11/06/20,

15:18

П'ять якостей успішного директора з маркетингу

Наталія Кошова в презентації на Українському маркетинг-форумі розповіла про роль CMO (Chief Marketing Officer) в діяльності компанії. Йшлося про успішні якостi маркетинг-директора, командну роботу талантів і модульне управління. 

Людина-конструктор

У 2020 році й надалі маркетинговий директор повинен стати свого роду Lego-персоною. Який повинен бути готовий до будь-яких несподіванок – адже ключове слово, яке описує поточну ситуацію, – раптовість. А основною навичкою повинна стати адаптивність, тобто здатність швидко перебудуватися самому і змінити підходи до вирішення проблем, способам просування бізнесу і т.д. Фактично перебудувати існуючий проект.

Модульне управління

У команді Comfy є кілька «конструктивних блоків» системи, конфігурацію яких можна швидко змінити. Наприклад, керівник підрозділу, який відповідає за інтернет, також відповідає і за CRM, а керівник по креативу і контенту став відповідати за піар. Керівники постійно готові до перебудови і модульного управління, відійшли від стандартної структури управління. Постійна готовність «перезібрати» структуру, бюджет, канали продажів, плани та стратегії дуже важлива саме тепер.

Людина, яка грає в ігри

У будь-якому віці треба зберігати можливість грати й експериментувати. І сучасний керівник – не виняток. Це допомагає створювати проекти з wow-ефектом, надихає команду, споживачів, партнерів і навіть конкурентів. Тому в команді Comfy практикується в комунікаціях самоіронія. Навіть про складні речі намагаються говорити з посмішкою, щоб зробити спілкування більш легким і відкритим.

Повну версію статті читайте на сайті Асоціації рітейлерів України.

 

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

Підпишіться!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: