search
Підписатися

logo

Що можна заморожувати в морозильній камері і як це правильно зробити?

08 Липня, 2019, 08:10 7

Напевно, багато хто з нас пам’ятають, як наші бабусі і мами заготовляли в банках корисні літні овочі, фрукти і ягоди. Робилося це для того, щоб морозною і сніжною (іноді не дуже сніжною) зимою ми могли поласувати смачними і повними вітамінів салатами, компотами, варенням тощо. Упевнений, що дехто продовжує підтримувати цю традицію, що дуже здорово!

Корисна інформація: розвантажити свій холодильник! Як вибрати функціональну морозилку для дому?

Але ось в наш час – час технологічного прогресу і величезного асортименту побутової техніки – ми можемо значно спростити свій побут. Що б ви сказали, якби у вас була можливість приготувати свіжий салат або фруктове смузі, припустимо, в січні або лютому? Здавалося б, в наших широтах це неможливо, але на виручку приходять місткі морозильні камери. . Заморозивши в ній продукти, ми зможемо розморозити їх через півроку і отримати вітамінну підзарядку тоді, коли це, здавалося б, неможливо зробити.

Навіщо заморожувати продукти?

Безумовно, заготовки на зиму у вигляді різноманітних салатів і солінь неймовірно смачні і корисні. Морозильна камера зі своїм функціоналом ну ніяк не замінить ці страви. Але вона має свої переваги, які будуть доречними в кожній родині. Заморозити продукт ми можемо на короткий час, наприклад, на кілька днів. Необхідно це для того, щоб він не зіпсувався за цей час, в цьому випадку ми його зможемо успішно приготувати в призначений час.

Что можно замораживать в морозильной камере и как это правильно делать - продукты в морозильной камере

Заморозити продукти в морозилці можна так само і на тривалий термін. Наприклад, якщо ми вирішили запастися апетитними овочами, фруктами і ягодами на зиму, то без морозильної камери вже точно обійтися не вдасться. Варто зауважити, що сучасні морозилки вкрай зручні, наприклад, такі як Vestfrost FN371EW. Вона містка і має відразу кілька розділених відсіків, що дозволяє нам одночасно зберігати в ній різнорідні продукти.

Comfy рекомендує: Vestfrost CMFN144W – лідер продажів серед морозильних камер

Замороження продуктів вкрай затребувано сьогодні завдяки тому, що продукти в морозильній камері зберігають свою структуру, корисні властивості, а процедура їх розморожування зовсім не забирає багато часу і сил. Насправді в морозилці можна легко розмістити найрізноманітніші продукти і не тільки овочі і фрукти.

Які продукти можна заморозити?

Насправді в камері заморозити можна все що завгодно. Але що заморожують в камерах найчастіше, і для яких продуктів підійде та або інша морозильна камера? Отже, ми можемо заморозити, наприклад, м’ясо. Але заморожувати його можна як на тривалий час, так і на кілька днів. Для довгої заморозки м’яса можна використовувати як морозильну камеру, так і скриню, якщо заморожується тільки м’ясо.

Что можно замораживать в морозильной камере и как это правильно делать - замороженные продукты

Не відрізняються тривалим зберіганням і рибні продукти, а тим більше, сама риба. Її так само можна легко заморозити, і якщо в своїй більшості ми вирішимо зберігати в морозилці тільки рибу та рибні продукти, то і в цьому випадку найбільш зручним варіантом може виявитися скриня. До речі, відмінним рішенням для зберігання великих запасів м’яса або риби може виявитися морозильна скриня Vestfrost VD295MCF.

Цікаве питання: Морозильна камера або скриня: що вибрати?

Ну і, звичайно ж, якщо ми вирішили заморожувати продукти, то, як же не заготовити літні свіжі фрукти і ягоди і не закласти їх в морозильну камеру до найближчої зими. Однозначно, для заморозки фруктів і ягід, власне і овочів теж, найбільш оптимальним рішенням виявиться саме морозильна камера, але ніяк не скриня. Найкраще, щоб морозилка мала систему No Frost.

Як правильно заморожувати овочі, фрукти і ягоди?

Щире завзяття створити запаси свіжих овочів і фруктів на зимовий період цілком похвально. Але одного лише бажання заморозити овочі та фрукти в морозилці замало,  треба знати, як зробити це правильно. Ми розповімо вам про те, як найбільш оптимально заморозити овочі, фрукти і ягоди в морозильній камері на прикладі моделі Vestfrost CMFN144W. Вона краще за інші підійде для наших цілей, адже володіє відразу шістьма відділеннями, системою No Frost і доступним цінником.

Что можно замораживать в морозильной камере и как это правильно делать - замороженные фрукты и овощи

Необхідно пам’ятати, що перед тим, як закласти овочі та фрукти в морозилку, слід ретельно оглянути їх на цілісність, вони так само не повинні бути занадто м’якими. Перед заморожуванням необхідно їх повністю вимити, а потім висушити, адже навіть мала частка льоду нам не потрібна. Для додаткової зручності можна почистити і подрібнити овочі і фрукти вже перед заморожуванням, щоб після їх розморожування відразу ж їх використовувати.

Что можно замораживать в морозильной камере и как это правильно делать - замороженные ягоды

Овочі, фрук ти і ягоди слід заморожувати невеликими порціями, так, щоб нам не потрібно було розділяти міцно заморожені продукти один від одного. Це досить неприємна процедура, тому заздалегідь слід впорядкувати їх порціями в пакети або пластикові контейнери. Якщо ми вирішили заморозити відразу велику кількість овочів і фруктів, то можна скористатися режимом «Super» в морозилці Vestfrost CMFN144W. Температура опуститься до -24 ° С і дуже швидко заморозить все, що ми поклали всередину. Після цього температуру в морозильній камері можна встановити на рівні -18 ° С.

Корисно знати: Відповідаємо на запитання – Морозильная камера і скриня

Як правильно заморозити м’ясо?

Необхідність в заморожуванні м’яса може виникнути з кількох причин. Ми можемо просто закинути м’ясо в морозилку на кілька днів, щоб воно не зіпсувалося перед приготуванням. А, можливо, нам вдалося вигідно придбати м’ясо оптом і тепер перед нами стоїть питання про те, де ж все це добро зберігати. Відповідь проста – в морозилці. Відмінним варіантом може послужити скриня, але ми розглянемо правила правильної заморозки м’яса на прикладі морозилки Vestfrost FN371EX.

Что можно замораживать в морозильной камере и как это правильно делать - мясо во льду

М’ясо буває різне, але варто пам’ятати, що перед заморожуванням м’ясо краще не мити, адже як би це дивно не звучало, але після миття термін зберігання м’ясного продукту в камері істотно скоротиться. Варто так само розділити м’ясо на порції, адже великі шматки м’яса розморожувати складніше, ніж дрібні. Потрох, якщо ми заморожуємо птицю, варто вийняти, адже його термін зберігання менше, ніж у м’яса.

Что можно замораживать в морозильной камере и как это правильно делать - замороженное мясо

Не зайвим буде перед заморожуванням сортувати порції м’яса в поліетилен, це забезпечить більш зручне зберігання і розмороження. Якщо ми плануємо заморожувати фарш, то краще розмістити його в пакетах і максимально вичавити з них повітря. Це забезпечить більш тривалий термін зберігання. Після того, як ми розташували все м’ясо, яке плануємо заморозити в морозилку, в ній слід встановити температуру від -18 ° С до -23 ° С. Це найбільш оптимальна температура для зберігання м’яса в морозильній камері аж до 1 року.

Comfy рекомендує: Vestfrost VD295MCF – велика і містка скриня

Як правильно заморозити рибу?

Для заморожування риби в домашніх умовах незамінним пристроєм виявиться морозильна скриня. Звичайно ж, в тому випадку, якщо ми вирішили заморожувати тільки рибу і нічого більше. Ми вирішили розглянути приклад правильної заморозки риби в домашніх умовах в морозильній скрині Vestfrost VD295MCF. Це містка морозильна камера, об’ємом 290 літрів. У неї зможе вміститися величезний улов рибалки або просто вигідна оптова купівля риби або рибних продуктів.

Что можно замораживать в морозильной камере и как это правильно делать - рыба и лёд

Для заморозки в домашніх умовах підходить тільки свіжа риба. Тому потрібно чітко розуміти, що чим менше пройшло часу з моменту лову риби, тим вона більше підходить для заморозки. Перед закладанням в морозильну скриню рибу потрібно буде випатрати і розділити на невеликі шматочки. Так вона рівномірніше заморозиться, її легше буде розмістити в нашу скриню, а в подальшому простіше розморозити.

Але розміщувати рибу і рибні вироби в морозилці краще не відразу, а через добу зберігання в холодильнику при температурі від + 3 ° С до + 5 ° С. У морозилці риба може зберігатися від півроку до року, в залежності від того, що це за риба і наскільки правильно ми провели заходи щодо заморожування.

Як правильно розморожувати продукти?

Розморожування продукту не менш важливе, ніж його заморозка. Таким чином, дістаючи заморозку з морозильної камери, слід розуміти, що мало лише покласти його в тепле місце або в мікрохвильовку з режимом «Розморожування». Правильно проводити подібний захід слід в залежності від того типу продукту, який зберігається в нашій камері, адже процедура може кардинально відрізнятися.

Что можно замораживать в морозильной камере и как это правильно делать - продукты во льду

Так, м’ясо і рибу зовсім не варто розморожувати в теплому середовищі. Навпаки, потрібно розмістити заморожені продукти в глибокому посуді, не розривати при цьому упаковку, в якій м’ясо і риба лежали в морозилці, і розмістити все це в холодильнику. Процес такого розморожування може зайняти від 8 годин до доби. Залежить це від розмірів замороженого шматка і температури в холодильнику.

Что можно замораживать в морозильной камере и как это правильно делать - морозильная камера в интерьере

Овочі, фрукти, ягоди та зелень так само не бажано розморожувати при кімнатній температурі. Необхідно дістати потрібну порцію і розмістити в нижньому ящику холодильника, призначеному для зберігання овочів і фруктів. Категорично не рекомендується розморожувати такі продукти у воді, адже вони можуть втратити свої властивості і струк туру.

Підведемо підсумок

Як бачимо, правильна заморозка продуктів вкрай важлива для їх тривалого зберігання. Завдяки таким заходам ми зможемо на півроку або навіть рік розмістити будь-що в морозильній камері і в разі потреби отримати це в потрібний момент. Так, морозної зими ми зможемо поласувати свіжими овочами або фруктами, що для наших широт звучить дуже неправдоподібно. Але насправді все саме так.

Что можно замораживать в морозильной камере и как это правильно делать - морозильный ларь с продуктами

При розміщенні різних типів продуктів в морозилці так само слід дотримуватися різних правил поетапного заморожування, це дозволяє не тільки продовжити термін зберігання продуктів, але й по максимуму зберегти його корисні властивості. Не варто забувати і про те, що для зберігання м’яса, рибних продуктів, овочів, фруктів і решти потрібно дотримуватися і правильної температури, яка варіюється від того, що саме ми заморожуємо.

Підписуйтесь на Telegram-канал Comfy, заглядайте сюди частіше, і вас чекає багато корисних статей і просто цікавих публікацій від Блогу Comfy! Тут не нудно! 🙂

83284 0 cookie-check Що можна заморожувати в морозильній камері і як це правильно зробити?

Читайте також:

Як вибрати гарну недорогу кавоварку: корисні поради
Як вибрати гарну недорогу кавоварку: корисні поради
08 Липня, 2019, 07:33 2000 8
Давно хочете купити собі кавоварку, але до сих пір вважаєте, що це дороге задоволення? А ось і ні – існує чимало різновидів кавоварок, які зі...
Смотреть результаты
Багажне питання: розбираємося, як вибрати зручну валізу для подорожі
Багажне питання: розбираємося, як вибрати зручну валізу для подорожі
Отже, відпустка вже не за горами, саме час починати пакувати речі перед подорожжю, а валізи немає? Упс! Треба терміново виправляти ситуацію. Хороший чемодан – це...
Смотреть результаты
Як скинути пароль Windows 10. 12 перевірених способів
Як скинути пароль Windows 10. 12 перевірених способів
Впевнена, кожен з нас хоча б раз стикався з проблемою забутого пароля: PIN-коду банківської картки або мобільного телефону, облікового запису в соціальній мережі і поштового...
Смотреть результаты