішими серед споживачів і максимально автономними у використанні.

papka-foto-segway-transport-prodvinutykh-peshekhodov-po-naberezhnojj

Смарт-годинники  і фітнес-браслети допомагають нам стежити за нашими фізичними навантаженнями протягом дня. Але практика показує, що людство розробляє нові пристрої не тільки для того, щоб більш раціонально використовувати своє фізичне навантаження, але і для того, щоб часом його позбутися. Вже зустрічається повсюдне використання індивідуального транспорту, такого як гіроборди, електровелосипеди і моноколеса. І якщо на сьогодні подібні пристрої використовуються більше як атракціон для розваги, то їх зростаюча популярність обіцяє нам масове їх використання для переміщення на невеликі відстані Схоже, що сучасні гіроборди цілком можуть замінити нам раритетні велосипеди.

novinki-2017-ct-kvadrokopter-v-vozdukhe

Крім того 2017 рік обіцяє нам більш близьке знайомство з ще одним гаджетом, або дроном, який  поки ще не так часто можна побачити де-небудь. Мова йде про,  набираючі  популярності,  квадрокоптери, які вже доступні для широких мас. Квадрокоптер є свого роду побутовим безпілотником. Можливо, він спочатку стане такою ж іграшкою для нас, як спочатку ставали інші популярні на сьогодні гаджети, і лише потім ми розпізнаємо його реальну цінність . Зараз же це досить новий та екзотичний пристрій, який в 2017 році розширить свою популярність і затребуваність в народі.

Віртуальна реальність

novinki-2017-ct-ochki-virtualnojj-realnosti

Тема віртуальної реальності досить часто наштовхує нас на спогади про фантастичні фільми, які розповідали нам про вигадані електронні паралельні світи і штучний інтелект. Але дуже часто трапляється так, що вигадані фантастичні сценарії отримують своє втілення через роки, а іноді і десятиліття в реальному житті. Віртуальна реальність стає саме таким випадком, адже вже зараз, кажучи про окуляри віртуальної реальності, ми говоримо не про щось фантастичне, а про конкретний прилад, найпростіші моделі якого вже доступні на вітринах магазинів. Більшість же моделей від провідних виробників знаходяться на стадії розробки і вже в 2017 році ми очікуємо їх повноцінного релізу.

Apple патентует собственную VR-гарнитуру

Сучасні окуляри і шолом віртуальної реальності зможуть синхронізуватися і працювати з більшістю смарт-пристроїв, які на сьогодні існують. Так, наприклад, окуляри віртуальної реальності будуть працювати, синхронізуючись зі смартфоном, як це відбувається вже зараз. Так само в 2017 році будуть доступні шоломи  віртуальної реальності, які зможуть повністю занурити вас в процес гри, так ніби ви знаходитесь в дійсності і є повноцінним учасником ігрового сценарію. Крім цього, ви зможете переглядати фільми, а завдяки пристрою віртуальної реальності, ви зможете повністю зануритися в сюжет, так начебто він проходить безпосередньо навколо Вас. Погодьтеся, що подібний ефект дуже вражаючий, а він обіцяє бути доступним нам вже в 2017 році.

novinki-2017-ct-ochki-virtualnojj-realnosti-s-glazami

Розробкою таких технологій на сьогоднішній день більшою мірою займаються компанії Samsung і Sony. Однак не виключена поява гаджетів для віртуальної реальності і від найзначущих конкурентів даних брендів, які напевно не захочуть поступатися  в новій  ніші.

 

 

35783 0 cookie-check Новинки цифрової техніки які ми очікуємо в 2017 році

Читайте також:

Як вибрати Powerbank – зовнішній акумулятор
Як вибрати Powerbank - зовнішній акумулятор
01 Червня, 2017, 01:52 1629 8
Не по днях, а по годинах ростуть, як  гриби після дощу, всілякі додатки, призначені економити зарядку твого гаджета. Воно й не дивно – наші запити...
Смотреть результаты
Розбираємось у брендах: пилососи
Розбираємось у брендах: пилососи
Чи задоволені Ви своїм пилососом? Пилосос став невід’ємним атрибутом будь-якого сучасного житла. Цей пристрій здатен виконувати величезну кількість функцій, які стосуються прибирання приміщень. На сьогоднішній...
Смотреть результаты
Який фірми вибрати пральну машину: розбираємося яка з пральних машин краще
Який фірми вибрати пральну машину: розбираємося яка з пральних машин краще
Зміст: Пральні машини–найіноваційніша сфера в побутовій техніці Bosch LG Electrolux Samsung Whirlpool Крім ТОП-5 Підписуйтесь на наш Telegram-канал Пральні машини–найіноваційніша сфера в побутовій техніці Найбільшим...
Смотреть результаты