search
Підписатися

logo

Темна тема в Facebook з’явилася в мобільній версії додатка

30 Червня, 2020, 03:42 0

Деякий час тому десктопна версія Facebook отримала новий дизайн з можливістю використання режиму Dark Mode, і ось зараз зміни наздогнали-таки й мобільний додаток Facebook. Темна тема почала з’являтися у користувачів гаджетів Android та iOS.

Спочатку про старт тестування темної теми для мобільної версії Facebook повідомлялося ще в середині весни 2020 року, і ось тепер оновлення аппа з новою фішкою почали прилітати рядовим користувачам. Не геть-чисто всім, звісно ж, але початок вже покладено.

Щоб дізнатися, чи є темна тема у вашій версії додатка Facebook, відкрийте вкладку «Налаштування та конфіденційність». Якщо активація режиму Dark Mode доступна, то ви знайдете її в цьому меню біля кнопки «Мова».

Темна тема налаштуванняа

Також рекомендуємо: Підбірка найкращих месенджерів для ПК та смартфона;

Як видно зі скрінів мобільного додатка Facebook з активною темною темою, котрі почали викладати в мережу користувачі, які вже отримали оновлення з темною темою, опція Dark Mode створює інверсію кольорів у основному додатку. Таким чином, текст стає білим, а фон самого додатка — темно-сірим.

Темна тема налаштуванняа

Так, власники гаджетів з дисплеями на базі матриці AMOLED, на жаль, будуть трохи розчаровані — апп не оптимізований під такі екрани. Але в іншому темна сіра тема Facebook досить зручна, оскільки з нею користуватися гаджетом в темний час доби все одно зручніше, аніж у звичайному світлому режимі. Та й заряд акумулятора таке затемнення витрачає помітно економніше.

Окрім того, повідомляється, що разом з темною темою додаток Facebook отримає ще декілька корисних нововведень. Наприклад, у аппі з’явиться беззвучний режим з можливістю повного вимкнення усіх повідомлень з програми. А ще розробники налаштували відображення локальної статистики захворюваності COVID-19. Тут користувачі зможуть бачити дані щодо захворюваності коронавірусом у своєму регіоні за тритижневий період.

Точні терміни глобального виходу оновленої версії мобільного додатка Facebook з темною темою, тихим режимом та статистикою захворюваності на коронавірус поки що не повідомляються, але очевидно, що оновлення з’явиться вже найближчим часом.

 

Джерела фото: donanimgunlugu.com

104651 0 cookie-check Темна тема в Facebook з’явилася в мобільній версії додатка

Читайте також:

Відновлено внутрішнє авіасполучення в Україні. Вимоги для пасажирів та працівників аеропортів
Відновлено внутрішнє авіасполучення в Україні. Вимоги для пасажирів та працівників аеропортів
05 Червня, 2020, 12:05 585
Отже, сьогодні нарешті таки сталося те, чого ми усі так чекали — з 5 червня 2020 року в Україні відновлюється авіасполучення усередині країни. Внутрішні авіаперельоти дозволені...
Смотреть результаты
Facebook став зручнішим: соцмережа спростила управління старими дописами
Facebook став зручнішим: соцмережа спростила управління старими дописами
Соціальна мережа Facebook порадувала своїх користувачів — тепер нам стало доступним значно простіше й зручніше управління старими дописами у своїй стрічці. Видалити, приховати, заархівувати або...
Смотреть результаты
Windows 10 May 2020 Update захистить ваші файли. Якщо встановиться
Windows 10 May 2020 Update захистить ваші файли. Якщо встановиться
Глобальне оновлення Windows 10 May 2020 Update, котре Microsoft випустив минулого тижня, принесе користувачам корисний для безпеки файлів на ПК апгрейд. Зміни торкнуться утиліти для...
Смотреть результаты