search
Підписатися

logo

Comfy доставляє. Нові правила безконтактної доставки замовлень нашими кур’єрами

20 Березня, 2020, 08:34 0

Друзі, ми відповідально ставимося і до вашого здоров’я, і ​​до здоров’я наших працівників, тому у «Комфі» вводяться нові правила доставки замовлень, зроблених на сайті інтернет-магазину Comfy. Ми ретельно проаналізували всі моменти, пов’язані з ризиками поширення коронавірусної інфекції COVID-19, і розробили суворо регламентований порядок нової, максимально безпечної як для покупців, так і для кур’єрів схеми доставки. Будь ласка, ознайомтеся з новими правилами доставки від Comfy!

  1. Під’їжджаючи до вашого будинку, кур’єр набере вас і розповість про можливість отримати техніку, не контактуючи зі службою доставки.
  2. Кур’єр обов’язково буде в масці і рукавичках.
  3. Товар буде підготовлений до огляду і залишений прямо під дверима. Там же будуть залишені всі необхідні документи.
  4. Кур’єр відійде від зони огляду на 2 метри і зможе відповісти на всі ваші додаткові запитання. Якщо у вас виникне потреба, він зможе підійти ближче.
  5. Після огляду вам залишиться тільки поставити підпис і залишити потрібну суму грошей, якщо товар не був оплачений на сайті.

Зверніть увагу! Ми настійно рекомендуємо вам оплачувати товар прямо на сайті під час оформлення замовлення – це допоможе уникнути контакту з грошима як вам, так і нашим кур’єрам.

Comfy робить все можливе, щоб кожен наш покупець міг вчасно отримати потрібну йому техніку, витратні матеріали та аксесуари, не ризикуючи своїм здоров’ям. Знайте – ми завжди дбали, дбаємо і будемо дбати про вашу зручність і безпеку.

Бережіть себе, залишайтеся вдома! 😘

101274 0 cookie-check Comfy доставляє. Нові правила безконтактної доставки замовлень нашими кур’єрами

Читайте також:

Як працює доставка Comfy в карантин по коронавірусу
Як працює доставка Comfy в карантин по коронавірусу
17 Березня, 2020, 09:13 1215 1
Зараз кожен новий день приносить нам свіжу порцію не найвтішніших новин, пов’язаних з пандемією коронавируса, через що багато людей по всьому світу переходять на віддалений...
Смотреть результаты
COMFY фіналізують Black Friday ініціативою #ЩедрийВівторок  
COMFY фіналізують Black Friday ініціативою #ЩедрийВівторок  
 #GivingTuesday — всесвітня благодійна ініціатива, до якої Україна офіційно приєдналася в 2018 році. Понад 150 країн світу в цей день об’єднуються для того, щоб робити...
Смотреть результаты
Сучасне материнство: як українки поєднують роботу і сім’ю
Сучасне материнство: як українки поєднують роботу і сім’ю
Героїні нового матеріалу порталу bit.ua на своєму прикладі довели: вигідно поєднати материнство і кар’єру можливо. Про свій досвід поєднання ролі матері та успішного керівника розповіли...
Смотреть результаты