search
Підписатися

logo

Залишайся на зв’язку – добірка кращих месенджерів для ПК і смартфона

03 Квітня, 2020, 08:45 1

Спілкування є досить важливим для кожного з нас, адже знайдеться мало людей в усьому світі, довго можуть залишатися на самоті і повній ізоляції від навколишніх. А ось більшість населення нашої планети цілком соціальне і дуже любить обговорити різні теми один з одним за інтересами, чи то робочі питання або просто «погомоніти» про всяке.

Читайте також: Які додатки на Android потрібно встановити в першу чергу на новий смартфон?

Звичайно ж, живе спілкування найбільш приємне, але далеко не завжди його можливо здійснити. Благо сучасні технології приходять на виручку, і ми можемо поговорити з будь з ким, перебуваючи при цьому навіть в різних куточках нашої країни, а то й планети! У цьому нам допомагають месенджери, які ми встановлюємо на свій смартфон або комп’ютер. Завдяки їм ми можемо листуватися, телефонувати або навіть побачитися за допомогою відеозв’язку.

Але який месенджер вибрати і встановити собі? Питання досить складне, тому Блог Comfy вирішив розібратися в цьому питанні і ось у нас вийшла добірка найпопулярніших і функціональних месенджерів.

WhatsApp Messenger

Одним з найбільш популярних месенджерів сучасності в усьому світі є додаток WhatsApp Messenger. І це зовсім не наше припущення або вигадка, адже на сьогодні кількість користувачів WhatsApp налічує близько 2 мільярдів. Погодьтеся, досить вражаюча статистика. Розробником програми для обміну повідомленнями стала американська компанія, а вперше познайомитися з WhatsApp ми могли ще у 2009 році. Саме тоді месенджер став доступний для різних платформ вперше.

Оставайся на связи_подборка лучших мессенджеров для ПК и смартфона - лого whatsapp

До слова, про платформи. Сьогодні WhatsApp Messenger доступний для установки на різних операційних системах і на різних пристроях. Так, ми зможемо легко встановити його на свій смартфон, який працює під управлінням системи Android або на iPhone з iOS. Також його легко завантажити і встановити на свій десктоп або ноутбук, месенджер підтримує роботу з ОС Windows і MacOS. Ще одним варіантом використовувати популярний месенджер, може стати WhatsApp Web, що має на увазі використання все того ж месенджера, але в браузері. При цьому всі контакти і чати синхронізуються на всіх пристроях.

Оставайся на связи_подборка лучших мессенджеров для ПК и смартфона - иконка whatsapp

Читайте також: WhatsApp включив шифрування листування для мільярда своїх користувачів

Одним з основних факторів всесвітнього успіху додатку WhatsApp стала простота його використання. Ми легко зможемо обмінюватися текстовими повідомленнями у WhatsApp, групувати наших співрозмовників в загальні чати, здійснювати дзвінки і робити відеоспілкування. Також без зайвих складнощів в чаті месенджера можна поділитися будь-якими своїми (або не своїми) фотографіями або документами.

Snapchat

Один з найбільш спірних месенджерів в нашій добірці – Snapchat. Спірним в нашому випадку він виявився тому, що це, з одного боку, невелика соціальна мережа зі своїми Stories, друзями, але без лайків і коментарів. Але, з іншого боку, Snapchat – це справжнісінький месенджер, адже ви з його допомогою можете обмінюватися повідомленнями у вигляді так званих Снеп.

Оставайся на связи_подборка лучших мессенджеров для ПК и смартфона - лого snapchat

Снеп, в даному випадку є фотографією або коротким відеороликом до 10 секунд, які ми відправляємо комусь зі списку контактів або зберігаємо в своїй стрічці. При цьому варто пам’ятати, що надіслані повідомлення, вірніше Снеп, дуже швидко стають недоступними, не залишаючи при цьому ніякого сліду про себе. Якщо ж розглядати те, що ми залишаємо в своїй стрічці Snapchat, ці повідомлення доступні лише протягом 24 годин, після чого також стають недоступними. Цікава особливість незвичайного месенджера.

Оставайся на связи_подборка лучших мессенджеров для ПК и смартфона - иконка snapchat

Історія Snapchat почалася у 2011 році в США у вигляді студентського стартапу. Але вдала ідея і вміла реалізація зробили студентський стартап одним з найбільш популярних і затребуваних месенджерів у всьому світі. Snapchat на сьогоднішній день доступний для установки на смартфонах і планшетах під управлінням Android і iOS. Але ось для десктопів і ноутбуків його не розробляли.

Telegram

Єдиної думки щодо того, скільки ж користувачів у месенджера Telegram немає. У різних джерелах називаються різні цифри і коливаються вони до 1 мільярда. Але, як би насправді все не було, варто справедливо зауважити, що у 2020 році Telegram є одним з найбільш популярних і затребуваних месенджерів у всьому світі.

Оставайся на связи_подборка лучших мессенджеров для ПК и смартфона - telegram на смартфоне

Запущений месенджер був у 2013 році і за 7 років здобув світову славу. Зараз Telegram активно використовується на мобільних гаджетах, таких як смартфони та планшети на Android або iOS. Існує офіційна редакція для десктопів і ноутбуків на Windows, а також для MacOS, Linux, Chrome OS … навіть веб-редакцію для браузера передбачили. Іншими словами, якщо ви вирішили зупинити свій вибір на Telegram, встановити його можна буде абсолютно на будь-який пристрій. При цьому всі чати і групи будуть синхронізовані на всіх пристроях.

Оставайся на связи_подборка лучших мессенджеров для ПК и смартфона - иконка telegram

Читайте також: Приховані можливості Telegram про які ви, можливо, не знали

Чим же так приваблює Telegram? Насправді переваг у цього месенджера досить багато, основні з яких, хоч і прості, але досить вагомі. Наприклад, Telegram не просто безкоштовний, в ньому немає ніякої реклами. Він працює дуже швидко, всі повідомлення приходять блискавично відразу ж після відправки. А ще Telegram вважається одним з найбільш захищених месенджерів. Тому, якщо ви турбуєтеся про збереження персональної інформації у ваших повідомленнях, це досить вагомий аргумент.

Facebook Messenger

Як ви думаєте, навіщо необхідні соціальні мережі? Упевнений, що кожен дасть правильну відповідь – соціальні мережі покликані об’єднувати людей і допомагати їм спілкуватися один з одним незалежно від того, де і як далеко один від одного вони знаходяться. Дуже хороша і корисна місія! Однією з найпопулярніших соціальних мереж сучасності є Facebook, який довго не зміг обходитися без власного месенджера. Тому у 2011 році вперше був запущений Facebook Messenger.

иконка facebook

Безумовно, даний месенджер є якоюсь допоміжною програмою, яка сприяє спілкуванню між собою користувачів Facebook, щоб ті безперешкодно і з максимальним комфортом могли відправляти один одному текстові повідомлення. Насправді це дуже виправдано, адже спілкування за допомогою особистих повідомлень в соціальних мережах зовсім некомфортно і не оперативно, що багато в чому підтверджено менш успішними проектами, ніж Facebook.

Читайте також: Розробники додали у Facebook Messenger можливість повного шифрування

Найбільше своє поширення Facebook Messenger отримав на мобільних пристроях, адже скачавши на свій гаджет додаток соціальної мережі, для спілкування з друзями буде потрібно додатково завантажити месенджер. Але ось щодо ноутбуків і десктопів, то в цьому випадку частіше використовується веб-редакція месенджера, яка автоматично присутня на сайті Facebook.

Viber

Напевно мало хто знає, що месенджер Viber, вперше запущений у 2010 році, спочатку був розроблений лише для iPhone. Але це було не єдиним обмеженням, адже навіть «яблучних» користувачів не повинно було бути більше 50 000. Але з часом ці обмеження знімалися, а Viber став доступний і для інших систем і платформ.

Оставайся на связи_подборка лучших мессенджеров для ПК и смартфона - viber на смартфоне

Сьогодні Viber зможуть встановити, як користувачі смартфонів і планшетів на всіх найпоширеніших операційних системах, так і користувачі ноутбуків і настільних ПК. Як і багато інших месенджерів, Viber може стати незамінним помічником у випадку, коли необхідно відправити термінове текстове повідомлення, документ, фотографію, зв’язатися з кимось за допомогою відеозв’язку. Крім цього, більшість функцій і можливостей месенджера виявляться для нас безкоштовними.

Оставайся на связи_подборка лучших мессенджеров для ПК и смартфона - иконка viber

Уже зараз офіційно зареєстрованих користувачів Viber налічується більше мільярда, що не може не вражати. Це досить функціональний мессенджер, який крім основного свого призначення відрізняється наявністю величезної кількості всіляких емоджі, гіф-анімацій та стікерів. До слова, пошук тематичних стікерів дуже зручний і не забирає багато часу.

Skype

Здається, що Skype був з нами завжди і не дивлячись на те, що найчастіше ми асоціюємо його з настільними ПК і ноутбуками, насправді він доступний і для мобільних гаджетів. Вперше цей месенджер був запущений ще у 2003 році і був заявлений, як месенджер, розроблений шведською компанією. Для свого часу Skype відрізнявся надзвичайною простотою установки і використання, що відразу ж привернуло до нього чимало нових користувачів.

Оставайся на связи_подборка лучших мессенджеров для ПК и смартфона - программа skype

З 2011 року всі права на месенджер Skype набуває компанія Microsoft з серйозними намірами перетворити його в найфункціональніший і затребуваний месенджер в своєму сегменті. І багато в чому їм це вдалося, адже на даний момент кількість користувачів Skype нараховує понад півтора мільярди.

Оставайся на связи_подборка лучших мессенджеров для ПК и смартфона - иконка skype

Читайте також: Офіс в капцях: як працювати з дому

Крім того, що Skype може служити нам як звичайний месенджер, ми зможемо використовувати його як дзвонилку на стаціонарні та мобільні номери по всьому світу. Швидше за все, це знає кожен. А ось чи знаєте ви, що за допомогою Skype ви зможете отримати місцевий номер і приймати дзвінки, якщо, наприклад, перебуваєте в іншій країні? А ще Skype підтримує створення автоматичних субтитрів, що зручно, адже коли ви можете не розчути співрозмовника, можна просто прочитати в субтитрах що він вам сказав.

Zoom

Може здатися, що Zoom – це щось нове, що ось тільки-тільки з’явилося і не так багато користувачів використовує цей месенджер. Однак даний додаток використовується досить давно, його перший запуск відбувся ще у 2011 році. Згадали ми про даний сервіс з огляду на те, що Zoom вже давно вважається одним з кращих інструментів для проведення онлайн конференцій і став незамінним для бізнесу на відстані.

Оставайся на связи_подборка лучших мессенджеров для ПК и смартфона - онлайн конференция

Таким чином, подібне рішення виявляється вкрай вдалим для тих, хто проводить віддалені наради або конференції, або змушений тимчасово працювати віддалено. Використовувати Zoom можна як на смартфонах на Android або iOS, так і на десктопах і ноутбуках під управлінням Windows, MacOS або навіть Linux.

Оставайся на связи_подборка лучших мессенджеров для ПК и смартфона - сервис zoom

Але ось на відміну від усіх попередніх месенджерів, які ми сьогодні розглянули, Zoom є лише частково безкоштовним, мабуть тому, що спочатку орієнтований не на рядового користувача, а для бізнес-рішень. У базовій безкоштовній версії ми зможемо проводити конференції з числом користувачів до 100 чоловік і з обмеженням до 40 хвилин. За решту необхідно буде платити.

102111 0 cookie-check Залишайся на зв’язку – добірка кращих месенджерів для ПК і смартфона

Читайте також:

Топ моделей геймерської техніки. Круті гаджети для кіберкарантину!
Топ моделей геймерської техніки. Круті гаджети для кіберкарантину!
02 Квітня, 2020, 02:51 881
Що робить зараз більшість людей, що сидить вдома на карантині? Правильно, грає в комп’ютерні ігри. Чим же ще зайнятися, коли лад у домі наведено, смаколики...
Смотреть результаты
Замов у Comfy, безконтактно забери у поштоматі «Нова Пошта»!
Замов у Comfy, безконтактно забери у поштоматі «Нова Пошта»!
Друзі, Comfy продовжує працювати над тим, щоб у вас було якомога більше альтернативних варіантів безпечного отримання замовлень, зроблених на сайті нашого інтернет-магазину. І сьогодні ми...
Смотреть результаты
ТОП-7 популярних моделей телевізорів
ТОП-7 популярних моделей телевізорів
Ні для кого не є секретом, що дивитися кіно й улюблені серіальчики краще на великому, а не на маленькому екрані. Та й у консоль рубатися...
Смотреть результаты