search
Підписатися

logo

Google Фото призупиняє автоматичну синхронізацію файлів з соцмереж

01 Липня, 2020, 03:30 0

Минулого тижня додаток Google Фото отримав масштабне оновлення, що принесло користувачам зміни дизайну, інтерфейсу та функціоналу. І ось зараз розробники повідомляють про ще одну глобальну, але тимчасову зміну — сервіс Google Фото на деякий час припинить автоматичне резервне копіювання файлів з соціальних мереж. Таке рішення представники Google називають тимчасовим і вимушеним.

Це цікаво: Сервіс Google Фото навчився відновлювати колір чорно-білих фотографій

Причина такого нестандартного рішення — все той самий коронавірус. Оскільки через пандемію COVID-19 люди стали спілкуватися у соціальних мережах набагато більше, аніж раніше, кількість фотографій та відеороликів, якими користувачі обмінюються один з одним, також значно зросла. У такому режимі використання месенджерів та мобільних додатків для соцмереж кількість файлів, що за замовчуванням автоматично завантажуються до сховищ Google Фото, збільшилася в рази.

Зазирніть і сюди: Огляд додатка Google Camera

У зв’язку з цим розробники додатка тимчасово вимкнули функцію автоматичного створення резервних копій фото та відео з додатків соціальних мереж та месенджерів — як для користувацьких, так і для системних папок. Відтепер зображення та відеофайли, що завантажуються з цих платформ у пам’ять телефону, більше не будуть автоматично копіюватися у хмару Google Фото.

Новина на тему: Google почав розсилати бета-версію Android 11

Але це не означає, що файли залишилися повністю без захисту — у налаштуваннях Google Фото є можливість вручну увімкнути автоматичну синхронізацію для потрібних папок. Окрім того, ці зміни не торкнуться усіх файлів з додатків соцмереж, що були синхронізовані раніше.

У Google не дають точного переліку додатків, для яких відключена опція автоматичної синхронізації, але достовірно відомо, що до «чорного списку» потрапили додатки Facebook, Instagram, LINE, WhatsApp, Twitter, Kik та Snapchat.

Джерела фото: itc.ua

104696 0 cookie-check Google Фото призупиняє автоматичну синхронізацію файлів з соцмереж

Читайте також:

Цікаві чутки: iPhone 12 Pro зможе писати 4K відео з частотою 120 fps
Цікаві чутки: iPhone 12 Pro зможе писати 4K відео з частотою 120 fps
01 Липня, 2020, 01:19 744
Дата презентації наступного покоління iPhone наближається, й у мережі з’являється все більше цікавих чуток щодо продуктивності та крутих можливостей нових яблучних гаджетів. Наприклад, буквально днями...
Смотреть результаты
Інсайдерська інформація: нову гру Harry Potter RPG варто чекати у 2021 році
Інсайдерська інформація: нову гру Harry Potter RPG варто чекати у 2021 році
Про те, що за сюжетом чарівної саги про пригоди Гаррі Поттера буде створено окрему повномасштабну RPG-гру, чутки ходили вже кілька років, але ось тепер вони,...
Смотреть результаты
Темна тема в Facebook з’явилася в мобільній версії додатка
Темна тема в Facebook з’явилася в мобільній версії додатка
Деякий час тому десктопна версія Facebook отримала новий дизайн з можливістю використання режиму Dark Mode, і ось зараз зміни наздогнали-таки й мобільний додаток Facebook. Темна...
Смотреть результаты