search
Підписатися

logo

Лід, полум’я та слізки фанатів – що чекає нас у восьмому сезоні Game of Thrones?

28 Березня, 2019, 11:33 9

Найулюбленіший і ненависний – серіал «Game of Thrones» ось-ось готується нанести останній нищівний удар по ніжних сердечках своїх фанатів. До виходу першої серії заключного сезону «Ігри престолів» залишилося вже менше трьох тижнів, і багатомільйонна фанатська аудиторія просто не знаходить собі місця в очікуванні розв’язки хитросплетінь інтриг и вбивчих підлянок авторства Джорджа Мартіна.

Градус напруження пристрастей підігріла серія постерів до серіалу, що недавно вийшла, і деякі зображення глядачів навіть не здивували, а майже злякали. Деякі персонажі в цій серії на Залізному троні виглядають, звичайно, досить доречно, і з них би вийшли бажані для більшості глядачів правителі Семи Королівств. Еурона Грейджоя і тим більше Короля Ночі побачити переможцем цього протистояння мало хто б захотів, але такий фінал хоча б можна якось логічно передбачити і обґрунтувати, враховуючи розмах творчого натхнення Джорджа Мартіна. Але ось що може статися у восьмому сезоні, щоб на Залізний Трон зійшов, наприклад, Теона Грейджой, Пес або Міссандея?

Але якщо судити по подіях попередніх сезонів, то до фіналу цієї захоплюючої кіносаги у будь-якому випадку доживуть далеко не всі персонажі, і надія на хепі-енд, будемо чесні, досить примарна. Хоча сподіватися побачити щасливе сходження на нещасливий Залізний Трон солодкої парочки юних Таргарієнів ніхто не забороняв. Але, поки нові серії Game of Thrones ще не вийшли на широкі екрани, нам залишається тільки чекати і вірити. Ну, і трошки фантазувати 😉

Увага! Якщо ви побоюєтеся спойлерів в усіх їх проявах, рекомендуємо повернутися на попередню сторінку або натиснути на посилання. Нижче описані різні можливі (і не дуже) варіанти розвитку сюжету «Ігри престолів» за версією фанатів – хто з персонажів кіносаги має шанси вижити і навіть зійти на той-самий-трон.

Comfy рекомендує: Огляд кращих телевізорів для улюблених фільмів і серіалів – популярні моделі

Гра на вибування: хто доживе до кінця 8 сезону?

Отже, попереду нас чекає 432 хвилини, тобто трохи більше семи годин фанатського задоволення. Або фанатських страждань – тут вже як подивитися, адже творчий геній Мартіна ніколи не відрізнявся ні особливою добротою, ні тягою до хороших кінцівок. Більше крові, більше вбивств, більше вогню! І бажано дикого вогню – щоб напевно.

Але, у будь-якому випадку, ці шість серій – все, що залишилося від майже легендарної кіносаги, за якою з 2011 року напружено стежать мільйони глядачів. І саме ці хвилини визначать, хто переможе в дикій гонці за Залізний Трон Вестерос. Гра доходить  кінця, пані та панове!

Интрига Игры Престолов

І поки весь світ рахує дні, що залишилися до старту восьмого сезону «Престолів», пропонуємо трохи поміркувати над сюжетом майбутніх серій і долею найцікавіших персонажів кіносаги. Ми зібрали всі  життєздатні теорії фанатів, додали кілька своїх варіантів і отримали цілком цікавий освіжаючий коктейль, здатний трохи вгамувати спрагу глядачів, що дуже скучили за серіалом 😉

Щоб не перегрілися: Охолоджуюча підставка під ноутбук – навіщо потрібна і як вибрати?

Що чекає Джона Сноу?

Правда про походження Джона Сноу стала для глядачів справжнім одкровенням, хоча серед фанатів і ходили такі припущення. Справжнє ім’я Джона – Ейгон Таргарієн. Він – законний син Рейгара Таргарієна, драконівського спадкоємця Залізного Трону, і Ліан Старк, рідної сестри Неда Старка, і, як виявилося дуже вагома фігура на цьому ігровому полі. Ну і родзинкою сюжету став зв’язок між Джоном і Дейнеріс, його рідною, як виявилося, тітонькою, що зовсім не залишає простору для фантазії. Але історія показує, що для роду Таргарієнів настільки близькі стосунки між кровними родичами не те що не засуджуються, а навіть заохочуються, то ж посміхаємося і махаємо.

Джон и Дейнерис

І тепер тут є кілька варіантів розвитку сюжету. Джон може як сам претендувати на престол, адже по праву народження Залізний Трон належить саме йому, так і спільно з Дейнеріс. Другий варіант, до речі, навіть більш виграшний – відразу два Таргарієна, які вступили, згідно сімейних традицій, в законний шлюб, мають підтримку Півночі, Бездоганних, драконів і просто небайдужих громадян, можуть провернути чимало цікавих справ. Єдиний мінус цього плану в тому, що Ейгон Таргарієн поки що не знає секрету свого походження. Але цей нюанс з великою ймовірністю буде усунутий відразу (або практично відразу) після прибуття у Вінтерфелл – сумнівно, що отриглазившийся Бран і позбавлений руками Дейнеріс родичів Сем Тарле довго зможуть зберігати цей секрет.

Погладь дракона

Є і сумний варіант розвитку історії. Якщо Джон дійсно виявиться «Принцом, який був обіцяний», втіленим Азор Ахаєм, історія може повторитися, і легендарному герою знову доведеться напоїти свій клинок кров’ю коханої жінки, щоб дати йому вогняну силу для перемоги над військом Короля Ночі. У далекому минулому для створення особливого меча, Світозарного, Азор Ахайя встромив меч у груди Ніси-Ніси, а в сьогоденні кров люблячої і коханої жінки для порятунку Семи Королівств віддати новому втіленню героя може вже Дейнеріс. Прихильники цієї версії знаходять підтвердження своєї теорії в одній із фраз автора «Пісні льоду і полум’я» – в своєму інтерв’ю він пообіцяв «гірко-солодке закінчення» своїх книг.

До речі про лякалки: 20 кращих фільмів жахів, які варто подивитися

Що чекає Дейнеріс Таргаріен?

Практично до кінця останньої серії сьомого сезону очевидним здавалося сходження на трон саме цієї дочки Дому Таргарієнів. Вона впевнено йшла до своєї мети, з юних років усвідомлюючи свій обов’язок, і з перемінним успіхом удосконалювалася і як правителька, і як воєначальник. Ну, принаймні, зручність використання драконівського вогню в якості незламного аргументу в будь-яких переговорах і суперечках вона освоїла швидко і користуватися ним навчилася досить ефективно.

Дейнерис на драконе

Її доля виявилася тісно переплетена з Джоном, тому всі основні варіанти подальшого розвитку сюжету так чи інакше пов’язані з ним. Як ми вже говорили, цілком імовірний трагічний фінал, і смерть Дейнеріс Таргаріен прийме від рук свого коханого племінника – якщо тому все ж доведеться знову створювати легендарний світозарний меч. Але фанати досі сподіваються на щасливу кінцівку, на користь якої може свідчити досить несподівана фотографія з Емілією Кларк в образі глибоко вагітної Дейнеріс. Кадр був розміщений ще у вересні 2017 року на офіційному каналі серіалу. Прихильники хепі-енду бачать в цьому хороший знак, а реалісти скептики – хитрий маркетинговий хід творців серіалу, які вирішили пустити неправдиву інформацію для підтримки інтересу до «Гри престолів» і заплутування хакерів, які полюють за сценаріями і відзнятим матеріалом по Game of Thrones.

Беременная Дейнерис

Що чекає Серс Ланністеров?

Ще одна вагітна королева в «Престолах». Тільки зла. Серсея одержима жагою влади і помсти, і все правління Серсеї І виявилося покладеним на вівтар її пристрастей. Треба відзначити, що з ключових персонажів-злочинців на момент початку восьмого сезону Серсея залишилася єдиною, хто вижив. Ну, не рахуючи Джеймі – не такого вже й злочинницького насправді, та ще й до кінця сьомого сезону серйозно розчарованого у своїй улюбленій у всіх сенсах сестрі. І Короля Ночі, який технічно не такий вже і живий.

Серсея на Железном Троне

Серсея міцно вгніздились в Королівській Гавані і, схоже, всерйоз націлилася прорідити і послабити своїх ворогів, натравивши їх один на одного. Тільки ось навіть у такої закорінілої інтриганки є страхи. Одна з її фобій – пророцтво Меггі Жаби, яка багато років тому нагадала юній дочці Дому Ланністерів неабияку кількість бастардів у чоловіка-короля, смерть трьох дітей самої Серсеї і повалення з трону більш молодою і красивою королевою. А ще – смерть від рук валонкара (молодшого брата), який «задушить в ній життя». Все, крім повалення і загибелі, вже благополучно збулося. Але цілком ймовірно, що королева боялася й ненавиділа Тіріона, свого молодшого брата-карлика, дарма – вона доводиться старшою сестрою не тільки йому, але й своєму брату близнюку, Джеймі, а ось його вона останнім часом цілком бадьоро гнобила і розчаровувала. Так що придушити її не тільки хочуть, а й можуть багато.

Серсея и Гора

Рекомендуємо: Огляд фільму Аліта: Бойовий ангел. Чи варто дивитися?

Що трапиться з Тіріоном?

Одна з «темних конячок» серіалу. В екранізації творці «Ігри престолів» трохи згладили сюжетну лінію Тіріона, опустивши частину цікавих подробиць, але все одно деякі натяки на особливу роль цього персонажа знайти можна. У своїй книзі Джордж Мартін приділив інтризі походження лорда-карлика більше уваги, і читачі знаходили досить недвозначні натяки на його драконівський родовід. То ж, якщо вірити фанатським теоріям, які, до речі, звучать досить логічно обґрунтованими, то молодший Ланністер насправді є сином Ейріса II Таргарієна, який приділяв молодій дружині лорда Ланністера занадто очевидну нав’язливу увагу.

На користь цієї теорії говорить не тільки явна огида лорда Тайвіна до сина-карлика, а й деякі його фрази, які можна тлумачити двояко. Наприклад, Тайвін неодноразово заперечував зв’язок Тіріона з Домом Ланністерів, називав сина «плодом похоті, заздрості і підступності» і заявляв, що той не є його сином, але довести незаконність його походження зараз можливості немає.

Тирион с арбалетом

Натяки на особливе походження Тіріона є і в його зовнішності (в книзі його волосся описується як «світле до білизни», що характерно для роду Таргаріенів), і в особливих взаєминах з драконами. Лорд-карлик не раз зізнавався у своїй нездоровій симпатії і прихильності до цих крилатих ящерів, які йому завжди здавалися чимось близьким і майже  рідним. І дракони, судячи з усього, теж симпатизують Тіріону – в ті рази, коли карлику доводилося залишатися наодинці або просто в зоні досяжності драконів Дейнеріс, ті його не зжерли, не спопелили і навіть не пожували, хоча обставини вели саме до такого результату. Так що цілком можна припустити, що в разі поразки в майбутній епічній битві Джона Сноу і Дейнеріс Таргарієн Тіріон зможе взяти управління і над драконами (якщо ті залишаться живі, звичайно), і над Вестеросом.

Тирион и дракон

Загляньте сюди: Думка про фільм «Зелена Книга»

Що чекає молодших Старків?

Ті, що вижили діти Дому Старків не прагнуть до влади у всіх Семи Королівствах – вони люблять свою сувору Північ, де панують холод, вовки і старі закони. Кращим виходом для Брана було б просто залишитися в родовому замку, не стаючи ні Деревом, ні Королем Ночі. Так, існує і така теорія, що насправді Брана перетворили в повелителя білих мерців Діти лісу – коли він вселився в тіло людини, обраного ними для цієї страшної трансформації. На користь такої версії фанати призводять ефект присутності під час усіх його екскурсів в минуле – Бран може в якійсь мірі впливати на події, що відбуваються в його видіннях, тому, можливо, його дійсно зачепило і зловило те саме невдале занурення.

Младшие Старки

Що стосується Санси, то вже відомо, що у восьмому сезоні дівчині доведеться змінити свої сукні на обладунки. Так що цілком імовірний і не самий райдужний фінал, адже Санса ніколи не була хорошим воїном. А ось Арья цілком може і здивувати нас усіх – її роль у всій цій історії може виявитися найнесподіванішою. Особливо якщо згадати про незрозумілий фінал бою з волоцюгою, коли з темряви після бійки вийшла тільки одна дівчинка. Виглядала вона як Арья, але про скіл заміни обличчя забувати теж не варто.

Чи помре Король Ночі?

Як би не хотілося вірити в диво, але Джордж Мартін розслаблятися фанатам не дозволяє, тому ймовірність перемоги Короля Ночі цілком має місце бути. Скажемо навіть більше – на тлі всіх цих убивчих сюжетних ліній і феєричного розмаху в зменшенні поголів’я персонажів уявити собі Короля Ночі,  що мирно сидить на Залізному Троні в Королівській Гавані в оточенні «Золотої» варти з ходоків дуже навіть реально. Он, у нього навіть дракон вже є, так що все як у людей.

Король Ночи с войском

Так, тут, до речі, є ще один цікавий слух – на цей раз про Дейнеріс. За однією з найнесподіваніших фанатських версій у Короля Ночі може навіть з’явитися Королева – перетворена в такого ж зомбі  Матір Драконів. Версія, звичайно, звучить досить абсурдно, але з буйством фантазії Джорджа Мартіна, як показує практика, розслаблятися не можна, так що король білих ходоків цілком може поповнити армію своїх союзників новим жіночим персонажем.

Ледяной дракон

А які цікаві версії знаходили або навіть придумували ви? Поділіться своїми припущеннями в коментарях!

Хочете більше цікавих новин? Тоді підписуйтесь на Telegram-канал Comfy, і ви завжди будете першими дізнаватися про наші публікації! З Comfy не буває нудно! 🙂

74397 0 cookie-check Лід, полум’я та слізки фанатів – що чекає нас у восьмому сезоні Game of Thrones?

Читайте також:

ТОП простих рецептів пісної випічки
ТОП простих рецептів пісної випічки
23 Березня, 2019, 02:27 2096 7
Всім привіт! Сьогодні дуже велика кількість людей відмовляється від вживання в їжу продуктів тваринного походження. Всі навчилися готувати пісні і вегетаріанські страви, але ж погодьтеся,...
Смотреть результаты
Я все встигну: 3 техніки грамотної організації часу
Я все встигну: 3 техніки грамотної організації часу
Кожен з нас періодично задається питанням, чому в добі тільки 24 години. Мовляв, стільки справ і планів, а часу – мало. І найчастіше в цій...
Смотреть результаты
ТОП-55 найкращих фільмів за всю історію кінематографу
ТОП-55 найкращих фільмів за всю історію кінематографу
Зміст: Біографії Бойовики Вестерни Військові Детективи Драми Історичні Катастрофи Комедії Кримінал Мелодрами Мюзикл Трилери Жахи Фантастика та фентезі Підписуйтесь на наш Telegram-канал Любителі кіно, готові...
Смотреть результаты