search
Підписатися

logo

ТОП-3 морозильні камери до 12 000 гривень

08 Липня, 2019, 08:58 9

Чи не доводилося вам колись замислюватися про те, чому в середньостатистичному холодильнику, який ми експлуатуємо у себе вдома, обов’язково присутня морозильна камера? Відповідь на таке запитання досить проста, без морозильної камери обійтися дуже складно, нехай вона буде навіть дуже компактною, але вона все одно необхідна в домашньому побуті.

Цікаво: Відповідаємо на запитання – Морозильна камера і скриня

А іноді відбувається так, що ми вирішуємо використовувати не просто морозильне відділення свого холодильника, а придбати окрему камеру, та ще й чималих розмірів. Морозити в камері можна практично все, це дозволить нам отримати свіжі продукти тоді, коли настає пора року невластива цим продуктам. Наприклад, морозної зими ми зможемо поласувати свіжими фруктами і ягодами, по-моєму, це чудово!

Особливості морозильних камер до 12 000 гривень

Давайте уявимо, що нам необхідна морозильна камера. Ну або неуявимо… і вона нам дійсно потрібна … Але бюджет на покупку у нас обмежений до 12 000 гривень. Що ми зможемо купити, володіючи такою сумою і до чого нам готуватися перед відвідуванням магазину?

Топ-3 морозильные камеры до 12 000 гривен - морозильная камера возле холодильника

  • Благо, але з наявним у нас бюджетом ми зможемо придбати морозильну камеру з системою заморозки No Frost. І якщо у випадку покупки холодильника є аргументи на користь статичної системи, коли справа доходить до морозильної камери, кращим вибором завжди виявляються моделі з системою No Frost.
  • Нам виявляться доступні моделі вже не тільки з механічним управлінням, а й з електронним. Це більш точне управління морозильною камерою і більш зручне. Іноді трапляється так, що панель розташована прямо на дверцятах морозилки і, щоб встановити потрібну температуру, нам навіть не потрібно відкривати її.

Топ-3 морозильные камеры до 12 000 гривен - замороженные продукты

  • Володіючи бюджетом до 12 000 гривень, ми повинні приблизно розуміти який об’єм морозильної камери виявиться для нас доступним. Тут все просто, за наявну у нас суму ми зможемо купити камеру об’ємом 280-290 літрів, максимум 300.
  • У разі якщо ми можемо дозволити собі витратити на покупку морозильної камери до 12 000 гривень, ми можемо розраховувати на покупку камери від відомих брендів, які і розглянемо далі в своєму топі найкращих моделей.

# 3 Indesit NUS 16.1 AA NF H (UA)

Зовні морозильна камера Indesit виглядає досить просто і дуже схожа на свої менш дорогі аналоги. Вона має білий колір і стандартний корпус. До слова, ручка дверцят зовнішня, але прикрутити її необхідно буде самостійно при установці камери. Здавалося б, дрібниця, але таке … Видає дорожчу суть морозилки Indesit NUS 16.1 AA NF H (UA) тільки її габарити і корисний внутрішній об’єм 237 літрів. Але це тільки спочатку.

Топ-3 морозильные камеры до 12 000 гривен - морозильная камера Indesit внутри

Відкривши дверцята камери, бачимо шість містких відсіків, половина верхніх відкриваються, а нижні – висувні ящики. Розморожувати цю камеру не потрібно, адже вона має систему No Frost і ніякого обмерзання в ній не буде – максимум легкий іній. Встановлювати температуру всередині морозилки ми зможемо за допомогою механічного регулятора, який розташований на верхній панелі камери.

Можна почитати: Які бувають холодильники за обсягом? Наймісткіші моделі

Серед цікавих режимів даної моделі варто відзначити «Super» – це режим швидкої заморозки. Температура в камері опуститься до -24 ° С і нам вдасться дуже швидко заморозити велику кількість свіжих продуктів. Встановити Indesit NUS 16.1 AA NF H (UA) можна як в дуже спекотне приміщення, так і в слабо опалювальне. Кліматичний клас цієї морозилки підтримує стабільну роботу від + 10 ° С до + 43 ° С.

Топ-3 морозильные камеры до 12 000 гривен - морозильная камера Indesit

Основною перевагою даної моделі перед іншими є її невисокий цінник, щодо місткого обсягу і наявності технології No Frost. Це одна з найбільш недорогих морозильних камер з сухим заморожуванням на сьогодні. Виробник даної моделі надає 1 рік гарантії на неї, але це досить суб’єктивне поняття, адже працюють морозилки Indesit стабільно.

# 2 Beko RFNK290T21W

Багато хто вважає, що холодильники та морозильні камери з системою заморозки No Frost працюють гучніше своїх аналогів зі статикою. Але це помилка повністю розвіяна завдяки морозилці Beko RFNK290T21W. Під час своєї роботи ця модель створює звукові коливання, які не перевищують 40 дБ. Це дуже тихо, з огляду на те, що вона має об’єм 255 літрів.

Топ-3 морозильные камеры до 12 000 гривен - морозильная камера Beko

Робота морозильної камери Beko повністю контролюється за допомогою електронного дисплея, прихованого на верхній панелі за дверцятами камери. Електроніка дозволяє не тільки точно контролювати температурний режим всередині пристрою, але і активувати або відключати режими роботи морозилки. Так, згідно з кліматичним класом, морозильна камера Beko RFNK290T21W здатна оптимально працювати при температурі від + 10 ° С до + 43 ° С. Однак в цій моделі передбачено режим, здатний забезпечити функціонування камери навіть при температурі навколишнього середовища до -15 ° С, називається він FreezerGuard.

Актуально влітку: Як варити заморожені креветки

Є ще одна цікава функція камери Beko є ShockFreeze. Активувавши її, ми опустимо температуру всередині морозилки до -24 ° С на добу, після чого температура відновить свої звичайні налаштування. Це дуже зручно, якщо необхідно заморозити продукти швидко. Крім цього, електроніка морозилки здатна подати сигнал про те, що її дверцята недостатньо щільно закриті більше 1 хвилини.

Топ-3 морозильные камеры до 12 000 гривен - морозильная камера Beko внутри

Внутрішній простір морозильної камери Beko RFNK290T21W зручно розділений на сім відсіків, в яких ми зможемо заморожувати найрізноманітніші продукти, і запахи між ними перемішуватися не будуть. В цілому багато з нас знайомі з технікою Beko з найкращого боку, але додаткову впевненість в морозильній камері вселяє відразу 3 роки гарантії на неї.

# 1 Vestfrost FN371EW

Не один фактор, а відразу кілька дозволили опинитися в нашому топі на першому місці морозильній камері Vestfrost FN371EW. Як і попередні дві, ця модель має систему заморозки No Frost і не вимагає розморожування. Вона здатна вмістити в себе до 280 літрів, і розділена на 7 відсіків. У цьому плані вона хоч і володіє деякою перевагою, але не значною. Так що ж могло настільки кардинально вплинути на наш вибір?

Топ-3 морозильные камеры до 12 000 гривен - морозильная камера Vestfrost внутри

Давайте відкриємо морозильну камеру і відчуємо, наскільки це відбувається легко. Вся справа в унікальній ручці, яка оснащена спеціальним штовхачем. Завдяки цьому механізму ущільнювач на дверцятах і сама ручка прослужать набагато довше. А ще морозильна камера Vestfrost здатна дуже швидко і якісно заморожувати продукти. І справа тут не тільки в наявність режиму швидкої заморозки, а в потужності заморожування камерою до 21 кг на добу.

Comfy рекомендує: Vestfrost FN371EX – морозильна камера в сталевому кольорі

Важливим нюансом в наших умовах може виявитися наявність в пристрої морозилки Vestfrost FN371EW захисту від стрибків напруги. Це дуже приємна плюшка для морозильної камери з електронною панеллю керування, адже ні для кого не стане секретом той факт, що електроніка вкрай вразлива до перепадів в електромережі. А між тим, електронна панель в даній моделі розташована безпосередньо на лицьовій стороні прямо на дверцятах морозильної камери. Це дуже зручно, адже для зміни режиму роботи, нам не потрібно відкривати камеру і запускати всередину тепле повітря.

Як ми вже неодноразово вам розповідали, виробники морозильних камер Vestfrost (і не тільки) мають величезну упевненість у виробленій продукції, так як всі вироби наділені 3-річною гарантією на свою працездатність.

Чому морозильна камера краще, ніж скриня?

Вивчаючи наш рейтинг кращих морозильних камер до 12 000 гривень, може виникнути питання, чому ж ми не згадали жодної морозильної скрині? Ми зробили це навмисно, адже як один тип морозилки, так і інший має свої переваги й недоліки один перед одним. Сьогодні ми вирішили зробити акцент саме на камерах з трьох основних причин, про які ми вам розповімо на прикладі морозилки Vestfrost FN371EW.

  1. Морозильна камера, завдяки своєму вертикальному пристрою займає істотно менше місця, ніж морозильна скриня. Так, наприклад, камера Vestfrost займе площу 60х65 см, тоді як скриня зі схожим обсягом 111х67 см. Морозильну камеру буде комфортніше розмістити в умовах обмеженого простору, наприклад, на невеликій кухні міської квартири.
  2. Морозильна камера обладнана декількома розділеними відсіками. Вони можуть бути розділені просто дверцятами або ж мати висувні ящики. Наприклад, в Vestfrost FN371EW таких відсіків – сім. Це дозволяє розміщувати різні за своєю структурою продукти, тоді як скриня має спільний простір, без будь-яких поділів. Цікаве питання в цьому плані, а як через кілька місяців ми зможемо дістати продукт, який знаходиться на дні скрині? На жаль, але …
  3. Чи зустрічали ви морозильну скриню з системою заморозки No Frost? Упевнений, що ні. Дана технологія притаманна лише морозильним камерам, тому, якщо ви плануєте заморожувати фрукти і ягоди, то краще зупинити свій вибір саме на камері, а не на скрині. Справа в тому, що морозильна камера з системою No Frost здатна найбільш якісно зберігати структуру фруктів і ягід, адже вона не використовує для заморозки лід.

Корисна інформація: Морозильна камера або скриня: що вибрати?

Підведемо підсумок

Володіючи бюджетом до 12 000 гривень, ми можемо дозволити собі вибрати досить функціональну і містку морозильну камеру. Її обсягу буде цілком достатньо для того, щоб ми могли заморозити про запас м’ясні вироби, овочі і фрукти на морозну зиму і навіть виділити один ящик для заморозки свіжої риби. Місця вистачить для всього, і розмістити ми все це зможемо в різних відсіках.

Лідером свого рейтингу ми вибрали камеру Vestfrost FN371EW, яка виділяється серед всіх інших не тільки своїм сучасним зовнішнім виглядом, але і широким функціоналом. Так само вражає місткість 280 літрів, що для морозильної камери дуже багато. Крім цього надихає працездатність камер від датського виробника і їх тривалий термін гарантії.

Підписуйтесь на Telegram-канал Comfy, заглядайте сюди частіше, і вас чекає багато корисних статей і просто цікавих публікацій від Блогу Comfy! Тут не нудно! 🙂

83286 0 cookie-check ТОП-3 морозильні камери до 12 000 гривень

Читайте також:

Що можна заморожувати в морозильній камері і як це правильно зробити?
Що можна заморожувати в морозильній камері і як це правильно зробити?
08 Липня, 2019, 08:10 1951 7
Напевно, багато хто з нас пам’ятають, як наші бабусі і мами заготовляли в банках корисні літні овочі, фрукти і ягоди. Робилося це для того, щоб...
Смотреть результаты
Як вибрати гарну недорогу кавоварку: корисні поради
Як вибрати гарну недорогу кавоварку: корисні поради
Давно хочете купити собі кавоварку, але до сих пір вважаєте, що це дороге задоволення? А ось і ні – існує чимало різновидів кавоварок, які зі...
Смотреть результаты
Багажне питання: розбираємося, як вибрати зручну валізу для подорожі
Багажне питання: розбираємося, як вибрати зручну валізу для подорожі
Отже, відпустка вже не за горами, саме час починати пакувати речі перед подорожжю, а валізи немає? Упс! Треба терміново виправляти ситуацію. Хороший чемодан – це...
Смотреть результаты