search
Підписатися

logo

Кращі фільми-трилери: ТОП 34 кращих

10 Жовтня, 2019, 02:51 7

Фільми, які змушують серце битися частіше, а мозок працювати активніше. Кіно для інтелектуалів, які звикли все піддавати сумніву. Картини, які виховали кілька поколінь людей, які вміють вирішувати хитрі головоломки і розбиратися в людських страхах. Усе це про трилери.

Перегляд хорошого трилера дозволяє перезавантажити мозок. Цей захопливий жанр викличе навіть у самого вимогливого глядача почуття очікування. Раптові дії, які ніяк не в’яжуться в одну картину, – основна перевага трилерів.

Гострота сюжетної лінії може підкреслюватися за допомогою інших жанрів. Часто трилери поєднуються з жахами, детективами, які викликають сильні емоції. Якщо ви вже переглянули всі відомі фільми в цьому жанрі та просите друзів порадити трилер, то пора почитати нашу добірку.

Підписуйтесь на наш Telegram – канал

Зміст:

 1. Кращі фільми-трилери за всю історію кінематографії
 2. «Мовчання ягнят»
 3. «Сім»
 4. «Запаморочення»
 5. «Психо»
 6. «На північ через північний захід»
 7. «Малхолланд Драйв»
 8. «Пам’ятай»
 9. «Відступники»
 10. «Я бачив Диявола»
 11. «Старим тут не місце»
 12. «Зодіак»
 13. «Олдбой»
 14. «Чорний лебідь»
 15. «Гра»
 16. «Безсоння»
 17. «З машини»
 18. «Острів проклятих»
 19. «Мізері»
 20. «Полонянки»
 21. «Співучасник»
 22. «Шосте почуття»
 23. «Щелепи»
 24. «Своя людина»
 25. «Геть»
 26. «Престиж»
 27. «Бійцівський клуб»
 28. «Талановитий містер Ріплі»
 29. «Машиніст»
 30. «Зникла»
 31. «Краща пропозиція»
 32. «Шпигун, вийди геть»
 33. «Приховане»
 34. «Тебе ніколи тут не було»
 35. «Пожежі»

Кращі фільми-трилери за всю історію кінематографії

Більшість кінокартин, які є в цьому списку, були створені культовими режисерами, та отримували визнання на престижних кінофестивалях.

«Мовчання ягнят»

найкращі трилери

Протягом 114 хвилин глядачі стежитимуть за складними взаєминами, які розвиваються у психіатра, що є канібалом, і співробітником ФБР. Клариса Старлінг змушена мати справу з доктором-людожером Лектором, який повинен допомогти вичислити іншого маніяка.

«Сім»

 топ трилерів

Картина «Сім» створена в 1995 році Девідом Фінчером. Головний герой фільму – детектив Вільям Сомерсет, якому потрібно розслідувати серію вбивств, перш ніж вийти на заслужений відпочинок. Йому доведеться співпрацювати з молодим детективом Миллсом, який відразу виявляється в центрі подій.

«Запаморочення»

 кращі трилери всіх часів

Кінострічка, що має нотки мелодрами. Оскільки Скотті Фергюсон страждає депресією і відчуває панічний страх перед висотою, він не може продовжувати роботу детектива. Але одного разу колишній співробітник просить простежити за його дружиною, яка хоче вчинити суїцид. З цього починаються цікаві події.

«Психо»

хороші трилери

Це фільм для тих, хто володіє залізними нервами. Багато кінокритиків вважають, що стрічка повинна очолювати рейтинг трилерів. Внаслідок цього фільму Альфред Хічкок отримав визнання. Починається кінострічка з того, що дівчина тікає від свого коханця з великою сумою. Вона зупиняється переночувати в мотелі, і це стає для неї серйозним випробуванням на психіку. Глядачам теж доведеться несолодко, але зате переживань та емоцій вистачить на довгий час.

Читайте також: 20 кращих фільмів жахів, які варто подивитися.

«На північ через північний захід»

трилер на північ через північний захід

Історія, що має назву «На північ через північний захід» починається з того, що урядові організації помиляються і приймають за шпигуна рекламного агента. Роджеру потрібно сховатися від переслідування, і в цьому йому допомагає дівчина Ів, з якою він знайомиться в поїзді. Пригоди не змусять себе чекати.

«Малхолланд Драйв»

трилер Малхолланд Драйв

Багато трилери пов’язані з героями, які втратили пам’ять. Кінострічка «Малхолланд Драйв» розповість про дівчину, яка прийшла до тями після аварії, нічого не пам’ятаючи про своє минуле. Вона взяла собі нове ім’я і думає почати нове життя в найближчому місті, але зробити це буде непросто. «Скелети минулого» починають нагадувати про себе.

«Пам’ятай»

 трилер Пам'ятай

Фільм «Пам’ятай» потрапив в топ трилерів, де заплутаний сюжет тримає до самого кінця. Героєві Леонарду Шелбі потрібно знайти вбивцю дружини, але через рідкісну форму амнезії він не пам’ятає, що відбувалося з ним 10 хвилин назад. Через це він змушений писати собі нагадування на тілі і листках паперу. Відшукати вбивцю буде непросто, і чи вдасться йому це?

«Відступники»

трилер відступники

Кримінальна кінострічка «Відступники» привертає напруженим сюжетом. У вирі подій опиняються два випускники академії поліції. Один працює на мафіозну організацію і співпрацює з поліцією, другий є вовком в овечій шкурі в поліційній дільниці. Хто ж попадеться раніше?

«Я бачив Диявола»

трилер Я бачив Диявола

Трилер був створений майстрами жаху з Південної Кореї. Коли спеціальний агент втрачає свою кохану дівчину з-за жорстоких дій маніяка, він розробляє план помсти. Навіть уявити собі важко, наскільки жорсткою буде ця помста.

«Старим тут не місце»

трилер Старим тут не місце

Фільм сподобається шанувальникам трилерів з домішкою драми. Сюжет починається з незвичайною знахідки пікапа, в якому лежить гора трупів і 2 мільйони доларів. Герой забирає гроші та тікає, але з цього моменту в його житті починають відбуватися нові події.

«Зодіак»

 трилер Зодіак

Детективна історія «Зодіак» насичена загадками. Перед глядачем постане команда журналістів і маніяк, що орудує в Сан-Франциско. Він відправляє журналістам послання, за якими можна його відшукати. Крутий трилер тримає в напрузі всю кінострічку, поки глядачі разом з журналістами та поліційними намагатимуться напасти на слід маніяка.

«Олдбой»

 трилер Олдбой

Це історія про помсту успішного бізнесмена, якому довелося просидіти тривалий час під замком. Коли невідомі вирішують його відпустити, вони не уявляють, якими для них виявляться наслідки його викрадення.

«Чорний лебідь»

трилер Чорний лебідь

Екранізація 2010 «Чорний лебідь» швидко стала популярною внаслідок чудової гри акторів. Прима балету починає турбуватися, коли у неї з’являється серйозна конкурентка. Психологічний трилер змушує хвилюватися разом з героями.

«Гра»

 крутий трилер Гра

Захопливий фільм «Гра» – це історія про повернення до нормального життя, що страждає депресією Ніколаса Ван Ортона. Він погоджується взяти участь у рольовій грі, яка наповнить його життя дивовижними фарбами.

«Безсоння»

трилер Безсоння

Кінострічка «Безсоння» наповнена спокоєм і переживаннями головного героя Уілла Дормера, який відправляється в невелике містечко, щоб розкрити вбивство. Його єдиним підозрюваним стає романтик Фінч, який усамітнився від усього світу. Власні переживання Дормера і його протистояння з Фінчем допоможуть розкрити секрети героя.

«З машини»

трилер З машини

«З машини» – історія молодого програміста, який був обраний для тестування нового робота. Багато найкращих трилерів пов’язані з тематикою створення роботів. Не зважаючи на заїждженість ідеї, даний фільм вражає непередбачуваністю. Кінцівка фільму точно буде для вас несподіваною.

«Острів проклятих»

трилер Острів проклятих

Одна з кращих картин Ді Капріо – трилер, який можна переглядати багато разів. «Острів проклятих» – картина, де все здається простим і заплутаним одночасно. У центрі сюжету – психіатрична лікарня, з якої втекла пацієнтка. З кожним новим доказом розгадка стає все далі й далі, а кінцівка – те, заради чого варто витратити пару годин на перегляд.

«Мізері»

трилер Мізері

Жахи із загадковим сюжетом привертають шанувальників трилерів. Картина «Мізері» розповість про популярного письменника, який опинився вдома біля жінки, що повідомляє йому, що він був врятований нею від смерті.

«Полонянки»

трилер Полонянки

Кінострічка, наповнена психологічними переживаннями і детективним розслідуванням, під назвою «Полонянки» – історія двох зниклих дівчаток. Єдиною зачіпкою стає фургон, який стояв біля будинку. Батько однієї зі зниклих вирішує взяти справу у свої руки, але чи вистачить у нього сміливості та сили духу, щоб знайти свою дочку?

«Співучасник»

 трилер Співучасник

Це дивовижний фільм. Таксистові мимоволі доводиться стати співучасником вбивств, коли в його машину сідає злочинець і бере його в заручники. Таксист не може перешкодити вбивствам і вже сам готовий відправитися слідом за жертвами.

«Шосте почуття»

трилер Шосте почуття

Картина, створена Натаном Шьямаланом, теж входить у список кращих трилерів всіх часів. У центрі сюжету психіатр і хлопчик, який говорить, що може бачити привидів. Розмовляючи з дитиною, психіатр теж починає вірити в здібності хлопчика.

«Щелепи»

трилер Щелепи

Більш популярного фільму жахів, ніж «Щелепи», важко знайти. Стівен Спілберг створив стрічку, що стала легендою. Ті, хто ще не дивився, як біла акула великих розмірів наводить страх на жителів невеликого містечка, можуть полоскотати свої нерви культовим сюжетом.

«Своя людина»

трилер Своя людина

Драма-біографія «Своя людина» цікава не тільки заплутаним сюжетом, а й правдивістю. Це історія про доктора, який почав велику суперечку з тютюновими компаніями. Після того, як він повідомляє в ток-шоу про залежність тютюну, з ним починають боротьбу великі магнати сигаретного бізнесу. Чи зможе проста людина протистояти потужному впливу?

«Геть»

трилер Геть

Жахи у виконанні режисера Джордана Пила – фільм «Геть». Історія починається зі звичайної поїздки чорношкірого хлопця до батьків своєї дівчини. Що чекає його в цьому, на перший погляд, нешкідливій подорожі?

«Престиж»

трилер Престиж

Фантастичний фільм «Престиж» отримав тисячі захоплених відгуків від глядачів усього світу. Суперництво двох відомих фокусників переростає в серйозне протистояння, яке починає загрожувати життю людей. Чим закінчиться така війна?

«Бійцівський клуб»

 трилер Бійцівський клуб

«Бійцівський клуб» – фільм, про який чув практично кожен любитель трилерів. Чи не час переглянути картину про те, як відкриття підпільного бійцівського клубу здатне повністю змінить суспільство?

«Талановитий містер Ріплі»

трилер Талановитий містер Ріплі

Кому набридли кращі трилери з елементами жорстокості і жахів, пора перейти на інтелектуальний сюжет. Том Ріплі повинен повернути сина мільйонера додому. Але коли герой бачить красиве життя багатих людей, він забуває про мету поїздки і мріє стати одним з них.

«Машиніст»

трилер Машиніст

«Машиніст» – фільм, в якому складно відрізнити реальність і сон. Тревор Резник починає бачити жахливі події, але чи правда це?

«Зникла»

трилер Зникла

Мила історія про ідеальну любов починає валитися, коли дружина Ніка Данн зникає. Кінострічка «Зникла», в якій глядачам доведеться побачити подробиці сімейного життя подружжя Данн, вражає незвичайним сюжетом.

«Краща пропозиція»

трилер Краща пропозиція

Детектив про старіючого афериста, який за допомогою хитрих інтриг поповнює свою колекцію картин. Його життя сильно зміниться після зустрічі з симпатичною клієнткою.

«Шпигун, вийди геть»

трилер Шпигун вийди геть

Якщо ви втомилися від повсякденних сюжетів, то варто подивитися закручені сценарії жанру трилери. Список продовжуємо картиною «Шпигун, вийди геть». Події відбуваються під час Холодної війни і завдання відставного розвідника – знайти радянського шпигуна.

«Приховане»

трилер Приховане

Вдумливий фільм «Приховане» оповідає про подружню пару, яка починає отримувати касети із записами подій з їхнього будинку. Під час перегляду картини можна буде задуматися про природу психіки людини.

«Тебе ніколи тут не було»

 трилер Тебе ніколи тут не було

Колишній агент ФБР, який зараз промишляє нечистими справами, був найнятий американським сенатором для пошуку його дочки, що потрапила в сексуальне рабство. Чи зможе колишній спецагент врятувати дівчину?

«Пожежі»

трилер Пожежі

Зворушлива історія пошуку правди про свого батька і брата під назвою «Пожежі» має такий закручений сюжет, що передбачити кінцівку не вдасться нікому.

та отримуйте добірки цікавих фільмів щодня.

89146 0 cookie-check Кращі фільми-трилери: ТОП 34 кращих

Читайте також:

Як приготувати мідії
Як приготувати мідії
10 Жовтня, 2019, 09:31 7356 13
Напевно, ви не раз ставили питання, як приготувати мідії. Цей дієтичний продукт, що володіє ніжним смаком, привертає увагу всіх гурманів світу. Однак, обережно, неправильно приготовані...
Смотреть результаты
Як доглядати за татуюванням
Як доглядати за татуюванням
«А боляче було?» Це перше питання від людей, які ніколи не набивали собі татуювання, але замислювалися про це. Неможливо відповісти чесно на це питання, тому...
Смотреть результаты
Страви з яєць на сніданок: сім крутих рецептів для любителів смачненького
Страви з яєць на сніданок: сім крутих рецептів для любителів смачненького
Страви з яєць на сніданок: сім крутих рецептів для любителів смачненького Багато з нас вважають за краще їсти на сніданок яйця, оскільки це ситно і...
Смотреть результаты