search
Підписатися

logo

Як заблокувати доступ до додатка на Android

09 Липня, 2019, 02:23 9

Сучасний смартфон – це не просто засіб для спілкування. Його можливості давно вийшли за межі голосових дзвінків та обміну SMS. У гаджеті може зберігатися конфіденційна інформація, доступ до якої відкриє зловмисникам шлях до вашим банківських рахунків і особистих даних. Тому дуже актуальним є питання блокування додатків. Ми розглянемо найбільш вдалі утиліти, що закривають доступ до ваших даних.

Підписуйтесь на наш Telegram – канал

Зміст:

 1. Навіщо потрібно блокувати доступ до програм?
 2. App Lock
 3. AppLock
 4. AppLocker
 5. Hexlock
 6. Vault
 7. Perfect App Lock
 8. AppLock Face / Voice Recognition

Навіщо потрібно блокувати доступ до програм?

Закрити доступ до утиліт і даними на смартфоні потрібно з трьох причин:

 1. Смартфон легко втратити. Відкритий доступ до інформації про банківські рахунки дозволить зловмисникам скористатися вашими грошима. Всього за одну мить ви можете позбутися всіх накопичень. Деяка інформація, що зберігається в пам’яті мобільного пристрою, може послужити приводом для шантажу. До таких належать листування в соціальних мережах і месенджерах, фотографії, відеозаписи тощо.
 2. Смартфон схильний вірусним атакам. В цьому випадку блокувальник додатків не дасть вірусам стерти ваші особисті дані.
 3. Пристроєм може користуватися більше ніж одна людина. В такому випадку спеціальна утиліта закриє іншим користувачам доступ до ваших даних. Крім того, смартфонами батьків нерідко користуються діти. Спеціальне ПО закриє доступ до небажаного контенту.

 Блокування додатків

App Lock

Одна з найпростіших утиліт для блокування певних утиліт, встановлених в смартфоні. App Lock дозволяє закрити доступ до утиліти за допомогою цифрового пароля, графічного ключа або відбитка пальця. Останній спосіб працює тільки при наявності сканера на смартфоні. Розробник гарантує блокування додатків Android одним дотиком, 100% конфіденційність ваших даних, простий інтерфейс і ін.

Утиліта безкоштовна при наявності реклами. Одноразовий платіж позбавить вас від рекламних повідомлень.

App Lock

Блокувальник додатків

AppLock

За назвою і головних функцій дана утиліта дуже нагадує попередню. AppLock (не переплутайте, пишеться разом) також захищає дані в смартфоні за допомогою установки пароля. На відміну від попередньої утиліти дана програма для блокування додатків має розширений функціонал:

 • захист певних файлів, наприклад, вибраних фотографій з галереї;
 • заборона на вхідні та вихідні дзвінки;
 • захист від видалення утиліт;
 • самозахист;
 • відключення сервісу або гри в зазначений час.

Значок AppLock буде прихований для сторонніх користувачів. Утиліта може працювати по Wi-Fi і Bluetooth. Є можливість налаштування автоматичної синхронізації. Передбачено кілька красивих тем для дисплея.

AppLock відрізняється простим інтерфейсом. Утиліту можна встановити абсолютно безкоштовно.

AppLock

Програма для блокування додатків

AppLocker

Дуже простий блокувальник додатків з мінімумом найнеобхідніших функцій:

 • Захист за допомогою пароля, графічного ключа і відбитка пальця при наявності сканера в смартфоні;
 • невеликий вибір колірних інтерфейсів для екрану;
  захист контента від дітей.
 • З переваг варто відзначити безкоштовну установку і простий інтерфейс. Безкоштовна версія має на увазі показ реклами. Від неї можна позбутися, якщо встановити платну версію.

AppLocker

Блокування додатків Android

Hexlock

У цього блокувальника додатків більш різноманітний функціонал в порівнянні з AppLocker або App Lock. Зрозуміло, в Hexlock є можливість захисту смартфона за допомогою пароля, графічного ключа і відбитка пальця. Крім цього передбачено окреме сховище для файлів. Ви зможете переглядати окремі фотографії і відеоролики тільки в Hexlock. Тут же буде доступ до окремих мессенджерам. Крім того, ви зможете групувати утиліти, переглянути підозрілу активність користувачів, налаштувати фон екрану і повторний запит пароля через певний проміжок часу.

У Hexlock вказана дата і час останньої розблокування утиліти. Фронтальна камера зробить знімок в разі введення неправильного пароля. Таким чином, ви зможете визначити зломщика.

Як і у будь-яких інших програм для блокування додатків, у Hexlock є безкоштовна і платна версії. Останню стоїть встановити, якщо вас буде бентежити реклама.

Hexlock

Блокування додатків - 2

Vault

Сама багатофункціональна утиліта з усіх перерахованих вище. Можливості Vault:

 • установка паролів на всі сервіси в смартфоні;
 • вбудована зашифрована хмара для зберігання резервної копії фотографій, відеороликів, контактів та ін .;
 • власний конфіденційний веб-браузер, яке містить сховані;
 • функція відновлення пароля;
 • прихований значок Vault;
 • оповіщення про спробу входу в утиліту сторонніми користувачами.

Vault

Блокування додатків - 2

Perfect App Lock

Даний сервіс блокує доступ не тільки до утиліт, але і до налаштувань смартфона. На відміну від попередніх “захисників” в Perfect App Lock вбудована функція захисту від підключення через USB і управління яскравістю екрану в різних сервісах. Крім того, користувач може заборонити доступ до того чи іншого сервісу через SMS.

Perfect App Protector

AppLock Face / Voice Recognition

У цієї програми для блокування додатків принципово інший алгоритм захисту інформації, що зберігається в смартфоні. AppLock Face / Voice Recognition – найкраща утиліта для захисту даних з біометричних даних, в ролі яких виступає ваше обличчя і голос. Ви можете одночасно встановити розпізнавання по обличчю і пароль-фразу. При цьому можна задати індивідуальні налаштування для кожної утиліти, встановленої в смартфоні.

AppLock Face / Voice Recognition

Програма для блокування додатків - 3

Звичайно, це далеко не весь список сервісів, які дозволяють уберегти дані від зловмисників. А які програми для блокування додатків знаєте ви? Пишіть в коментарях!

81849 0 cookie-check Як заблокувати доступ до додатка на Android

Читайте також:

ТОП-3 морозильні камери до 12 000 гривень
ТОП-3 морозильні камери до 12 000 гривень
08 Липня, 2019, 08:58 1248 9
Чи не доводилося вам колись замислюватися про те, чому в середньостатистичному холодильнику, який ми експлуатуємо у себе вдома, обов’язково присутня морозильна камера? Відповідь на таке...
Смотреть результаты
Що можна заморожувати в морозильній камері і як це правильно зробити?
Що можна заморожувати в морозильній камері і як це правильно зробити?
Напевно, багато хто з нас пам’ятають, як наші бабусі і мами заготовляли в банках корисні літні овочі, фрукти і ягоди. Робилося це для того, щоб...
Смотреть результаты
Як вибрати гарну недорогу кавоварку: корисні поради
Як вибрати гарну недорогу кавоварку: корисні поради
Давно хочете купити собі кавоварку, але до сих пір вважаєте, що це дороге задоволення? А ось і ні – існує чимало різновидів кавоварок, які зі...
Смотреть результаты