search
Підписатися

logo

Лайфхаки для морозилки — освоюємо компактне зберігання

16 Червня, 2023, 01:41 0

Ви часто стикаєтеся з переповненістю та безладом у морозильній камері, але приборкати цей хаос ніяк не вдається? Що ж, тоді ця стаття для вас, адже сьогодні ми розповімо, як правильно розкласти продукти в морозильній камері, щоби вони займали мінімум місця, проте завжди були під рукою.

Оптимізуємо кухонний простір, економимо час та нерви! 😉

А ще зазирніть сюди: Що можна заморожувати в морозильній камері і як це правильно зробити?

Сортування продуктів у морозилці

Щоби раціонально використовувати простір морозильної камери, почніть із сортування продуктів за категоріями. Розділіть їх на групи за типом, наприклад, м’ясо, риба, напівфабрикати, овочі, фрукти та десерти, і зберігайте схоже поруч — це спростить і зберігання, і подальший пошук потрібного продукту. Ще краще буде виділити окрему поличку або ящик у морозильній камері під кожен вид заморожування. Це, до речі, буде ще й гігієнічно, адже ви таким чином виключите близьке сусідство сирого м’яса або риби, наприклад, з тим же морозивом.

Організація простору

Якщо у вас не морозильна камера з полицями, ящиками та автономними відсіками, а велика морозильна скриня, у якій усе зберігається в одному загальному просторі, то можна використовувати великі пластикові або скляні контейнери з кришками. Розкладіть по них згортки, фасуючи схоже до схожого (м’ясо до м’яса, овочі до овочів тощо), а потім рівномірно розставте їх усередині скрині.

Якщо потрібна компактна недорога морозилка: Ви хочете купити хорошу й недорогу морозильну камеру? Придивіться до моделі Scandilux FS143-55 — це цікавий варіант морозильної камери з крапельною системою охолодження від українського бренду. Об’єм внутрішньої камери цієї морозилки становить 157 літрів, а простір усередині розділений на 5 містких відсіків для зберігання.

Потужність заморожування цієї моделі — 7,5 кг на добу, а мінімальна температура, що підтримується всередині камери, становить -18°С. Клас енергоспоживання Scandilux FS143-55 заявлений виробником на рівні А+, а під час відключень електроенергії пристрій може автономно підтримувати холод до 10 годин поспіль. Габарити пристрою: 142,5×54,5×57,5 см.

Окрім того, зараз у КОМФІ ви можете купити морозильну камеру Scandilux FS143-55 із гарною знижкою, скористатися послугою безкоштовної доставки та ще й вигідними безвідсотковими розстрочками від різних банків України. Чудовий варіант морозильної камери за невеликі гроші!

Як правильно розкласти продукти у морозильній камері

Розкладати продукти в морозильну камеру краще починати з великих предметів, наприклад, з великих шматків м’яса чи птиці. Кладіть їх глибше — на дно морозильного скрині або висувних ящиків морозильної камери. Якщо у вас вертикальна морозилка з полицями, краще прибирати велику заморозку на нижню полицю й подалі, прямо під задню стінку, особливо якщо ці продукти використовуються у вашій родині нечасто.

Корисні поради від Блогу COMFY:Морозильна камера або скриня — що вибрати?;

Крім сортування продуктів за типом та розміром при закладанні заморожених продуктів у морозилку варто враховувати ще й частоту використання такої їжі. Те, чим ви користуєтеся найчастіше, варто розташувати якомога ближче до дверцят, щоби потім не доводилося переривати всі запаси в пошуках якогось маленького, але потрібного пакуночка.

Контейнери

Важливо! Під час поповнення запасів свіжі продукти теж завжди вкладаються в морозилку якнайглибше, а от ті пакування, що були завантажені раніше, навпаки, потрібно перекладати ближче.

Також рекомендуємо перед заморожуванням одразу поділити їжу на порції, щоби не доводилося діставати і, тим паче, розморожувати зайве. Наприклад, розфасуйте овочі по пакетах для заморожування у тій кількості, яку ви зазвичай використовуєте для приготування овочевих супів або гарнірів. М’ясо, фарш, птицю розділіть на шматки потрібного розміру, виходячи з того, скільки ви зазвичай готуєте за раз, і розкладіть по окремих пакуваннях.

Такий спосіб заповнення морозильної камери спростить подальше заповнення відсіків. Ну і ще вбереже вас від падіння великих заморожених пакунків при різкому відкриванні дверцят, якщо морозилка переповнена. 😅

Використовуємо весь вільний простір

Щоб максимально ефективно розподіляти заморожені запаси у морозилці, намагайтеся заповнювати маленькими предметами всі порожнечі між великими упаковками. Але при цьому важливо не перестаратися! Між згортками та коробками обов’язково повинні залишатися зазори для циркуляції повітря, щоби морозилка могла добре й рівномірно проморожувати свій вміст. З цієї ж причини не можна забивати ящики «з гіркою» — хоча б трохи вільного простору тут має бути.

Морозильна скриня

Якщо у вас морозильна скриня, обов’язково використовуйте підвісні кошики, сітки та полиці, що знімаються, щоби заповнювати простір усередині морозилки не насипом, а зручними багаторівневими секціями.

Сегрегатори в морозильній скрині

Дізнайтесь також: Як помити морозильну скриню або камеру? Корисні поради від Блогу COMFY!

Контейнери для зберігання продуктів у морозильній камері

Правильне пакування продуктів для зберігання в морозильній камері є дуже важливим. І річ не лишень у правильній організації простору — якщо пакети чи контейнери погано закриваються, то продукти в них можуть обвітритися, насититися сторонніми запахами та швидко зіпсуватися. А ось правильна упаковка допоможе подовжити свіжість продуктів, запобігти утворенню інею та скоротити об’єм завдяки максимальному використанню усього вільного місця у морозильній камері.

COMFY рекомендує: За цим посиланням ви можете вибрати і купити контейнери для зберігання продуктів у морозильній камері — швидко, зручно та за гарною ціною.

І так, ще одна корисна порада. Фарші, напіврідкі або ж в’язкі продукти можна компактно зберігати в морозильній камері, розкладаючи їх по плоских пакетах. Для цього наповніть щільний пакет, наприклад, такий, що закривається на струнку, ретельно закрийте та розрівняйте до максимально плаского стану, можна навіть за допомогою качалки для тіста — так у вас вийде компактна заморожена плитка в пакетику.

Пласкі пакети

Ось ще деякі поради щодо того, як правильно упаковувати продукти для зберігання в морозильній камері:

  1. Завжди ретельно сушіть продукти перед заморожуванням, наприклад, за допомогою паперових рушників — через вологість якість заморожених продуктів погіршується, а ще на них з’являється іній.
  2. Кращий варіант упаковки для зберігання в морозилці — це пакети та ємності, які герметично закриваються.
  3. Обов’язково перевіряйте маркування контейнерів — на них має бути вказаний температурний діапазон для використання. До морозилки можна ставити лише ті ємності, котрі передбачають такі умови використання.
  4. Якісні пластикові контейнери відмінно підходять для зберігання сипучих продуктів, наприклад, ягід або нарізаних овочів. Водночас розміри контейнерів повинні відповідати кількості вмісту, щоб у морозилці не стояли напівпорожні коробки та не займали забагато місця.
  5. Використовуйте щільні пакети для зберігання продуктів. Ретельно загортайте в них те, що хочете покласти в морозилку, видаляйте з пакетів зайве повітря і зав’язуйте.
  6. Можна використовувати спеціальні затискачі для пакетів та пакети зі струнними замками. Або ж спеціальні пакети для вакуумування, якщо ви маєте вакууматор.
  7. Маркуйте всі пакунки.

Якщо потрібна морозильна камера No Frost: А ось якщо вам потрібна компактна морозильна камера більшої потужності, та ще й із системою охолодження No Frost, то тут можна купити окрему вертикальну морозилку Vestfrost CMFN144W — вона має майже такі ж самі зовнішні габарити, але трохи більший внутрішній простір (175 літрів), тому в неї більше полиць для зберігання.

Клас енергоспоживання у цієї моделі також на рівні А+, проте інтенсивність заморозки вища — до 15 кг на добу. При вимкненні світла морозильник Vestfrost зможе підтримувати температуру всередині камери до 10 годин. І це, до речі, якісна турецька збірка.

Зараз у КОМФІ на цю модель теж діє хороша знижка, тому в нашій мережі ви можете вигідно купити морозилку Vestfrost CMFN144W та ще й скористатися при цьому безкоштовною доставкою і, якщо потрібно, вигідною безвідсотковою розстрочкою від свого банку.

Як підписати продукти в морозилці

Дуже важливо маркувати продукти в морозильній камері, особливо якщо вона у вас велика, і запасів у ній багато — це заощадить вам чимало нервів та часу. Як підписати продукти у морозилці максимально зручно? Можна використовувати різнокольорові стікери, щоби позначити різні типи продуктів певними кольорами. Особливо це зручно для різних видів м’яса, фаршу та сосисок для гриля, оскільки такі яскраві наклейки дозволять з першого погляду визначати вміст упаковки.

Маркування

Цікава стаття для вас: 5 книг, які допоможуть навести лад в оселі. А можливо, і у житті

А ще перед тим, як відправити продукти в заморозку, обов’язково напишіть на стікерах дати заморожування — це допоможе вам контролювати термін придатності продуктів та використовувати їх у порядку черговості. Для деяких продуктів не зайвим буде вказати на таких етикетках ще й інформацію про склад вмісту.

До речі, деякі господині використовують для маркування заморозки не стікери і навіть не етикетки з основою-самоклейкою, а прості маркери. Це, в принципі, доволі зручно, адже ними можна ставити всі необхідні позначки прямо на боці пакета або контейнера, але зроблені маркерами написи можуть стиратися і розмазуватися при попаданні вологи, тож тут рішення за вами.

І так, ще один важливий момент. Не забувайте регулярно перевіряти термін придатності того, що зберігається у вашій морозильній камері, щоби вчасно поповнювати свої запаси і не допускати псування продуктів.

Дотримуйтесь наших порад, і морозильний хаос вам підкориться та перетвориться на зручний порядок. Економимо час і нерви! 😉

 

127437 0 cookie-check Лайфхаки для морозилки — освоюємо компактне зберігання

Читайте також:

Що робити, якщо кажан залетів у будинок
Що робити, якщо кажан залетів у будинок
13 Червня, 2023, 11:58 1755
Парадокс кажанів — наскільки вони милі (чи ні) на картинках, настільки вони лякають, коли раптово бачиш такого чарівного пухнастика у себе вдома. Погодься, навіть якщо...
Смотреть результаты
Які AirPods купити — порівняння Apple AirPods 2, 3, Pro 2 та Max
Які AirPods купити — порівняння Apple AirPods 2, 3, Pro 2 та Max
З того моменту, як з’явилися перші AirPods, а тоді був, якщо раптом хтось не пам’ятає, далекий 2016 рік, ця гарнітура стала одним із найпопулярніших продуктів Apple....
Смотреть результаты
Механічні клавіатури для геймінгу — ТОП-5 відмінних моделей у КОМФІ
Механічні клавіатури для геймінгу — ТОП-5 відмінних моделей у КОМФІ
Чому механічні клавіатури такі популярні серед геймерів? У світі геймінгу кожна мілісекунда має значення, а механічні клави мають просто шикарну швидкість відгуку та точність натискань,...
Смотреть результаты